Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 2 часа, miro20 написа:

Аз ли ?

https://eurocom.bg/news/article/ubitiiat-iranski-general-poruchal-ubiistveniia-atentat-v-sarafovo

Нямам нито една лъжа казана тук.

Ще го повтарям, защото недоказано нещо не е лъжа. Особенно когато е подкрепено с източник  , цитат, и изявление на държава.

Fake News...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сащ нанесе ракетен удар и уби един терорист ,а тукашните комунистически примати и Фрийкс изпаднаха в Амок.Сега ще танцуват поне 3 години без да спират изобщо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Alletheya написа:

Сащ нанесе ракетен удар и уби един терорист ,а тукашните комунистически примати и Фрийкс изпаднаха в Амок.Сега ще танцуват поне 3 години без да спират изобщо

Същия продукт, в различна опаковка. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

преди 7 часа, NIKISHARK написа:

Fake News...

Само дни по-късно израелският вицепремиер и министър по стратегическите въпроси Моше Яалон след среща с вътрешния министър Цветан Цветанов обяви официално, че поръчителят на атентата в Бургас се казва Касем Сулеймани - шеф на бригадите "Ал Кудс" в Иранската революционна гвардия. Яалон беше категоричен, че зад терористичния акт стои Иранската революционна гвардия и по-специално бригадите "Ал Кудс", ръководени от Касем Сулеймани. 

„Този човек е поръчителят. Той е отговорен за цялата кампания на терор срещу израелци, без значение от мястото - дали е Грузия, Азербайджан, Кения, Кипър, или пък Тайланд. Всичко това е част от една и съща кампания. Както при намерението за атентат в Кипър, така и зад бомбената атака в Бургас сме сигурни, че "Хизбула" играе ролята на подизпълнител. Това е, което знаем” посочи израелският държавник.

..

Няколко месеца по-късно, след приключване на българското разследване, вицепремиерът Цветан Цветанов обяви след консултативен съвет при президента, че именно „Хизбула” е отговорна за атентата.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, miro20 написа:

Само дни по-късно израелският вицепремиер и министър по стратегическите въпроси Моше Яалон след среща с вътрешния министър Цветан Цветанов обяви официално, че поръчителят на атентата в Бургас се казва Касем Сулеймани - шеф на бригадите "Ал Кудс" в Иранската революционна гвардия. Яалон беше категоричен, че зад терористичния акт стои Иранската революционна гвардия и по-специално бригадите "Ал Кудс", ръководени от Касем Сулеймани. 

„Този човек е поръчителят. Той е отговорен за цялата кампания на терор срещу израелци, без значение от мястото - дали е Грузия, Азербайджан, Кения, Кипър, или пък Тайланд. Всичко това е част от една и съща кампания. Както при намерението за атентат в Кипър, така и зад бомбената атака в Бургас сме сигурни, че "Хизбула" играе ролята на подизпълнител. Това е, което знаем” посочи израелският държавник.

Хубаво обявил, а какви доказателства са представени, че ми е интересно? Политик на такова ниво обвинявайки някого би трябвало да подплати думите си и с доказателства, особено като иде реч за терористичен акт, защото в противен случай е клевета. Не че клеветите са чужди на този "лагер", на времето нападнаха Ирак с лъжи за ядрено оръжие, които така и не откриха, но страната бе разрушена и през всички тези години жителите на Ирак живеят в мизерия и опасност. То не бяха зверства на американските войници и наемници, не бяха техните отрочета ИДИЛ, сега и покрай Иран стават жертви, заради САЩ. 
http://www.inter-view.info/2012/01/iraqi-girl-rape-14-dead-14-5.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Soviet Soldier написа:

Хубаво обявил, а какви доказателства са представени, че ми е интересно?

Кога и в кой терористичен акт са намирали доказателства като ... касова бележка за тротил или Ц4 от магазин в Иран ??/

В повечето случаи се спира до там докогато някой поеме отговорност за атентата.

В случая не бил повет от Хисбула. И това за някои тук автоматично означава "невинни".

Въпреки че основната  цел и приоритет на въпросния генерал и организации са именно израелтяни "на всякъде по света".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

Кога и в кой терористичен акт са намирали доказателства като ... касова бележка за тротил или Ц4 от магазин в Иран ??/

Точно страната с едно от най-силните разузнавания в света „Мосад“ да не може да събере доказателства и да определи кой точно им е враг звучи малко несериозно. Същото е като да ти оберат къщата и да кажеш "Комшията Гошо е виновен", просто защото не сте в добри отношения и се съмняваш в него, пък и с кеф би му създал проблеми . . . защо да не го оклеветиш, като за теб няма да има последствия? Само че в законодателството за да го накажат, първо трябва да се направи разследване и да се ДОКАЖЕ вина. Същото е и с въпросният генерал. Пък и да бяха събрали доказателства, че е виновен, няма как демократична страна умишлено да го убие. Не случайно има институция наречена "Международен съд на ООН" и е негова ролята да реши дали генералът е престъпник, а не на САЩ. В съвременните демократични разбирания, а и от елементарна гледна точна на чисто човешки права, първо трябва да има съд и присъда, преди да се премине към наказателни действия. То за САЩ е ясно, там демокрация никога не е имало, а е просто диктатура на буржоазията и ежедневно с престъпленията си срещу човечеството го доказват. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Soviet Soldier написа:

Точно страната с едно от най-силните разузнавания в света „Мосад“ да не може да събере доказателства и да определи кой точно им е враг звучи малко несериозно.

А кой е казал че нямат доказателства ?

Или очаквате да се изтипоса  евреина пред Плевню и да каже - имаме тук и там ей такива агенти, имаме прихванати еди какви си неща... ????

Ето това звучи наистина нелепо :) 

Още  по забавно е да гледам как таквиа като теб фенове на недемократични режими, с автомат за подпис, реват за демократични процедури, правила  и ООН :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, miro20 написа:

Или очаквате да се изтипоса  евреина пред Плевню и да каже - имаме тук и там ей такива агенти, имаме прихванати еди какви си неща... ????

Още  по забавно е да гледам как таквиа като теб фенове на недемократични режими, с автомат за подпис, реват за демократични процедури, правила  и ООН :) 

Много ясно, че ще представят доказателства на нашите служби, все пак става дума за атентат на наша територия. Въпросният генерал вече е приключен в буквалния и преносен смисъл и не виждам какво има да крият. Ако не им се занимава, най-добре просто да си траят. 

А на мен ми е чудно, как хора като теб не ги е срам да проявяват такова лицемерие и да намекват, че страна, като САЩ е "демократична" та и да ги защитават тези престъпници. Също така ми е непонятно, по какъв начин давайки квалификации за някого или профилът му, може да е продуктивно? Това поведение обичайно не води до нищо градивно, а само до празни приказки. 

Има ли значение какво съм поставил, било то автомат, автомобил или нещо друго? АК се ползва за много неща, отбрана, лов, спорт и не виждам за какво му обръщаш такова внимание. Може би от липса на нормални аргументи касаещи темата.

Твоят профил от-до е изцяло русофобски, изявява се само в политически теми, налага във всяка една ситуация про-американски възгледи и така нататък. Мислиш че на хората не им е ясно, каква е твоята роля тук ли? Не знам Миро, ако реално не си платен, а си просто човек с радикални възгледи е за твое добро да започнеш да гледаш на нещата по-обективно. Крайностите обичайно не са верен път и не водят до хубави неща. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Soviet Soldier написа:

А на мен ми е чудно, как хора като теб не ги е срам да проявяват такова лицемерие

Напротив. В повечето случаи се оказвам прав.

преди 1 минута, Soviet Soldier написа:

Също така ми е непонятно, по какъв начин давайки квалификации за някого или профилът му, може да е продуктивно? Това поведение обичайно не води до нищо градивно, а само до празни приказки. 

Има ли значение какво съм поставил, било то автомат, автомобил или нещо друго? АК се ползва за много неща, отбрана, лов, спорт и не виждам за какво му обръщаш такова внимание. Може би от липса на нормални аргументи касаещи темата.

Айде айде, все едно не си виждал как се подиграват с моя профил :) 

Почти ежедневно . Не че ми пука де, но пък ми е странно че ТИ се засягаш от нещо което САМ си си поставил.

Иначе аз дори се гордея с моя профил

Аватара е за всичките които им затварям  устенцата качествено и аргументирано :hush:

А подписа ми е в момента като никога толкова актуален !

Do not believe anything until the Kremlin denies it

Нещо повече, дори руската госдума "критикува Иран че са си признали" :) :)  

https://lenta.ru/news/2020/01/11/zrya/

Ама като се е задействала гьобелската машина със стотиците подготвени опорки за невинност на ИРан , спирачки нема... :) 

След темата за Украйна, сегашната смехория със рашадеинформбюро които се впуснаха да оправдават ИРан, и се изложиха,  подписа ми е точно на място !

преди 7 минути, Soviet Soldier написа:

Не знам Миро, ако реално не си платен, а си просто човек с радикални възгледи е за твое добро да започнеш да гледаш на нещата по-обективно. Крайностите обичайно не са верен път и не водят до хубави неща. 

Напротив . За някои съм соросоид либерал, за теб съм "краен" ... :) 

Относно обективност пък точно вие сте пример за тотален субективизъм и пропаганда. Аз обикновенно опровергавам такава. Плюс стопиците фейкове . Които странно защо на вас не ви правят впечателние.

Може би защото обичате да ви лъжат ?

Кой тогава е по обективен  казваш ?  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, miro20 написа:

Почти ежедневно . Не че ми пука де, но пък ми е странно че ТИ се засягаш от нещо което САМ си си поставил.

Не съм се засегнал, няма за какво. Аз просто заявих, че не оформлението на профилите ни тук е темата и обичайно до такива нападки се стига, когато човек няма аргументи или са слаби. 

Цитат

В Госдуме раскритиковали Иран из-за признания вины за сбитый украинский Boeing

Ха ха ее това е нормално, но на практика Русия бездейства. Пак добре, че не са, като Израел да уверяват в други версии без да представят доказателства. Иран е в същата позиция, и американците да стоят зад сваления самолет, като нямат доказателства нямат и думата. Признават, навеждат глава, плащат обезщетение и продължаваш напред със сериозен удар по имиджа на страната. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Soviet Soldier написа:

Пак добре, че не са, като Израел да уверяват в други версии без да представят доказателства.

хехе :)  Айде бе не са  ???  Я виж по горе колко цитати /а те са много повече/ съм дал  от рашистките медии , оправдаващи Иран със всякакви , стигащи до абсурд, версии ???

https://novayagazeta.ru/articles/2020/01/11/83413-boeing-propaganda-online?utm_source=tw&utm_medium=novaya&utm_campaign=posmotrite--kak-iran-otritsal-versiyu-o-ra

Да не споменавам фейковете за Украйна... Там си бяха / и все още са/ ежедневие.

:) 

преди 18 минути, Soviet Soldier написа:

но на практика Русия бездейства

Ами да вземат да обучават по добре иранските си приятели за тези руски ПВО системи "ТОР"

https://www.svoboda.org/a/30370882.html

Че се получава ефекта "обезьяна с гранатой"

А в Техеран вече искат линч на виновните

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, miro20 написа:

Ами да вземат да обучават по добре иранските си приятели за тези руски ПВО системи "ТОР"

По-скоро да развиват разузнаване и контраразузнаване. Все пак си имат работа с Мосад и ЦРУ. Реално толкова глупава грешка, да се свали пътнически самолет, при положение че ПВО системите ясно разпознават гражданската авиация . . . . реално звучи, като екипажът да е от маймуни, но това само на пръв поглед. Като се замислиш по-дълбоко по-логично е да са вербувани военнослужещи. Както казах не веднъж, това не е първият самолет, който уж бива свален "погрешка" от противниците на САЩ във възможно най-удобен момент. 

Колкото до протестите, в Иран отдавна са съзрели тези процеси, а заплахата от война и гибелта на невинни хора само драснаха клечката. 

А постановката обвиняваща Асад в употреба на химическо оръжие? Поредната постановка на ЦРУ и Мосад. Точно когато Асад с руска помощ разгромяваше ислямистите, когато САЩ заплашваха заради цивилни жертви при авио ударите, сирийските власти нали са маймуни решиха и химическо оръжие да ползват. Поне така пропагандата ни обяснява. 

Всичко е много просто, американците отдаван са разобличени, но за жалост основни играчи като страните в ЕС са политически импотентни и ООН не предприема нищо срещу САЩ и Израел. Винаги във всеки един скорошен конфликт обстоятелствата се стичат, все в интерес на САЩ, а вместо да ги накажат за подобни фалшификации, се приема, че останалите просто са с интелект на шимпанзе, и реално са постъпили така идиотски. Първо бяха руснаците изкарани за шимпанзета, след това сирийците, сега Иран . . . абе "случайности". 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miro20 написа:

..

Няколко месеца по-късно, след приключване на българското разследване, вицепремиерът Цветан Цветанов обяви след консултативен съвет при президента, че именно „Хизбула” е отговорна за атентата.

Не мога да разбера що сам се закопаваш и пишеш глупост след глупост.Вместо да признаеш, че си се подвел по непотвърдена информация.

преди 1 час, miro20 написа:

Хубаво прочети какво казва президента Плевнелиев,когото така яростно защитаваше в една друга тема:

Росен Плевнелиев: Ген. Солеймани не е бил сред вдъхновителите на атентата в Сарафово

Цитат

Атентатът в Сарафово
Следях от близо и бях информиран за най-малката подробност, свързана с атентата в Сарафово. Гордеех се тогава колко ефективно работят българските специални служби, дори прокуратурата, която критикуваме твърде много.  Те изровиха всичко по света и ние стигнахме не само до хората, които са извършили атентата, но и до техните вдъхновители. Името на ген. Солеймани не е присъствало сред тези имена. Не оправдавам действията на този генерал, но трябва да се съобразяваме със суверенитета на една страна. 

Няма нормален човек в този форум,който да оправдава каквото и да е убийство или престъпление.Вече един път ти намекнах,че да обвиняваш,без доказателства е равносилно на деянието на престъпника.

Спри да шикалкавиш и да търсиш под вола теле.Излагаш се и то много яко....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив. Ти чети внимателно. Плевнелиев дори не намеква  какво са изровили. А можеше да каже, нали ? С общи думи ако това е нещо секретно.

Това че пряко името го няма докъдето са изровили, не означава че по веригата се изключва това име.

Другото което обяснява непоемането наотговорност от ИРан е че не искат да си развалят отношенията с една европейска държава.

Убиха поредните израелци, постигната е целта, защо пък и да поемат отговорност, водеща до далеч по сериозни дипломатически последствия ?

И последно , разследването на службите е приключило, с конкретен резултат.

Цитат

преди 8 минути, NIKISHARK написа:

Няма нормален човек в този форум,който да оправдава каквото и да е убийство или престъпление.Вече един път ти намекнах,че да обвиняваш,без доказателства е равносилно на деянието на престъпника.

Спри да шикалкавиш и да търсиш под вола теле.Излагаш се и то много яко....

А вие какво правите в момента ??

спорите за всичко това именно с такава цел.

Дори омразния ви Плевню почнахте да цитирате, само и само да спорите че не Иран стои зад атентата в Сарафово.

Като "удавник за сламка" се хващате.

Попитай /пиши му / на Плевню защо на консултативния съвет Цветанов му е докладвал че зад атентата стои Хизбула, а сега казва че не са стигнали до такива изводи .

Ако трябва да бъдем още по прецизни, от службите казват че Хисбула е подизпълнител.

Цитат

Всичко това е част от една и съща кампания. Както при намерението за атентат в Кипър, така и зад бомбената атака в Бургас сме сигурни, че "Хизбула" играе ролята на подизпълнител. Това е, което знаем” посочи израелският държавник.

Т.е. може и да няма пряко името на убития генерал.

Сега е време да се впуснете да доказвате как генреала няма нищо общо с Хисбула и никога не е чувал за такава :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Давай,давай....ставаш все по-смешен....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, MS 24 написа:

фейк нюз ли е това миро ?

Все едно не му знаеш източниците на платеното тролче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Протестиращите умишлено заобикалят американското и израелско знаме

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kaто ги гледам така, май имат към 150 човека тия "протестиращи"...   :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, _Belial_ написа:

Kaто ги гледам така, май имат към 150 човека тия "протестиращи"...   :)

Е сега, колкото са успели да съберат от британското посолство толкова, нямало е курабийки за всички за да има пълноценен опит за майдан .... Че и бритишкия посланник са арестували посред тълпата, подкрепял " морално загиналите си съграждани " от самолета..мхм... А после реват за невмешателство във вътрешните работи на други страни и за правата на дипломатическите персони....нагли смшеници ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aбе се са каня да питам и се забравям. Тва откога разни държавни глави и посланици, почнаха да си правят официалните изявления в Туитър? Пропуснал съм го тоя момент явно. Или да смятаме че изявлението не е официално- тоест, посланика още не е изтрезнял.

преди 8 минути, miro20 написа:

Да,за 5 мн отишъл.

Би било пък цинизъм ако не отиде

Цинизъм е да отиде, защото той е представител на държава, която имайки посолство при даден режим, означава че го е признала за легитимен! Без официално изявление на министър- председателя на Великобритания, че страната му оттегля доверието си от този режим, не могат да се предприемат каквито и да е действия срещу него. Така че, този посланик няма никакво право да присъства дори за секунда на протести срещу режима. Той е официално лице! Ако пък Великобритания реши, че прекратява дипломатическите си отношения с Иран, тя е длъжна да си го прибере този посланик и той пак няма работа на протестите.

Та не само че е цинизъм, ами е и брутален дипломатически гаф, както и опит за намеса във вътрешните работи на суверенна държава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Да,за 5 мн отишъл.

Би било пък цинизъм ако не отиде

https://www.24chasa.bg/novini/article/8062571

Да, според спуснатите опорки от наглосаксите естествено че само за 5 минути уж отишъл....

Първо официални лица на чужда държава може да си изкажат съболезнованията  с официална нота, така се процедира в цял свят.. Второ отиват ако са поканени да участват в някакви официални молебени или шествия по случая... 

Но да подкокорсваш ти тълпата на протест който реално е  антиправителствен митинг, при това неофициален и противозаконен без да е разрешен, на такъв веднага направо чантичката, билета и шута в гъза като персона нон грата .... Нон грати са обявявани и за къде по дребни провинения спрямо държави , като изказвания и сие ... 

Но наглосаксите след укропския майдан се взеха за недосегаеми и най нагло си врат носа и открито подкрепят протести срещу официалните власти навсякъде... Ако такова се случи в УК или ФАЩ, всички знаем какво следва, направо се затварят дори консулства и се гони поредица дипломати, а не само провинилия се, а на съответната страна се налагат дори санкции , а ноти хвърчт като ята врабчета посред лято...мдам...

Та защита на подобни сорсопитецки методи се прави само от сороспии на хранилка естестено...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, miro20 написа:

И последно , разследването на службите е приключило, с конкретен резултат

Съвсем примитивно си почнал да лъжеш.Да ти повторя цитата от Плевналиев.

Цитат
  • Следях от близо и бях информиран за най-малката подробност, свързана с атентата в Сарафово. Гордеех се тогава колко ефективно работят българските специални служби, дори прокуратурата, която критикуваме твърде много.  Те изровиха всичко по света и ние стигнахме не само до хората, които са извършили атентата, но и до техните вдъхновители. Името на ген. Солеймани не е присъствало сред тези имена

А ето и  Борисов твърди

https://www.mediapool.bg/premierat-nyama-vrazka-mezhdu-gen-soleimani-i-atentata-v-sarafovo-news302066.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Anita Hristova Trifonova
      Отмъщение Любовна история  Vengeance A Love Story   САЩ 2017
    • от Анита Христова Трифонова
      http://www.videoclip.bg/watch/1082208_zarazyavane-contagion-2011-bg-audio-visoko-kachestvo-chast-1

ОЩЕ 2011 ГОДИНА СЕ Е ЗНАЕЛО КАКВО НИ ЧАКА ДНЕС-ЕТО ...филма в четири части!
      http://www.videoclip.bg/watch/1082207_zarazyavane-contagion-2011-bg-audio-visoko-kachestvo-chast-2

http://www.videoclip.bg/watch/1082205_zarazyavane-contagion-2011-bg-audio-visoko-kachestvo-chast-3

http://www.videoclip.bg/watch/1082200_zarazyavane-contagion-2011-bg-audio-visoko-kachestvo-chast-4
      Колкото до Стамат той си е платил да си прави рекламите на  тезата, че Земята не е кръгла, но вече премина и към друга тема - за коронавируса, затова съм хиляда процента сигурна , че е платен драскач - изпълнява поръчки и някой плаща на сайтовете да го търпят. Защо мене не ме държат и все ме гонкат?  АМИ НЕ ПЛАЩАМ! И понеже ще му врътнат кранчето с хонорара държи да е вечно първи с темите си продиктувани от поръчителите му. Същото е и с госпожица  журналистката .....Тя пък на тема стихове и книжки. За тези кефове се плаща  яко и така..ПАРИТЕ. Тези сайтове трябва да се поддържат с позволени и непозволени средства и все за сметката на някои си.

"Сигурно е, че новият коронавирус има естествен произход" - Да, сигурно затова е патентован в 2015 година! Защото има естествен произход?!? US патент на CDC: US7220852B1

Война се води по света, независима ли е България - авторово стихове клип А.Х.Т. sekirata cekupama -Ето старата ми статия и смело приемете всичко, което трябва да стане, а ние човеците след като сме неблагоразумни  ЩЕ СИ ГО ПОНЕСЕМ! Искам веднъж завинаги да се спре да се говори за мене ,че си измислям и тем подобни,че съм имала мераци меко казано да съм голямата поетеса и разказвачка, че съм ненормална и красива "бабичка",че нямам кой знае какъв глас и не съм това, за което се фишкам. Цензурата я има, но е друг вид,не от държавата.Страхотен е българинът, та и малцинствата ни които се побългариха в някои сфери! Та страхотен е българинът,когато трябва да смаже брата, сестрата си, сънародника си. Това е от някаква мания да се покаже той пред другия и то негов сънародник. Срещу малцинствата не смее да рита,защото е страхлив и дупедавец. И какво установих ли? Ами нещо, което си го знаех, но вече се убедих,че няма лъжа , няма измама. Наистина всичко към мен, към децата ми идва от Плевен, работното ми място, родителите, които сляпо вярват на децата си,родата най вече зълвата и от комшийте ми. Хасковските и асеновградските ходжи...по тази причина отдавна не стъпам там дори при сина си, който изцяло е зомбиран. Магиите на чалгарките и феновете им са едно на ръка. Но как да се развалят магии, като е вредно и опасно? А и аз, и децата ми сме сред същите тези "хора", които ги подновяват? Ще кажете, като имам толкова много лични проблеми, защо се хващам в някакъв интернет. Защото всичко започна от както започнах да пиша в него по повод Пайнерката-дъщеря ми Полина. Защото не съм от тези, дето лазят, дето клякат и мълчат, крият истината, страхуват се...И досега не си намериха място Плевенчани, че Полина е била избраницата, че от петдесетината кандидатки и кандидати от Плевен избраха Полина, в "Пайнер"Че съм била музикант и много добре знам,че тя не можела да пее дори като някои мои ученички. Писаха се писма  с клюки и интриги дори до шефовете ми, моите и на "Пайнер". А детето ми беше капка, сълза, докато живееше при мене в Плевен. Същото и със сина ми,който не случайно бе разпределен в Хасково,след като завърши школата в Симеоново . По това време аз писах истината /това е моето аз/ срещу оня край, срещу цигани ,турци и чалгата-ориенталщна с център Димитровград, откъдето ми натресоха  и снаха. Синът ми е вързан ,обсебен с тяхните ...Но всичко с времето си,то се връща с бумеранг и вече започна да се вижда. Та  интернета, от него ми доде и идва всичко, но защо аз не трябва да съм в него? Защо моите слова са опасни, перото ми, съществуването ми дори в училище, не само в блока , в който живея? Защото съм неудобна или просто човешка завист? Та всички плевенски сайтове ме блокираха от раз, особено, като пиша потребител секирата! И не само Плевенски. Защото си плюят в устата."Тази е майка на чалгарка и няма как да е поетеса, разказвачка,нормална. Тя е едно изкуфяло бабе, хайде да я довършим по най използвания метод на Балканите чрез проблеми с децата и чрез най милото и ". Така ми го каза направо в очите  и Веселин от Асеновград leif приятелят съгражданин на Стефан разказвача cefulesteven, който не случайно дойде да живее в Плевен. Така ми го каза и Златка esen и още , и още...Че не се знаело и с моята дъщеря какво ще стане,след като тя -Златка Митева загубила едната си дъщеря. Всичките сайтове, които проверих вчера и снощи,всичките до един за моето АЗ и ника ми са проблем меко казано. И то след като от много години Полина вече не  е в "Пайнер" и не е на себе си от магии и .......! Където и да иде, дори в чужбина. Синът ми също, но е мъж, а е и много кадърен не в изкуствата, и им е нужен. По същата причина и мене ме държат жива все още, та и малко ли е удоволствието на тази измет да гледа как една майка се гърчи от болести, магии, мъка...?! И тази майка да има наглостта да се опитва да им превзема позициите на най големите в поезия, проза, музика,журналистика,  интернет,учител музикант,контактна,  почти готов литератор, домакиня,мъж и жена в семейството си от 1983г и...и...! Имала съм наглоста да се правя на Христо Ботев! Сами съзнават, че не е така! Ботев не пише еротика и любовна лирика като мен, но...дракат се!  Въпросът е , че тази жена с ник секирата дразни със своето АЗ. С децата си, които бяха  и са най лесната им плячка. Не се страхуват от възмездие и защо ли? Защото са луди, болни хора точно те, а не тя  майката, боркинята за истината, родолюбката. Навсякъде, ама навсякъде,където  съм пускала творбите си, особено стиховете си,което много неща показва съм изтривана щом е сайт за художествена литература,поетичен и особено плевенски и софийски. Та дори и на личан сайт нямам право?! От къде се взе това свободно време на тези някои да наслагат толкова минуси, толкова цветущи,най често анонимни, отрицателни коментари, рецензии...под мои творби в интернета? Дори съм преправяна, което е абсолютно престъпление! Дори и ника секирата  премахнат, все едно че извънземно е писало стиха ми?! А сайтовете за клипове са изцяло манипулирани и там работя с триста зора, с риск за компа ми и тук е мястото да кажа ,че смених четири компютъра за няколко години,че правих четири пет лични сайта след изтриването им познайте от кои. Отказах се и от скайп, от вярването в хора от интернета. И кой го направи, кои и защо? Защото съм най талантливата, най красивата, най емоционалната....? Не разбира се. Просто защото съм...АЗ! Защото това го не могат много хора най вече враговете ми. Обвиняваха синът ми,понеже  с това се занимава, с компютрите и интернета е на ти. Обвиняваха го, че той ме триел, заради баща си, с който поддържал връзка и го настройвал срещу "изцепките "ми в интернета, но...Аз съм тук и виждам как стоят нещата. Чак до там не би стигнал моят син, чак до там да се продава та и мене, и то на баща си, и зълва ми,на ония хора там долу от Хасково и Димитровград! Освен ако не се използват средства , както стана и с дъщеря ми, вандалски, нечовешки,престъпни деяния. Пиша за себе си, а защо не, админ? Когато не пиша, че съм от Плевен в данните си зле, когато пиша пак зле и кво, да ме няма ли, дори и тук в блог беге! Не мога да угодя на всички, на малко хора дори не мога и вече не искам и не се старая. Не ми се сърдете защо забравям някои от виртуалните си "приятели" тук, защо не мога да приема,че не може -ТЯ,ТОЙ да харесва и моето творчество и мене, като човек и в същото време, и моят враг, който се е смотал най често анонимно в интернета и ме гони пак за мръсотии....Та той е съвсем различен от мене! Тя също...ако е жена. Не Го приемам това, не...! И моля Ви разберете ме,че сека, защото съм ПОСЕЧЕНА - АЗ И ДЕЦАТА МИ, И ПРОДЪЛЖАВАТ ДОРИ ВАШИТЕ ПРИЯТЕЛИ ДА МЕ СЕКАТ!  ПЪК  АЗ СЪМ БИЛА СЕКИРАТА И ВИ ПРЕЧЕЛ НИКА?!
      ПЪК АЗ СЪМ БИЛА СЕКИРАТА!!!  - А.Х.Т. sekirata cekupama
    • от Lumberman
      Не съм пускал тема от известно време. От време на време ми се ще да пусна нещо по повод поредните маневри на американците и не мога да намеря подходяща тема. Та реших да стартирам тази, мисля, че ще бъде поле за доста публикации, защото какво ли не влиза в нея при това повсеместно дрънкане на оръжия. А и оня със забрадката може да си пише спокойно и да четка "началниците" в темата за тях.

За начало едно видео на Лий Кемп по повод потенциално нападение над Иран (да, пак от "добрите бомби"):

• от Любослав Станков
      Решил съм да си купувам лаптоп, но забелязвам, че цените в България на лаптопи като Macbook Pro, Air, Dell XPS са почти двойни по-скъпи. Да кажем че намеря човек, който да ми го купи от САЩ и ми го донесе. Има ли допълнителни такси, които трябва да се платят? Биха ли направили проблем на летището в САЩ или нашето? Има ли изобщо някакви закони за такива неща?
  • Дарение

• Добави ново...