Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Според мен в момента просто парират излишни дипломатически усложнения.

Най ясно може да каже какво е докладвал тогавашния вътрешен министър след проведеното разследване, на тогавашния ни президент, на тогавашния консултативен съвет .

И това бе казано не сега, когато някои искат да балансират и притъпят дипломатически скандали , а тогава, след атентата.

Това именно и аз цитирах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, MS 24 написа:

фейк нюз ли е това миро ?

Не, вероятно е от Плеен? ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ко стана с войната между Иран и САЩ дет я предрече Анне?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12.01.2020 г. в 1:06, Soviet Soldier написа:

Същия продукт, в различна опаковка. 

Soviet Soldier, да точно за теб става въпрос !!!

https://www.mk.ru/video/2019/12/24/putin-nazval-eksposla-polshi-antisemitskoy-sviney-video.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12.01.2020 г. в 7:24, Soviet Soldier написа:

Пък и да бяха събрали доказателства, че е виновен, няма как демократична страна умишлено да го убие. Не случайно има институция наречена "Международен съд на ООН" и е негова ролята да реши дали генералът е престъпник, а не на САЩ. В съвременните демократични разбирания, а и от елементарна гледна точна на чисто човешки права, първо трябва да има съд и присъда, преди да се премине към наказателни действия. То за САЩ е ясно, там демокрация никога не е имало, а е просто диктатура на буржоазията и ежедневно с престъпленията си срещу човечеството го доказват. 

Много добре казано. Жалко, че Иран  направиха повече грешки от САЩ и така сами влязоха в капана, поставен от САЩ. А дали това е само Тръмп...не вярвам. По-скоро капанът не е от Тръмп, но Тръмп някак си иска да докаже на някой, че не е някой, а по-скоро никой :) МНого щастлива развръзка за Тръмп честно казано. Ако не бе тоя самолет, Тръмп просто щеше да бъде разнищен. Но някак си Тръмп има късмет и се задържа на вълната. Предричам нов президентски мандат. Да му е честито :)

Въпреки всичко, аз не отричам напълно вината на САЩ в свалянето на самолета. Доста комфортно се получи за тях, а това е и много подозрително.  Самият факт, че в Иран се надигна нова вълна от негодувание говори, че планът на САЩ е още в действие. Жалко за САЩ. Понякога им симпатизирам, но точно сега ги смятам за леко вманиачени. Наистина, нещата се подредиха добре за тях. Дали случайност или не...по-скоро не.  

И между другото, иранцитре са много по-близо до нас като раса, да не казвам, че сме и едни и същи, отколкото рижавите пед*ли отвъд големия остров. 

на 11.01.2020 г. в 21:24, miro20 написа:

Няма да е лошо и да е аргументирано. В повечето случаи хората са в някаква своя "страна на чудесата с Алиса", и понеже не четат, не гледат линкове, не се интересуват от фейкове/ но цитират дори такива/ и си мислят че са голямата работа... :) 

Е да, ама не.

Това да четеш глупости в Гугъл и интернет, е същото като да живееш в своята страна на чудесата. Лошото е, че когато си в страната на чудесата, трудно нацелваш правилния път. Още по-лошо е, когато си мислиш, че не си в  " Страната на чудестата". Не осъзнаваш, че всъщност ти отново си там.  Единствената истина не съществува. И тук вече ти се проваляш, защото заставаш само на едната страна и без значение истина или не, ти цитираш и вярваш на тая страна, само и само да си запазиш илюзията.  Ако говоря за себе си, то аз гледам всчики страни. Не един път съм показвал това. Но ти, както съм ти казвал много пъти, имаш само едно мнение и то е мнение, свързано с неолиберализма.  Прикриваш се с това, че си българин, но всъщност тая тво1я българщина описва предателствата на определени индивиди в нашата страна. И то не предателства към идеология, а предателства към хората, живеещи в нашата страна. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Кико написа:

И между другото, иранцитре са много по-близо до нас като раса, да не казвам, че сме и едни и същи,

Направо изби рибата :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, Pig написа:

Направо изби рибата :D

Ами така си е. Част от нашия ген идва точно от там. Вярно е, омешени сме, но не сме рижи. Рижи са ония, на които  се кланяме. А ЗАЩО СА РИЖИ... СЕТИ СЕ САМ.  В момента ни учат, че това е грешно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Кико написа:

И между другото, иранцитре са много по-близо до нас като раса, да не казвам, че сме и едни и същи, отколкото рижавите пед*ли отвъд големия остров. 

Нямаше ли тема за конспирациите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, petie1 написа:

Нямаше ли тема за конспирациите?

Два пъти цитираш едно мое изречение. Защо го правиш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако говоря за себе си, то аз гледам всчики страни. Не един път съм показвал това.

Не съм забелязъл.

И тук вече ти се проваляш, защото заставаш само на едната страна и без значение истина или не, ти цитираш и вярваш на тая страна, само и само да си запазиш илюзията.

Смешното е че в повечето случаи оборвам наивни , детински, с нищо неподкрепени цоциалистически илюзии. Както и откровенни лъжи , доказани при това като лъжи.

Е как така не ти правят впечателние тези детиснки илюзии, а твърдиш същото за мен ?

Не, не си обективен, и дори не правиш опит за обективност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Смешното е че в повечето случаи оборвам наивни , детински, с нищо неподкрепени цоциалистически илюзии. Както и откровенни лъжи , доказани при това като лъжи.

Е как така не ти правят впечателние тези детиснки илюзии, а твърдиш същото за мен ?

Не, не си обективен, и дори не правиш опит за обективност.

Цитираш избирателно. Жалко. 

преди 1 минута, miro20 написа:

Не съм забелязъл.

Всеки на мое място би ти препоръчал очила. Аз ти подсказвам, да четеш повече какво пиша. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Кико написа:

Ами така си е. Част от нашия ген идва точно от там. Вярно е, омешени сме, но не сме рижи. Рижи са ония, на които  се кланяме. А ЗАЩО СА РИЖИ... СЕТИ СЕ САМ.  В момента ни учат, че това е грешно. 

От комповете в БГ е лесно да пишете такива глупости. Отидете да живеете там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Pig написа:

От комповете в БГ е лесно да пишете такива глупости. Отидете да живеете там.

Трябва да отида на комповете на ОК ли? Нещо не разбрах. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Кико написа:

Трябва да отида на комповете на ОК ли? Нещо не разбрах. 

Виждаш ли, разбирането не е за всеки. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Кико написа:

Два пъти цитираш едно мое изречение. Защо го правиш?

Не съм пак се бъгна форума сигурно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Pig написа:

Виждаш ли, разбирането не е за всеки. 

Ами кво да ти кажа, след като не може да се аргументираш, спирам да отговарям. Мислиш си някакви неща, които са в главата ти, но аз няма как да знам какво мислиш. 

преди 1 минута, petie1 написа:

Не съм пак се бъгна форума сигурно?

Сигурно си редактирал, разбирам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Кико написа:

Ами кво да ти кажа, след като не може да се аргументираш, спирам да отговарям. Мислиш си някакви неща, които са в главата ти, но аз няма как да знам какво мислиш. 

Какви аргументи имаш !? Че с иранците сме едни и същи..........пълен смях.

С тая евтина пропаганда си заникъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И още нещо искам да кажа. Пак. Не мразя никой. Не мразя американци. Не мразя руснаци. Не мразя пед*ли. Не мразя черни. Не мразя и много бели. Не мразя рижи.  Просто мразя някой, дето не осъзнава какъв е, да ми дава наклон на...как ми се ще да го изпиша, ама ще ме цензирира ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Кико написа:

Сигурно си редактирал, разбирам. 

Както и да е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Pig написа:

И ти като Миро20 четеш избирателно. Казах, че сме сбор. Всеки историк ще ти го потвърди.  Ние, българите, сме сбор от минимум 50 племена. За жалост нямаме нищичко общо с ония, на 1000 километра западно от нас ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Кико написа:

И ти като Миро20 четеш избирателно. Казах, че сме сбор. Всеки историк ще ти го потвърди.  Ние, българите, сме сбор от минимум 50 племена. За жалост нямаме нищичко общо с ония, на 1000 километра западно от нас ;) 

Виж си противоречията в постовете. Ходете да живеете в Иран. 

Страхотни глупости пишеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Pig написа:

Не само с иранците Пиги, всички хора сме едни и същи. Също както всички прасета сте едни и същи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, _Belial_ написа:

Не само с иранците Пиги, всички хора сме едни и същи. Също както всички прасета сте едни и същи.

Вашта група сте в постоянно противоречие. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, _Belial_ написа:

Прасета или не примати като теб определено си личите и от МКС блестите чрез простотията , която озарява всичко .

преди 39 минути, Pig написа:

Виж си противоречията в постовете. Ходете да живеете в Иран. 

Страхотни глупости пишеш.

Ами ясно личи ако се абстрахира човек от  глупостите им. Личи омразата с която пишат за всичко българско и злобата , която таят към всички Индоевропейски народи и Българи .

_Belial_

• archangelo= демон, нечовек

Кико-Африкански Зурлест Резус примат

Soviet Soldier  ....Главозамаян Антисемит на квадрат , Антиевропеец,  Антибългарин, Про Африканец , Про Иранец Про Палестинец чист завършен  Терорист на  Хамас ,Ак Лудс, и Ал Касам .

Събраха се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Anita Hristova Trifonova
      Отмъщение Любовна история  Vengeance A Love Story   САЩ 2017
    • от Анита Христова Трифонова
      http://www.videoclip.bg/watch/1082208_zarazyavane-contagion-2011-bg-audio-visoko-kachestvo-chast-1

ОЩЕ 2011 ГОДИНА СЕ Е ЗНАЕЛО КАКВО НИ ЧАКА ДНЕС-ЕТО ...филма в четири части!
      http://www.videoclip.bg/watch/1082207_zarazyavane-contagion-2011-bg-audio-visoko-kachestvo-chast-2

http://www.videoclip.bg/watch/1082205_zarazyavane-contagion-2011-bg-audio-visoko-kachestvo-chast-3

http://www.videoclip.bg/watch/1082200_zarazyavane-contagion-2011-bg-audio-visoko-kachestvo-chast-4
      Колкото до Стамат той си е платил да си прави рекламите на  тезата, че Земята не е кръгла, но вече премина и към друга тема - за коронавируса, затова съм хиляда процента сигурна , че е платен драскач - изпълнява поръчки и някой плаща на сайтовете да го търпят. Защо мене не ме държат и все ме гонкат?  АМИ НЕ ПЛАЩАМ! И понеже ще му врътнат кранчето с хонорара държи да е вечно първи с темите си продиктувани от поръчителите му. Същото е и с госпожица  журналистката .....Тя пък на тема стихове и книжки. За тези кефове се плаща  яко и така..ПАРИТЕ. Тези сайтове трябва да се поддържат с позволени и непозволени средства и все за сметката на някои си.

"Сигурно е, че новият коронавирус има естествен произход" - Да, сигурно затова е патентован в 2015 година! Защото има естествен произход?!? US патент на CDC: US7220852B1

Война се води по света, независима ли е България - авторово стихове клип А.Х.Т. sekirata cekupama -Ето старата ми статия и смело приемете всичко, което трябва да стане, а ние човеците след като сме неблагоразумни  ЩЕ СИ ГО ПОНЕСЕМ! Искам веднъж завинаги да се спре да се говори за мене ,че си измислям и тем подобни,че съм имала мераци меко казано да съм голямата поетеса и разказвачка, че съм ненормална и красива "бабичка",че нямам кой знае какъв глас и не съм това, за което се фишкам. Цензурата я има, но е друг вид,не от държавата.Страхотен е българинът, та и малцинствата ни които се побългариха в някои сфери! Та страхотен е българинът,когато трябва да смаже брата, сестрата си, сънародника си. Това е от някаква мания да се покаже той пред другия и то негов сънародник. Срещу малцинствата не смее да рита,защото е страхлив и дупедавец. И какво установих ли? Ами нещо, което си го знаех, но вече се убедих,че няма лъжа , няма измама. Наистина всичко към мен, към децата ми идва от Плевен, работното ми място, родителите, които сляпо вярват на децата си,родата най вече зълвата и от комшийте ми. Хасковските и асеновградските ходжи...по тази причина отдавна не стъпам там дори при сина си, който изцяло е зомбиран. Магиите на чалгарките и феновете им са едно на ръка. Но как да се развалят магии, като е вредно и опасно? А и аз, и децата ми сме сред същите тези "хора", които ги подновяват? Ще кажете, като имам толкова много лични проблеми, защо се хващам в някакъв интернет. Защото всичко започна от както започнах да пиша в него по повод Пайнерката-дъщеря ми Полина. Защото не съм от тези, дето лазят, дето клякат и мълчат, крият истината, страхуват се...И досега не си намериха място Плевенчани, че Полина е била избраницата, че от петдесетината кандидатки и кандидати от Плевен избраха Полина, в "Пайнер"Че съм била музикант и много добре знам,че тя не можела да пее дори като някои мои ученички. Писаха се писма  с клюки и интриги дори до шефовете ми, моите и на "Пайнер". А детето ми беше капка, сълза, докато живееше при мене в Плевен. Същото и със сина ми,който не случайно бе разпределен в Хасково,след като завърши школата в Симеоново . По това време аз писах истината /това е моето аз/ срещу оня край, срещу цигани ,турци и чалгата-ориенталщна с център Димитровград, откъдето ми натресоха  и снаха. Синът ми е вързан ,обсебен с тяхните ...Но всичко с времето си,то се връща с бумеранг и вече започна да се вижда. Та  интернета, от него ми доде и идва всичко, но защо аз не трябва да съм в него? Защо моите слова са опасни, перото ми, съществуването ми дори в училище, не само в блока , в който живея? Защото съм неудобна или просто човешка завист? Та всички плевенски сайтове ме блокираха от раз, особено, като пиша потребител секирата! И не само Плевенски. Защото си плюят в устата."Тази е майка на чалгарка и няма как да е поетеса, разказвачка,нормална. Тя е едно изкуфяло бабе, хайде да я довършим по най използвания метод на Балканите чрез проблеми с децата и чрез най милото и ". Така ми го каза направо в очите  и Веселин от Асеновград leif приятелят съгражданин на Стефан разказвача cefulesteven, който не случайно дойде да живее в Плевен. Така ми го каза и Златка esen и още , и още...Че не се знаело и с моята дъщеря какво ще стане,след като тя -Златка Митева загубила едната си дъщеря. Всичките сайтове, които проверих вчера и снощи,всичките до един за моето АЗ и ника ми са проблем меко казано. И то след като от много години Полина вече не  е в "Пайнер" и не е на себе си от магии и .......! Където и да иде, дори в чужбина. Синът ми също, но е мъж, а е и много кадърен не в изкуствата, и им е нужен. По същата причина и мене ме държат жива все още, та и малко ли е удоволствието на тази измет да гледа как една майка се гърчи от болести, магии, мъка...?! И тази майка да има наглостта да се опитва да им превзема позициите на най големите в поезия, проза, музика,журналистика,  интернет,учител музикант,контактна,  почти готов литератор, домакиня,мъж и жена в семейството си от 1983г и...и...! Имала съм наглоста да се правя на Христо Ботев! Сами съзнават, че не е така! Ботев не пише еротика и любовна лирика като мен, но...дракат се!  Въпросът е , че тази жена с ник секирата дразни със своето АЗ. С децата си, които бяха  и са най лесната им плячка. Не се страхуват от възмездие и защо ли? Защото са луди, болни хора точно те, а не тя  майката, боркинята за истината, родолюбката. Навсякъде, ама навсякъде,където  съм пускала творбите си, особено стиховете си,което много неща показва съм изтривана щом е сайт за художествена литература,поетичен и особено плевенски и софийски. Та дори и на личан сайт нямам право?! От къде се взе това свободно време на тези някои да наслагат толкова минуси, толкова цветущи,най често анонимни, отрицателни коментари, рецензии...под мои творби в интернета? Дори съм преправяна, което е абсолютно престъпление! Дори и ника секирата  премахнат, все едно че извънземно е писало стиха ми?! А сайтовете за клипове са изцяло манипулирани и там работя с триста зора, с риск за компа ми и тук е мястото да кажа ,че смених четири компютъра за няколко години,че правих четири пет лични сайта след изтриването им познайте от кои. Отказах се и от скайп, от вярването в хора от интернета. И кой го направи, кои и защо? Защото съм най талантливата, най красивата, най емоционалната....? Не разбира се. Просто защото съм...АЗ! Защото това го не могат много хора най вече враговете ми. Обвиняваха синът ми,понеже  с това се занимава, с компютрите и интернета е на ти. Обвиняваха го, че той ме триел, заради баща си, с който поддържал връзка и го настройвал срещу "изцепките "ми в интернета, но...Аз съм тук и виждам как стоят нещата. Чак до там не би стигнал моят син, чак до там да се продава та и мене, и то на баща си, и зълва ми,на ония хора там долу от Хасково и Димитровград! Освен ако не се използват средства , както стана и с дъщеря ми, вандалски, нечовешки,престъпни деяния. Пиша за себе си, а защо не, админ? Когато не пиша, че съм от Плевен в данните си зле, когато пиша пак зле и кво, да ме няма ли, дори и тук в блог беге! Не мога да угодя на всички, на малко хора дори не мога и вече не искам и не се старая. Не ми се сърдете защо забравям някои от виртуалните си "приятели" тук, защо не мога да приема,че не може -ТЯ,ТОЙ да харесва и моето творчество и мене, като човек и в същото време, и моят враг, който се е смотал най често анонимно в интернета и ме гони пак за мръсотии....Та той е съвсем различен от мене! Тя също...ако е жена. Не Го приемам това, не...! И моля Ви разберете ме,че сека, защото съм ПОСЕЧЕНА - АЗ И ДЕЦАТА МИ, И ПРОДЪЛЖАВАТ ДОРИ ВАШИТЕ ПРИЯТЕЛИ ДА МЕ СЕКАТ!  ПЪК  АЗ СЪМ БИЛА СЕКИРАТА И ВИ ПРЕЧЕЛ НИКА?!
      ПЪК АЗ СЪМ БИЛА СЕКИРАТА!!!  - А.Х.Т. sekirata cekupama
    • от Lumberman
      Не съм пускал тема от известно време. От време на време ми се ще да пусна нещо по повод поредните маневри на американците и не мога да намеря подходяща тема. Та реших да стартирам тази, мисля, че ще бъде поле за доста публикации, защото какво ли не влиза в нея при това повсеместно дрънкане на оръжия. А и оня със забрадката може да си пише спокойно и да четка "началниците" в темата за тях.

За начало едно видео на Лий Кемп по повод потенциално нападение над Иран (да, пак от "добрите бомби"):

• от Любослав Станков
      Решил съм да си купувам лаптоп, но забелязвам, че цените в България на лаптопи като Macbook Pro, Air, Dell XPS са почти двойни по-скъпи. Да кажем че намеря човек, който да ми го купи от САЩ и ми го донесе. Има ли допълнителни такси, които трябва да се платят? Биха ли направили проблем на летището в САЩ или нашето? Има ли изобщо някакви закони за такива неща?
  • Дарение

• Добави ново...