Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

mariya66

Не мога да се логна в приложение за интернет телефон

Препоръчан отговор

Та това ми е въпроса какво мога да направя? телефона е Samsung sm a 70 5w системата е android 9. Обадих се на подръжката на телефона казаха ми, че всичко при тях е ок, за протокола на айфон 4s върви безпроблемно :)))какво да правя? приложението е : MagicJack. Приемам съвети:))) Благодаря за което!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква грешка ти дава? На каква поддръжка си се обадил и те каква връзка имат с някакво приложение? Интернет можеш ли да ползваш на телефона?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази услуга не поддържа ли произволен SIP клиент? Ако да, пробвай друг, примерно Zoiper.
Този апп в плейстор като гледам има доста оплаквания, че е бъгав и проблемен. Затова аз и не бих ползвал тел услуги, които не поддържат някой стандарт като SIP, за да ползвам читаво приложение по мой избор.

Не видях точно какво предлагат, но дали не може да ползваш друга услуга, поне днес е пълно с всякакви услуги за телефонни разговори. Аз ползвам (рядко, вече нямам и нужда покрай вайбър и подобните) Stuntcalls, разговорите са евтини, но ако ти трябва и телефонен номер, също има решения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, teglicha написа:

Аз ползвам  Stuntcalls, разговорите са евтини, ...

Вълкът козината си мени, но нравите никога, все ниски цени предлага да тормози конкуренцията, ха ха ха ...
Betamax -> Finarea -> Dellmont 
И аз му ползвам услугите от години от компютър и също от ИП телефон Grandstream, даже вчера ми пристигна още едно ново ИП телефонче от амазон.де
Значи същият хищник има и приложение за смартфони работещо със същите ниски цени.
Ползвайте го бе дами и другарки, не боли.
Ама ако може от безплатно стабилно Wi-Fi за да няма мрънкане после че по 3Г или 4Г връзката не била добра, там някъде си в мазето или в гората или на село и т.н.
Той SIP сървера за да работи добре му трябва стабилна двупосочна скорост към интернет, колкото да си прекара трафика от аудио кодека му. Ако на смартфона връзката му към интернет е лоша, каквито и приложения да ползва няма да е добре за платени обаждания до стационарни и мобилни телефонни номера из Европа.
За безплатни разговори от смартфон до смартфон може да работи и с по-слаба ( бавна) връзка до интернет, щото те си се пазарят между тях за ползване на аудио кодещ изискващ по-бавен интернет. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази услуга,за да работи,но първо е платена- 50 долара.Освен това,трябва да имаш допълнително устройството MagicJack(високоскоростен модем),към което се включва смартфона,после то се включва с USB   към компютър.На всичко отгоре,разговорите се плащат по някаква ниска тарифа.Ако са изпълнени тези условия,трябва да работи.Ако не,въпросите са към тези,на които си платил услугата,а не във форум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не толкова по-бавен, колкото по-стабилен. Със Zoiper като говоря, скоростта на обмен не е по-висока от примерно на Duo или Viber (или с малко), т.е. няколко КБ/с. Аз лично не съм забелязал разлика в изискванията към добър нет между SIP, вайбър и останалите. Те останалите имат разлики, и в някои случаи някои работят по-добре, но и SIP е в кюпа - говоря си нормално и с 3/4G.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Димитър 59 написа:

Тази услуга,за да работи,но първо е платена- 50 долара.Освен това,трябва да имаш допълнително устройството MagicJack(високоскоростен модем),към което се включва смартфона,после то се включва с USB   към компютър.На всичко отгоре,разговорите се плащат по някаква ниска тарифа.Ако са изпълнени тези условия,трябва да работи.Ако не,въпросите са към тези,на които си платил услугата,а не във форум.

Абе какви са тия въртели, та модеми, та компютри тинтири минтири три дена път с камили?
Има On off, Viber, skype и още една камара приложениея, плащаш няколко евро и получаваш номер с неограничени минути(и СМС-и но само за някои държави) и говориш колкото щеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Bubbles написа:

Абе какви са тия въртели, та модеми, та компютри тинтири минтири три дена път с камили?
Има On off, Viber, skype и още една камара приложениея, плащаш няколко евро и получаваш номер с неограничени минути(и СМС-и но само за някои държави) и говориш колкото щеш.

Прав си,ама въпроса тук е за конкретно приложение.Иначе се чудя въобще,защо е нужно да се плаща за разговори,след като има толкова много безплатни програми,чрез които да се говори и да се гледа на живо. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, teglicha написа:

...- говоря си нормално и с 3/4G.

Да де, ама ако не си далече от антената, иначе на теория всичко е прекрасно.
От ИП телефон до ИП телефон, може да се настроят кодеците
G.711μ/a, G.722 (large bande), G.723,G.726-32, G.729 A/B, iLBC,
да работи на по-устойчив към нестабилен сигнал като iLBC.
Но до СИП сървера само G.711 е приет, това е положението.

В моята къща сигналът на един мобилен оператор е доста силен, а на един друг е мижава работа и като се накачат много маймунки на клона ( към една пренатоварена антена) стой та гледай как ти викат, че не те чуват и прекъсва. Това мобилните комуникации са просто негарантирани.
От вкъщи свързан към Wi-Fi от Интернет пристигащ по кабел ( или оптика) всеки смартфон ще работи добре с наличините за него приложения за платени разговори до стационални телефони. Ама един път тръгнал на разходка и игра на криеница с антените на мобилните оператори, става - тука има, тука нема !

преди 50 минути, Димитър 59 написа:

Прав си,ама въпроса тук е за конкретно приложение.Иначе се чудя въобще,защо е нужно да се плаща за разговори,след като има толкова много безплатни програми,чрез които да се говори и да се гледа на живо. 

И аз така се чудя брате Димитре още от далечната 2006 година, никой тъпънар не е искал да ми се обажда безплатно на ИП телефона ми от безплатна програма на компютъра му. А телефонът ми беше включен постоянно от сутрин до вечер заради родителите ми. Само те ми звъняха от техния ИП телефон. Просто не можеш да ги накараш да си инсталират софтуер на компютъра и да го ползват. А още по-малко е било възможно да ги накараш те да си купят ИП телефон, за да можеш да им звъниш без пари до него. Значи трябва първо да му се обадиш по телефона му и ако вдигне, чак тогава по Скайпан.
Сега със смартфоните пък не отговарят, чат било трябвало.
Е, аз моя мобилен GSM пък и не го пускам, та като съм излязъл от вкъщи няма как да ми досаждат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

разбрах каква е причината мога да кача magicJacka само на едно мобилно устройство или айфон или андроад. благодаря за коментарите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...