Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 2 часа, Камен Петров написа:

Видях какво охлаждане са и сложили, като за печка. Във втората и третата програма, какви са грешките?

40 градуса на дъното и 41 на процесора при 12-нишков процесор е нищо. От hwinfo не е дала температурата. А колкото до охлаждането, не е нищо особенно. Това че тук го слагат на всяка конфигурация е защото е евтино. Няма нищо общо с охлаждане за печка. Просто хлади по-добре от бокса и е тънка лайсна. Не че бокса не става де. Моя си го бутах известно време на 3,6 с бокса и нямаше проблем нито с температу нито с шум. За разлика от интелските турбини...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, tepmu написа:

Относно замръзването: това е най-притеснителната част, защото проблемът може да се окаже и хардуерен. Аз бих почнал от хард дисковете (нищо, че са нови) програми като CrystalDiskInfo, HD Sentinel, HD Tune, след това бих преминал към тестване на захранването. Може се дължи и на ОС - от къде е инсталиран Windows-a? Препоръчвам сваляне от сайта на Microsoft и записване с техния инструмент. Драйверите вече ги уточнихме. Според снимките на температурите, те са добре, беше хубаво да се видят и при товар, как се държат, така че и това отпада като вариант за сега. Вирус също е вероятна причина, но тъй като сега си инсталирала Windows и доколкото разбрах не си използвала активатори за активирането му - също е малко вероятно. Пробвай да направиш проверка на системата с sfc /scannow и chkdsk за грешки. Също виж в EventViewer или в dump дали има нещо.

Хубава тема, помагате чат пат на девойката, ама ако може без глупости! Ако не се сещаш защо замръзва, прескочи нататък!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Tommygun написа:

40 градуса на дъното и 41 на процесора при 12-нишков процесор е нищо. От hwinfo не е дала температурата. А колкото до охлаждането, не е нищо особенно. Това че тук го слагат на всяка конфигурация е защото е евтино. Няма нищо общо с охлаждане за печка. Просто хлади по-добре от бокса и е тънка лайсна. Не че бокса не става де. Моя си го бутах известно време на 3,6 с бокса и нямаше проблем нито с температу нито с шум. За разлика от интелските турбини...

Аз поддържам тезата, че става въпрос за екземпляр, ако случиш е ок. Но щом момата не е отговорила, предполагам, че си е решила проблема.

Що се отнася до охлажданията, аз съм съгласен с твоето мнение. Но не съвсем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, JKirilov написа:

Хубава тема, помагате чат пат на девойката, ама ако може без глупости! Ако не се сещаш защо замръзва, прескочи нататък!

Аре, ако обичаш да не се изказваш като последна инстанция, кое е глупост и кое не е. За разлика от теб, когато пиша нещо, не е само да си правя гимнастика на пръстите и за +1 мнение. Всичките неща, които съм изброил могат да доведат до това замръзване или забиване, лично съм бил свидетел на такива случаи. И хардуерния проблем, и липса, остарял или неофициален драйвер, и липсващ или повреден системен файл, и вирус. Даже последния ми хард диск, който се повреди преди 2 години правише същото нещо забиваше за някакви секунди и след това си продължаваше все едно нищо не е било и така до следващият път. Да не кажеш, че си измислям, може да видиш мненията ми преди 1-2 дена писах за него точно. Естествено нито съм врачка, нито хвърлям боб да знам какъв е проблемът, така че няма как да гарантирам дали е някои от изброените от мен или е нещо друго, но със сигурност ти казвам, че всеки един от тях може да доведе до това нещо.

Колкото до твоето мнение, че било от Windows Update също е много съмнително, първо обикновено това става само при самото актуализиране и второ при слаби компютри, на които им се товари процесора или RAM паметта и за това забива, при 6 ядрен процесор и 16GB RAM вероятността да го прави от това за мен е минимална, да не кажа нулева.

Ако @Vesi82 прецени, че моите мнения не и помагат, а даже пречат за мен не е проблем да спра да пиша в темата й :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е точно, не се карайте момчета. Браузера ми стои включен, докато поработвам, но всъщност не съм тук. Утре като стана ще прочета всичко, за да видя как мога да си помогна, и какви съвети сте ми дали. 

Благодаря ви! ❤️

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...