Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

dani_zh

Мултифункционално у-во Canon MF3110 Проблем

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем със скенера на мултифункционално устройство Canon MF3110, картината е размазана при сканиране а при копиране излизат едни чартички. Принтера е черно бял.Иначе принтера за сега работи.

https://dox.abv.bg/download?id=a0b6d41a98#

https://dox.abv.bg/download?id=3a1669c78a#

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, dani_zh написа:

Здравейте, имам проблем със скенера на мултифункционално устройство Canon MF3110, картината е размазана при сканиране а при копиране излизат едни чартички. Принтера е черно бял.Иначе принтера за сега работи.

https://dox.abv.bg/download?id=a0b6d41a98#

https://dox.abv.bg/download?id=3a1669c78a#

Като за начало преинсталираш драйвера. Ако и след това има проблем се сменя лентовия кабел на скенера, ако и след това има проблем скенерът отива на боклука.  Никога не използвам комбинирани устройства, няма и да го направя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Емил Костов написа:

Като за начало преинсталираш драйвера. Ако и след това има проблем се сменя лентовия кабел на скенера...

Горе-долу е това.

Докато сканира чува лисе някакво придърпване? Вибрации?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо когато се пусне има 7-8 мин в който трябва да се настрой скенера прави кратки движения напред и на зад след което накрая прави и самото копиране. Сменил съм драйвера с нов, проблема е същия и при копиране (което е видно и от втория файл). Във Варна къде може да се намери лентов кабел ? Бялата светлина е непрекъсната при сканиране, и при sleep режим отново свети тази светлина (която според мен трябва да свети единсвено при сканиране). Придърпване може би едно движение напред и назад кратки с малък ход вибрации не. Малко трудно се движи като че ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да се оправи само с почистване и смазване. На колко години и сканирания е? Пушите ли?

По-скоро сервиз със сръчни ръце на майсторите. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Valentin Kostadinov
      Здравейте! Решил съм да си взема DSLR фотоапарат. Любител аматьор съм така, че за първи апарат мисля да отделя до 1300-400лв. Ще ми трябва предимно за снимане на пейзажи и нощни снимки. Спрял съм се на няколко модела. 
       Nikon D5600
      Nikon D3500
      Canon 750D
      CANON 2000D 
      SONY A68

моля споделете мнение за въпросните апарати. Гледам доста сравнения е нета и като цяло Сонито бие всички с характеристиките си, но все пак не знам до колко наистина е добър. Иначе в момента във Фосинтезис го има на промоция с два обектива. 
      Ще съм благодарен за адекватни коментари!
    • от leonsanchesss
      Здравейте, колеги 
      Мисля да си купувам принтер за това реших да попитам за съвети и препоръки.Спрял съм се на следните модели : 1.Canon Pixma MG3650        2.HP DeskJet Ink Advantage 3787 All-in-One        3.Canon iP7250
      Бюджета ми е около 150лв. Ще се използва главно  за принтиране на около 10-15 страници на ден.

• от peter parker
      Здравейте приятели, 

Искам да попитам - има ли някой принтер canon pixma IX6850 , който да го продава?
      Взимам го за части!
      Благодаря предварително!
    • от HotMusicFan
      Здравейте!
      Искам да си взема резервна батерия за посочения в името на темата фотоапарат. Оригиналната е  NB-6L, също става и NB-6LH, но цените им са почти 1/4 от цената на самия апарат. Гледах, че има някакви заместители, отговарящи на съответните модели, но на много по-ниски цени. Според вас добро решение ли са или да си търся оригинална?
    • от P!sanka
      Здравейте! 
      Имам си вкъщи Pixma mp550, която вечно прави проблеми като ми потрябва! Последното (и единственото, на което се запънах) е грешка 6c10 която се появява след като се включи устройството и започне да "щрака" 5-6 пъти. Опитвах многократно с това: http://youtu.be/vvgneJYfVuI но без успех. Принтера си поседя месец и малко изключен от захранване, реших да го включа и си сканираше без проблеми (пустата ми тиква, защо не опитах да принтирам??) И така днес ми потрябва и по закона на всеобщата гадост отново същото щракане, отново същата грешка, отново не се повлиява от "клавишната комбинация" и аз отново увиснах... 
      Проблема се появи след като си закупих мастилница (глава, касетка... etc) от Технополис в The Mall от вече многократно изпина марка, но принтера въобще не я отчиташе. 
      Очаквам предложенията Ви с нетърпение, надявам се, че не е чак неспасяемо положението...! 
      Благодаря!
  • Дарение

• Добави ново...