Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, имам iPhone 6s и iPod 4 . Почти винаги, когато откюча iPod-а ми иска да си удостоверя iCloud профилила и когато си напиша името и паролата ми иска Recovery Key. От къде мога да го намеря. В настройките - Settings - iCloud - Password & Security няма нищо за Recovery Key. В сайта също няма ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не се пуснал двойна оторизация (two-Factor Authentication) и заради това да го иска. Ако зависеше от мен нямаше и парола да слагам на Айфоня.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от to6ka_7
      Обучението ще се проведе: в Пловдив на 24.02.2018 г. и на 20.07.2018 г., в Русе на 13.03.2018 г., в София на 22.03.2018 г. Теми:  Типове складиране - свободно, под митнически надзор, временно складиране на стоки. Документация в склада. Складова отчетност. Точни инвентаризации. Изпълнение на поръчките. Правилна техническа експлоатация на помещения и техника. Срок за записване - до 5 р. дни преди датата на обучението. Цена - без ДДС

• от hakera95
      Здравейте! Обмислям покупка на iphone 6 втора ръка. Не искам по стар защото са с малки диплеи а в момента съм с lg g3. Та въпроса ми е заслужава ли си защото е 2014 модел въпреки че ще получава ъпдейти още 2 години. Или да дъбера още малко пари за 6s пак втора ръка. Засега бюджета ми е 600 лв. И още един въпрос с тия пари мога ли да купя хубав запазен втора ръка 6 или 6s. Благодаря предеарително.
    • от Asy Asenova
      Здравейте ! 
      Искам от самото начало да кажа ,че съм много скарана с телефоните ипхоне ,винаги съм използвала самсунг и имам доста пропуски.
      Та въпроса ми е реших да си взема ипхоне 6с ,за съжаление от олх.бг и защото се поинтересувах и видях ,че има доста хора ,които са изгоряли с такива покупки успях  уж да намеря телефон който не е кодиран и работи ,та поисках имей на човекът давам го на вас ,ако може да ми помогнете -354972072546494 .
      Не мога нищо да разбера от информацията ,дали телефона е краден ,дали когато го взема и сложа моята карта е възможно да блокира или да ми го вземат ,бихте ли ме посъветвали какво да направя. 
      Знам ,че не е хубаво да купувам телефон от интернет сайт и точно олх ,но нямам възможност да купя чисто нов телефон и  не познавам приятели ,които продават ,затова се реших да рискувам.Та ще съм благодарна да ми помогнете и другото ,което искам да попитам е нали няма как да е фейк телефона ,т.е реплика след като има имей ?
      П.С : Не ме съдете за малоумните въпроси  
      Благодаря и приятна вечер !
    • от makata
      Здравейте , имам една дилема .. и  ще приема всяко ваше мнение .
      Искам да ми кажете , прилики,съвети, недостатъци ,предимства на тези 2 телефона ...
      До сега не съм харесвал андроидите и в момента съм с iphone 5s ..имал съм и старите модели..
      Просто след премиерата на s7 , някак си ми хвана окото.. Не съм сигурен дали си заслужава да сменям марките ..
      Като чели самсунг в момента са много по-напред за съжаление .. 

ще се радвам да споделите вашето лично и коректно мнение : ) 
    • от Sveteca11
      Здравейте,
      Моля за помощ при избора на преносим плейър. За сега основно се двоумя между ipod classic 5(5,5) и всички останали. За този модел на ipod твърдят, че има най-добрия звук от всички ipods. Интересува ме има ли музикални плейъри, които да са на нивото на ipod?

Гледах сандиск, креатив звен, кроун, но общо взето по чуждите форуми постоянно се повтаря вземай ipod. Тъй като знам какви промити мозъци са, искам да чуя и вашето мнение. За мен е важно качеството, не марката.
      Благодаря предварително.

• Дарение

• Добави ново...