Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Искам джип Х5  или q7 и нов дом.Някой да каже нещо за този нов стар сайт за измама?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом още съществува значи има шаранчета, които се връзват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аве има диск който поръчвам през иконт 100% въстановяване на парите ако не успея да изкарам пари от тая програма. Мен ма съмнява че 100% няма повече да ги видя тия пари от 120лв за диск на 60лв промоция за българия. Голяма зарибявка голямо убеждение направо за малко да повярвам и да платя. То ако е така цяла българия няма да работи. Аз като знам че ще вадя по 100лв месец сам ще се осигорявам. Много е важно да накараш един човек да повярва че черното е бяло. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, goodly написа:

Аве има диск който поръчвам през иконт 100% въстановяване на парите ако не успея да изкарам пари от тая програма. Мен ма съмнява че 100% няма повече да ги видя тия пари от 120лв за диск на 60лв промоция за българия. Голяма зарибявка голямо убеждение направо за малко да повярвам и да платя. То ако е така цяла българия няма да работи. Аз като знам че ще вадя по 100лв месец сам ще се осигорявам. Много е важно да накараш един човек да повярва че черното е бяло. 

"С наръчника (ONLINE CASH FIESTA) ще получиш най-добрите методи и начини за изграждане на печеливш онлайн бизнес чрез Facebook, Messenger, Instagram, YouTube, Viber, Twitter, GooglePlay, AppStore, игри и.т.н. В него се разглеждат най-популярните методи, съвети и трикове, които се използват от над 2 000 000 души от цял свят."

Най-вероятно ще ти дадат информация, която да ти каже, как да печелиш от интернет и да изградиш печеливш онлайн бизнес. Най-вероятно са събрали информация за различни видове бизнеси  в интернет и са ги записали на диска. Дали ще работи или не зависи от това, колко добра е информацията в диска и от това дали хората ще поемат инициативата да стартират някакъв бизнес. Много чуждестранни сайтове предлагат възстановяване на парите, ако не са ти помогнали дадени уроци. 

Не мисля, че е измама. Мисля, че информацията може да не е прекалено изчерпателна, но няма как да съм сигурен и че хората не трябва да очакват без да предприемат нещо изведнъж да получат много пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, goodly написа:

Някой да каже нещо за този нов стар сайт за измама?

При търсене в Whois не излиза абсолютно никакъв адрес никъде на планетата.
Което означава, че няма даже и да получиш диск.
Всички снимки са купени за жълти стотинки от сайтове продавалници.
Това е една много добре организирана измама.
Ако искаш да прежалиш 60 лв, ще научиш вероятно повече за метода им, това може да ти е в полза ако искаш ти на свой ред да организираш същата измама или подобна на нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Като се замислих сега се досетих че може да е някой българин от чужбина който има човек тук и кот изкарат делят. Има схема, план кой печели толкова пари без да прави почти нищо. "Сега вече и в българия" какво сега вече и в българия то от както сме в демокрация се крадем един от друг. Демек изпрати пари и чакай ако си нямаш работа.

РЕ:

Аз бях до тук, но някой ако иска да добави нещо с удоволствие ще прочета дори и ще се вкл. в темата.

Редактирано от goodly
Забравих (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, goodly написа:

Демек изпрати пари и чакай ако си нямаш работа.

Точно това е целта, да му пращат пари да му е добре на него.

Обаче методът на зарибяване ми изглежда доста плитък и смотан.
Някой се е опитал да копира нещо от някъде си, побългарено с типично български изрази, но нещо се е оплел като пиле в кълчища.

Абе днес един шофьор ми докара с цистерната 1200 литра нафта и ми се похвали, че си бил ползвал смартфона за да си управлява от него  банковата сметка. Ей такива индивиди може и да клъвнат на въдицата и да се разделят с едни 60 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...