Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте незнам да ли темата ми е на правилното място и за това я пускам тук изчетох всички теми за lenovo но никъде не видях моя модел и някой да е писал за него телефона е lenovo vibe s1a40 вчера в събота купих телефона от един човек и човека ми каза предварително че телефона има проблем с андроида и ако мога да си го оправя аз се съгласих и взех телефона един от проблемите на телефона беше че неможе да ми даде като го стартирам да го отключа и да си въведа своя гугъл акаунт дадух на телефона заводските настройки със hard reset но пак нямаше ефект и за това реших да сваля андроид 5.0 и да го префлашна а телефона беше до преди това със андроид 6.0 след като свалих андроида и префлашнах телефона се появи сериозния проблем телефона тотално отказа да показва каквито и да е признаци на живот не ме пуска в долнланд менюто и където и да е стои си със черен екран и през минута понякога и малко повече извибрира един двапъти и спира а като го свържа към компютъра дава сигнал за свързване но не го отчита предполагам заради драйвера мт който се качва задължително когато се префлава и преинсталира въпроса ми е такъв може ли някой да ми помогне да съживя телефона и как и ако може да ми даде линк за андрод 5.0 или 6.0 стоков да не къстом и подробно ръководство стъпка по стъпка как да разреша проблема ще съм благодарен на всеки един който се отзове и реши да помогне и се извинявам ако темата ми нее на правилното място

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Евентуално в сервиза слад като е биол с проблем (за което си предупреден и си поел реска) и си го утепал съвсем.

Не си ли ходил на училище? Нещо изречения, главни букви, препинателни знаци?  Трудно се четат "телеграми".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да сигурно е за сервиз но смятам да се справя сам със проблема ако някой реши да ми помогне и да наистина необърнах внимание че пиша само с малки букви а ти ако си решил да помагаш ок съгласен съм но не ме пращай по сервизи и мерси за отговора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, vlado1985 написа:

Да сигурно е за сервиз но смятам да се справя сам със проблема ако някой реши да ми помогне и да наистина необърнах внимание че пиша само с малки букви а ти ако си решил да помагаш ок съгласен съм но не ме пращай по сервизи и мерси за отговора

Не ти е минала коректно преинсталацията. Ще трябва да опиташ отново. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Не ти е минала коректно преинсталацията. Ще трябва да опиташ отново. 

пробвах няколко пъти свалях и андроид 6.0 но пак без никакъв резултат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, vlado1985 написа:

Да сигурно е за сервиз но смятам да се справя сам със проблема

Чудесно :) . Ето ти стоков ROM, флаш туул, и упътване . Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, RudeBoy написа:

Чудесно :) . Ето ти стоков ROM, флаш туул, и упътване . Успех.

мерси много сега ще пробвам и веднага след това ще пиша

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, vlado1985 написа:

мерси много сега ще пробвам и веднага след това ще пиша

токущо пробвах със андроида който ми прати да сваля и промяна пак няма никаква телефона си стои само с черен екран и пак си извибрира през определено време

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обикновено така се държат телефоните Lenovo, след като ги убиеш софтуерно. 

Предположих, че няма да стане нищо, но ти много държеше да опиташ, и не искаш да чуваш за сервиз, така че ... dapriest.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, RudeBoy написа:

Обикновено така се държат телефоните Lenovo, след като ги убиеш софтуерно. 

Предположих, че няма да стане нищо, но ти много държеше да опиташ, и не искаш да чуваш за сервиз, така че ... dapriest.gif

Да прав си но и в сервиз няма гаранция да ли ще оправят проблема преди години имах една нокия със симбиан която също беше умряла и в един сервиз ми казаха че могат да я оправят само с боксов кабел но ми искаха 50 лв за тази работа за което аз не се съгласих и със доста ровене в нета и в търсене на отговори в форумите на нокия си намерих промката phoeniks service с която си съживих нокията със тази интересна програма си намерих и други с които си правих доста гимнастики с нокията

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, vlado1985 написа:

Да прав си но и в сервиз няма гаранция да ли ще оправят проблема преди години имах една нокия със симбиан която също беше умряла и в един сервиз ми казаха че могат да я оправят само с боксов кабел но ми искаха 50 лв за тази работа за което аз не се съгласих и със доста ровене в нета и в търсене на отговори в форумите на нокия си намерих промката phoeniks service с която си съживих нокията със тази интересна програма си намерих и други с които си правих доста гимнастики с нокията

В сервиза даже няма и да се занимават, но пък виж за диагностика могат и да ти вземат 20 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

В сервиза даже няма и да се занимават, но пък виж за диагностика могат и да ти вземат 20 лева.

Да такава им е тарифата на повечето сервизи за визуална диагностика само го поглежда и ти вика ами тоя телефон е за коша дай ми сега 20 лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, vlado1985 написа:

Да такава им е тарифата на повечето сервизи за визуална диагностика само го поглежда и ти вика ами тоя телефон е за коша дай ми сега 20 лв

Е ти какво искаш този в сервиза да направи. Да се опита да го флашне и телефонът да му умре в ръцете. Няма как да стане. А и преди да влезеш на едно табло си има ценоразпис. И за здравей как си, цената е поне 20 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Цената за некомпетентна намеса / умишлено убит пациент става по 3,14. Ако щеш. Гюмът е твой.

Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Емил Костов написа:

Е ти какво искаш този в сервиза да направи. Да се опита да го флашне и телефонът да му умре в ръцете. Няма как да стане. А и преди да влезеш на едно табло си има ценоразпис. И за здравей как си, цената е поне 20 лева.

Извинявай но много добре им знам тарифите в сервизите и какви са майстори повечето некадърните са много а кадърните се броят на пръсти аз лично откакто имам комп никога до сега не ми сее налагало да ходя по сервизи да се занимавам аи нямам това намерение а този проблем с телефона ми се случва за първи път до сега съм преинсталирал маса телефони и винаги съм се оправял но явно както казват и в други форуми леновото наистина са големи боклуци

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, vlado1985 написа:

Извинявай но много добре им знам тарифите в сервизите и какви са майстори повечето некадърните са много а кадърните се броят на пръсти аз лично откакто имам комп никога до сега не ми сее налагало да ходя по сервизи да се занимавам аи нямам това намерение а този проблем с телефона ми се случва за първи път до сега съм преинсталирал маса телефони и винаги съм се оправял но явно както казват и в други форуми леновото наистина са големи боклуци

Аз не казвам,че не знаеш, не разбираш или че не можеш. Просто се постави на мястото на сервиза. Идва при теб клиент с телефон без гаранция. Ти не знаеш какво е правил, просто ти казва оправи го. Ти няма как дадеш гаранция. А ако пък телефонът умре сервизът е виновен. Че в сервизите има глупаци спор няма. Навсякъде ги има. А, че леново не струват добре дошъл в отбора. Аз също се разочаровах от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Филипов написа:

Цената за некомпетентна намеса / умишлено убит пациент става по 3,14. Ако щеш. Гюма е твой.

В всеки сервиз цените са различни наистина но последната дума остава на клиента а аз както казах нямам намерение да се занимавам със сервизи а що се отнася до компетентност бих казал че съм достатъчно комптетен но не само на мен може да се получи такъв гаф с къвто и да е теелфон подобен гаф може да се случи и най добрия специалист а ти приятелю по изказванетоти разбирам че неискаш да помагаш а явно да се правиш на всезнайко какъвто не си явно и си мислиш че си интересен е да ама не си

преди 4 минути, Емил Костов написа:

Аз не казвам,че не знаеш, не разбираш или че не можеш. Просто се постави на мястото на сервиза. Идва при теб клиент с телефон без гаранция. Ти не знаеш какво е правил, просто ти казва оправи го. Ти няма как дадеш гаранция. А ако пък телефонът умре сервизът е виновен. Че в сервизите има глупаци спор няма. Навсякъде ги има. А, че леново не струват добре дошъл в отбора. Аз също се разочаровах от тях.

Емо когато някой човек посети конкретен сервиз отива и казва имам такъв и такъв проблем с това устройство а не чака някой да му вади думите от устата с ченгел или да се мъчи да гадае ама какво па що е човек когато знае какъв проблем има с конкретно устройство винаги ще намери начин да се изрази точно и правилно а относно компетентността на сервизите ами то това си зависи от тях колко са комптентни в каквато и да е област ако някой сервиз разполага с нужното му оборудване за работа и се старае постоянно да превлича клиенти ако ли не го прави това нещо а си измисля разни оправдания смятай къв сервиз сам можеш да си направиш изводите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, vlado1985 написа:

В всеки сервиз цените са различни наистина но последната дума остава на клиента а аз както казах нямам намерение да се занимавам със сервизи а що се отнася до компетентност бих казал че съм достатъчно комптетен но не само на мен може да се получи такъв гаф с къвто и да е теелфон подобен гаф може да се случи и най добрия специалист а ти приятелю по изказванетоти разбирам че неискаш да помагаш а явно да се правиш на всезнайко какъвто не си явно и си мислиш че си интересен е да ама не си

Емо когато някой човек посети конкретен сервиз отива и казва имам такъв и такъв проблем с това устройство а не чака някой да му вади думите от устата с ченгел или да се мъчи да гадае ама какво па що е човек когато знае какъв проблем има с конкретно устройство винаги ще намери начин да се изрази точно и правилно а относно компетентността на сервизите ами то това си зависи от тях колко са комптентни в каквато и да е област ако някой сервиз разполага с нужното му оборудване за работа и се старае постоянно да превлича клиенти ако ли не го прави това нещо а си измисля разни оправдания смятай къв сервиз сам можеш да си направиш изводите

Няма вече такива сервизи. Може да се убедиш сам. Аз няма да се опитвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казах в началото още нямам намерение да се занимавам със сервизи в краен случай оставям телефона в някой шкаф да си почива или го хвърлям на боклука  но като се замисля мисля че този проб;ем сигурно сее получил от опита ми да понижа версията на андроида със по стара по принцип всеки един телефон може да се понижи но самото понижаване нее много препоръчително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, vlado1985 написа:

Както казах в началото още нямам намерение да се занимавам със сервизи в краен случай оставям телефона в някой шкаф да си почива или го хвърлям на боклука  но като се замисля мисля че този проб;ем сигурно сее получил от опита ми да понижа версията на андроида със по стара по принцип всеки един телефон може да се понижи но самото понижаване нее много препоръчително

Айде, поредния бисер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, street racer написа:

Айде, поредния бисер.

Какво имаш в предвид с това поредния бисер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вадихте ли батерията? .Или не може да се извади лесно. Мился си че може да пази някакъв сигнал и да провокира поправянето.Ако може лесно да се извади извадте я заредете с флаштула рома на компа и свържете тела с кабела и батерията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, vlado1985 написа:

а що се отнася до компетентност бих казал че съм достатъчно комптетен

Владо, извинявай, ама ти не правиш разлика между преинсталиране на компютър, на Nokia със Symbian, и на Lenovo с Android. Мислиш си, че всичкото е едно и също - връзваш с USB кабел, стартираш някаква програмка, цъкваш няколко пъти с мишката, и си готов. Ами - не е баш така.

И лично мнение - човек, когато е компетентен, почва с малките неща. Например с правописа. Аз само като те гледам как пишеш, и ми се изяснява колко си компетентен. Това, че досега не си успял да убиеш друг телефон с опитите си, не е твоя заслуга, а просто си попадал на дуракоустойчиви модели.

преди 6 часа, Gangosa написа:

Вадихте ли батерията? .Или не може да се извади лесно. Мился си че може да пази някакъв сигнал и да провокира поправянето.

Поредният бисер :D . Баце, ти даже не си погледнал дали на този модел се вади батерията, и си тръгнал да даваш акъл?!?... 722724.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще вади батерията да внимава със задния капак, залепен е и е стъклен на това леново. Иначе със сешоара като нагрее малко може да го свали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Port Royal написа:

Ако ще вади батерията да внимава със задния капак, залепен е и е стъклен на това леново. Иначе със сешоара като нагрее малко може да го свали.

Вчера си играх да опитам със сешоар да отлепя капака но не се получава неможе да го нагрее добре за да го махна и да извадя батерията

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...