Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Iphone 7 проблем

Препоръчан отговор

Здравейте ! Днес имах да правя смяна на батерия на iphone 7. Този модел съм много запознат с него понеже това ще е 4тия който поправям. И до сега съм нямал проблеми при смяна на компоненти на iphone 7. Така но този път явно съм оплескал нещо.
Телефона работи перфектно  без забележки просто батерията пада за няма и няколко часа ползване. Никога не е воден на ремонт от както е закупен преди години. Аз съм първия който го отваря. Та така смених батерията (и преди съм сменял) всичко мина окей затворих го пуснах телефона.. обаче хоум буттона (сензора) не работи. А преди това си работеше. И просто сега не си го побирам в главата какво може да е станала понеже  го оправя много внимателно все пак чужд телефон. нямал съм такъв контакт близост до бутона той си е с дисплея батерията е на другата страна.*Той се разтваря като книга като се отвори* Просто не виждам какво може да съм оплескал. Не е чак такъв фатален проблем казал съм че смяната ще се забави ще сменя бутона за моя сметка. Но просто не знам как се е прецакало като съм нямал контакт до него. Винаги отварям през долните ръбове не съм човъркал с перцето долу в средата където е бутона.
Благодаря !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Атанас Димов написа:

Здравейте ! Днес имах да правя смяна на батерия на iphone 7. Този модел съм много запознат с него понеже това ще е 4тия който поправям. И до сега съм нямал проблеми при смяна на компоненти на iphone 7. Така но този път явно съм оплескал нещо.
Телефона работи перфектно  без забележки просто батерията пада за няма и няколко часа ползване. Никога не е воден на ремонт от както е закупен преди години. Аз съм първия който го отваря. Та така смених батерията (и преди съм сменял) всичко мина окей затворих го пуснах телефона.. обаче хоум буттона (сензора) не работи. А преди това си работеше. И просто сега не си го побирам в главата какво може да е станала понеже  го оправя много внимателно все пак чужд телефон. нямал съм такъв контакт близост до бутона той си е с дисплея батерията е на другата страна.*Той се разтваря като книга като се отвори* Просто не виждам какво може да съм оплескал. Не е чак такъв фатален проблем казал съм че смяната ще се забави ще сменя бутона за моя сметка. Но просто не знам как се е прецакало като съм нямал контакт до него. Винаги отварям през долните ръбове не съм човъркал с перцето долу в средата където е бутона.
Благодаря !

Нормално! Това е нещо, което не е направено да се разглобява. А и откъде си сигурен, че батерията дето си сложил не е умрялва вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Емил Костов написа:

Нормално! Това е нещо, което не е направено да се разглобява. А и откъде си сигурен, че батерията дето си сложил не е умрялва вече.

работи си все още ! всичко само хоум бутона

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Атанас Димов написа:

работи си все още ! всичко само хоум бутона

Разглобяваш и проверяваш отново. А батерията явно си я взел умряла. Дано и тя не стане за твоя сметка.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 часа, Емил Костов написа:

Разглобяваш и проверяваш отново. А батерията явно си я взел умряла. Дано и тя не стане за твоя сметка.

Работи си батерията  без проблеми няма никакъв проблем показва си 100% battery life само бутона. Утре пристига нов ще го сменя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Атанас Димов написа:

Работи си батерията  без проблеми няма никакъв проблем показва си 100% battery life само бутона. Утре пристига нов ще го сменя.

Да, но казваш по-горе, че бъро се изтощава. Това значи, че е стояла доста дълго на склад и и заминава зарядът.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Емил Костов написа:

Да, но казваш по-горе, че бъро се изтощава. Това значи, че е стояла доста дълго на склад и и заминава зарядът.

Не нее аз имам впредвид батерията която си е била в телефона. Явно аз не съм се изказал добре за което се извинявам. Смених батерията с нова това беше процедурата.

току-що, Атанас Димов написа:

Не нее аз имам впредвид батерията която си е била в телефона. Явно аз не съм се изказал добре за което се извинявам. Смених батерията с нова това беше процедурата.

До колкото четох обаче дори след смяна на бутона/сензора touch id няма да работи ''1вия хоум бутон е закодиран към платката'' и дефсакто само във сервиз на apple могат да го оправят да е както си е било. Писал съм вмомента мейл знам че няма да мине евтино,но все пак аз съм виновен поемам вината и се уча от грешката. Въпреки че колкото и да гледах и да чета не разбирам как може да се е случила повредата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Атанас Димов написа:

До колкото четох обаче дори след смяна на бутона/сензора touch id няма да работи ''1вия хоум бутон е закодиран към платката'' и дефсакто само във сервиз на apple могат да го оправят да е както си е било. Писал съм вмомента мейл знам че няма да мине евтино,но все пак аз съм виновен поемам вината и се уча от грешката. Въпреки че колкото и да гледах и да чета не разбирам как може да се е случила повредата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Емил Костов написа:

Уххх аз съм начинаещ с поялника не виждам как да го направя това :( 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали ще стане. Ето още едно видео

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Емил Костов написа:

Не знам дали ще стане. Ето още едно видео

това мога да го направя но няма да има тъч ид. Много сложно се получава така

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам. Като искаш разрови се повече. Също така провери да не би да не си закачил или разместил модула, които отговаря за тъч бутона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Емил Костов написа:

Ами не знам. Като искаш разрови се повече. Също така провери да не би да не си закачил или разместил модула, които отговаря за тъч бутона.

Изкарах го даже. Не виждам повреда. даже не е пречупен лентовия порта е непокътнат. (то нали си е залепено с лепило там) Закачих го наново пак същото. Не мога да си го обясня ще изчакам отговор по мейл от тези в apple сервизите които са тул

току-що, Атанас Димов написа:

Изкарах го даже. Не виждам повреда. даже не е пречупен лентовия порта е непокътнат. (то нали си е залепено с лепило там) Закачих го наново пак същото. Не мога да си го обясня ще изчакам отговор по мейл от тези в apple сервизите които са тул

тук*

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

''можем да предложим замяна на дисплей модул, само Home бутон не се предлага от Apple като резервна част.

Подмяната струва 285 лв с ДДС, като отнема около 5 -7 работни дни.''

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване