Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Съвет за покупка на таблет


Dimitur Spasov

Препоръчан отговор

Здравейте търся таблет на възможно най-ниска цена който да ми върши работа за гледане на стриймове в twitch,видео клипове в youtube и сърфиране в интернет.Нямам познания от таблети така че ще съм благодарен на съвети.Основното е че не ми се дават много пари може би ще е хубаво ако е с по голям дисплей понеже ще е по-приятно за гледане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Dimitur Spasov написа:

Здравейте търся таблет на възможно най-ниска цена който да ми върши работа за гледане на стриймове в twitch,видео клипове в youtube и сърфиране в интернет.Нямам познания от таблети така че ще съм благодарен на съвети.Основното е че не ми се дават много пари може би ще е хубаво ако е с по голям дисплей понеже ще е по-приятно за гледане.

Не става приятелю тази работа. Като искаш нещо качествено, ще трябва да си платиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Максимален бюджет?

Размер на екрана и резолюция които са ти удобни за твоите очи?

През какво ще се ползва интернет?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, plamen_petrov_80 написа:

Максимален бюджет?

Размер на екрана и резолюция които са ти удобни за твоите очи?

През какво ще се ползва интернет?

Абе Пламене, ти думата за без пари знаеш ли какво означава??? :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По претенциите, които е изредил постващият, мисля че търси ето това: "Samsung Galaxy Tab S4" Ще е доволен определено за толкова малко пари, такъв таблет. Гледал съм преди всичко като му предлагам модел, да остане доволен. Цената е възможно най ниска ,  750 а може вече и леко да е паднала до 700... долара.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Емил Костов написа:

Абе Пламене, ти думата за без пари знаеш ли какво означава??? :lol6:

 

преди 9 минути, plamen_petrov_80 написа:

Максимален бюджет?

Размер на екрана и резолюция които са ти удобни за твоите очи?

През какво ще се ползва интернет?

Еми приятелю аз съм казал че не съм запознат с хардуера на таблетите и за това съм пуснал тема.Не знам кое е смешното може като бял човек да кажеш таблетите които си струват почват от еди колко си лева и това е а не да се правищ на интересен.А за въпроса на Пламен интернет през wi-fi за резолюция не знам коя би била на приятна и реално бюджета който съм замислил е 250лв ако няма таблети които си заслужават за тези пари ще се радвам просто да ми кажеш като нормален човек а не да се заяждаш както горния.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Dimitur Spasov написа:

 

Еми приятелю аз съм казал че не съм запознат с хардуера на таблетите и за това съм пуснал тема.Не знам кое е смешното може като бял човек да кажеш таблетите които си струват почват от еди колко си лева и това е а не да се правищ на интересен.А за въпроса на Пламен интернет през wi-fi за резолюция не знам коя би била на приятна и реално бюджета който съм замислил е 250лв ако няма таблети които си заслужават за тези пари ще се радвам просто да ми кажеш като нормален човек а не да се заяждаш както горния.

Никой не ти се подиграва. Просто те карам да мислиш. Няма как за без пари да искаш качество. И никой не каава, че трябва да дадеш много пари, че да има хубав таблет. В раздела за хардуер има доста теми за табелите. Прегледай ги и ще разбереш за какво става на въпрос. После вече ще може и да зададеш няколко въпроса за модели таблети и за цена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Колев60 написа:

По претенциите, които е изредил постващият, мисля че търси ето това: "Samsung Galaxy Tab S4" Ще е доволен определено за толкова малко пари, такъв таблет. Гледал съм преди всичко като му предлагам модел, да остане доволен. Цената е възможно най ниска ,  750 а може вече и леко да е паднала до 700... долара.

Не знам това някаква е*авка ли е или си сериозен но мога да отделя 250 макс 300 лева.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Dimitur Spasov написа:

Не знам това някаква е*авка ли е или си сериозен но мога да отделя 250 макс 300 лева.

Ето сега вече като си дал бюджет ще ти се дадат няколко насоки! Ебавка няма, просто трябва да кажеш всичко. Ние няма как да знаем. А това са закачки. Нищо лично срещу теб.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Dimitur Spasov написа:

Не знам това някаква е*авка ли е или си сериозен но мога да отделя 250 макс 300 лева.

Я ми прочети поста отново, помисли и си отговори сам, дали е ЗАЕБАВКА. А сега понеже си написал и цената за такъв тип таблет, виж това е вече заебавката. Малко под 250 лева има таблети в детските магазини за деца до 4 годишна възраст. 

"Основното е че не ми се дават много пари..."

Кой можеше да знае колко точно пари ти се дават за таблет от който искаш - почти всичко? Да беше споменал, и Емил нямаше да постне такъв коментар. Никой не те е обидил с нищо, най малкото се е ебавал с теб!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Емил Костов написа:

Ето сега вече като си дал бюджет ще ти се дадат няколко насоки! Ебавка няма, просто трябва да кажеш всичко. Ние няма как да знаем. А това са закачки. Нищо лично срещу теб.

Ами аз мисля че се подразбира по поста.Ако примерно кажа че искам да си сглобя пс конфигурация за гледане на стриймове и сърфиране на възможно най ниска цена(без да съм казал точна) мисля че ще е доста лесно да се конфигурира.С беглите ми познания бих сглобил някакъв пентиум без външно видео и с бюджетни дъно кутия и тн.Не виждам кое е по различното с таблетите.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Dimitur Spasov написа:

Ами аз мисля че се подразбира по поста.Ако примерно кажа че искам да си сглобя пс конфигурация за гледане на стриймове и сърфиране на възможно най ниска цена(без да съм казал точна) мисля че ще е доста лесно да се конфигурира.С беглите ми познания бих сглобил някакъв пентиум без външно видео и с бюджетни дъно кутия и тн.Не виждам кое е по различното с таблетите.

 

Няма нещо което да работи на ниска цена. Това искам да ти обясня. Ще го разбереш след време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Колев60 написа:

Я ми прочети поста отново, помисли и си отговори сам, дали е ЗАЕБАВКА. А сега понеже си написал и цената за такъв тип таблет, виж това е вече заебавката. Малко под 250 лева има таблети в детските магазини за деца до 4 годишна възраст. 

"Основното е че не ми се дават много пари..."

Кой можеше да знае колко точно пати ти се дават за таблетм от който ислаш - почти всичко? Да беше споменал и Емил нямаше да постне такъв коментар. Никой не те е обидил с нищо, най малкото се е ебавал с теб!

Ами добре значи според това което казваш всички таблети които са на пазара в този ценови диапазон са е*авка с покупателите или продукти без реално полезно действие.Понеже след като тези неща могат да се правят на сравинително евтин смратфон но явно нещо ми обягва.

преди 1 минута, Емил Костов написа:

Няма нещо което да работи на ниска цена. Това искам да ти обясня. Ще го разбереш след време.

Значи искаш да ми кажеш че ПС с последно поколение пентиум няма да може да изпълнява задачи като youtube,twitch и сърфиране?Като такъв компютър би бил доста евтин?

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Емо! 

Една молба! Понеже питащият е недоволен от отговора ми, ти имаш възможност да го премахнеш. Нито ще ти се обидя, най малкото на питащият.  Предварително благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Колев60 написа:

Емо! 

Една молба! Понеже питащият е недоволен от отговора ми, ти имаш възможност да го премахнеш. Нито ще ти се обидя, най малкото на питащият.  Предварително благодаря.

Доста интересна постъпка значи първо се правиш на интересен и след като ти задам съответни въпроси спрямо това което си написал даваш задна.Ами не знам какъв беше смисъла...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Dimitur Spasov написа:

Доста интересна постъпка значи първо се правиш на интересен и след като ти задам съответни въпроси спрямо това което си написал даваш задна.Ами не знам какъв беше смисъла...

Хей хлапе!

Аз  и никой от останалите не се прави на интересен. Спрямо твоя въпрос сме ти отговорили адекватно на въпроса. А смисълът може да го приемеш и като такъв:

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Колев60 написа:

Хей хлапе!

Аз  и никой от останалите не се прави на интересен. Спрямо твоя въпрос сме ти отговорили адекватно на въпроса. А смисълът може да го приемеш и като такъв:

 

Разбрах ти логиката.Мерси че ме подготви да знам че като ходя да си избирам кола и кажа че търся нещо БЮДЖЕТНО търговеца ще ми предложи Tesla model 3 :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, plamen_petrov_80 написа:

Мерси за предложенията мисля да се спра на първия като ми допадна най-много на вид.А иначе всички казват че проблема бил в младото поколение но явно след определен набор започваме да говорим на различен език.Така де аз ако не мога или не искам да помогна просто бих подминал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бре какви описания, характеристики, да ти умре коня...

Митко, има три начина за гледане на клипове и всичко друго на екрана на таблет:

По интернет:

1. С Wi-Fi (ти конкретно откъде ще го вземаш?)

2. Със SIM карта, което предполага абонамент, мисля най-ниска цена около 12лв/м

Трети начин е предварително да качиш предварително колкото там се събере и беж да те няма на хижата на лозето! ;)

Това са ми 5-те стинки. Посочените модели не с лоши.

Успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Dimitur Spasov написа:

Не знам това някаква е*авка ли е или си сериозен но мога да отделя 250 макс 300 лева.

Е*авка е. Дядо Стефчо се мисли за много остроумен. Ама - склерозата не прощава ... ;)

Пламен_80 хубаво те е засипал с предложения, ама не е обърнал внимание, че всичките са стари модели, и са с изчерпани количества. 

В момента има две марки за таблети, които си заслужават - Samsung и Huawei. От тях в бюджета ти се събира само Huawei MediaPad T3 . Ако можеш да си позволиш MediaPad T5 - заслужава си. Памет 16/2 GB засега ще те устройва, за в бъдеще може и да е проблем. Но за тези пари - толкова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо няма да трия. Отидете в другите раздели да видите какво се нарича ебавка, обида, закачка и прочие. Тук сме си направо света вода ненапита.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, RudeBoy написа:

Е*авка е. Дядо Стефчо се мисли за много остроумен. Ама - склерозата не прощава ... ;)

Пламен_80 хубаво те е засипал с предложения, ама не е обърнал внимание, че всичките са стари модели, и са с изчерпани количества. 

В момента има две марки за таблети, които си заслужават - Samsung и Huawei. От тях в бюджета ти се събира само Huawei MediaPad T3 . Ако можеш да си позволиш MediaPad T5 - заслужава си. Памет 16/2 GB засега ще те устройва, за в бъдеще може и да е проблем. Но за тези пари - толкова.

Мерси за изчерпателния отговор.

 

преди 56 минути, Белгиеца написа:

А поради каква причина гледането трябвало да е на таблет, а не на друг екран ?

Понеже не ми се стои постоянно седнал пред компютъра,а телевизора няма twitch примерно съответно остава hdmi но постоянно да ходя пак на компютъра да търся какво искам да гледам е досадно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави ново...