Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, съфорумци,

Геймър съм, и имам желание обаче и да изкарвам реални пари, докато цъкам някоя игра. Може ли да ми кажете такъв начин, нещо от рода на продаване на предмети, които печелиш в играта? Знам за стриймването, но просто в момента нямам подходяща екипировка. Що се отнася за парите - нямам претенции да са милиони, колкото се изкарат - все файда :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече няма такива игри или опции да се продават предмети и да може да печелиш. Може да продаваш акаунти, но нещата като цяло доста се промениха. Не знам какви са изискванията да те вземат за тестер на дадена игра да ти плащат, като я тестваш, съобщаваш за бъгове и прочие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Емил Костов написа:

Вече няма такива игри или опции да се продават предмети и да може да печелиш. Може да продаваш акаунти, но нещата като цяло доста се промениха. Не знам какви са изискванията да те вземат за тестер на дадена игра да ти плащат, като я тестваш, съобщаваш за бъгове и прочие.

QA 101: Ако си издател, пускаш полузавършена игра и хората за без пари започват да се оплакват от бъгове :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като цяло за пари остана само youtube и twitch(или която и да е платформа за стриим), въпроса е че пазара е толкова наситен с факта, че хардуера нужен е толкова по достъпен, че ако няма с какво толкова да впечатлиш, пари по вероятно да вложиш повече(микрофон,втори монитор, времето за едит на клипове) отколкото да изкараш. И вече няма игри от които да се правят пари, може да опиташ например със сайтове като g2g където се продават акаунти и ingame валута макар че като видиш цените сам ще си направиш сметка дали си заслужава. Друго нещо е например в World of Warcraft с злато в играта можеш да си купиш токен който после да го превърнеш в пари, НО като баланс в акаунта ти в Blizzard, така че реално там също не може да се каже че ще изкараш пари, но пък може да си плащаш месечният абонамент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, хубаво е ако знаете английски език? Можете да правите демо клипове на игрите във ваш собствен сайт, придружени със статия, клиповете можете да ги споделяте освен на сайта си в Ютуб и други подобни платформи развивайки канали от който се печели. Познавам дете на 14 години което записва докато играе, след като приключи слобява клипове с най-добрите моменти, качва ги в Ютуб. Успял е да развие канал с 60к последователи и си докарва доход средно около 300-400 лв. Отначало като ми каза не повярвах но след това му погледнах канала в Ютуб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все повече хора, все повече пари от геймърство правят, вие тука наобратно - и то в този форум: е бива ли.

Най- лесния начин е да си много добър в някоя игра и да поназнайваш английски - почваш да стриймваш и нататък е въпрос на постоянство, а ако си словохотлив е голям бонус, но най- важното е наистина да си сила в дадената игра. Например Faker/LoL хич не е разговорлив, гледал съм доста негови стриймове голям мълчаливец е, ама ........

Попадал съм и на предложения за тестери, ала все с изискване за некви азиатски езици.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...