Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

По-добре да дойде някой и да ти го направи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

всичко е наред сглобих си го настроих си го  и  сложих 2 видеокарти  не е шумен  всичко тръгва игри филми :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще махам едната видеокарта на уина ми щ отчита а на  бенчмарк и други програми не  

едната е сапфир другата паларколор  и не става кросфаер ли нещо такова и сега ще турся още една палар колор  ред девил да пусна и двете във цросфаер

иначе е супер  направо лети  единствено сапфира издава звуци като прахосмукачка и сега ще го извадя  прецаках се с него май

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

май така стана прецаках се малко  ще купя още 1 паларколор  и другите ше са за резерва  какво да ти кажа направо се прецаках 3 различни карти а най ме е яд за сапфира  шумна е като прахосмукачка а дори не я отчита никаде освен в уина 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Tornado Vihrushkov написа:

ще купя още 1 паларколор

Не се набутвай повече. Имаш много добра видеокарта  PowerColor Devil 13 Dual Core Radeon R9 390 с 16GB RAM. Слагай нея. Другите ги продавай. С две в кросфаер няма да е кой знае колко по-производителна.

А най-добре е да ги продадеш и трите и да вземеш nVidia RTX 2080Ti.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз двете ги купих нови само сапфира втора ръка немога да си върна парите  май ще те послушам и ще сложа само девила и това ще е другите резерва  вече съм се прецакал  това е положението а и щом няма голяма разлика с две карти няма смисъл аз не го ползвам като теб за сложни работи ако закъсаш за видеокарта имам резервни :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз и с моята Zotac GeForce GTX 1660 Ti AMP 6GB играя най-новите игри, така че няма да имаш и ти проблем с девила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

твоята карта е много хубава  аз я разгледах  кажи сега кога ще сменяме процесора 

думата ми за едно рамо остава 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Tornado Vihrushkov написа:

кажи сега кога ще сменяме процесора 

думата ми за едно рамо остава 

Когато си вземеш 16 ядрения. Но за това по-добре на лични, за да не ни врътнат ключа тук :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...