Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте имам проблем защото на всяко устройство имате право да добавите 5 акаунта проблема е че минах този лимит защото от Apple ми деактивираха всеки акаунт без ясна причина защото като исках да си закупя нещо пише да се свържа с тях и като им пиша ми деактивирана акаунтите и сега като искам да влезна във нов акаунт исписва това “със главни букви Cannot Sign In и на нов ред The maximum number of free account have been activated this iPhone” и писах на съпорта да оправят поне един от акаунтите ми и те казаха че нямали право и някакви си глупости и ако това би ме зарадвало да пусна feeback проблема е че телефона е на месец и все още го изплащам и това е безумно защото във момента все едно съм без телефон моля помогнете дали има решение на този проблем

7AB19686-F7B0-4E73-ABBC-E3F02DEB4E15.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой нищо не може да направи освен поддръжката, на която си писал. Безумието се състои в това, че не си спазвал правилата. Затова ти и отказват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно на този телефон наистина си имал няколко iCloud акаунта (т.е. повече от 5).

Има такова ограничение: едно и също устройство може да се регистрира максимум 5 пъти с различен акаунт... тъпо е, но е така.

Това ограничение се налага на хардуер (т.е. харфуерният ID на телефона се "вързва" към всеки създаден с него акаунт);

Вариант 1:

Да създадеш iCloud акаунт на компютър (а не през телефона), и да пробваш да се логнеш с него;

Вариант 2:

Да пробваш с някои от първите акаунти, които си създал... ама казваш, че са блокирани??? Поради каква причина - не може да не пише?

Ако си оставил акаунта "непотвърден" - може и да се е заключил.

Пробвай от тук да го ресетнеш: https://iforgot.apple.com/password/verify/appleid

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Емил Костов написа:

Никой нищо не може да направи освен поддръжката, на която си писал. Безумието се състои в това, че не си спазвал правилата. Затова ти и отказват.

И какво значи че не съм спазвал правилата проблема беше че неможех да закупя нищо и винаги като докладвам за този проблем те казват да проверил акаунта немогат да решат проблема и като причина пишат неторизирани транзакци и ме деактивират защото немогат да си решат техния проблем и аз по този начин съм без телефон

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Viktor Ivanchov написа:

всеки акаунт без ясна причина защото като исках да си закупя нещо пише да се свържа с тях и като им пиша ми деактивирана акаунтите

Явно не си избрал Payment method в настройките на акаунта (ако ще ползваш само безплатни приложения се задава - None), ако си въвеждал някакви номера на карти, или си дал нереален адрес във формата за регистрация - за това са те блокирали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Емил Костов написа:

И какви правишя по точно водят че не е било правилно нещо ви неторизиряни транзакци смисл това значи че като те имят проблем и немогат да го решат аз съм виновен за него и трябва да ме деактивират да нямам телефон ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Viktor Ivanchov написа:

И какво значи че не съм спазвал правилата проблема беше че неможех да закупя нищо и винаги като докладвам за този проблем те казват да проверил акаунта немогат да решат проблема и като причина пишат неторизирани транзакци и ме деактивират защото немогат да си решат техния проблем и аз по този начин съм без телефон

Това е твоето становище. Покажи тяхното. Иначе това:"писах на съпорта да оправят поне един от акаунтите ми и те казаха че нямали право и някакви си глупости" нищо не ми говори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

Това е твоето становище. Покажи тяхното. Иначе това:"писах на съпорта да оправят поне един от акаунтите ми и те казаха че нямали право и някакви си глупости" нищо не ми говори.

Погрешка цитирах новото извинявяй наистина ми те всеки акаунт блокираха казаха че не съм регистрирал акаунта както трябва не разбрах това нещо

преди 4 минути, dkt написа:

Явно на този телефон наистина си имал няколко iCloud акаунта (т.е. повече от 5).

Има такова ограничение: едно и също устройство може да се регистрира максимум 5 пъти с различен акаунт... тъпо е, но е така.

Това ограничение се налага на хардуер (т.е. харфуерният ID на телефона се "вързва" към всеки създаден с него акаунт);

Вариант 1:

Да създадеш iCloud акаунт на компютър (а не през телефона), и да пробваш да се логнеш с него;

Вариант 2:

Да пробваш с някои от първите акаунти, които си създал... ама казваш, че са блокирани??? Поради каква причина - не може да не пише?

Ако си оставил акаунта "непотвърден" - може и да се е заключил.

Пробвай от тук да го ресетнеш: https://iforgot.apple.com/password/verify/appleid

Пробвах със това от компютъра не стана и дори истрих акаунт същата работа посъветваха ме да направя нов акаунт но от телефон на аппле и да го пробвам на моето устройство и уш щяло да проработи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега ми идва на акъла какво може да е станало:

Въвел си (волно или не) невалиден метод за плащане (карта и т.н.), и си купил нещо, което е платено. И тъй като не реглят парите на момента - при опит за изтегляне не са успели. При яколко неуспеха ти проверяват акаунта и... бум.

Не знам дали е така, може и да бъркам.

Я дай тук един мейл от тях, в който обясняват защо е блокиран акаунта?

п.с.

Какво избра за Payment Method като си прави акаунта? И, даде ли реален Shipping address?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, dkt написа:

Сега ми идва на акъла какво може да е станало:

Въвел си (волно или не) невалиден метод за плащане (карта и т.н.), и си купил нещо, което е платено. И тъй като не реглят парите на момента - при опит за изтегляне не са успели. При яколко неуспеха ти проверяват акаунта и... бум.

Не знам дали е така, може и да бъркам.

Я дай тук един мейл от тях, в който обясняват защо е блокиран акаунта?

п.с.

Какво избра за Payment Method като си прави акаунта? И, даде ли реален Shipping address?

Не не не съм купил работи без валиден метод то не ми даваше да купувам изобщо и пишеше ев се свържа с тях правя го и при всеки опит път пишат нотиризирани транзакци и като го питам защо те казват нямаме право да казваме нещо такова но някой път някой от тях се испусне и каже защо но проблема е че така не мога да работя с това устройство

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я, между другото - пробвай да си създадеш Apple ID - на компютър, не на телефона (https://appleid.apple.com/account#!&page=create). И после пробвай да регистрираш телефона в новото ID

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, dkt написа:

Я, между другото - пробвай да си създадеш Apple ID - на компютър, не на телефона (https://appleid.apple.com/account#!&page=create). И после пробвай да регистрираш телефона в новото ID

Пробвах то това го исписва защото се опитвам да вкарам нов акаунт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Viktor Ivanchov написа:

Пробвах то това го исписва защото се опитвам да вкарам нов акаунт

Единственият шанс е да възстановиш някой от първите, които си регистрирал на телефона. Иначе този телефон си заминава.... :( 

Има ли активен iCloud на телефона? Ако няма (ама трябва да си 10000% сигурен), щом телефонът е нов имам една идея как може да го пратиш за гаранция:

слагаш го на 10 сек. в микровълновата, поврежда се безвъзвратно, отиваш където си го купил, и им казваш - "телфонът спря"... подменят ти го с нов, и готово.

НО!!! Пак казвам - трябва да НЯМА закачен iCloud към него (т.е. услугата "FInd My" да е изключена);

Ако е останал заключен към някой от първите акаунти - лошо.... 

Въведи си IMEI номерът тук: https://iunlocker.net/check_icloud.php

(ако не знаеш какво е IMEI - получава се като въведеш *#06# на телефона, има го изписан и на кутията)

Ако ти изпише "Off" значи си добре, ако изпише ON... лошо :)

Може също да споделиш и какво ти казва за "iCloud Status", ако не е "Clean"...пак лошо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пише on но все пак във момента съм вкарал акаунт на иклоуд нищо че е деактивиран и някакъв за итунес смисл това нормално ли е да пише on щом съм вкарал акаунт ?

преди 5 минути, dkt написа:

Единственият шанс е да възстановиш някой от първите, които си регистрирал на телефона. Иначе този телефон си заминава.... :( 

Има ли активен iCloud на телефона? Ако няма (ама трябва да си 10000% сигурен), щом телефонът е нов имам една идея как може да го пратиш за гаранция:

слагаш го на 10 сек. в микровълновата, поврежда се безвъзвратно, отиваш където си го купил, и им казваш - "телфонът спря"... подменят ти го с нов, и готово.

НО!!! Пак казвам - трябва да НЯМА закачен iCloud към него (т.е. услугата "FInd My" да е изключена);

(ако не знаеш какво е IMEI - получава се като въведеш *#06# на телефона, има го изписан и на кутията)

Може също да споделиш и какво ти казва за "iCloud Status", ако не е "Clean"...пак лошо.

D8F24C72-8FAD-44E2-9D8F-49EDA4C5EF9C.png

преди 8 минути, dkt написа:

Ето сега бях излезнал за проба

9DBF4B45-4CAF-42BA-8A3D-61F20349E3AF.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Viktor Ivanchov написа:

Пише on но все пак във момента съм вкарал акаунт на иклоуд нищо че е деактивиран и някакъв за итунес смисл това нормално ли е да пише on щом съм вкарал акаунт ?

Да, нормално е.

А всъщност, може и да са ти блокирали само iTunes акаунта, т.е. акаунта за разплащането. Нещо е станало - или си въвел невалиден начин на плащане, и не са минали някои транзакции, и за това са те баннали, или си плащал с предплатени СИМ карти, в които няма пари. Apple осчетоводяват транзакциите по-късно, а не веднага при плащане. Това оаначава, че ако нямаш пари в картата или плащаш с предплатен СИМ чрез оператора - ще ти "дадат" платеното приложение, но ако после не мине плащането - ще ти го махнат от профила... ако обаче това (неуспешното плащане) се случи няколк пъти - вече знаят, че не е случайно, и банват целият телефон/таблет и т.н., с две думи: ако си мислил да прецакаш системата с приложение за 10-20 лева, те ти блокират телефон за 2000 лв. и по този начин ти казват - "това да ти е за урок, никога повече не прави така" :)

Иначе:

Settings -> Apple ID -> Find My и където пише Find My iPhone - пробвай да го изключиш.

Ако стане - телефона в микровълновата на 10 секунди (ако обаче се подпали/гръмне и т.н. не съм виновен аз :) и после на сервиз... ама преди това трябва да си 100% сигурен в тези неща:

1. Че iCloud статуса е "clean"

2. Че Find My iPhone" e "off"

3. Не на последно място - че все още имаш гаранция :)

Това е доста рискована стъпка..... прави си я на твоя отговорност.

А, да: Ако iCloud status не ти е Clean - абсолютно нищо не можеш да направиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, нормално е.

А всъщност, може и да са ти блокирали само iTunes акаунта, т.е. акаунта за разплащането. Нещо е станало - или си въвел невалиден начин на плащане, и не са минали някои транзакции, и за това са те баннали, или си плащал с предплатени СИМ карти, в които няма пари. Apple осчетоводяват транзакциите по-късно, а не веднага при плащане. Това оаначава, че ако нямаш пари в картата или плащаш с предплатен СИМ чрез оператора - ще ти "дадат" платеното приложение, но ако после не мине плащането - ще ти го махнат от профила... ако обаче това (неуспешното плащане) се случи няколк пъти - вече знаят, че не е случайно, и банват целият телефон/таблет и т.н., с две думи: ако си мислил да прецакаш системата с приложение за 10-20 лева, те ти блокират телефон за 2000 лв. и по този начин ти казват - "това да ти е за урок, никога повече не прави така" :)

Иначе:

Settings -> Apple ID -> Find My и където пише Find My iPhone - пробвай да го изключиш.

Ако стане - телефона в микровълновата на 10 секунди (ако обаче се подпали/гръмне и т.н. не съм виновен аз :) и после на сервиз... ама преди това трябва да си 100% сигурен в две неща:

1. Че iCloud статуса е "clean"

2. Че Find My iPhone" e "off"

3. Не на последно място - че все още имаш гаранция :)

Това е доста рискована стъпка..... прави си я на твоя отговорност.

Не съм опитал да ги прецакам дори не успях да купя нищо преди да се опитям ми излиза грешка да им пиша и после ме деактивиран казаха ми ако си направя акаунт от друго устройство от ейпъл че ще стане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Viktor Ivanchov написа:

Не съм опитал да ги прецакам дори не успях да купя нищо преди да се опитям ми излиза грешка да им пиша и после ме деактивиран казаха ми ако си направя акаунт от друго устройство от ейпъл че ще стане

Нямам идея как и защо са ти баннали телефона без причина тогава. Чак ми се струва нереално. Но, веднъж заключен по този начин - няма как да го отключиш, освен да го ползваш с някой от старите акаунти. Ако те обече са деактивирани..... нищо не може да се направи. 

Махаш Find my phone, повреждаш телефона (без видими следи от повреда) и на сервиз.... само си провери  iCloud Status как ти е :) не е ли Clean - забрави за сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, dkt написа:

Нямам идея как и защо са ти баннали телефона без причина тогава. Чак ми се струва нереално. Но, веднъж заключен по този начин - няма как да го отключиш, освен да го ползваш с някой от старите акаунти. Ако те обече са деактивирани..... нищо не може да се направи. 

Махаш Find my phone, повреждаш телефона (без видими следи от повреда) и на сервиз.... само си провери  iCloud Status как ти е :) не е ли Clean - забрави за сервиз.

Не реално аз мога да вкарам итунс акаунт да тегля и тн ама не мога да ползвам иклоуд и това е прецаканото а от аппле са ебават с мене смисл подиграват ми се хах

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом можеш да изключиш Find My iPhone - си остава твое решение дали ще направиш това с микровълновата :)

/ако решиш - не забравяй да извадиш сим картата/

и не повече от 10 сек. :) да не вишаш пожарна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом можеш да изключиш Find My iPhone - си остава твое решение дали ще направиш това с микровълновата :)

/ако решиш - не забравяй да извадиш сим картата/

и не повече от 10 сек. :) да не вишаш пожарна.

Наще ще ме убият хах ако направя това д минровълнъвата по добре не 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефонът трябва да има безупречен вид, да няма следи от удар и т.н., а просто да не иска да се вкючи - това е идеята на микровълновата, да му изпржиш електрониката вътре.

Има не малък риск обаче да гръмне батерията.... така че - твое решение, твой риск.... :)

Наще ще ме убият хах ако направя това д минровълнъвата по добре не 

Е не рискувай тогава :)

Иначе... щом можеш да активираш/деактивираш Find My iPhone, значи телефонът е използваем :) ако можеш да теглиш безплатни приложения - ще се ограничиш само до тях, и толкова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, dkt написа:

Телефонът трябва да има безупречен вид, да няма следи от удар и т.н., а просто да не иска да се вкючи - това е идеята на микровълновата, да му изпржиш електрониката вътре.

Има не малък риск обаче да гръмне батерията.... така че - твое решение, твой риск.... :)

Е не рискувай тогава :)

Иначе... щом можеш да активираш/деактивираш Find My iPhone, значи телефонът е използваем :) ако можеш да теглиш безплатни приложения - ще се ограничиш само до тях, и толкова.

Не аз мога пак да купувам мога да вкарам колкото си искам акаунти в итунс проблема е че немога да използвам само иклоуд

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Viktor Ivanchov написа:

Не аз мога пак да купувам мога да вкарам колкото си искам акаунти в итунс проблема е че немога да използвам само иклоуд

Инсталирай си google drive и го ползвай вместо icloud :) 

google photos пък можеш да ползваш да ти пази снимките.

контактите може да ги настроиш с gmail.

основният проблем е, че на този телефон никога няма да можеш да ползваш icloud, освен ако не успееш с някой от старите си акаунти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, dkt написа:

Инсталирай си google drive и го ползвай вместо icloud :)

google photos пък можеш да ползваш да ти пази снимките.

контактите може да ги настроиш с gmail.

основният проблем е, че на този телефон никога няма да можеш да ползваш icloud, освен ако не успееш с някой от старите си акаунти.

До колкото разбрах ако направя акаунт на друго иос устройство и го активирам от другото устройство и после да го ползвам на моето ще работи но във момента нямам втори иос трябва да взема от приятел или нещо такова четох по не българските форуми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Viktor Ivanchov написа:

До колкото разбрах ако направя акаунт на друго иос устройство и го активирам от другото устройство и после да го ползвам на моето ще работи но във момента нямам втори иос трябва да взема от приятел или нещо такова четох по не българските форуми

И на другия телефон ще се случи същото както и на този

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...