Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Да си лафим за Линукс

Препоръчан отговор

преди 1 минута, дръндю написа:

найш колко народ е на линукс само заради ползване на безплатен нет
аве ти забрай ли че съм циганин?!
:giggle1:
ето нещо ако тъ интересува
https://foro.seguridadwireless.net/live-wifislax/modulos-extra-wifislax64-2-0/msg368213/#msg368213

Оф почна се?? За какви цигани говориш?? И тази простотия с линукс краденето на интернет е приключила отдавна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 693
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Аха, но не ставя ясно кърпи ли са му трътката след сцепването и кой номер памперси носи. Белгийски ли са или от немския амазон? И колко евро? Като обръща самосвала не шокира ли ангела с крясъци. Пикан

Мдаааааааа хора без работа :)  ...........ще си чешат езиците .............работете кърлежи

Избраният! The Only One! Нео от планетата на маймуните, разработва ИИ. Сюжетната линия подсказва, че Морфей ще е горила, не?

Публикувани изображения

преди 1 минута, Емил Костов написа:

И тази простотия с линукс краденето на интернет е приключила отдавна.

начи, мойта меца шъ ма убий ве, ако си пусна редовен нет
тъй че скоро може да се случи да не пиша във форума, щот некакъв балък не знай как съ прай и непрекъснато заключва WPS  на съседите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, дръндю написа:

аве баш лесно не е

Тъй тъй ще си кажеш ти

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@vpvelev , друго "несериозно" да има за Windows?

Не е сериозно да си контролираш трафика, нали? Все пак си с Windows, който е на Microsoft - те тряба да го контролират. Нормално е, нали?

Ми файловете? Понеже си с Windows, който е на Microsoft, те трябва да имат достъп и информация за тях, нали? Нормално е, нали?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, дръндю написа:

начи, мойта меца шъ ма убий ве, ако си пусна редовен нет
тъй че скоро може да се случи да не пиша във форума, щот некакъв балък не знай как съ прай и непрекъснато заключва WPS  на съседите

Това че използваш интернет от потребители дето не знаят какво е рутер е нещо съвсем друго. 11 години ми е писнало да се занимавам с това.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е сериозно да си контролираш трафика, нали? Все пак си с Windows, който е на Microsoft - те тряба да го контролират. Нормално е, нали?

Ми файловете? Понеже си с Windows, който е на Microsoft, те трябва да имат достъп и информация за тях, нали? Нормално е, нали?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, malosi написа:

Това е четвъртата точка ... не кради !!! 

седемте смъртни грехове, май не се отнасят за всички
особено за политици от горните етажи, щот винаги са с "чисти ръце"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

седемте смъртни грехове, май не се отнасят за всички
особено за политици от горните етажи, щот винаги са с "чисти ръце"

Те са винаги чисти , не си ли забелязал ? Но това не е в темата. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, дръндю написа:

ами като не е в темата, за какво се захвана с греховете

Пише десете заповеди на линуксарите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Win10spy написа:

Ами трудно ще е да ти се обясни, след като не си разбрал използването на думата "несериозно".

Значи ти не ползваш Windows, защото не искаш да ползваш скайп, а те все ти го качват.

Не ползваш Windows, защото не знаеш как да си настроиш OneDrive и снимките ти отишли в облака.

След ъпдейтите все нещо ти се скапва и разваля.

Не вярвам да имам най-добрия комп. Как така след нито един ъпдейт нищо не ми се е скапало. Как така един вирус не ме е посетил, а съм само с дефендера. Вградения. Дето върви с уина.

Не съм правил статистика, но най-много проблеми с Windows 10 имат хората със стари компютри и най-вече с лаптопи. Това най-много ми е направило впечатление, че все при лаптопите нещо не е наред. Не зная защо е така.

П.П. Ето за твоя радост днес пак има статия:

https://technews.bg/article-122300.html

Не успях да видя какво е това чудо - син екран, че и на смъртта.

Ще го инсталирам още веднъж тоя ъпдейт, та дано най-после и моя уин да се скапе.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, petie1 написа:

Пише десете заповеди на линуксарите

ас не съм ут тех
от това дето съм видял като масово приложение е любимото ми предаване "разбиване"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ас не съм ут тех
от това дето съм видял като масово приложение е любимото ми предаване "разбиване"

Само не разбрах що си циганин??

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, vpvelev написа:

Ами трудно ще е да ти се обясни, след като не си разбрал използването на думата "несериозно".

Значи ти не ползваш Windows, защото не искаш да ползваш скайп, а те все ти го качват.

Не ползваш Windows, защото не знаеш как да си настроиш OneDrive и снимките ти отишли в облака.

След ъпдейтите все нещо ти се скапва и разваля.

Не вярвам да имам най-добрия комп. Как така след нито един ъпдейт нищо не ми се е скапало. Как така един вирус не ме е посетил, а съм само с дефендера. Вградения. Дето върви с уина.

Не съм правил статистика, но най-много проблеми с Windows 10 имат хората със стари компютри и най-вече с лаптопи. Това най-много ми е направило впечатление, че все при лаптопите нещо не е наред. Не зная защо е така.

За ъпдейтите, не знам... Поразгледай новините. Според теб дали не знам как да ползвам OneDrive? Вдигнах си мой на NextCloud, ама не знам как да ползвам OneDrive?

Изброих ти 6-те точко поради които не ползвам Windows. Изводи дали и какви ще си направиш, не знам. Май съм го изписал ясно.

преди 2 минути, vpvelev написа:

проблеми с Windows 10 имат хората със стари компютри и най-вече с лаптопи

И какво предлагаш да правя? Да си изхвърля отлично работещ лаптоп, защото е "стар" ? И да ида да си купя нов, за да ползвам Windows 10? И това да кажа и на роднините?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

щот мама сий легнала с тати
а те са цигани

Виж сега, ако се оповаваме на менията на Анне и Алатея то ти може да си венериански евнух от марсиански произход с жълто зелени жилки зад ушите. Там в онази тема е страшно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, дръндю написа:

ас не съм ут тех

Бат Начо нема стигане ... само ако му разбираш !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, malosi написа:

Бат Начо нема стигане ... само ако му разбираш !

Пиши една заповед Бат Начо е Гийк

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Win10spy написа:

И какво предлагаш да правя? Да си изхвърля отлично работещ лаптоп, защото е "стар" ? И да ида да си купя нов, за да ползвам Windows 10? И това да кажа и на роднините?

Ползвай Linux тогава.

Защо плюеш Windows 10?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@vpvelev и теб ще те попитам за адекватен отговор

Имам си вкъщи облак, медия сървър, рутер, NAS, Web server и прокси. Всичко това (с изклюяение на 3 хард диска) вдигнато с жълти стинки от "стар" хардуер на геймъри, на които е "бавен" за игри. Общо е 40ТБ. Та вкъщи ми е всичко. Отделно от това, мигрирах 12 лаптопа и 6 десктопа в БГ под Линукс, щото ми писна роднини да ме търсят и "ама нещо излиза докато си ровя в нета", "ама стана син екран", "ама рестартира се" и т.н. и то през TeamViewer, който пък има малко странно засияане на лиценза. Вече над 2 години никой за нищо не ме е закачал. Няколко пъти само ме питаха за конкретни програми. И, по твоята логика, да започна да им развивам теории да си продадат или изхвърят лаптопите, че да си купят нови с Windows 10 от който така пререваха. Това ли ти е идеята?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, дръндю написа:

аз в ония теми не влизам и не ги познавам

Аз също в онези теми не влизам и не ги познавам ? Ама и двамата как знаем за кои теми става въпрос ? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване