Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 6 минути, Myanmar написа:

Bubbles е изброил стъпките.

А ти какво прочете? oh my god wow GIF

:hush: да, не съм прочел правилно! :cantbelieve:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 7 минути, Камен Петров написа:

Вие и двамата не знаете какво написахте...

Реших да попитам нещо, но пак разочарование.

Myanmar е прав, че WP e доста лесен и интуитивен. Има го на български език и е напълно безплатен. Преди беше само за блогове, но сега е перфектен за правене на сайтове. Разбира се с подходящите плъгини.

Не знам за какво разочарование говориш след като съм ти дал елементарно решение как може да направиш 1:1 идентичен сайт без да се мъчиш.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Камен Петров написа:

Вие и двамата не знаете какво написахте...

Реших да попитам нещо, но пак разочарование.

Ти докъде я докара с Линукс първо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.01.2020 г. в 22:39, Емил Костов написа:

Myanmar е прав, че WP e доста лесен и интуитивен. Има го на български език и е напълно безплатен. Преди беше само за блогове, но сега е перфектен за правене на сайтове. Разбира се с подходящите плъгини.

Не знам за какво разочарование говориш след като съм ти дал елементарно решение как може да направиш 1:1 идентичен сайт без да се мъчиш.

По-добре Джанго  CMS,  малко по-сложно се конфигурира, но е изключитлено стабилен. Недостатъкът му е че трудно се намира евтин хостинг за него,повечето хостинг компании са пиейчпьори, и ти трябва впс или дедикейтед сървър, които за малък проект е овъркили е скъпо и   СОХО сървър излиза по изгодно.  WP i php не ме кефят с постоянните ъпдейти , промените във всяка пхп версия , чупещи си плъгини и теми при ъпдейт и други красоти. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30.01.2020 г. в 11:26, Крематориум написа:

По-добре Джанго  CMS,  малко по-сложно се конфигурира, но е изключитлено стабилен. Недостатъкът му е че трудно се намира евтин хостинг за него,повечето хостинг компании са пиейчпьори, и ти трябва впс или дедикейтед сървър, които за малък проект е овъркили е скъпо и   СОХО сървър излиза по изгодно.  WP i php не ме кефят с постоянните ъпдейти , промените във всяка пхп версия , чупещи си плъгини и теми при ъпдейт и други красоти. 

Ко!?Не! Човекът не може да настрои WP ти го прати в горите тилилейски..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...