Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Едва ли ще го пратят. Обичат да пишат глоби, а големите вериги са им любими - това го казвам от опит и от познати в КЗП, работил съм и в голяма верига за техника. Така или иначе, нищо не му пречи да пробва и на двете места.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 7 минути, Raze написа:

Обичат да пишат глоби

Е, как няма да обичат да пишат - получават до 24 брутни заплати бонус, според постиженията.
Ама, когато стане дума за Големите, малко не стоят съвсем така нещата.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За заплатите не знам, но с големите вериги се съдят (пак от опит го знам), но делата са в полза на КЗП/потребител. След 1-2 такива дела, голямата верига, където бях аз, спря да прави номера и правеше каквото кажат КЗП.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, RudeBoy написа:

Няма как да стане :) . Не съм абонат на А1, и няма да ми предложат апарат без договор, няма и да го обсъждат даже. Ще чуя това, което чувам всеки път, като си плащам сметката: "А, вие още сте на Bob?!? За вас имаме много изгодно предложение, такса 6.90 лв/месец, и включени цели 100 минути!" За справка - в момента плащам 4.90 лв./месец, за двама абонати, и имам 200 минути.

Никой не те и кара. Просто ти казвам, че при оператор, че и където и да е е с договор между теб и опероатора, продавача и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Емил Костов написа:

можеш да отидеш да се пробваш намясто.

преди 8 часа, RudeBoy написа:

Няма как да стане :)

преди 2 минути, Емил Костов написа:

Никой не те и кара.

Последно - да ходя ли, или да не ходя?... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, RudeBoy написа:

Последно - да ходя ли, или да не ходя?... :D

Аз съм ти дал линкове, чрез които те убедих.11 години работя във Виваком, а ти прави каквото искаш. Конултирай се даже и с който искаш. Дори и на БОБ пак си с договор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...