Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 1 час, ivan_pop написа:

Когато искам да сменя оператора(изтича ми договора), кога и къде трябва да го заявя това?

Аз като сменям(х) последно, само в новия оператор се ходи и казваш, че искаш да минеш на тях. Те направиха всичко, което трябва, бяха ми дали новата карта и след няколко дни като старата спря да работи, сложих новата и тя тръгна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, teglicha написа:

Аз като сменям(х) последно, само в новия оператор се ходи и казваш, че искаш да минеш на тях. Те направиха всичко, което трябва, бяха ми дали новата карта и след няколко дни като старата спря да работи, сложих новата и тя тръгна.

А в новия кога да отида, че да платя по-малко?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ivan_pop написа:

А в новия кога да отида, че да платя по-малко?

А, това вече зависи. При прехвърлянето на баща ми навремето, уж всичко беше наред, но останала някаква такса от последния месец, която едва наскоро започнаха от виваком да си търсят (4г. по-късно). Нямаше лихви, касаеше се за някакви 9-10 лв. Тъй че всичко е възможно. Все пак се ходи при новия оператор, а при стария ми казаха че не трябва да се ходи и че новия (А1 тогава) уж всичко щели да оправят, но явно или служителката тогава, или кой знае... не си е свършил(а) работата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...