Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте.

Искам да попитам колко пъти даден потребител трябва да си докладва собствената тема за да бъде изтрита.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модератор ако прецени и реши я хвърля в коша, защо трябва да си я докладваш ти?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото искам да ми бъде изтрита. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е заради темата с името в снимката, не трябва да се трие, щото утре някой друг ще попита за същото. А там ти го обясниха как става... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Iliyan Georgiev написа:

Здравейте.

Искам да попитам колко пъти даден потребител трябва да си докладва собствената тема за да бъде изтрита.

2.15 Всяко мнение, предоставено тук, е пуснато доброволно от автора му и всеки има право след това да го копира и разпространява както намери за добре. Ако не е упоменато, че поста съдържа текст, който е обект на авторското право или че ползването му без разрешение е нежелано, то текстът ще бъде третиран според Лиценза за свободна документация на ГНУ. Ако мнението или материалът публикуван от вас не е Ваше дело, задължително трябва да се посочи, че е цитат и да се даде линк към източника (визират се статии, цитати от научни трудове и др. подобни). Администрацията на форума не се задължава да заличава постове и теми по желание на авторите им, както и по желание на трети страни, ако прецени, че те не нарушават с нищо законите на държавата и правилата на форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И въпреки всичко обикновеният потребител няма ли права. Аз искам да ми се изтрие темата. Но видите ли боговете решават вместо мен.Не Не съм съгласен с това.Искам да ми се изтрие темата(питането) за снимки със sony 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Iliyan Georgiev написа:

И въпреки всичко обикновеният потребител няма ли права. Аз искам да ми се изтрие темата. Но видите ли боговете решават вместо мен.Не Не съм съгласен с това.Искам да ми се изтрие темата(питането) за снимки със sony 

Влизайки в този форум и след като си се регистрирал си приел неговите правила, едно от тях ти го цитирах. Правата са ти такива, каквито са правилата на форума и нищо повече. Ето ти ги всичките. И аз искам мерцедес, ама никой няма да ми го даде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И значи въпреки че искам да ми се изтрие ,това няма да стане така ли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Iliyan Georgiev написа:

И значи въпреки че искам да ми се изтрие ,това няма да стане така ли.

Мисля, че с горните си постове съм дал достатъчно информация по твоето запитване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо изобщо искаш да ти се затрие темата? Прочетох я, не виждам причина. Няма нищо лошо, нито срамно, нито незаконно, не се разкриват лични данни ... Задал си най-обикновен технически въпрос. По принцип за да стане това, което искаш, трябва телефонът да го може. В твоя модел не е заложено. На някои хора не им харесват надписи. И - това е. 

Има много теми, в които питащият не е получил отговор, по различни причини. И аз съм пуснал тема за определен вид програмируема мишка, без да ми каже никой това, което търся. Ама - не виждам смисъл да моля някой да я трие. Знам ли, след време някой може да я види, и да ми отговори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбрах и се извинявам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има начин всеки да си трие темите и той се намира тук: https://www.kaldata.com/forums/subscriptions/

Дали сме такава възможност, за да не се занимават модераторите. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...