Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с дялове след инсталация на Windows 10

Препоръчан отговор

преди 1 минута, RudeBoy написа:

Какво си направил, че Диск 0 ти го дава офлайн? Иначе - не си се прецакал, изтрил си всички дялове. Сега трябва от мястото 926.33ГБ Незаделени да направиш нов дял.

не ми дава не знам как

ох може ли нещо за директна връзка че много се обърках

Ако просто си преинсталирам windows ще ми свършат ли мъките защото съм много объркан и отчаян вече😭

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз нали ти казах какво да направиш, какво стана? Ако преинсталираш, остави само SSD диска, другия го изключи - извади му sata кабела.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си преинсталираш Windows, който е на SSD диска, това няма да промени нищо на HDD-то.

Написах ти ясно какво и как трябва да направиш. Дадох ти и програма за целта. Ти правиш каквото си искаш, и не казваш какво.

Ами - при това положение не мога да помогна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво правя ся

асддф.PNG

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво, за бога, е това? :ohmy: 

Програмата е EaseUS Partition Master, а не Data Recovery Wizard! Трябва да видиш нещо подобно, като я стартираш:

887333.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кликваш с десен бутон на мястото, където пише Unallocated, избираш Create, OK, и след това горе вляво Execute 1 Operation. Съгласяваш се с нещата, които те попита, може да следва рестарт. И си готов.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, това вече е много лошо. Не мога да ти кажа защо ти е офлайн дискът. Трябва сам да разбереш, или някой по-умен от мен форумец да ти помогне.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, RudeBoy написа:

Кликваш с десен бутон на мястото, където пише Unallocated, избираш Create, OK, и след това горе вляво Execute 1 Operation. Съгласяваш се с нещата, които те попита, може да следва рестарт. И си готов.

Лееллее направих си диска онлайн и станааа толкова ти благодаря за отделеното време и нерви и най-вече за помощта!!!Знам че може би невежеството ми те е влудявало за това благодаря и за търпението и нервите!! Жив и Здрав😍😍😍😍

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване