Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,

търсих в темите, но не открих това, което ми трябва. Как мога да копирам текст от защитен сайт? Става въпрос за този сайт: https://mamaninja.bg/забавно/item/3648-kak-ne-umryah-po-rozovi-bikini 

Опитах със спиране на JavaScript, както и да запазя страницата в HTML и текстов файл, но не се получава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Firefox има "reader mode" в дясно до адреса (или F9), като го активираш, можеш да си копираш текста. Току-що го тествах с въпросната връзка и работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А в cent браузъра директно се маркира текстът. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип го има и в сорс - кода на страницата. Нали трябва да се визуализира?

Много, много рядко, веднъж-дваж годишно, но все пак се случва и аз да заспя преди полунощ. Преди няколко седмици този късмет кацна на рамото ми и аз потънах в обятията на Морфей в часове присъщи на нормалните хора, а не по изгрев слънце като всеки уважаващ себе си вампир. Не знам колко съм спала, но се събудих с усещането, че не съм сама у дома. А бях. Не само у дома, ами и в почти три етажа надолу, щото съседите бяха на шопинг, кулинарен и културен туризъм в гръцко, турско, македонско и даже азиатско. Та бях Малката стопанка на голямата кооперация. Обаче вече не бях самотна. Както си мигах сънена и се чудех какво ме е събудило, чух как нещо в банята вие, скимти, тропа и драска. Аз, разбира се, се направих, че не го чувам, обаче на него не му пукаше и си продължи. За разлика от холивудските филми, където героинята немедлено се втурва към мястото на събитието готова да убива или да умре (според това колко първостепенен персонаж е), аз бая се назландисвах да се срещна очи в очи с демона нанесъл се в банята ми и очакващ да се запознаем в тоз среднощен час. Дълго и протяжно си обувах пантофите-ботушки, пуснах един пост във Фейса, зер ако умра, да не останете неинформирани и тръгнах с неохота да се срещна с принадлежащото към нематериалния свят. По пътя от четири метра, изминат от мен за времето за което Наполеон е превзел Москва, изброявах защо не трябва да умра сега, пък било то и изядена от демон:

Същата работа е и при някои вестникарски сайтове - при просто копиране разместват (разменят) буквите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, DarkEdge написа:

А в cent браузъра директно се маркира текстът. 

При мен на "Файрфокс" се копира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Firefox: F12 -> F1 -> Disable JavaScript *

След това десния бутон ще започне да работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Opera има в менюто си опция да запише дадена страница в PDF формат. Оттам не е проблем да се копира текстът:

887363.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз преди време снимах с принт скриин и след това конвертирах файла в ПДФ :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...