Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

току-що, Емил Костов написа:

В сервиза ни беше писнало да ми мъкнат лаптопи и да искат да ги забързваме.

Писнало ви е? А, не ви ли мина през главите да си смените работата, та да не ви писва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 1 минута, Fixer написа:

Писнало ви е? А, не ви ли мина през главите да си смените работата, та да не ви писва?

Ми при скопен четириядрен или двуядрен процесор да искаш една машина да работи е олигофренско. За твое сведение прегледай темите във форума и тогава ще говорим пак.  Това, че си си сменил профила и името за мен е без значение. Аз заставам с истинското си име и снимка. И заставам зад думите си. Няма да излъжа постналия темата.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Ми при скопен четириядрен или двуядрен процесор да искаш една машина да работи е олигофренско. За твое сведение прегледай темите във форума и тогава ще говорим пак.  Това, че си си сменил профила и името за мен е без значение. Аз заставам с истинското си име и снимка. И заставам зад думите си. Няма да излъжа постналия темата.

Е, видяхме..

преди 1 час, Емил Костов написа:

Във форума има доста теми за лаптопи втора употреба. Защо му трябва външна видеокарта е повече от ясно. Но ето една примерна машина. Едно SSD ще струва още 50 лева. Варианти има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Fixer написа:

Е, видяхме..

Виж разделът за хардуер не е сапунска, макар че много хора вече го вземат за такава. Аз мнение съм дал. Няма смисъл да споря със субекти дето се крият зад фантомни профили. Отговорност няма да поемеш за съветите си. Това ми е напълно ясно. Постващият има нужда от машина, той ще си похарчи и парите, а не АЗ. Негово си решение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

Виж разделът за хардуер не е сапунска, макар че много хора вече го вземат за такава. Аз мнение съм дал. Няма смисъл да споря със субекти дето се крият зад фантомни профили. Отговорност няма да поемеш за съветите си. Това ми е напълно ясно. Постващият има нужда от машина, той ще си похарчи и парите, а не АЗ. Негово си решение.

Оф, майко, шото ти ще поемеш, ако нещо стане. Направо си представям как авторът си купува примера от теб, след година лаптопът умира, пуска тема тука и ти му отговаряш, че ще му купиш нов... И съм му написал още в първия коментар, че САМО той си носи отговорност. А колкото до "фантоми", ако искаш си пусни в лайв стрийм, слабо ме интересува. Явно имаш проблем с възприемането на информация, не си вдянал, едва ли и някога ще вденеш що за риск е публикуването на лична информаци.  Пак ти казвам, погледни си постовете. Авторът иска примери за нови лаптопи до 600лв., ти, без изобщо да знаеш каква му е ИТ културата, даваш "адекватни авторитетни съвети". Външна видео карта, SSD с HDD, не знам си кво и пример пускаш като на изваден от кофата лаптоп... Не съм сигурен дали точно ме помниш с кой акаунт кога съм писал, ама ще ти го напиша пак, та да си припомниш. Ако ви слушах тука, досега трябваше да съм изпукал 5 бона за хардуер, да съм изхвърлил 3 лаптопа дето за нищо не ставали и да си разцъквам с Windows 10. Още 2011 не ви послушах, мани ми още съм с тази машина, дето я бяхте описали тогава. Адекватните ви съвети... Впрочем, има разбиращи в този форум, ама отговарят 1 път на месец и то само в неоспамени теми. Останалите сте ми ясни.. Лаптоп за браузване - Windows 10, външна видео карта, 8 RAM, SSD и HDD....  За игри, вече става сериозно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За коя Counter-Strike става въпрос? 1.6 ще ти върви и с вградена видеокарта, но CS:GO няма да стане. Иначе за браузване, филми ще ти върши работа. Не си уточнил и с коя програма ще работиш виж нейните изисквания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Fixer написа:

Оф, майко, шото ти ще поемеш, ако нещо стане. Направо си представям как авторът си купува примера от теб, след година лаптопът умира, пуска тема тука и ти му отговаряш, че ще му купиш нов... И съм му написал още в първия коментар, че САМО той си носи отговорност. А колкото до "фантоми", ако искаш си пусни в лайв стрийм, слабо ме интересува. Явно имаш проблем с възприемането на информация, не си вдянал, едва ли и някога ще вденеш що за риск е публикуването на лична информаци.  Пак ти казвам, погледни си постовете. Авторът иска примери за нови лаптопи до 600лв., ти, без изобщо да знаеш каква му е ИТ културата, даваш "адекватни авторитетни съвети". Външна видео карта, SSD с HDD, не знам си кво и пример пускаш като на изваден от кофата лаптоп... Не съм сигурен дали точно ме помниш с кой акаунт кога съм писал, ама ще ти го напиша пак, та да си припомниш. Ако ви слушах тука, досега трябваше да съм изпукал 5 бона за хардуер, да съм изхвърлил 3 лаптопа дето за нищо не ставали и да си разцъквам с Windows 10. Още 2011 не ви послушах, мани ми още съм с тази машина, дето я бяхте описали тогава. Адекватните ви съвети... Впрочем, има разбиращи в този форум, ама отговарят 1 път на месец и то само в неоспамени теми. Останалите сте ми ясни.. Лаптоп за браузване - Windows 10, външна видео карта, 8 RAM, SSD и HDD....  За игри, вече става сериозно...

Мама няма нищо общо че да ми офкаш. Аз ПОЕМЕМ отговорност, за разлика от теб г-н страх от лични данни и мишка. Новите боклуци представени от теб, ще умрат и гаранцията няма да се поеме от продавача, защото тя не покрива хардуерен проблем. Та да не спяма темата вече излишно.Аз каквото казах и съм го дал като примери съм го дал. Друг дава парите. Утре със сигурност няма да каже ти ме излъга или ти ме накара така да направя, а ти ще ми се скриеш като мишка и ще си смениш ника и профила. В това съм сигурен. Повече няма да ти отговарям даже. Безмислено е. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, jorkata94 написа:

Какво мислите за този с 8ГБ рам

https://laptop.bg/laptops-acer-A315_42-acer_aspire_3_a31542_NXHF9EX003

При какви условия мислите да ползвате лаптопа?

Какви са изискванията (софтуерни и хардуерни) на специализирания софтуер който ще ползвате?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изискванията са само 1Гб рам, не знам дали този ще върши работа, хем за гледане на филми и цс 1.6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, ще ти върши. Предният Acer също. Стига да ги пазиш от прегряване, и редовно да им правиш почистване от прах и профилактика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, JKirilov написа:

Последно леновото, ама на тебе май не ти пука много?

Смисъл питам да не направя грешен избор 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...