Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Трябва ми помощ! Имам слаб лаптоп с Интел core i5-4310M 2.70GHz с Windows 10.      

Понеже и памет свободна нямам :) ми трябва и с малко заемащи място. По възможност игрите да са Free. БЛАГОДАРЯ ви много за препоръките и помоща! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква памет нямаш? Дискова или оперативна? Колко ти е оперативната памет? Видеокартата вградена ли е? Точен модел на лаптопа?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря пич! Оперативната ми е 8GB DDR3. Проблема е в дисковата, имам едва 17 GB. Много е зле! Понеже не съм много на ясно с тези неща тази памет която ти я показах е на диск C на който принципно се свалят програмите, а на диск E на който нямам нищо са ми свободни 180  GB но там май не може да се свалят.  :Z Лаптопа е на Dell Lititude E6440 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Nikola Debarski написа:

, а на диск E на който нямам нищо са ми свободни 180  GB но там май не може да се свалят.

Това не е вярно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видеокартата ти вградена ли е? Може да пробваш с hwinfo или aida64, в краен случай и speccy, въпреки че това последното е доста бъгаво да провериш точно ако не знаеш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах с една програмка която имам. Излеземи че GPU-то е Intel HD Graphics 4600 и в допълнение ми излезе, че е е вградена

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Nikola Debarski написа:

Пробвах с една програмка която имам. Излеземи че GPU-то е Intel HD Graphics 4600 и в допълнение ми излезе, че е е вградена

Да се надяваме, че имаш поне 2х4GB, a не 1х8GB.

За игри от магазина на M$ ли става дума?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да савляш игрите и всички файлове където си поискаш, промени директорията на браузъра за свалени файлове и задай да се свалят в Е-директория.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти малко клипчета, погледай и си избери:

https://www.youtube.com/results?search_query=Intel+HD+Graphics+4600

Може да пробваш и с това:

https://www.systemrequirementslab.com

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Nikola Debarski написа:

Трябва ми помощ! Имам слаб лаптоп с Интел core i5-4310M 2.70GHz с Windows 10.      

Понеже и памет свободна нямам :) ми трябва и с малко заемащи място. По възможност игрите да са Free. БЛАГОДАРЯ ви много за препоръките и помоща! :)

Браузер игрички като Травиан, Империя онлайн, БГмафия

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повечето eSport заглавия ще ти вървят, насочи се към тях лига, дота, фортнайт и т.н.т. Също така и към стари игри можеш да се насочиш, има достатъчно сайтове от където можеш да ги намериш.

Също ако харесваш MMORPG можеш да пробваш World of Warcraft - до легиона ще вървят сравнително добре ама той и след него ще се налага и малко компромиси. А и са игри в които имаш толкова много играеш и пак да има какво да правиш. Също и първите не са толкова големи!

https://www.intel.com/content/www/us/en/support/articles/000005562/graphics-drivers/graphics-for-4th-generation-intel-processors.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То много зависи и какъв жанр предпочитате. Старите игрички от 90-те ще вървят без проблеми, но пак зависи какво точно ще се играе. Има си там класики като Diablo 2, Heroes 3, Disciples 2, Doom 2, StarCraft BrooDwar, старите симулатори на NFS, Fifa, F-16/22/Mig-29, емулатори за NES игри, Dune 2 Legacy, Grand Theft Auto - Vice City, МОЖЕ БИ Painkiller 1 и - Battle Out of Hell, Quake II - Mission Pack 1 - The Reckoning, Quake II - Mission Pack 2 - Ground Zero,  МОЖЕ БИ (Quake IV), Star Wars - Rogue Squadron 3D, Total Annihilation, Tzar - The burden of the crown, МОЖЕ БИ Wolfenstein - (2009) или по-ранните версии като (Return to Castle Wolfenstein) , Worms  - Armageddon (1999), МОЖЕ БИ King's Bounty сериите и т.н.

Изброените не са FREE разбира се, но ги има в GoG и другите подобни платформи за сравнително прилично малки суми или пускат чести промоции или направо подарят игрици. Разбира се има и доста добри безплатни като Path of Exile и т.н.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване