Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Ядрено Магнитен Резонанс в София

the guest
 Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте,

Трябва да направим ядрено-магнитен резонанс на глава на баща ми, в тази връзка
ако някой има реални наблюдения да сподели къде е най-добрият /нов,мощен/ апарат
и къде са добри лекарите който правят изследването и съответно разчитането.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

СофияМед, Токуда , Военно медицинска академия. цена 300 лева.

Препоръчвам ВМА.

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-важно е лекуващият да чете добре ЯМР.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DarkEdge написа:

По-важно е лекуващият да чете добре ЯМР.

Пак ВМА. За мене са най големите, за момента. Другите две са нови модерни, обаче...имам лични преживявания именно с четене, в Токуда. Чакаме за резултати от ренген, не ЯМР. Лекара и казва на жената пред мене, че има проблеми с яйчниците. Оказа се , че жената е изчистена преди 10 години...От както японците си заминаха Токуда остана само едно име, сравнително нова сграда и апаратура...София мед....лъскава нова...и това.. А и скъпа!

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За глави - Пирогов и Александровска не са за подценяване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkEdge написа:

За глави - Пирогов и Александровска не са за подценяване.

За Пирогов...Историята с майка ми няма да я забравя докато съм жива...За Александровска, не знам...А не знам дали и имат този апарат...нямам идея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, barbuncela написа:

За Пирогов...

Пирогов все пак е с N  отделения. Глава - неврохирургия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, barbuncela написа:

Пак ВМА. За мене са най големите, за момента. Другите две са нови модерни, обаче...имам лични преживявания именно с четене, в Токуда. Чакаме за резултати от ренген, не ЯМР. Лекара и казва на жената пред мене, че има проблеми с яйчниците. Оказа се , че жената е изчистена преди 10 години...От както японците си заминаха Токуда остана само едно име, сравнително нова сграда и апаратура...София мед....лъскава нова...и това.. А и скъпа!

Още един глас за ВМА, също предполагам и онкологията в Мусагеница/Дървеница, а София мед не стъпвайте там, Токуда от както я взеха турците е доста зле също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Пирогов нямат ЯМР....
иначе стигам до извода че, може би лекаря който го прави е по-важен, да може
да разчете правилно резултатите.... стеснихме избора до ВМА, Александровска, Иван Рилски и Сити клиник...
и аз май съм за ВМА там е и най-нов апарата...
Продължавам да събирам мнения по скоро за самите екипи който го правят отколкото за апаратурата.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, the guest написа:

Продължавам да събирам мнения по скоро за самите екипи който го правят отколкото за апаратурата.....

И двете са важни. И нова апаратура, и кадърен екип!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам племенница на 4 години която още не говори.Сестра ми прави разни проучвания.Заведе племенницата ми преди 2 дни на такова изследване във Варна, че там били най-добри.Не зная в коя точно болница.Ако автора на темата има интерес, да пише на лични да питам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 5.02.2020 г. в 18:45, the guest написа:

В Пирогов нямат ЯМР....
иначе стигам до извода че, може би лекаря който го прави е по-важен, да може
да разчете правилно резултатите.... стеснихме избора до ВМА, Александровска, Иван Рилски и Сити клиник...
и аз май съм за ВМА там е и най-нов апарата...

Миналата година Сименс - немци наблюдаваха докато монтираха във ВМА.

За разчитането, ако е Неврология- черепно-мозъчна, Александровска, най-добрия проф. Трайков (но е с предварително записване с месеци) и Пирогов проф Габровски (баща и син)!

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване