Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчайте ми игри подобни на Wolfenstein 2009 Walkthrough, Return to Castle Wolfenstein

Препоръчан отговор

Превъртях игрите Wolfenstein 2009 Walkthrough ,Return to Castle Wolfenstein,та ако може  да ми препоръчате от същият тип но да не е много голяма защото може да не я подкарам“ благодаря предварително.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от DDzBe
      Здравейте,от известно време компа започна да забива(цялата картина)на пълно замръзва,и единсвеното решение е рестард някой път даже и това не помага и се налага да го изключа принодително.Днеска съм го рестартирал над 7 пъти и то поради причината че тествам дали е от игра или нещо друго но се оказа че няма значние играта.Попълних анкетата и да подадох....Моля помогнете...

• от Георги Л.
      Подразбира се от заглавието,
      има и специални сайтове,коити показват дали ще върви но не и със колко FPS(Правилата за монитора са ми ясни,че ако ще компютъра да вдигак 1К ФПС аз ще виждам 60) ще е,а и не винаги правилно. Имам няколко изброени игри а те са - 
      GTA V, CS:GO, Valoriant, Euro Truck Sim 2, и най вече CS 1.6  300 FPS (Стабилно ми трябват...) 
      Ето ги и тех:
      CPU: AMD Ryzen 3 3200G 4× 3600 MHz, mit AMD Precision Boost Technologie bis zu 4000 MHz
      CPU-Kühler: Silent-Kühler für Sockel AM3+ / FM1 / FM2 / AM4
      Festplatte: 1000 GB SATA, Seagate®/Toshiba/WD®
      Speicher: 8 GB DDR4-RAM, 3000 MHz, Kingston HyperX FURY
      Grafik: AMD Radeon™ Vega 8 Processor Graphics, max. 2 GB HyperMemory, DirectX® 12, VGA, HDMI
      Mainboard: ASUS® PRIME A320M-K, Sockel AM4, AMD A320 Chipset, 1× M.2, 4× SATA III (6 GBit/s), RAID support, 4× USB 3.1, 2× USB 2.0, 2× Front-USB, 1× PCIe 3.0 X16, 2× PCIe 2.0 X1, 2× PS/2, 7.1 HD Audio (ALC887 Audio Codec)
      opt. Laufwerk: 24× Multiformat DVD-Brenner (CD-R, CD-RW, DVD±R, DVD±RW, DVD R9 (DL))
      Netzwerk: 10/100/1000 MBit/s Ethernet LAN, DSL fähig
      WLAN: 300 MBit/s WLAN-Karte, RTL8192 Chipsatz, 2 abnehmbare Antennen (Unterstützt IEEE 802.11b/g/n mit 11, 54 und 300 MBit/s)
      Sound: integrierter OnBoard 7.1 Controller ALC887, HD-Audio
      Gehäuse: CSL Apollon schwarz, RGB Beleuchtung in 7 verschiedenen Farben und 3 verschiedenen Modi, Lüftersteuerung, 3× Front-USB (1× USB 3.1, 2× USB 2.0), Glas Seitenteil
      Netzteil: CSL Silent-Netzteil, 82% Effizienz
      Monitor: 61 cm (24") ASUS VP248H Widescreen TFT-Display, 1920×1080 Pixel Auflösung (FullHD), Energieeffizienzklasse: B, VGA, HDMI, LED-Backlight, integrierte Lautsprecher
      Tastatur/Maus: CSL BASIC wired Tastatur und Maus
      Betriebssystem: Windows 10 Home, 64Bit (vorinstalliert und inkl. Installations-DVD) Машинката е ето https://www.real.de/product/331243435/ (Линк-а не е със цел рекламиране на сайт или нещо подобно.) 
      P.S. - Ако знаете нещо подобро до 600,650 евро пишете, може и лаптоп важното е да е читав.
    • от Donchevv
      Здравейте искам да попитам защо не мога да играя fortnite на Epic.. Аз съм надминал препорачителните настройки 
      Моят компютър е със следните части 
      Дъно asrock 
      Видео карта amd r9 270x dual x 
      Процесор Intel i5 2400 
      Ram 8 gb 1333
      Захранването е 630w 
      И използвам ssd на adata

• от loki9889
      Здравейте, не знам от къде да започна. Използвам лаптоп Acer Aspire 5742zg , поствам характеристиката. (снимка 1)
      Windows е на няколко дни. И проблема ми е, че Firefox използва прекалено много memory. (снимка 2)
      Преди играех league of legends с включен skype и ми вървеше чудесно. Играх world of warcraft Dreanor пак много добре вървеше. А сега играя world of warcraft TBC, където системните изисквания са много по малки от на другите игри.. и играта ми върви с 30 fps.
      Къде според вас е проблема? И как да го разреша.
      Няма вируси на лаптопа.
      А това са всички инсталирани работи на лаптопа? Може би нещо липсва, но не знам какво. (снимка 3)

• от vpvelev
      Здравейте!
      Завърших първата си игра за Андроид. Казва се "Golden sand".
      Графиката не е лакирана и полирана, но смятам че геймплея е интересен и нивата не са никак лесни за преминаване.
      Вие сте в ролята на търсач и събирач на злато. След като го вземете, трябва да го поставите във вагонетка и след като се натоварят и трите вагонетки идва помощника ви и откарва златото във вашата банка.
      Трудността идва от там, че на всяко ново ниво, позицията на златото се определя по случаен начин. Същото се отнася и за началния старт на враговете ви. Освен това те нямат изкуствен интелект и се движат по непредсказуем начин, което ги прави много опасни.
       Пожелавам Ви приятни забавления с играта!
      Може да свалите играта от тук
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване