Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте !

От известно време си търся магазин ,от който да си закупя ipbone 11. Разглеждал съм доста оферти с много различни цени ,но отворих pazaruvaj и съответно ми се изредиха много различни оферти от сайтове ,който не съм чувал или пазарувал никога. Офертите наистина изглеждаха доста добри и както всеки човек търся евтиното и се спрях на следната оферта от smartfon.bg - https://smartfonbg.com/apple-iphone-11-64gb-red . Цената е доста подбита спрямо другите пазари и това ме кара да мисля ,че е възможно телефоните ,които предлагат да не са оргинални. Но като погледнем на мненията на хората ,които вече са направили поръчка в техния сайт ще разберем ,че огромна част от тях са позитивни. Това ме кара да се замисля дали си заслужава да спестя няколкото стотин лева ,но да си го взема от онлайн магазин. Какво е вашето мнение и ако някой преди това е поръчвал от там нека разкаже за неговото преживяване.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Filqka1 написа:

Здравейте !

От известно време си търся магазин ,от който да си закупя ipbone 11. Разглеждал съм доста оферти с много различни цени ,но отворих pazaruvaj и съответно ми се изредиха много различни оферти от сайтове ,който не съм чувал или пазарувал никога. Офертите наистина изглеждаха доста добри и както всеки човек търся евтиното и се спрях на следната оферта от smartfon.bg - https://smartfonbg.com/apple-iphone-11-64gb-red . Цената е доста подбита спрямо другите пазари и това ме кара да мисля ,че е възможно телефоните ,които предлагат да не са оргинални. Но като погледнем на мненията на хората ,които вече са направили поръчка в техния сайт ще разберем ,че огромна част от тях са позитивни. Това ме кара да се замисля дали си заслужава да спестя няколкото стотин лева ,но да си го взема от онлайн магазин. Какво е вашето мнение и ако някой преди това е поръчвал от там нека разкаже за неговото преживяване.

Чак пък подбити? Ето ти един линк. Цените са сходни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил Костов написа:

Чак пък подбити? Ето ти един линк. Цените са сходни.

Ами да спрямо цената в технополис или мобилните оператори цената е доста ниска. От там идвам съмнението ми дали е оргинален продукта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Filqka1 написа:

Ами да спрямо цената в технополис или мобилните оператори цената е доста ниска. От там идвам съмнението ми дали е оргинален продукта.

Телефоните са оригинални, но гаранцията си е към тях, не е към официалните сервизи. Нещо такова е, може да ги питаш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Filqka1 написа:

При мобилните оператори е с пакет, така че там забрави да купуваш. Технополис е ясно, там винаги завишават цените. Всеки сайт си има своята политика.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://smartfonbg.com/apple-iphone-11-64gb-black?search=Iphone 11

Това е конкретни телефон ,който съм си харесал и спрямо мобилните оператори цената е с 100-200 лева по ниска ако не и повече.

Като се заговори за гаранции при тези онлайн магазини е под всякаква критика. Чел съм много мнения не само за този магазин ,че повечето от тях не поправят телефоните ,защото твърдят ,че той не е бил използван по предназначение ,което в някои случай не е така. Надявам се само за тези пари да си струва продукта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Filqka1 написа:

Какво е вашето мнение и ако някой преди това е поръчвал от там нека разкаже за неговото преживяване.

Здравейте! Купих от същите Iphone 10 в края на юли минала година. Оригинален е и за сега нямаме никакви грижи с него.
И аз, като вас доста рових и се допитвах, получих следния отговор за гаранцията: 

Цитат

Единственото, което не знам е доколко коректно ще си изпълняват втората година от гаранцията.
Първата е ясна - има Криейтив център или сервиза на iStyle и си го обслужвате там директно без проблем, но ако стане нещо проблем с апарата през втората година ги търсите тези.

Успех! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Meri Meri написа:

Здравейте! Купих от същите Iphone 10 в края на юли минала година. Оригинален е и за сега нямаме никакви грижи с него.
И аз, като вас доста рових и се допитвах, получих следния отговор за гаранцията: 

Успех! 

Много благодаря, отговора ви много помогна да взема решение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има все още време докато събера парите за телефона и до тогава ще проверявам и други сайтове ,но засега съм се спрял на този.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от DianaP98
      Здравейте! Аз съм нова в шофирането и затова търся евтин, икономичен автомобил, най-вече с евтина поддръжка, при който не се появяват значителни проблеми. Спряла съм се на няколко варианта:
      1. VW Polo 1.4 ГАЗОВ ИНЖЕКЦИОН. Мощност 75к.с. от 2001 година. Тук това, което ме притеснява е дали мощността е достатъчно голяма и дали тя прави проблем.
      2. Nissan Almera 1.8, 116к.с. от 2002 година с газова уредба
      3. Модели на Рено, като например Renault Clio 1.4 16v с газова уредба, 98к.с. от 2002 година. Тук ме притеснява, че по форумите почти не съм видяла добро мнение за Рено
      4. Също вариант е и Peugeot 206 1.6 16V от 2003 година с газов инжекцион. Но тук също ме притеснява, че мненията по форумите не са добри
      5. Ford Mondeo 1.8 110к.с. от 2002 година с газова уредба
      6. Hyundai Elantra 90к.с. от 2001 година с газов инжекцион
      7. Ford Focus 1.6 газов инжекцион от 2001 година
      8. Citroen Xsara Picasso 1.6 от 2002 година с газова уредба
      9. Mazda 6 1.8 от 2003 година с газова уредба
      Ако някой се сеща за друга марка и модел, който е на цена около 2000лв с газова уредба или газов инжекцион, моля нека да сподели мнение и за него. Знам, че за тази цена, вероятно е почти невъзможно да намеря читав автомобил, но ако издържи 3-4 години, без да прави сериозни проблеми ще съм много доволна. Мненията на хора, които имат или са имали някои от автомобилите ще са ми изключително полезни! Благодаря Ви предварително!
    • от FoxterBG
      Здравейте, днес си взех нов iPhone и направих backups от стария телефон и преместих всичко на новия. Всичко се премести успешно без съобщенията. В iCloud-а съм позволил на Message да се запазват ? 

• от dimiter.iordanov
      Здравейте
      Искам да купя на дъщеря ми сравнително качествени слушалки за музика / тип тапи/ Ако са и с микрофон , чудесно!
      Ползва като източник iPhone , и предпочитам да са с кабел .
      Бюджет до 300 лева

Не ползвам слушалки и поради тази причина се обръщам тук за съвет.
      Дамата е на 25 години  и ползва постоянно "тапи" .
      Благодаря предварително
    • от Атанас Димов
      Здравейте ! Днес имах да правя смяна на батерия на iphone 7. Този модел съм много запознат с него понеже това ще е 4тия който поправям. И до сега съм нямал проблеми при смяна на компоненти на iphone 7. Така но този път явно съм оплескал нещо.
      Телефона работи перфектно  без забележки просто батерията пада за няма и няколко часа ползване. Никога не е воден на ремонт от както е закупен преди години. Аз съм първия който го отваря. Та така смених батерията (и преди съм сменял) всичко мина окей затворих го пуснах телефона.. обаче хоум буттона (сензора) не работи. А преди това си работеше. И просто сега не си го побирам в главата какво може да е станала понеже  го оправя много внимателно все пак чужд телефон. нямал съм такъв контакт близост до бутона той си е с дисплея батерията е на другата страна.*Той се разтваря като книга като се отвори* Просто не виждам какво може да съм оплескал. Не е чак такъв фатален проблем казал съм че смяната ще се забави ще сменя бутона за моя сметка. Но просто не знам как се е прецакало като съм нямал контакт до него. Винаги отварям през долните ръбове не съм човъркал с перцето долу в средата където е бутона.
      Благодаря !
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване