Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Бихте ли ми препоръчали ssd около 500гб до 150лв. Идеята е да си засиля малко лаптопа. Acer Intel i7 2400 май беше с 8гб рам . 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Can Oa написа:

https://www.ezclick.bg/sammz76e500beu 60 мес. гар

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DarkEdge написа:

От тези полски , унгарски н`ам кви си сайтчета стока за която има значение гаранцията не поръчвам/препоръчвам.

а това за гаранция 24 не го бях видял , много странно 24 месеца!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама 24 срещу 60 месеца не е добре също, нали?
https://www.jarcomputers.com/SSD-500GB-Samsung-860-EVO-MZ-76E500BEU_prod_SSDSAMSUNGMZ76E500BEU.html

Освен това си имат седалище в България:
ул. "Академик Стефан Младенов" №46
Студентски град
1700 София
Tel. +359 (0) 2 45 14 804

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между samsung и wd blue се колебая. В момента на настолния съм с хард диск wd blue и съм доволен но при ссд-тата ако самсунга е по-добрия избор ще взема него

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш да си вземеш хубав диск вземаш самсунг.

Самсунга " Идеята е да си засиля малко лаптопа " няма да е по-засилен от Wd Blue.

Няма да сбъркаш ако вземеш и WD blue.

успех.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, kichuka написа:

Между samsung и wd blue се колебая. В момента на настолния съм с хард диск wd blue и съм доволен но при ссд-тата ако самсунга е по-добрия избор ще взема него

- двата имат контролер с кеш памет и 64L чипове. На Самсунга са дали по-голяма издръжливост, условно.

- за 96L скачаш на Kingston Kc600 512GB.

- с твоите нужди разлика между 3те няма: само в цената, гаранцията е еднаква.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз се чудя защо повечето предлагате SSD-та с 36 месеца, а даже и 24 видях като за същите пари може да вземе с 60 месеца гаранция, който с нищо няма да е по-лош от тези с по-малката.
Ето едно предложение https://www.emag.bg/solid-state-drive-ssd-512gb-ssd-transcend-ssd230s-sata-iii-ts512gssd230s/pd/DXHZG7BBM/ имам няколко такива и съм доволен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както казах имам 3 такива 1 - 1TB и 2 по 512GB. Два от тях са закупени от Emag и нямам никакви проблеми. За мен гаранцията изобщо не е за пренебрегване, още повече, че говорим за 2-3 години. Колкото до сайта дадох него като линк, защото като цена е най-ниска, има и други сайтове с подобна цена, но гаранцията там беше 36 месеца. Samsung-a също си струва с 60 месеца, другите варианти не мисля, че са по-добри от моето предложение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- в емаг е през jar, така че гаранцията си е към тях...любопитното за Transcend SSD230S е, че имаше слухове за миграция към 64L чипове на Samsung, заедно с други модели, които употребяваха 384Gb Micron.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, arestant написа:

- в емаг е през jar, така че гаранцията си е към тях...любопитното за Transcend SSD230S е, че имаше слухове за миграция към 64L чипове на Samsung, заедно с други модели, които употребяваха 384Gb Micron.

https://www.emag.bg/solid-state-drive-ssd-512gb-ssd-transcend-ssd230s-sata-iii-ts512gssd230s/pd/DXHZG7BBM/

https://www.jarcomputers.com/Transcend-SSD230S-_prod_SSDTRANSCENDTS512GSSD230S.html

Цените са идентични с много малка разлика, но гаранцията е различна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може и да са объркали нещо с гаранцията в jar. Производителя дава 5 години, а и на други места го продават с толкова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както вече писах в друга тема, Transcend е много добра фирма и производството е 100% в Тайван!

Но самсуня и синия уестърн са много добър избор, втория ако помните е SanDisk всъщност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще заложа на самсунга. Малко офтопик. Лаптопа е Acer E1-579G с i7 4500U 8GB ram . Какъв е варианта да сложа хард диска на мястото на оптичното устройство. Знам че се взима нещо като адаптор, но как да избера размера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване