Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Linux проект като Windows 12 Lite

Препоръчан отговор

преди 9 минути, мадафака написа:

Глупости, Microsoft вчера пуснаха новия Windows 12.

Я, дай линк към сайта на Microsoft Windows 12.
Глупостите са САМО в твоята глава.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 201
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Не ме интересува коя е официалната страница защото вече имам флашка с 12-ка и утре ще я инсталирам и на настолния компютър където ще играя Roleplay в GTA 5, легално закупена в Steam. Много ясно, че не

разбра се каква версия на линукс седи зад windows 12 lite  https://windows12iso.com/windows-12-lite-download/

Аве факамада, вече има Windows 20-ka, много си изостанал със тая 12-ка

Публикувани изображения

преди 1 минута, DarkEdge написа:

Я, дай линк към сайта на Windows 12.

Искаш невъзможни неща от него. Обърнахме нета с Дрънди да намеря и видя що за животно е тази дистрибуция и до тук нищо. 

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Белгиеца написа:

Прав си, по краденето на лични данни най-много се доближава до Уиндоус

Настоящее согласие Пользователя признается исполненным в простой письменной форме, на обработку следующих персональных данных:

• фамилии, имени, отчества;
  • года рождения;
  • места проживания (город, область);
  • номерах телефонов;
  • адресах электронной почты (E-mail).

Пользователь предоставляет владельцу сайта право осуществлять следующие действия (операции) с персональными данными:

• сбор и накопление;
  • хранение в течение установленных нормативными документами сроков хранения отчетности, но не менее трех лет, с момента даты прекращения пользования услуг Пользователем;
  • уточнение (обновление, изменение);
  • использование;
  • уничтожение;
  • обезличивание;

передача по требованию суда, в т.ч., третьим лицам, с соблюдением мер, обеспечивающих защиту персональных данных от несанкционированного доступа.

Руски език не разбирам. Какво е това?Прилича малко и на македонски език. Някой думи са като на български език.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, DarkEdge написа:

Я, дай линк към сайта на Microsoft Windows 12.

Ето го

https://windows12update.com/

Много си е хубав новия Windows, вие като искате стойте си на 10-ката, никой не ви кара насила да ъпгрейдвате.

• Ха-ха 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, мадафака написа:

Ето го

https://windows12update.com/

Много си е хубав новия Windows, вие като искате стойте си на 10-ката, никой не ви кара насила да ъпгрейдвате.

Това от линка няма нищо общо с това което коментираме в темата тук! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, FusE написа:

Това от линка няма нищо общо с това което коментираме в темата тук! 

Как да няма общо, нали говорим за Windows 12, незнайно защо в Linux раздела.

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, мадафака написа:

Това е Linux lite 4.8 с добавени икони и тапет на Windows ,който иска може да провери колко е бърз Linux lite 4.8 който е за свободно сваляне на официалната им страница. 

Цитат

Windows 12 Lite 4.8 is a Linux distribution for sale, and Linux Lite 4.8 is available for free download.

Windows 12 Lite 4.8 customizes some Windows 10 wallpapers and icons and guides users to set them up more like Windows 10.

Windows 12 Lite 4.8 (Microsoft) Windows is too obvious and publicity may be suspected of infringement.

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, мадафака написа:

Защото става дума за Linux дистро. А това, което ти даваш е явно манипулиран образ с незнайно, какво добавено или махнато от оригиналния имидж

• Харесване 4
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, мадафака написа:

Приятел, покажѝ ми скрийншот от някой софтуер за Windows, работещ на тази измишльотина! :angry:

Например - това . Изтеглѝ, инсталирай, стартирай, и покажѝ, че работи.

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, FusE написа:

Това е Linux lite 4.8 с добавени икони и тапет на Windows ,който иска може да провери колко е бърз Linux lite 4.8 който е за свободно сваляне на официалната им страница. 

Глупости, това си е чист Windows, най-новия. Досега играх игри. Стига с тоя Linux!

преди 3 минути, street racer написа:

Защото става дума за Linux дистро. А това, което ти даваш е явно манипулиран образ с незнайно, какво добавено или махнато от оригиналния имидж

Никакъв образ не давам! Защото е забранено във форума. Но скоро сигурно ще се появи и на сайта на Microsoft.

• Харесване 1
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, мадафака написа:

Глупости, това си е чист Windows, най-новия. Досега играх игри. Стига с тоя Linux!

мадафака, стига си ни занимавал с гипостите си, ами иди си изпълнявай ника-

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, мадафака написа:

Глупости, това си е чист Windows, най-новия

Хайде щом е чист и бистър Windows изпълни командата winver и покажи screenshot.
И спри да ръсиш глупости!

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, FusE написа:

Искаш невъзможни неща от него. Обърнахме нета с Дрънди да намеря и видя що за животно е тази дистрибуция и до тук нищо. 

Вие всъщност сте сиамски близнаци двамката и сте филиал на един друг Отец създател ваш от една столица.

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, RudeBoy написа:

Приятел, покажѝ ми скрийншот от някой софтуер за Windows, работещ на тази измишльотина! :angry:

Например - това . Изтеглѝ, инсталирай, стартирай, и покажѝ, че работи.

Абе ти бъзикаш ли се с мен! На ти не 1, ами 6 скрийншота, дори на инсталацията

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

СЕГА ЩЕ ПРИЗНАЕШ ЛИ, ЧЕ СЪМ С WINDOWS 12 ???

• Ха-ха 4
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, мадафака написа:

Не е като да не сме чували за Wine и не говоря за това дет се пие. 

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, мадафака написа:

СЕГА ЩЕ ПРИЗНАЕШ ЛИ, ЧЕ СЪМ С WINDOWS 12 ???

Изпълни командата де! Ако не знаеш как, ето: Win+R и пишеш winver натискаш ентер и после скрийншотваш. Показваш тук и слагаш в джоба си Майкрософт, които обявиха официално, че няма да има нито 11 нито 12 и т.н. версии на Уиндоус!

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, plamen74 написа:

Изпълни командата де! Ако не знаеш как, ето: Win+R и пишеш winver натискаш ентер и после скрийншотваш. Показваш тук и слагаш в джоба си Майкрософт, които обявиха официално, че няма да има нито 11 нито 12 и т.н. версии на Уиндоус!

Аз мога да ти лепна прозорче върху десктоп на каквото поискаш, написано от мен по поръчка.
Фотошопа прави чудеса при наличието на сръчни ръце.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, plamen74 написа:

Хора, свалете си 12-ката и си правете каквото искате, аз няма да стоя цяла вечер тук и да изпълнявам команди. Аз днес цял ден играх игри, впечатленията ми са добри, върви на пушка новото Windows-че.

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Белгиеца написа:

Аз мога да ти лепна прозорче върху десктоп на каквото поискаш, написано от мен по поръчка.
Фотошопа прави чудеса при наличието на сръчни ръце.

Тук не става въпрос за Фотошоп! Това е ясно, но нека да видим дали ще може човека да опровергае самия Майкрософт, които обявиха официално, че няма да има Уиндоус 11, 12 и.т.н., а за момента последната им версия е1909 за  Уиндоус 10  ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, мадафака написа:

Хора, свалете си 12-ката и си правете каквото искате, аз няма да стоя цял ден тук и да изпълнявам команди. Аз днес цял ден играх игри, впечатленията ми са добри, върви на пушка новото Windows-че.

Как играеш след като нямаш видеокарта и Directx на Windows? И откъде идва сигнала за монитора? Как въобще виждаш картина на монитора след като няма видеокарта?

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, мадафака написа:

Хора, свалете си 12-ката и си правете каквото искате, аз няма да стоя цял ден тук и да изпълнявам команди. Аз днес цял ден играх игри, впечатленията ми са добри, върви на пушка новото Windows-че.

Искам да я свалиш от сайта на Майкрософт и да покажеш това, а не да я сваляш от измислени сайтове и да твърдиш, че и Майкрософт не знаят за Уиндоус 12 !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, мадафака написа:

Хора, свалете си 12-ката и си правете каквото искате, аз няма да стоя цяла вечер тук и да изпълнявам команди. Аз днес цял ден играх игри, впечатленията ми са добри, върви на пушка новото Windows-че.

Сменяй профила че покрай Windows 12 са те разкрили.

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баси.......... тоя форум запада всеки изминал ден все повече и повече .................

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, plamen74 написа:

Искам да я свалиш от сайта на Майкрософт и да покажеш това, а не да я свалчш от измислени сайтове и да твърдиш, че и Майкрософт не знаят за Уиндоус 12 !!!

Как така не знаят, нали те го направиха.

преди 8 минути, Pig написа:

Сменяй профила че покрай Windows 12 са те разкрили.

Какво са разкрили??? Защо да сменям?

преди 10 минути, acnekt написа:

Как играеш след като нямаш видеокарта и Directx на Windows?

На лаптопа без външна видео карта се играе GTA San Andreas без никакви ядове. Ти за вградена не си ли чувал???

https://i.postimg.cc/BnbcBk2v/7.png

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, мадафака написа:

5.png

Мда, програмата изглежда точно по този начин ... като я инсталираш на Linux, през Wine :D . Ето ѝ оригиналния вид, на Windows:

888164.jpg

Любопител съм само - не си и чувал за Wine, или само се правиш на малоумен?...

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване