Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Linux проект като Windows 12 Lite

Препоръчан отговор

преди 2 минути, RudeBoy написа:

Мда, програмата изглежда точно по този начин ... като я инсталираш на Linux, през Wine :D . Ето ѝ оригиналния вид, на Windows:

Любопител съм само - не си и чувал за Wine, или само се правиш на малоумен?...

Колко пъти да ви кажа, че никога не съм ползвал Linux? Не знам какво е Wine. Може да има някакви несъвместимости във вида между версиите. Дано я оправят. Не, че аз я ползвам, де.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 201
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Не ме интересува коя е официалната страница защото вече имам флашка с 12-ка и утре ще я инсталирам и на настолния компютър където ще играя Roleplay в GTA 5, легално закупена в Steam. Много ясно, че не

разбра се каква версия на линукс седи зад windows 12 lite  https://windows12iso.com/windows-12-lite-download/

Аве факамада, вече има Windows 20-ka, много си изостанал със тая 12-ка

Публикувани изображения

преди 4 минути, мадафака написа:

Как така не знаят, нали те го направиха.

Това го знаеш само ти! Майкрософт не го знаят, защото именно те обявиха официално, че няма да има 11, 12 и т.н. версии!!! Даже след спирането на поддръжката за Уиндоус 8, 10-ката ще стане просто Уиндоус! Виж тук: https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/windows-12/f164a9c8-4667-46d2-b439-647dc9fac591

А това са официално версиите на Уиндоус с тяхната поддръжка: https://support.microsoft.com/bg-bg/help/13853/windows-lifecycle-fact-sheet

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, plamen74 написа:

Това го знаеш само ти! Майкрософт не го знаят, защото именно те обявиха официално, че няма да има 11, 12 и т.н. версии!!! Даже след спирането на поддръжката за Уиндоус 8, 10-ката ще стане просто Уиндоус! Виж тук: https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/windows-12/f164a9c8-4667-46d2-b439-647dc9fac591

А това са официално версиите на Уиндоус с тяхната поддръжка: https://support.microsoft.com/bg-bg/help/13853/windows-lifecycle-fact-sheet

Човек, не ме интересуват тези неща. Аз съм обикновен цъкач. Вчера видях, че са пуснали нов Windows - Windows 12, дръпнах го, пробвах го на един стар изхабен лаптоп, цял ден го джуркам, учудващо бърз ми се видя, даже игрички се разцъкват, и си казах до тук беше с 10-ката...

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, мадафака написа:

Човек, не ме интересуват тези неща. Аз съм обикновен цъкач. Вчера видях, че са пуснали нов Windows - Windows 12, дръпнах го, пробвах го на един стар изхабен лаптоп, цял ден го джуркам, учудващо бърз ми се видя, даже игрички се разцъкват, и си казах до тук беше с 10-ката...

Не са пуснали нищо такова от Майкрософт! Ползваш нещо което не е тяхно и никога няма да бъде! Събуди се!!!

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не са пуснали нищо такова от Майкрософт! Ползваш нещо което не е тяхно и никога няма да бъде! Събуди се!!!

Как така Windows-а не е техен???

• Харесване 1
  • Ха-ха 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, мадафака написа:

Колко пъти да ви кажа, че никога не съм ползвал Linux? Не знам какво е Wine. 

Wine е нещо като виртуална среда в Linux, която позволява да се инсталират в нея програмки за Windows. Има доста несъвършенства. Например на тази програма, която ти показах, половината от функциите не работят.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

п.п. И до сега не видях да даваш официален линк за това чудо от Майкрософт!!!

Аз от Microsoft никога не съм свалял Windows, само от бананите си бера.

преди 2 минути, RudeBoy написа:

Wine е нещо като виртуална среда в Linux, която позволява да се инсталират в нея програмки за Windows. Има доста несъвършенства. Например на тази програма, която ти показах, половината от функциите не работят.

Хубаво, но не ползвам нито виртуална среда, нито Linux, а само Windows 10 и Windows 12, но с 10-ката бях дотук.

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, мадафака написа:

Как така Windows-а не е техен???

Нито сайта който показваш, нито "чудото" е тяхно!!! Хайде и аз да те предизвикам: Инсталирай Adobe Lightroom да те видим!!!

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти си рдин човек, без никакъв социален живот, и потази причина, се появява явлението:

Естествено избиване на чивия, чрез външна форма, поради остра липса на вътрешна уравновесеност.

Явно в Перник нещата са зле, не само с водата

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, street racer написа:

Ти си рдин човек, без никакъв социален живот, и потази причина, се появява явлението:

Естествено избиване на чивия, чрез външна форма, поради остра липса на вътрешна уравновесеност.

Явно в Перник нещата са зле, не само с водата

Тука половината не спряха да се заяждат и да избиват комплекси, въпреки че никого не съм обидил.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, мадафака написа:

Тука половината не спряха да се заяждат и да избиват комплекси, въпреки че никого не съм обидил.

Никой не те обижда, а всеки ти подсказва, че си заблуден! Ето скрийншот от "твоя" сайт дето си го изтеглил и виж ясно, че това е Линукс:

image.jpg

Те го те и сайта: https://windows12iso.com/windows-12-lite-download/

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, plamen74 написа:

Те го те и сайта: https://windows12iso.com/windows-12-lite-download/

Добре, а прочете ли това от линка дето си дал? 

Поста е към Серж. 

Цитат

Windows 12 Lite is a Linux distribution based on Linux Lite , and features a look that looks exactly like Windows 10, including the default wallpaper for Windows 10. It seems that Reddit user hexsayeed discovered it at a local computer fair, and a photo of the Windows 12 Lite package is also posted.

преди 3 минути, plamen74 написа:

Никой не те обижда, а всеки ти подсказва, че си заблуден! Ето скрийншот от "твоя" сайт дето си го изтеглил и виж ясно, че това е Линукс:

Няма да те разбере, колко пъти го повтаряме това. 

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, FusE написа:

Добре, а прочете ли това от линка дето си дал? 

Дай сега на Хоум страницата и чети! ;) 

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай сега на Хоум страницата и чети! ;) 

Към Серж беше поста, а цитирах теб. Давахме му линкове, дори този е постван вероятно в темата, но си държи на това че не е Linux. 

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, FusE написа:

Към Серж беше поста, а цитирах теб. Давахме му линкове, дори този е постван вероятно в темата, но си държи на това че не е Linux. 

То и мойто е към него, споко! ;) 

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ме интересува коя е официалната страница защото вече имам флашка с 12-ка и утре ще я инсталирам и на настолния компютър където ще играя Roleplay в GTA 5, легално закупена в Steam. Много ясно, че не е Linux, дори не знам как изглежда Linux, а това очевидно е Windows.

• Харесване 1
  • Ха-ха 4
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В калабалъка обърках кой цитирам :D

• Харесване 2
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ме интересува коя е официалната страница защото вече имам флашка с 12-ка и утре ще я инсталирам и на настолния компютър където ще играя Roleplay в GTA 5, легално закупена в Steam. Много ясно, че не е Linux, дори не знам как изглежда Linux, а това очевидно е Windows.

Игри купуваш, а Windows - не? Явно и Windows не знаеш как изглежда.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, Белгиеца написа:

Аз мога да ти лепна прозорче върху десктоп на каквото поискаш, написано от мен по поръчка.
Фотошопа прави чудеса при наличието на сръчни ръце.

Само дето си неграмотен, т.е. неук да знаеш какви атрибути трябва да има в прозорчето.

• Харесване 1
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, мадафака написа:

Че кой те обижда? По скоро ти проявяваш неуважение с мможеството си профили. Извинявай, но не е нормално!

Намери начин, ако трябва с мрдицинска помощ, да излезеш от матрицата.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, мадафака написа:

това очевидно е Windows...

like

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, мадафака написа:

Официалния производител/съдател/разработчик/собвственик на Уиндоус е Майкрософт!!! А щом при тях я няма, а и няма и да я има 12-ката, значи е нещо съвсем различно от Уиндоус!!!
Дай още един тест: Win+R пишеш CMD и натискаш ентер, да видим дали ще се отвори или само ще си мечтаеш да е Уиндоус?!?!?!?!

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, plamen74 написа:

Той ни изпонавърза тука 'сички на 'жуфка. 😎

• Харесване 2
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, street racer написа:

Че кой те обижда? По скоро ти проявяваш неуважение с мможеството си профили. Извинявай, но не е нормално!

Намери начин, ако трябва с мрдицинска помощ, да излезеш от матрицата.

Какви множество профили??? Май ме бъркаш с някого. Не ми се пише вече, писна ми. Отивам да си цъкам на Windows 12-ката.

• Ха-ха 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване