Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Linux проект като Windows 12 Lite

Препоръчан отговор

преди 6 часа, мадафака написа:

Прав си и с ctrl alt t може, но пак си отваря CMD, вече съм качвал скриншот, и на 12-ката CMD-то е по-модерно от на 10-ката, не знам какво е xface terminal.

Не съществува Уиндоус на който команд промпт (CMD) да се отваря с тази клавишна комбинация!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Можеш вече да пишеш с морзовата азбука, пък току виж си станал собственик на Майкрософт :D 

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 201
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Не ме интересува коя е официалната страница защото вече имам флашка с 12-ка и утре ще я инсталирам и на настолния компютър където ще играя Roleplay в GTA 5, легално закупена в Steam. Много ясно, че не

разбра се каква версия на линукс седи зад windows 12 lite  https://windows12iso.com/windows-12-lite-download/

Аве факамада, вече има Windows 20-ka, много си изостанал със тая 12-ка

Публикувани изображения

току-що, plamen74 написа:

Не съществува Уиндоус на който команд промпт (CMD) да се отваря с тази клавишна комбинация!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Можеш вече да пишеш с морзовата азбука, пък току виж си станал собственик на Майкрософт :D 

спрете да му се връзвате, кой знае от къде е свалил снимките който публикува, не разбрахте ли че си прави гаргара с нас

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, ninov написа:

спрете да му се връзвате, кой знае от къде е свалил снимките който публикува, не разбрахте ли че си прави гаргара с нас

По-скоро авторът си прави гаргара с тези, които са го сложили това нещо приличащо на система, че и пари взима 15 паунда.

Като е Линукс, да бъде поне нормално Дистро. Ubuntu, Debian, Arch Linux, Mageia даже е по-добро от това.

http://www.mageia.org/de/

преди 6 часа, Белгиеца написа:

Абе най-сигурно си е да ти пратя 1 цент по IBAN и в основанието за превода да вкарам закодирано послание.
Че иначе, а са те надушили руснаците че знаеш как да им разкараш троянеца, а са пратили наемен убиец да ти свети маслото.
Те братушките такива големи усилия положили да си ползват безплатно хиляди чужди компютри, няма да им е кеф сега да се разбере , че някой измислил как да се измъкне от капана им.

Кой знае и ти колко keylogger имаш с тези активатори на Уиндоус, дето ги ползваш.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, plamen74 написа:

Наистина и аз се учудих, явно е новост на 12-ката.

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, мадафака написа:

• Ха-ха 5
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Pig написа:

Нека първо да разучи 12-ката. 20-ката ще му дойде много сложна. :)

И докато си играе с Windows 12, може да научи и Linux.

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, мадафака написа:

Ще се обадя на психиатъра ти, че май са те изтървали. Предполагам че има някъде съобщение за издирването ти.

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, pcservizpld написа:

?е се обадя на психиатъра ти, че май са те изтървали. Предполагам че има някъде съобщение за издирването ти.

не разбрахте ли че е трол който се гаври не му обръщайте внимание

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, ninov написа:

как не те мързя да го направиш

Представи си колко ми е писнало от тия подигравки и с Linux и с Windows :)

Лошото е че и в други теми се разпространява това и някой нов и незапознат ще вземе да повярва.

Няма да се учудя, ако някой смята, че е достатъчно да се смени тапета и операционната система става друга :)

Иначе ми отне 3-4 минути да сваля тапета, в GIMP да сменя версията и долу в менюто иконката и готово - нов уиндоус :)

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, vpvelev написа:

Днес са пуснали вече Windows 15A.

Много лесно се инсталира.

MIP6iZa.png

Гном Шел с Dash to Panel и тапет с някакво леке на него.

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Росен Р. Александров написа:

Гном Шел с Dash to Panel и тапет с някакво леке на него.

Аааа, не е това ;)  Чист Windows 15A си е. Нали си пише :)

• Ха-ха 4
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я го накарайте Мадафака да инсталира всичко що е на Адоб да види, че няма да стане, щото на Линукс не върви 😂

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, vpvelev написа:

Представи си колко ми е писнало от тия подигравки и с Linux и с Windows :)

Лошото е че и в други теми се разпространява това и някой нов и незапознат ще вземе да повярва.

Няма да се учудя, ако някой смята, че е достатъчно да се смени тапета и операционната система става друга :)

Иначе ми отне 3-4 минути да сваля тапета, в GIMP да сменя версията и долу в менюто иконката и готово - нов уиндоус :)

ясно какво си направил но си си губил времето защото в този раздел на форума всеки знае какво е всъщност windows 12 .

а иначе и мен ме дразнят фенове на linux да пишат колко лош е windows и обратно  даже съм се карал в windows форума с мозо и белгиеца защото и двамата не я ползват 

аз ползвам и двете операционни системи 

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, ninov написа:

а иначе и мен ме дразнят фенове на linux да пишат колко лош е windows и обратно  даже съм се карал в windows форума с мозо и белгиеца защото и двамата не я ползват 

аз ползвам и двете операционни системи 

И аз не обичам фанатизма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Бисер Петков написа:

Я го накарайте Мадафака да инсталира всичко що е на Адоб да види, че няма да стане, щото на Линукс не върви 😂

И защо да не работи на wine?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Бисер Петков написа:

не разбрахте ли че нищо не е инсталирал а просто като vpvelev си е поиграл с гимп или протошоп и е направил само един тапет windows 12

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе всички го разбрахме, ама ще влезе някой сополанко като него и ще вземе да му повярва :D 

преди 19 минути, bvbfan написа:

И защо да не работи на wine?

Пробвай и ще видиш. Колегата Пламен е подкарвал преди време само Лайтрум и не е бил стабилен, та какво да говорим за новите им версии. ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам “Бозица" на вируалка , ако виното не може да  подкара , като хората някоя програма ! Хубавото в Линукс е , че ползва по-малко ресурс т.е. щади процесор, рам, хард и т.н. . Поне при мен в дори и в айдъл режим държи доста по-ниски температури лаптопа !

vWinLin.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, JohnTRIVOLTA написа:

Имам “Бозица" на вируалка , ако виното не може да  подкара , като хората някоя програма ! Хубавото в Линукс е , че ползва по-малко ресурс т.е. щади процесор, рам, хард и т.н. . Поне при мен в дори и в айдъл режим държи доста по-ниски температури лаптопа !

преди 1 час, Бисер Петков написа:

АБе стига с тоя Линукс, не разбрахте ли - Windows 12 !

преди 1 час, ninov написа:

не разбрахте ли че нищо не е инсталирал а просто като vpvelev си е поиграл с гимп или протошоп и е направил само един тапет windows 12

Тапета си беше така. Различните скин пакове имат различни тапети. 12-ката има много скин пакове, не е като 10-ката.

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, мадафака написа:

Тапета си беше така. Различните скин пакове имат различни тапети. 12-ката има много скин пакове, не е като 10-ката.

преди 3 минути, мадафака написа:

АБе стига с тоя Линукс, не разбрахте ли - Windows 12 !

Факамада(Гергано) стига ни занимава със тая ретро 12-ка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване