Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 2 минути, petie1 написа:

:offtopic_s:

Драги ми ИИ ето затва ти казах че програмирам ИИ :)

Не съм се и съмнявал драги ми ИИ-чо ... ;) Ази ръптим со само реалити ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Белгиеца от теб виждам само заяждане за Windows, че Linux бил по-добър и e.t.c. Като не ти харесва Windows недей въобще да влизаш в темата. Влизай си в Linux темите и си го хвали колкото щеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз съм го инсталирал Уиндоус 10 на 4-рите ми компютри вкъщи на отделни твърди дискове, нищо че не ми харесва.
Разни софтуери бачкат само на Уиндоус 10. Е било могло и в едно Вино да ги подкарват на Линукс, ама не ми се занимава така , поне за сега.
Виното или Wine работи с много остарели приложения за Windows XP. Linux дистрибуциите са много и са с основа на Debian c Deb пакети и Red Hat c rpm пакети за инсталацията. Отделно има и нови пакети, които се ползват: за Ubuntu e snap или flatpak. Аз ползвам на единия harddisk Ubuntu 18.04.1 LTS, a на SSD-то Windows 10. На Windows 10 непрекъснато ми изкачат реклами, а на Ubuntu Linux 18.04.1 не ми изкачат реклами. Защо е така. На SSD-то имам инсталиран Windows 10 с оригинален ключ. И ми скачат реклами. Това не е много добър знак. Даже два пъти си купих оригинален ключ и ми изпратиха официален линк да си сваля Windows 10 от официалния сайт на маломерните от Редмънд - Microsoft. Свалих го и го инсталирах на лаптопа. И като го включа и там също изкачат реклами....

Изпратено от моят MYA-L11 с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страни долу вдясно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, iAppleBeats написа:

@Белгиеца от теб виждам само заяждане за Windows, че Linux бил по-добър и e.t.c. Като не ти харесва Windows недей въобще да влизаш в темата. Влизай си в Linux темите и си го хвали колкото щеш.

А той и по Линукс е същата гола вода...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Rumen Yordanov написа:

Виното или Wine работи с много остарели приложения за Windows XP.

Пълна глупост си написал.... Виното си бачка с най новите игри и версии на програмите с изключение на специфичния софтуер като Фотошоп и други подобни

Има софтуер който не е пакетиран нито в .deb или .rpm и пак си бачка в Дебиан и РедХат.. А идеята на flapak е да уницифира пакетите между дистрибуциите а не да ти доставя най новите пакети

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Rumen Yordanov написа:

Що не си гледаш работата petie?

Изпратено от моят PMT5778_4G с помощта на Tapatalk

Кое не е вярно от всичко което съм написал?  Точно защото я гледам затова и го написах.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Кое не е вярно от всичко което съм написал?  Точно защото я гледам затова и го написах.....
Щото много знаеш.зубър!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Rumen Yordanov написа:

Щото много знаеш.зубър!

Тъй тъй знам и за тва си ми бачка всичко кот ми тряба под Линукс:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

6 страници и вместо да се реши проблемът пак Windows срещу Linux.:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Емил Костов написа:

6 страници и вместо да се реши проблемът пак Windows срещу Linux.:lol6:

Който дори и не сме разбрали какъв е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Който дори и не сме разбрали какъв е?

Нормално! Аз вече не се и мъча. Преди се напъвах нещо да помагам. Сега без значение вече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линукс е за богоизбраните и просветлените потребители, нърдове (технически зубрачи в областта на ИТ индустрията) и гийкове (технически практици в областта на ИТ индустрията). А ние, които ползваме Windows сме простосмъртни цъкачи. Но Майкрософт си купува Линукс както купи GitHub. FossHub е алтернативата на GitHub. Айде зубъра petie да каже дали съм казал поредната глупост. :) Аз също ползвам Windows 10. Но ползвам и Ubuntu. Аз съм само един обикновен потребител. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Rumen Yordanov написа:

Линукс е за богоизбраните и просветлените потребители, нърдове (технически зубрачи в областта на ИТ индустрията) и гийкове (технически практици в областта на ИТ индустрията). А ние, които ползваме Windows сме простосмъртни цъкачи. Но Майкрософт си купува Линукс както купи GitHub. FossHub е алтернативата на GitHub. Айде зубъра petie да каже дали съм казал поредната глупост. :) Аз също ползвам Windows 10. Но ползвам и Ubuntu. Аз съм само един обикновен потребител. :)

Ако Линукс е за богоизбрани то тогава за кого е FreeBSD и Solaris? :lol6: Това че М$ са купили една дистрибуция нищо не означава, ти сам си дал пример Github и Fosshub тоест ако се купи нещо примерно ядрото(Линукс) то ще се роди друга алтернатива, хъх защо ползваш Убунту нали Линукс е за богоизбрани?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо ли? Защото може би е така. Богоизбраните са тези, които да свикнали да решават проблемите в Линукс. Сега на мен убунту ми създава проблем мигащ екран. Видеокартата работи. Уиндоус 10 не мига. Два пъти рестартирах компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...