Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Смяна Touch и батерия Asus T100TAF

Препоръчан отговор

Здравейте имам две питания отностно Asus Transformer T100TAF. Всеки който е запознат със структората на мобилните телефони и таблети би могъл да ми помогне. 

Та първо искам да попитам Какви са шансовете да работи тъч скрийн от Asus Transformer T101HA на моя модел ? Размера и буксата са 1 към 1. Знам,че всеки тъч има номер но все пак да попитам.

И второ ако взема батерия от друг модел със сходна батерия дали ще запали ? Примерно моята е 8900mah 31w. пробвах с една 4000mah 18w но показва само,че няма заряд. Aко е 24 или 26w но 4000-5000mah  ? Дори да държи и 20 30 мин въпроса е дали ще държи ? 

Реших да реставрирам този лаптоп и понеже има доста сходни модели които се продават в България и викам да попитам първо тук. Ако не става вече ще поръчвам от китай. 

Сменял съм на други модели (капсоловани) батерия и тъч но никога не съм се запитвал за тези два въпроса. Искам да кажа,че имам техническите познания и сръчност за да разглобя,разлепя и на ново да зглобя но до там.

Бих се радвал ако някой може да помогне. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с цел да се упражняваш ли е или да го подкараш да работи. С този скопен процесор за нищо не става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Емил Костов написа:

Това с цел да се упражняваш ли е или да го подкараш да работи. С този скопен процесор за нищо не става.

Ами повече с цел да се упражнявам. Той в момента работи но е без тъч и батерията или е заминала или си е направила циклите. Не знам дали е с чип иначе можеше да се рециклира. Но сега го тествам на бързо да видя и с Windows 10 върви изключително гладко. Даже аз не го очаквах. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване