Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 26 минути, Hristo52 написа:

Ами аре оди да питаш некой възрастен да ти разкаже!

To да знаш, аз паднах от луната - онзи ден по свечеряване и не само, че си нямам идея кво е било по соца, ами изобще, като как я карат земляните.

Никога не е било, не е и никога няма да бъде, ей тъй свободно всеки да си се разпорежда с имуществото на всеки, че и даже псулютно никой да нема нищо против - изобщо това са бахти и инфантилните лъжи. Поне се постарайте малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, barbuncela написа:

Ако дойде и тука коронавирусът, предполагам, че ще се избием по магазините!

нема бре споко

отивам по магазините и кашлам в лицата на хората

това което не те убива те прави по -силен

ще давам сила на българсикиа нарот

преди 6 часа, barbuncela написа:

Страхливи сме. Защо?

няма смисъл

да сме смели

смелите умират първи

и да напривиш на някой добро

ще получиш неблягодарност

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не сме станали, такива сме били винаги. Когато бях малка, на 9-12 години няколко пъти ми се е случвало мъже да ме опипват нагло в градския транспорт. Единият сигурно десет минути поне ме бараше и се търкаше  и никой нищо не му каза. Друг даже ме опипа пред приятелчетата ми от училище, с които се возихме някъде. 

Оттогава имам погнуса към хората като цяло. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Mediterranean написа:

Не сме станали, такива сме били винаги. Когато бях малка, на 9-12 години няколко пъти ми се е случвало мъже да ме опипват нагло в градския транспорт и дори, сигурно десет минути поне и никой нищо не му каза. Единият даже ме опипа пред приятелчетата ми от училище, с които се возихме някъде. 

градския  транспорт е гаден

а две девойки ми се отъркаха  уж било тясно 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такива теми не трябва да се пускат. Полза от тях йок!

При съвременната манипулационна система вече никой на нищо не вярва. Пък и да вярва - кво т туй?

Никога няма да се върне това и никога няма да се упрайм!!! Никога!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Миро Асенов написа:

градския  транспорт е гаден

а две девойки ми се отъркаха  уж било тясно 

Айде, много са те травмиращи. Нали не си бил дете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Mediterranean написа:

Айде, много са те травмиращи. Нали не си бил дете.

да

много ме травмираха

бях младо момче

на 19

и след това си останах девствен .

заради тези неща 

:angry22:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Mediterranean написа:

Не сме станали, такива сме били винаги. Когато бях малка, на 9-12 години няколко пъти ми се е случвало мъже да ме опипват нагло в градския транспорт. Единият сигурно десет минути поне ме бараше и се търкаше  и никой нищо не му каза. Друг даже ме опипа пред приятелчетата ми от училище, с които се возихме някъде. 

Сигурно си била хубавка през ония години. И аз да бях на мястото на тия мъже, щях да се "утъркам" във теб. Ама то като си помисля, и сега не е много късно. А сигурно си станала и по печена във "търкането" пожелавам ти лека нощ Забрави го този кореец а гледай към нас. Той няма да те "огрее". И ще си останеш само с мечтите по него!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без да обидя никой. Не сме народ, а мърша.

НЕ СМЕ НАРОД

Не сме народ, не сме народ, а мърша,
хора, дето нищо не щат да вършат.
Всичко тежко, всичко мъчно е за нас!
"Аз не зная! Аз не мога!" - общ е глас.
И не знаем, не можеме, не щеме
да работим за себе си със време.
Само знаем и можеме, и щеме
един други злобно да се ядеме...
Помежду си лихи, буйни, топорни,
пред други сме тихи, мирни, покорни...
Все нас тъпчат кой отдето завърне,
щот сме туткун, щото не сме кадърни...
Всякой вика "Яман ни е нам хала!" -
а всякому мерамът е развала...

Не сме народ! Не сме народ, а мърша,
пак ще кажа и с това ще да свърша.

П.Р.Славейков

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Байганьовски, злобен и отвратителен. И типично за вас пак се избихте в поредната тема.

Нищо ново под слънцето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами народ като народ, има и по-добри от нас има и много по-кофти. Явно винаги сме си били такива, просто през "комунизма" знаеш, че като утрепеш и ти е*ават мамата. Но пък "натопи другарче" си е било национален спорт. Сега си убиват, защото знаят че е безнаказано, а не топят толкова само защото знаят, че няма да навредят никому.

Народ който винаги мисли, че заслужава най-доброто, но няма уменията и желанието да работи за да се случи това.

Народ, който дори и да не му е добре се радва, че на комшията му е зле.

Народ, който няма аналог на думи като "браво", "аферим", "машалла".

Народ, който иска да е европеец, но си му харесва да е ориенталец :)

Просто народ като всички други..

преди 4 часа, Колев60 написа:

Сигурно си била хубавка през ония години. И аз да бях на мястото на тия мъже, щях да се "утъркам" във теб. Ама то като си помисля, и сега не е много късно. А сигурно си станала и по печена във "търкането" пожелавам ти лека нощ Забрави го този кореец а гледай към нас. Той няма да те "огрее". И ще си останеш само с мечтите по него!

99b9b38df063ba7476058757a3bf88c1--lesbia

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, hjhj написа:

Без да обидя никой. Не сме народ, а мърша.

Отдавна няма мърша. Останали са някакви кокали, но и те ще изгният.

Та да може някой над тленните останки на една нация да се изтъкъникатъкувъ ...

Реално народа българи вече е пак под ножа. Българския народ е мъртъв.

Той е мъртво роден. От не знай си колко хиляди години все е прегазван, но като феникс пак ще възкръсне.

Та, не знам за кой народ говориш, но определено други племена до разкъсват нещо което не е тяхно.

Това е действителността. За своя си народ аз не се съмнявам, а знам, че ще бъде. Това за мен е по-важно.

Та, то е ясно що за хора сме, но има още човеци. Именно тях издирват мародерите, за да ги бастисат и тях. Да, ама не са познали ... ;) 

Майната на тази територия ... българина може да проникне и на друга земя ... ;) Тук остават само тези които не се страхуват от някакви чужди култури.

Правили сме го от хиляди години и така ще бъде!!!

Аз паднах, друг ще ме смени. Какво ти значи някаква си личност ....

Оригинал:

Борбата е безмилостно жестока.

Борбата както казват, е епична.

Аз паднах. Друг ще ме смени и...

толкоз.

Какво тук значи някаква си личност?!

Разстрел, и след разстрела – червеи.

Това е толкоз просто и логично.

Но в бурята ще бъдем пак със тебе,

народе мой, защото те обичахме!

Никола Вапцаров

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Cabron написа:

Ами народ като народ, има и по-добри от нас има и много по-кофти. Явно винаги сме си били такива, просто през "комунизма" знаеш, че като утрепеш и ти е*ават мамата. Но пък "натопи другарче" си е било национален спорт. Сега си убиват, защото знаят че е безнаказано, а не топят толкова само защото знаят, че няма да навредят никому.

А преди 9.9? А преди 3.3? Все тая - винаги е имало подгъзурковци.

Цитат

Градоначалникът на Варна Спас Турчев:
"Спас Турчев е по-турчин от турците"
цитат от сериала Капитан Петко войвода

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отказвам се от "търкането". ТЯ ще ме бие, та пушек ще се вдига.

изтеглен файл.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Mediterranean написа:

Когато бях малка, на 9-12 години няколко пъти ми се е случвало мъже да ме опипват нагло в градския транспорт. Единият сигурно десет минути поне ме бараше и се търкаше  и никой нищо не му каза. Друг даже ме опипа пред приятелчетата ми от училище, с които се возихме някъде. 

Eто я причината поради която си търсиш керейче гейче, щото те е страх от истинските мъже.
На нас класната в 6-ти клас ни се кара на момчетата, че стискаме момичетата за циците по коридорите.
Па едната от съученичките я бяха натиснали да я стискат за циците направо у женската съблекалня, ама се ожени още на 18 години за един върнал се от казармата от нейната улица.
Ти си си дефектна нещо, не че някакъв педофил те е опипвал у някакъв рейс пред другите деца. И да не ти се е случило да те опипват, пак си щяла да си намериш причина да имаш погнуса към хората.
Аз пък не разбирах що се целуват уста в уста големите, като е толкова гадно да си разменяш лили с някаква.
Еми в един момент ми просветна, че ако не ѝ даваш да те мляска някоя, тя няма да си вдигне краката.
А това женичките сте едни задушителки, човек дъх не може да си поеме като го награбите даже и в рейса.
Във Виетнам не били такива жените, в някой следващ живот ще си взема виетнамка, за да не трябва да я целувам.
Че тя и моята белгийска е една голяма целувчийка, та не само българките така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, barbuncela написа:

И нещо което ми прави впечатление. Страхливи сме. Защо? Ами в последните дни новините гърмят, за хора бити, насилени на улицата в автобуса, и къде ли не! И никой не се намесва.

За автобуса – по-добре са направили, че само са снимали. Ако ги бяха разтървали, никой нямаше да разбере за случая. Сега хулиганите ще бъдат осъдени и ще усетят последиците от действията си.

Ти казваш страхливи, аз казвам находчиви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Миро Асенов написа:

Ей най-после ще ходя по-често в центъра на града Люксембург без да плащам скъп паркинг, спирам каруцата на някоя селска гара близо до границата и се качвам на влака без пари. 

Люксембурците пък ако ги знаехте що за народ са, не става за живот сред тях, говорят си на люксембургски тия селяндури. Днеска дошъл един люксембурец у Белгия за откриването на един нов Лидъл и ме предупреди пред магазина че бормашината всъщност е без батерия, та я върнах веднага. Обаче на човечеца му беше трудно говоренето на френски, като го карат цял живот на люксембургски диалект да плямпа и половин телевизията им и тя на него.

Значи аз предлагам в София такситата да станат безплатни, да ги биете тия люксембурци, кво ви се фукат толкова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, barbuncela написа:

Какви станахме?

Недоверчиви станахме. Толкова и навсякъде ни цакат, че във всичко съзираме измама. Всеки иска бърза печалба за сметка и на гърба на другия. Измамата е навсякъде около нас.

Страхливи сме. Защо?

Е как защо?! Защото несправедливостите са ежедневие, защото, като си потърсиш правата - ти излизаш виновен, защото държавните институции си клатят краката и те прехвърлят една на друга, защото гледаме да изкараме кирливото, вместо да се радваме на резултатите, защото, ако си потърсиш правата и злепоставиш някой "герой на деня", можеш да поставиш близките си в риск, защото няма да получиш адекватна защита, като съвестен гражданин, а ще бъдеш линчуван и поруган. Примери бол, и всеки си ги има нагледно или го е изпитал, убедена съм.

Що за народ сме?

Уморен народ сме! :(
Народ на който му трябват ясни правила и стриктен контрол над тях, солени глоби и кратки срокове за събирането им. Явно, докато не се бръкне надълбоко в джобовете ни, няма да се спре тая зараза от беззаконие, безхаберие, безразличие и тн. 

Знам, че има останали достатъчно съвестни и разумни, който чакат ясни регламенти за които да пледират и сигнализират!

Всички пазим и милеем за домовете си, а забравяме да пазим и ценим най-големият и обединяващ ни! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато институциите си клатят краката, бъркането в джобовете ще продължава да става на избирателен принцип. А колкото до помагането и страхуването - има защо. Е преди години бях лепнал едни цигани да крадат, та отнесох цяла каруца барабар с коня - до този момент, в РПУ даже не бях стъпвал; а защо ми се наложи - щото още на другия ден пред дома ми цъфнаха две дузини бивши и бъдещи пандизчии, с ножове, вили, брадви, кой, квото му попаднало под ръка. И не, ченгетата не си мръднаха пръста, един даже ми отвърна "ти какво искаш, утре да ми запалят къщата ли".  Добре, че се познавах лично с тогавашния началник на криминалното, инак ..... хич не са един или два случаите на цели домакинства, които се изнесоха трайно от града, заради циганските набези и неработещата полиция. Прочее за същите цигани в нашия град два са събирани подписки да бъдат изселени от тука. Та, за да има някакво единствено в обществото, то държавния апарат трябва да работи - дали ще е тоталитарен, капиталистически, комунизъм, демокрация, монархия, няма значение, щото при всички положения, ако не работи държавата, настъпва безредие, а редът е фундаментален принцип във вселената изобщо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, insec написа:

едни цигани да крадат

Бате, бате вече се скажува роми ... не обиждай циганите моля ... ;) 

Туй ще ти кажа първо.

Второ: На един ром трябва да сложиш чатала ти. Полицията не може да ги "съветва"! ;) Разбери ме правилно.

Аз съм от Сливен и вси мурафети им ги знам. Едно време там бе циганския град, а единия квартал се казва Младост, та там са ромите.

Циганите са хубави хора, но не и ромите. Запомни го туй нещо от мен.

Пък и нали е модерно, да ги наричаме така, та да не се обиждат бе ... :)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

На един ром трябва да сложиш чатала ти.

Шегуваш се! И как? 
21 век, предполага се и се очаква да се прилагат цивиловани начини за борба с кражби, измами, лъжи и всякаква друга низост!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, insec написа:

"ти какво искаш, утре да ми запалят къщата ли"

хахаахаха и тия ни пазят

Най-интересно беше като ми откраднаха колелото, циганин беше, да. Тоя инспектор, турчин от някакво село дори града не познаваше ама него го бяха сложили на мястото на предишния. Не се задържали повече от 6 месеца, ти да видиш. Цял предиобяд си загубихме, даже дело щеше да има и този още малко искаше по едно време да ме изкара, че лъжа като го бяхме намерили, при все, че и документ и снимка имам на него.Беше ми кипнало. Казаха, че ще го търсят ама има да си го търсят.

Та ние с баща ми се занимавахме с бумащината, с разследването, с чакането в полицията. А аз съм жертвата и даже виновен можеха да ме изкарат. Какво му се случи на крадеца? Ми, нищо, сигурно още си го търсят. А да и има ново колело, открадна на комшията след няколко месеца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Meri Meri написа:

Шегуваш се! И как? 
21 век, предполага се и се очаква да се прилагат цивиловани начини за борба с кражби, измами, лъжи и всякаква друга низост!

Тука на село не се шегуваме. ;) 

Да, права си, за цивилизационното отношение, но после трябва да са на издръжка на държавата.

За тях затворите са почивни станции и начин да се клалифицират по отношение на престъпленията.

Та виж го и от този ъгъл, т.е. тази гледна точка. ;) 

Спирам до тук, че става сериозно ... :) Прие ми го, че се шегувам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...