Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Meri Meri написа:

цивилизовани начини

Да, но в цивилизовани страни. Сложих си решетки на балкона, защото миналата година, сва пъти мангали ми се качват в кухнята и влизат. Съседа от долу има решетки на балкона и мангала по решетката като стълба! Жалко че не можах да пребия поне един. А от полицията ме посъветваха да си сложа решетки, те нищо не можели са направят щом не е откраднато нищо. На практика не успяха да вземат нищо защото и двата пъти ги засичам и скачат долу! Е? Кой са цивилизованите начини за справяне с тия?  Да го пипна точно кога прескача и да го бутна долу и да се пребие!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Kieli написа:

хахаахаха и тия ни пазят

Ами смятай, че 3-4 години се водеха дела срещу шефа на полицията - еле най- накрая успяха поне да го уволнят дисциплинарно, за повече явно не се намери матрял, инак не, че няма такъв, за да лежи до живот: то наркотици, рекети, организирана престъпност, изобщо ..... не е за разправяне, ма сещай се кой бе един от основните покровители на утрепките в нашия град.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Охх, ми нали за тази справедливост всички милеем! Не, един да си прави ненаказано к'вот си иска и да живурка на чужд гръб цял живот, а другия, съвестния, дет си плаща за всичко и спазва правилата, да страда от първите. И нема да фуля, като гамен (нищо, че съм жена) и да скачам на бой! Айде бе, от къде толкова търпение! После хората не си пиели хапчетата?! Ми няма хапчета за справедливост!

Мойте родители години наред си патят от комшии с нераглементирани автосервизи, един до тях, другият през пътя. Няма ден, няма нощ, там е един върволяк от коли, ремонти, крещене, изгорели газове и какво ли още не. Писаха до полицията и какво, проверки и нищо. Няма доказателство, че автомобилите не са на техни и на техни роднини, за лична нужда. Отровиха им животинките, правят бели и иди се разправяй де!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Hristo52 написа:

Да, но в цивилизовани страни. Сложих си решетки на балкона....

Какво значи цивилизовано ? :nono:

Два реда сълзи и три реда сополи ли ? :)

Или да си сложиш решетки ? :)

И оня ти вика : " Ще те убия и ще те излежа ...! " . Че то хубаво било бе - лежиш си и те хранят....! :)

А ти се кахъриш , че те окрали.....! :)

Е , те това е цивилизовано ....зер ! :lol6:

................................

Питайте преселниците в Америките , как се сади цивилизация ! И не само , ами навсякъде ! :lol6:

Ей така се сади :beat:....с Битието по Съзнанието - класика ! :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 25.02.2020 г. в 19:22, barbuncela написа:

Знам , че ще прочета много.... много ,много! Знам, че всеки има мнение, знам, че всеки от нас е с максимум изисквания и не винаги с такова покритие.

Ако позволиш едно по-различно мнение.Все повече се убеждавам, че хората по света сме почти еднакви.Различни, само на повърхността, изглеждат  народите.Тези различия се обясняват с различните положения в които се намират.Причините за това са много и различни, но хората са сме почти еднакви и ако се разменят позиците ще видим почти същите поведенчески модели.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, Колев60 написа:

Сигурно си била хубавка през ония години. И аз да бях на мястото на тия мъже, щях да се "утъркам" във теб. Ама то като си помисля, и сега не е много късно. А сигурно си станала и по печена във "търкането" пожелавам ти лека нощ Забрави го този кореец а гледай към нас. Той няма да те "огрее". И ще си останеш само с мечтите по него!

И хубава да съм била, тия шибаняци имат ли право да ме унижават публично пред другите хора в рейса? Егати тъпата логика.

Значи аз като видя хубаво момченце в рейса, да ходя да го барам по пишока. Дали няма да ме пребият твоите събратя от мъжки пол веднага на секундата, м?

Значи пишковците ги защитават, бранят ги, стават им спонсори на състезанията, подаряват им екипи и т.н. , а момиченцата да мрат от срам и унижение и да не се обаждат много. 

Еми, ето такъв народ сме - пакистански.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Mediterranean написа:

И хубава да съм била, тия шибаняци имат ли право да ме унижават публично пред другите хора в рейса? Егати тъпата логика.

Значи аз като видя хубаво момченце в рейса, да ходя да го барам по пишока. Дали няма да ме пребият твоите събратя от мъжки пол веднага на секундата, м?

Значи пишковците ги защитават, бранят ги, стават им спонсори на състезанията, подаряват им екипи и т.н. , а момиченцата да мрат от срам и унижение и да не се обаждат много. 

Еми, ето такъв народ сме - пакистански.

Вземи, че се успокой бе моето момиче. И си бутай когото си искаш по пишока. Никой няма да те набие, ами ще се наредят на опашка и културно ще изчакат да им дойде реда.  И те ще са доволни, а най вече - Ти! Пък вече си и голямо МОМИЧЕ, а не девойка на 14 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Mediterranean написа:

Значи пишковците ги защитават, бранят ги, стават им спонсори на състезанията, подаряват им екипи и т.н.

Сещам се за кои говориш, но за тях е под съмнение дали имат необходимия атрибут за отбора на пишковците.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Колев60 написа:

Вземи, че се успокой бе моето момиче. И си бутай когото си искаш по пишока. Никой няма да те набие, ами ще се наредят на опашка и културно ще изчакат да им дойде реда.  И те ще са доволни, а най вече - Ти! Пък вече си и голямо МОМИЧЕ, а не девойка на 14 години.

Няма да се успокоя, докато не си отмъстя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Meri Meri написа:

разправяй де!

В градовете е малко по иначе. Не, че съм безпокоил кмета, но оставям той да ги съветва до де дойде полицията. Тя, просто регистрира събитието.

Тук на село се оправяме. Това е в следствие на едно елементарно нещо: На ром трябва да му "вземеш" страха. ;) На това му викам "чатал". Те са си страхливи и ако ти почне да ти вади брадви и прочие, то като във филма "Индиана Джонс" ... вадиш едни нещъ и кът пукнеш бегът кът мишки, отделно ги водиш на разходки до гората.

Та, където има ловна дружинка всичко е ОК. ;) Само дето не върви в града да ходиш с пушка, та ... не знам ... хващаш манивелата на автомобила и де свариш ... но пък те новите автомобили нямат такива неща ...

В София, кв. Казичене, говорейки с районния ми обясни едни неща. Там двама били апашите, но не ги пипали, щото единия бил с епилепсия от съветване, а другия толкова са му били крехки костите пак от съветване. Та, кратко ... намека бе, да не ги съветвам по-твърдо, ако ми попаднат на мерника ... ;) 

Преди всичко едно е по-важно. Нямаме социална политика към въпросните начинаещи и рецидивисти. Кадри за работа с такъв сорт отрепки в България не се създават, т.е. никои от младите не желае да се захваща с този вид хуманност. Що ли, а?!

Всеки който се занимава с психология и т.н. си изнамира "канарчета" и си изкарва прехраната. Що, а?! Изучава се и хоп ... на лекото, що, а?!

Стига толкова сериозност, че денят се очертава да е повече от прекрасен. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето още една отличителна наша характеристика по отношение какъв народ сме: Търпелив, но до време. После тежко му на онзи който не се е вразумил.

Тук из дебрите на Калдата уж имало разбирачи или разбивачи на когнитивните способности на младите. Де тези хубостници не се занимават с отрепки, а се дърлят с другите участници които изказват по-различни неща от тяхната демагогика, а?!

Имаме си конституция, но някой да е осъден, защото не спазва чл.57 ал. 2, а?! Къде са тези прависти и къде са тези политици които градят политиката и държавността, а?!

Това бе изпуснато от "кутията на Пандора", т.е. новозаветната демокрация ... мда ...

При социализмът си имаше структури за превъзпитания на отрепки, но после се изкараха политически затворници и репресирани.  

Та това е ... пак време разделно, пак някакви отново несгоди и после се твърди, че определена нация от вън ни помага. Трябва да се равним по нейния стандарт в който има бели хора и маймуни ... Това ли е модерната цивилизация, а?! Това ли е новия свят, а?!

Проблем не са вълците, а чакалите и хиените.... маймуните са лесни ... някой и друг долар и почват да ти играя каквото си пожелаеш ... :) 

Прощавайте за иронията и до известна степен вулгарността, но това ли е днешната цивилизация, а?!

Доста сме страдали и то от преди много години преди 2020 години от новото летоброене. Където се вика по нашия край ние сме Мешак, не сме благороден дъб, може да е доста крив и прочие нашето дърво, но оцелява и след пожар и сеч и прочие.

Та, с три думи: Уникален народ сме!!! 

п.п. Бай Диоид Балкански, де му викат Ганю некултурния ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Mediterranean написа:

Няма да се успокоя, докато не си отмъстя.

Как ще ги намериш ?
Или на други невинни ще си отмъщаваш ?

Я иди при някоя пси да те успокои срещу заплащане и ще ти мине.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Белгиеца написа:

Я иди при някоя пси да те успокои срещу заплащане и ще ти мине.

Тия лигави психолози мрънкалници не могат да ме накарат да заобичам хората, близко е до акъла.

Само парите взимат на хората тия лигочи с дипломи от Нов Български Тъпотет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Mediterranean написа:

Тия лигави психолози мрънкалници не могат да ме накарат да заобичам хората, ...

Тя и майка ми 2010г. след като умря брат ми алкохоликът, също не искаше да ходи при мрънкащите и реши да се опита да удави мъката си в алкохол, ама тя пустата ѝ мъка се научи да плува и не се удави. Та резултатът беше, че и майка ми стана алкохолик. Ми да, пенсионерка алкохоличка щото пситата не били могли да ѝ помогнат, според нея.
А дъщеря му на брат ми я водеше при псита, като я мързеше да ходи на училище. Значи за внучката са добри пситата, ама за бабата, а неееееееее за нищо не стават.
Помисли си пак, други освен пситата няма. Ако не искаш да ти помогнат, ще си останеш с дефекта чак до пенсия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе, то и ти си дефектен, а а никой не ти го казва. Ограничен расист си и себелюбец, дето не мога да ги понасям.

Много ясно, че за учениците са добри, младата психика подлежи на дооформяне. Дъртата психика е бетон и не може да се премоделира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Mediterranean написа:

Дъртата психика е бетон и не може да се премоделира.

Може и дъртата да я ремонтират. Това става като те върнат назад във времето когато си се повредила , например на 12 г.
Ти приемаш да влезеш в ролята на 12 годишното момиче и разправяш какво се е случвало и какво си почувствала и те ти пренастройват "часовника" ( акъла, съзнанието) да показва точно време. Щото твоят часовник е спрял там някъде по онова време и се е блокирал, та даже и ръжда е хванал. Ще го позачистят, ще му капнат две три капки тънко масло за шевни машини и леко полеко ще се раздвижи пак.
Но, от това има смисъл само ако нямаш никакъв видим физически дефект, който ти пречи да бъдеш харесвана от нормални мъже. Щото то зависи от мъжете дали ще те искат, ти даже и да се оправиш да ги приемаш, те ако те отбягват нищо няма да стане.

Ето, ти си част от този народ неук, който не иска помощ от псита, щото знае по рождение че никой не бил могъл да му помогне.

А жена ми вече 3-та година учи китайски и гледа китайски телевизии от сателит. Та аз ѝ викам че съм се минал, щото като я намерих тя учеше руски и минаваше за рускиня на пазара в София, а сега китайка тръгнала да става горката. Това жените сте понякога леко отвеяни от вятъра, ама кво да ви прави човек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...