Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Вчера един приятел ми предложи странен начин за печелене на пари. Става дума за сайта sharecash.co. Въпросният сайт действа на принципа на неткредит и с едно изтегляне от близък приятел се добавят 10 долара. Само че неткредит това го правят за реклма на мобилното си приложение.
https://sharecash.co/ е сайта. С регистрирането си човек получава в акаунта си цели 25 долара обаче за да изтегли тези пари трябва да има 500 долара в акаунта, а това става като друг човек се регистрира под него. Плащат през системата на paypal. Въпроса ми е дали това не е поредната измама. Моя приятел каза че накрая е прибрал парите, нищо повече. Ако не се лъжа 500 USD = 899.23 BGN което може да се каже че е една скромна заплата.

Другото което ми направи впечатление е че имат оферта за 50 долара. Тук за да се получат тези пари трябва да се направи видео една минута или повече в което се говори за sharecash.co и защо ни допада.

Някой ако си е играл с тази система нека сподели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не беше ли същия сайт дето на времето даваше точки и с тях уж можеха да се купуват някакви неща и всички се блъскаха да се регистрират та, а ставаше само с покани или нещо бъркам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато ги има тия боклушки измамнически сайтове, ще има и балъци дето да им се връзват на скапаняшките измами (не визирам автора).

Тия сайтове са живи благодарение на хората които постоянно се подлъгват по тях и им вярват и ги захранват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чиста загуба на време. По-добре си работи и не обръщай внимание на такива глупости. Замисли се, ако така найстина се изкарваха някакви пари хората нямаше да ходя да се трепят 8-12 часа на работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, grizly написа:

Докато ги има тия боклушки измамнически сайтове, ще има и балъци дето да им се връзват на скапаняшките измами (не визирам автора).

Тия сайтове са живи благодарение на хората които постоянно се подлъгват по тях и им вярват и ги захранват.

Еми моя приятел ми каза че са му превели нещо. Не съм го питал какво. Може би ме лъже и явно ще яде бой.

И на мен отначало ми направи впечатление че ей така от нищото ще падне една средна заплата. Затова и съм направил тази тема.

Може би всичко е направено с цел маркетинг. Да им се разрастне сайта и след това да го продадат на някой. Подобни схеми се правят и с фейсбуук страници и много други неща в интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иска му се. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи като започна да смятам трябва бая приятели и познати да вкарам в тази схема за да имам 500 долара. Около 40 човека .което ме навежда на мисълта че има него гнило.

Има още един подобен сайт  -https://influencersearn.com/ вероятно също е измама.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, StikiNetBG написа:

Значи като започна да смятам трябва бая приятели и познати да вкарам в тази схема за да имам 500 долара. Около 40 човека .което ме навежда на мисълта че има него гнило.

Има още един подобен сайт  -https://influencersearn.com/ вероятно също е измама.

Всичките сайтова за "изкарване" на пари искат да събереш 40 човека, за да ти преведат "изкараните" пари. Не си губи времето, както ти казах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябваше малко повече да се поровя за да разбера истината .  Sharecash is a scam

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, RxC001 написа:

Всичките сайтова за "изкарване" на пари искат да събереш 40 човека, за да ти преведат "изкараните" пари. Не си губи времето, както ти казах.

Не така де, не слагай всички под общ знаменател. Има и такива дето плащат но не е никак лесно да стигнеш до някаква прилична сума защото буквално се подиграват с потребителите си като цепят стотинката(буквално) на 5 или на 10 части, пък реферали, пък това, пък онова...
Абе лесно нема, но да тези с изискването да доведеш N броя потребители за да получиш някакви пари са си чиста проба мошеници.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичовете от Неткредит дават 5 лв на всеки новорегистриран в мобилното им приложение и 5 лв на поканилия го от системата им. На практика и така може да се докарат някакви пари, но сякаш при мен никой не се връзва. Преди беше 10 лв. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, StikiNetBG написа:

Преди 10 минути се опитах да се свържа с моя приятел , а той навсякъде ме е блокирал. И се чудя да не е гузен нещо или да е направил някаква беля. Хем си казвам ще му обясня че лесни пари от особенни сайтове няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма какво повече да се пише по тази тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aaaaaaaaaaa има си то още много какво да се пише , трябва де се пише за да изследваме народо-психологията на найвниците. Неуки хора, кво да ги правиш, мислят си че мангизите растат по дърветата и е достатъчно да си набереш няколко пачки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, grizly написа:

По скоро е обратното.Докато има кой да им се връзва,ще никнат всеки ден такива сайтове.Преди години съм се занимавал и то доста сериозно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, StikiNetBG написа:

Еми моя приятел ми каза че са му превели нещо. Не съм го питал какво. Може би ме лъже и явно ще яде бой.

И на мен отначало ми направи впечатление че ей така от нищото ще падне една средна заплата. Затова и съм направил тази тема.

Може би всичко е направено с цел маркетинг. Да им се разрастне сайта и след това да го продадат на някой. Подобни схеми се правят и с фейсбуук страници и много други неща в интернет.

То така се прави. На това му се казва още пирамида. Плаща се само на някои хора с цел да са по-убедителни и съответно да могат да се прилъжат и други. В един момент след като се съберат хубаво количество пари всичко спира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Емил Костов написа:

То така се прави. На това му се казва още пирамида. Плаща се само на някои хора с цел да са по-убедителни и съответно да могат да се прилъжат и други. В един момент след като се съберат хубаво количество пари всичко спира.

А защо не се подаде сигнал за спиране на въпросния скам сайт. Каква полза от него след като навсякъде ще има линкове насяти и изнервени хора. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...