Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте на всички! 
Имам следния проблем:
Искам да си инсталирам AUX, но никъде не виждам бутон за CD/AUX, което предполагам значи, че няма изход?? Някой да има идеи за решаване на този проблем? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друг вариант е блутут трансмитер. Можеш да си сдвоиш телефона и да си пускаш музика от Youtube. Нещо такова:

https://www.emag.bg/fm-transmiter-car-g7-amio-bluetooth-mp3-plejyr-hends-frij-3000049709/pd/DVN6ZQBBM/?X-Search-Id=b660a83199f8ce577cdf&X-Product-Id=44838366&X-Search-Page=1&X-Search-Position=1&X-Section=search&X-MB=0&X-Search-Action=view

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новобранка, учи терминологията, за да си помагаш сам! AUX се използва изключително за вход, не за изход и означава Допълнителен вход.

След което не става ясно ако имаше такъв вход, какво щеше да му пъхаш??? И какво качество очакваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както многократно съм писал - трансмитер за 10 лв и още толкова за карта и ще свири дни без да повтори. Дори и дистанционно има. Качеството е колкото на всяка радиостанция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами реших, че новобранката може да е аудиофил! :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За стоково аудио на Seat Leon 2001 ли става въпрос? Каква е целта - да се изведе звук към усилвател от плейъра или да се просвирва аудио от телефона през плейъра? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, FusE написа:

За стоково аудио на Seat Leon 2001 ли става въпрос? Каква е целта - да се изведе звук към усилвател от плейъра или да се просвирва аудио от телефона през плейъра? 

Да, за стоково аудио. Целта ми е да си свържа телефона и от там да пускам музика.

преди 22 часа, andreygg написа:

Друг вариант е блутут трансмитер. Можеш да си сдвоиш телефона и да си пускаш музика от Youtube. Нещо такова:

https://www.emag.bg/fm-transmiter-car-g7-amio-bluetooth-mp3-plejyr-hends-frij-3000049709/pd/DVN6ZQBBM/?X-Search-Id=b660a83199f8ce577cdf&X-Product-Id=44838366&X-Search-Page=1&X-Search-Position=1&X-Section=search&X-MB=0&X-Search-Action=view

Трансмитера към гнездото на запалката ли се свързва?

преди 17 часа, Филипов написа:

Както многократно съм писал - трансмитер за 10 лв и още толкова за карта и ще свири дни без да повтори. Дори и дистанционно има. Качеството е колкото на всяка радиостанция.

Трансмитера къде се очаква да го свържа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 27.02.2020 г. в 22:38, Илкан Беян написа:

Здравейте на всички! 
Имам следния проблем:
Искам да си инсталирам AUX, но никъде не виждам бутон за CD/AUX, което предполагам значи, че няма изход?? Някой да има идеи за решаване на този проблем? 

Айде не се занимавай с глупости, освен да го прецакаш друго няма да направиш. 

Има и хубави радио станции - енерджи, витоша, енджой. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Илкан Беян написа:

Да, за стоково аудио. Целта ми е да си свържа телефона и от там да пускам музика.

Няма AUX, остава ти варианта с трансмитер. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и такива варианти, свързват се към изхода за слушалки на GSM-а:

res_e5bba702ca405695dc94b832e3725dc0_450

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На тва умрело аудио откъдето и да му пуснеш музика, все няма да слушаш музика. Та ми се вижда безсмислено да го мислиш изобщо. От телефона със слушалки ще чуеш много по- добър звук, отколкото от стоковото аудио на Сеат Леон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...