Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?


Препоръчан отговор

преди 11 минути, АСПЕКТ написа:

Вярно е. През 1967 година е открит този вирус. https://www.br.de/nachrichten/wissen/june-almeida-die-vergessene-coronavirus-entdeckerin,S014sCl

 

преди 2 минути, vpvelev написа:

Няма смисъл да му обясняваш. Пак ще измисли някоя глупост да пита. Знае че се е прецакал и сега само се дразни тук. Ама го разбирам.

Вие, между семейството (или под-семейство ли беше?) коронавируси и Ковид-19 и вируса SARS-2, разлика правите ли бе, експертите :D  Ама със самочуствие до небесата. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 52k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

  • Димитър 59

    3767

  • Без умствен капацитет

    3647

  • Реджеп Иведик

    3521

  • АСПЕКТ

    3143

Вчера си направих тест за антитела. Е, имам бол...Тия дни може пък и да получа заветния зелен сертификат...Попитах може ли тъмно-зелен, казаха ми, че какъвто има, такъв и ще ми дадат. Но аз съм сравнително честен човек и когато влизам на театър например, ще ги предупреждавам откровено, че съм преносител на петнист и коремен тиф, блатна треска и дребна и средна шарка...А, да...и заушка...
Надявам се, че тези детайли няма да ми ограничат достъпа, доколкото заповедта на министерството не ги визира.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 

Ето към Април 2020 колко е струвала ценното злато. 40 ролки струват 30 евро. Едва намерих.

Да си поръчвам хартия от амазон, простотия голяма.

1477421648_Bildschirmfoto2021-11-12um15_36_05.png.ce12605710a8d41130413acba17f6036.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Hristo52 написа:
Вчера си направих тест за антитела. Е, имам бол...Тия дни може пък и да получа заветния зелен сертификат...Попитах може ли тъмно-зелен, казаха ми, че какъвто има, такъв и ще ми дадат. Но аз съм сравнително честен човек и когато влизам на театър например, ще ги предупреждавам откровено, че съм преносител на петнист и коремен тиф, блатна треска и дребна и средна шарка...А, да...и заушка...
Надявам се, че тези детайли няма да ми ограничат достъпа, доколкото заповедта на министерството не ги визира.

Колко антитела имаш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, АСПЕКТ написа:

 

Ето към Април 2020 колко е струвала ценното злато. 40 ролки струват 30 евро. Едва намерих.

Да си поръчвам хартия от амазон, простотия голяма.

1477421648_Bildschirmfoto2021-11-12um15_36_05.png.ce12605710a8d41130413acba17f6036.png

 в българия е 10 лв по скъпата 20

 трябва да излезем от ЕС иначе няма да ни дават пари ако не се ваксинираме 

 

https://nova.bg/news/view/2021/11/12/346140/борисов-най-подготвен-за-премиер-в-такива-кризи-съм-аз-видео/

преди 24 минути, Реджеп Иведик написа:

има дискриманация при дрехите и обувките

 женските дрехи са по-евтини от мъжките

а напинят за еднакво заплащане 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Радул написа:

Колко антитела имаш?

Пич, нормалната имунна система е толкова добра, че схрусква вироза ви за един час и след три дена престава и да произвежда антитела и да се занимава с вирозчето ви.

Това, че не съм болен, а и не съм боледувал в последните две години, и нямам ненужните в момента антитела, означава, че съм от тези 90% здрави нормални хора, които никога няма да разберат, че има такава "болест" като грип и ковид.

И точно заради това вие с вашите тоталитарни неомарксисти и с вашата Биг Фарма ни наказвате, ненормалници и свине със свинете!

 

ПП. Максимално възможно НЕ спазвам мерките ви, маска слагам само ако ме задържи полицията.

Най-малкото така поддържам имунната си система в добра бойна готовност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, adersa написа:

Да, фаза 5. Или вълна 5. Идва. Настройват хората срещу Неваксинираните. Планът е такъв. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Аралампи написа:

Пич, нормалната имунна система е толкова добра, че схрусква вироза ви за един час и след три дена престава и да произвежда антитела и да се занимава с вирозчето ви.

Това, че не съм болен, а и не съм боледувал в последните две години, и нямам ненужните в момента антитела, означава, че съм от тези 90% здрави нормални хора, които никога няма да разберат, че има такава "болест" като грип и ковид.

И точно заради това вие с вашите тоталитарни неомарксисти и с вашата Биг Фарма ни наказвате, ненормалници и свине със свинете!

Намери си някой болен и да те зарази тогава. Цяла година ще си имаш сертификат. После ела да споделиш какъв си терминатор. ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, adersa написа:

При нас 5 та вълна ще има след нова година гарантирам ще го смесят с грипа .

Сега фаза 4 е почти към края си. По план до март трябва да е. Преди това настройват хората срещу неваксинираните, отново затваряне, липса на продукти по магазините и хиперинфлация. Това е по план

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, adersa написа:

При нас 5 та вълна ще има след нова година гарантирам ще го смесят с грипа .

Няма как да смесят едно и също.

Симптомите на обикновения и новия грип съвпадат напълно.

Ако почнат да правят тестове И за вируса на обикновения грип, пет пъти повече ще излезат "болни" от обикновения грип.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, N1K17Y написа:

Намери си някой болен и да те зарази тогава. Цяла година ще си имаш сертификат. После ела да споделиш какъв си терминатор. ;) 

О, имам близки приятели, работещи в ковид-отделения, с които се виждам през ден. Без маски. Без мерки и теглилки.

Самият аз работя с вирусолози, занимаващи се с ковид вируса. И аз, и те не носим маски, нито пък сме ваксинирани. Щото няма нужда, имаме си нормална природна имунна система.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Banesc написа:

Радул  вече е проваксър  защото сиренчето го е отхвърлила 

Бе... заради сифилис да е, бих разбрал да го отхвърли. Или херпес злостер.

Но за единия грип?.. Хъм...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, miro20 написа:

 

аха.. всеки който не е съгласен с вашите спекулации и фейкове е "Миро".

Нямам нищо против, отдавна съм символ  и образ който е  станал нарицателен за борба с фейкове и спекуланти  :)  

Ми обори тези "фейкове и спекулации" де! Кажи защо 37995 отрицателни теста не са включени в статистиката.

Станал си символ единствено на човек, който няма отговор на директно зададени въпроси и за това шикалкави по всякакви възможни начини. Точно както прави в настоящият случай Радул.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Аралампи написа:

И точно заради това вие с вашите тоталитарни неомарксисти и с вашата Биг Фарма ни наказвате, ненормалници и свине със свинете!

Представяш ли си? Имунна система еволюирала в продължние на 20 млн години и идва БигФарма и заявява - не струва тази имунна система, ние знаем повече и творим истинския имунитет!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Kuroyagi написа:

Представяш ли си? Имунна система еволюирала в продължние на 20 млн години и идва БигФарма и заявява - не струва тази имунна система, ние знаем повече и творим истинския имунитет!!

Мислят си, че са хванали Господ за шлифера, ама ще останат неприятно изненадани.

Лошото е че ние си патим, заради извратените им мозъци.

Но от друга страна и те би трябвало да са Божи създания...

Явно има нещо гнило в Дания!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави ново...