Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 3 минути, Hristo52 написа:

Говориш небивалици, ако можеше до сега да е станало!

Не са небивалици. За съжаление просто руснаците не искат война, а китайците предпочитат да си играят на трите мъдри маймуни  да не им пука за света. А можеха 2007 така да сринат икономически и финансово САЩ, че броят на самоубийствата там можеше и да е много по - голям. Можеше така да бъдат смачкани психически и емоционално, че след това щеше да е лесна работа да бъдат нападнати!

Само Северна Коря са единствените разумни, които знаят, че САЩ могат да бъдат спрени само с пълно унищожение на тази варварска страна!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 27,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2650

• miro20

2218

• Реджеп Иведик

1857

• Myanmar

1758

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Застанали на закусвалнята и пишат актове за маски на хора които закусват! Все още не сме се научили да се храним с маски! Един ги пита: "Е как да ям с маската?" - Лична карта казах! Хората са без рабо

Доц. Атанас Мангъров: Не е вярно, че COVID-19 ни изненадва Мангъров: Отворете стадионите и басейните! Борисов го е страх! Трябва да може да носи отговорност Автор: Цветанка Ризова, бТВ

Публикувани изображения

това ми е поста във Фейсбук преди малко

КЪМ ВСИЧКИ МОИ ПРИЯТЕЛИ - АКО ИМАТЕ БЦЖ НЕ СЕ ВАКСИНИРАЙТЕ СРЕЩУ КОВИДА!!! АЗ ИМАМ ДВЕ ВАКСИНИ БЦЖ И ДЕЙСТВАТ! ПАЗЕТЕ СЕ ОТ НИЗШИ ТВАРИ, ТЕ СА ПО-СТРАШНИ ОТ ВСИЧКО! ТЕ МОГАТ ДА ТЕ УБИЯТ И СЕ ОПИТАХА ПРИ МЕН, ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЕ ИМ СЕ ПОЛУЧИ НА ГАДОВЕТЕ ЧЕРНИ. БЛАГОДАРЯ ТИ, БОЖЕ, ЧЕ СИ С МЕН И НЕ МЕ ИЗОСТАВЯШ! ВЯРВАЙТЕ В БОГ! ТАЗИ СНИМКА Е ЧУДОДЕЙНА, С МНОГО ЛЮБОВ ВИ Я СПОДЕЛЯМ

СПОДЕЛЯМ Я И ЗА ВАС

139771493_10216715447992443_545964976361

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Притеснителното е краткия срок на имунитет придобит след ваксинирането. Едва няколко месеца. Ако  е така, това  не е добре.. Ваксиниране на всеки няколко месеца и удължаване на мерки,които водят до безработица и глад. Това е драстична мярка. Докога ще издържат хората?Колко време може да замразиш живота на милиони в стремеж да го опазиш? Чета и новини,че се очаква да се вземе решение дали на пътуващите ще се изисква документ за ваксинация. При положение,че засега избора е доброволен, това означава ,че едно такова изискване ще го направи задължителен.

преди 5 часа, Мойра написа:

не ме карай да се смея. Това ми прилича на махленски коментар. Дай нещо по-сериозно. Едно време пействаше новините без да ги четеш и без да можеш да ги коментираш-това променили се сега ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, haidukpikaso написа:

АКО ИМАТЕ БЦЖ НЕ СЕ ВАКСИНИРАЙТЕ СРЕЩУ КОВИДА!!!

Не знам до коя година е било, но БЦЖ ваксината беше задължителна на времето!

Да, да. Отиваме на задължително с ваксините, но още някой не могат да го проумеят за жалост!

ЕС обмисля само ваксинираните срещу К-19 да пътуват свободно.

И щом клоаки като БЛИЗ го публикуват....къде вървим?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, valkiria1 написа:

не ме карай да се смея. Това ми прилича на махленски коментар. Дай нещо по-сериозно. Едно време пействаше новините без да ги четеш и без да можеш да ги коментираш-това променили се сега ?

Моля, покажи къде видя мой коментар точно под тази новина!

AFP: Израел и Pfizer извършват в момента най-големия експеримент върху хора през XXI век

Това е поста ми

Ето и твоят пост

Моля, докажи че това е мой коментар!

"Притеснителното е краткия срок на имунитет придобит след ваксинирането. Едва няколко месеца. Ако  е така, това  не е добре.. Ваксиниране на всеки няколко месеца и удължаване на мерки,които водят до безработица и глад. Това е драстична мярка. Докога ще издържат хората?Колко време може да замразиш живота на милиони в стремеж да го опазиш? Чета и новини,че се очаква да се вземе решение дали на пътуващите ще се изисква документ за ваксинация. При положение,че засега избора е доброволен, това означава ,че едно такова изискване ще го направи задължителен."

П.П. Не очаквай да реагирам на такъв...коментар...

"не ме карай да се смея. Това ми прилича на махленски коментар. Дай нещо по-сериозно. Едно време пействаше новините без да ги четеш и без да можеш да ги коментираш-това променили се сега ?"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама за какво спорите? Верно ,та верно си е!

https://www.calcalistech.com/ctech/articles/0,7340,L-3888436,00.html

https://www.macaubusiness.com/israel-releases-data-sharing-deal-with-pfizer/

https://economictimes.indiatimes.com/news/international/world-news/israel-to-start-human-trials-of-covid-19-vaccine-on-november-1/articleshow/78865469.cms?from=mdr

Четете и плачете!

Евреите винаги са вътре в далаверите!

преди 8 минути, Мойра написа:

AFP: Израел и Pfizer извършват в момента най-големия експеримент върху хора през XXI век

Това е поста ми

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Hristo52 написа:

Не знам до коя година е било, но БЦЖ ваксината беше задължителна на времето!

Да, да. Отиваме на задължително с ваксините, но още някой не могат да го проумеят за жалост!

ЕС обмисля само ваксинираните срещу К-19 да пътуват свободно.

И щом клоаки като БЛИЗ го публикуват....къде вървим?

и кво - няма да мога да си купя хляб ли а

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Мойра написа:

Това е поста ми

LAT понякога публикува много екзотични материали и също такъв коментар върху тях.   Наричам махленски коментара в статията. И негативния оттенък на коментариите . Майка ми вече е ваксинирана. Няма никакви проблеми. Ваксинирана е и жената, която и помага в домакинството. Добре е и тя. Никой около тях не поставя под съмнение смисъла на ваксинирането. Не може да се живее все в напрежение. Това е нейно виждане по въпроса. Пък и като се замислиш няма как правителството да  плаща двойно за ваксините  и  да се поеме риск да изчезнат евреите :lol6:Аз да му мисля,че съм с резерви за ваксината , а  ни предстои два пъти дълго  пътуване с прекачване на няколко летища  и ако въведат задължително изискване за ваксиниране преди полет, това  ще ни принуди да се ваксинираме.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Hristo52 написа:

аре по-леко с всяването на паника а

НЯМА ДА СЕ ВАКСИНИРАМ!

преди 1 минута, valkiria1 написа:

Не цитирай този сайт, аз лично бях с бан от господин Калин Карабойчев

Сайта тук е забранен!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, haidukpikaso написа:

аре по-леко с всяването на паника а

НЯМА ДА СЕ ВАКСИНИРАМ!

Ама знаеш ли колко ми пука дали ще се ваксинираш или не? Коментирам само новините които се оказват вярни!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, haidukpikaso написа:

НЯМА ДА СЕ ВАКСИНИРАМ!

Уважавам правото на избор и приветствам решението ти.

И аз няма да се ваксинирам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Hristo52 написа:

Ама знаеш ли колко ми пука дали ще се ваксинираш или не? Коментирам само новините които се оказват вярни!

амухаха както казваше един виден мамул -

ти от къде разбра че са вЕрни бе

:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нова вариация на корона. Не е от ЮАР или от Англия.

https://www.br.de/nachrichten/bayern/neue-coronavirus-mutation-35-faelle-in-garmisch-partenkirchen,SMQ1V6u

В Байерн бе открит нова мутация на Корона.

35 пациенти и работниците  вече бяха заразени.

До края на Януари трябва да има повече информация.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Мойра написа:

е с две БЦЖ съм

и аз твоето

Бог да е с нас

:help:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, haidukpikaso написа:

амухаха както казваше един виден мамул -

ти от къде разбра че са вЕрни бе

:lol6:

Гледай чужди телевизии, чети чужди сайтове ако можеш, мисли, и ще разбереш. Х..а...х...а...х...а!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Hristo52 написа:

Гледай чужди телевизии, чети чужди сайтове ако можеш, мисли, и ще разбереш. Х..а...х...а...х...а!

мен това ИЗОБЩО не ме вълнува

И мазохист не съм

вълнува ме до колко мога да си купя хляб ако не се ваксинирам

ама тука от теб ще разбера хаха

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, acnekt написа:

Нова вариация на корона. Не е от ЮАР или от Англия.

https://www.br.de/nachrichten/bayern/neue-coronavirus-mutation-35-faelle-in-garmisch-partenkirchen,SMQ1V6u

Помниш ли кога, доктор Коронов, предупреди, че ще има трета вълна? Помниш ли кога царя-слънце ни каза, че ще има трета вълна? Те нищо съществено не знаят, но винаги знаят в аванс, за втора, трета и т.н. вълни! Е?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Hristo52 написа:

Помниш ли кога, доктор Коронов, предупреди, че ще има трета вълна? Помниш ли кога царя-слънце ни каза, че ще има трета вълна? Те нищо съществено не знаят, но винаги знаят в аванс, за втора, трета и т.н. вълни! Е?

Всичко е затворено, само границите отворени. Всеки си пътува свободно и без проблем. После защо имало вариации, мутации...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, haidukpikaso написа:

е с две БЦЖ съм

и аз твоето

Бог да е с нас

:help:

След всички ужасни събития, които преживях през последните почти две години, престанах да се страхувам от много неща, едно от тях е ваксината.

Да става каквото ще, аз съм направила избора си да не влизам в ролята на опитно зайче.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, haidukpikaso написа:

ама тука от теб ще разбера хаха

Некъде да писах "Не се ваксинирай" или "Ваксинирай се." А? И купувай или не купувай, дреме ми, сещаш се на какво!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Мойра написа:

абе и аз така мисля, обаче май обстоятелствата ще ни  принудят. :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, acnekt написа:

Всичко е затворено, само границите отворени. Всеки си пътува свободно и без проблем. После защо имало вариации, мутации...

Аз питам друго. Защо отново пускат учениците след като България пламна точно слрд 15 септември? Ако пропуснат една година, трагедия ли ще стане? И без това не че знаят кой знае какво!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Hristo52 написа:

Аз питам друго. Защо отново пускат учениците след като България пламна точно слрд 15 септември? Ако пропуснат една година, трагедия ли ще стане? И без това не че знаят кой знае какво!

Тук няма училище. Само тези, които ще взимат матура ходят в малки групи през ден.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Hristo52 написа:

Вълните са планирани, но никой простосмъртен не би могъл да го докаже, въпреки че все повече хора на планетата се досещат как стоят нещата.

За щастие има почтени хора с научни степени, които започнаха открито да се противопоставят на тази ужасяваща манипурация, на която е подложено цялото човечество.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето летището Schönefeld Terminal 5 BER

Корона? Мутация?😀

https://www.bz-berlin.de/media/schonefeld_1610920375

schonefeld_1610920375.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване