Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

Предлагам да се отворят заведенията и моловете.Нека със закон да ги направят" Център за ваксинация с консумация".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 27,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2650

• miro20

2219

• Реджеп Иведик

1857

• Myanmar

1758

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Абе специалистите патолози от целия свят казват, че няма нито един починал от ковид 19, наш Миро пак се изправя като тели пред майка си 

Новина бомба!  В сряда здравният министър Костадин Ангелов ще внесне доклад в Министерски съвет за удължаване на извънредната епидемична обстановка до края на септември. Някой да се е съмняв

Публикувани изображения

преди 3 минути, kashchey написа:

Предлагам да се отворят заведенията и моловете.Нека със закон да ги направят" Център за ваксинация с консумация".

И кой иска да ходи по молове и заведения да гледа трупове в тях?

Бугарска ваксина никок!

https://www.facebook.com/groups/268286939852507/permalink/4243316692349492/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Hristo52 написа:

Ще се отложат и изборите...всичко точно!

това няма как да стане, СЪРбия, САЩ показаха това

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Без умствен капацитет написа:

Боко ще си измисли, че новият щам на вирусчето е много по-опасен и по тази причина избори не трябва да има. 

Нужно е само да се подаде правилната опорка и да има достатъчно медии и мирковци които да я папагалстват и изборите като нищо могат да бъдат отменени. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, ivottoshev написа:

Боко ще си измисли, че новият щам на вирусчето е много по-опасен и по тази причина избори не трябва да има. 

Нужно е само да се подаде правилната опорка и да има достатъчно медии и мирковци които да я папагалстват и изборите като нищо могат да бъдат отменени. 

Туй да не е Сопчикар, бе?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, A.com написа:

Извинявам се за включването. Къде ли не съм чел и слушал що за "племе" са евреите. От всякъде гонени(винаги с "основателни" причини), използвачи, които живеят на гърба на другите народи, сметкаджии, скръндзи, алчни и т.н. Правят всичко, за да спасят своите, лъжат, за да печелят(пари най-вече) и... когато Израел решава и започва да ваксинира населението си никой не се сеща, че същите сметкаджии явно хем са на сметка, хем ще спечелят, като в същото това време тези скръндзи плащат за една ваксина повече и от САЩ и от ЕС. С други думи, когато евреин е решил да се бръкне в джоба значи има защо. :)

И аз на това обърнах внимание мноого по назад, но фейкометите  антиваксъри и психо-антиковидари не им изнася . Спорят с медицински светила, спорят с институти , спорят с научни трудове, спорят със статистики.... затова и темата 90% са пълни простотии.

Даже не са ми интересни вече.

преди 21 часа, Myanmar написа:
на 19.01.2021 г. в 17:54, Hristo52 написа:

Миро, брой ве. Нали беше васкаджия номбър уан в България!

Четете си статиите де. - Хора с изключително крехко здраве от старческите домове.

преди 21 часа, Myanmar написа:
на 20.01.2021 г. в 9:09, miro20 написа:

"Колегата е бил в инкубационен период, не се е усетил, не е имал никакви симптоми."

Значи не се ли "усетиш" с това, че няма признаци да умреш, може да умреш. Е, сега вече ме успокои и ще се бодна.

Значи че нищо не четете. Човека се е заразил в рамките на дните когато ваксината не действа а и няма как да действа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, саби написа:

Защото през зимата слънцето почти не ни пече, или поне повечето от нас и имунната система отслабва. Затваряме се между стените на топло, а когато сме навън слагаме шапки, ръкавици или прибираме ръцете в джобовете, при което остава само лицето открито. Сега някои хора слагат парцала на устата и докато са навън, и остават само очите на открито, което е още по-зле.

С други думи на имунната система трябва да се помага. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, A.com написа:

Не. Предложиха ми, но отказах.

И що така се отказа да ги стигаш евреите? Нали имало защо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 20.01.2021 г. в 20:21, A.com написа:

...когато Израел решава и започва да ваксинира населението си никой не се сеща, че същите сметкаджии явно хем са на сметка, хем ще спечелят, като в същото това време тези скръндзи плащат за една ваксина повече и от САЩ и от ЕС. С други думи, когато евреин е решил да се бръкне в джоба значи има защо. :)

Има защо, разбира се. Там просто не им пука колко хора ще умрът. Обяснил съм защо е така.

на 19.01.2021 г. в 0:55, ivottoshev написа:

Ваксинират се всички --> израелската икономика се връща на нивата от преди Ковид кризата --> икономиката е спасена. 

Да предположим, че негативните последствия (дори и смъртни случаи) се проявят при 5% от израелците. Е,и? Какво от това? Икономиката е спасена, защото останалите 95% ще я движат. Лошо ще е само ако попаднеш лично ти в тези 5%. Сега се замисли дали на израелското правителство му пука повече за тези 5% или за икономиката като цяло.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, A.com написа:

С други думи на имунната система трябва да се помага. :)

Не. На имунната система не трябва да се пречи, на първо време.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, miro20 написа:

Четете си статиите де. - Хора с изключително крехко здраве от старческите домове.

То и тези, които броеше за покосени от настинката бяха със смъртоносни болести.

Санитарка си сложи ваксина на Pfizer/BioNTech и умря внезапно - от любимия ти сайт: https://blitz.bg/obshtestvo/zdraveopazvane/sanitarka-si-slozhi-vaksina-na-pfizerbiontech-i-umrya-vnezapno_news791252.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Myanmar написа:

Санитарка си сложи ваксина на Pfizer/BioNTech и умря внезапно

а колко са умрели без ваксина - да знам кое е по опасно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, miro20 написа:

КОгато същите умираха в Швеция от коронавирус, а не от изкуствено вкарана им отрова, ти го нарече фашизъм!

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

Най- опасно е да си овца! Ако не те изяде вълк, ще те изяде овчаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Без умствен капацитет написа:

Как кое е по-опасно? От коронавирус не се умира. От ваксина срещу корованирус се умира. Ти пак ли не разбра? Или си от вярващите коведари.

140770998_4975830162489082_4741693877149

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стана ясно дали ваксината ще освобождава от карантина ДОКУМЕНТ

Доста ваксини съм си слагал през годините....Такова нещо не е имало! Първа точка , втора точка, декларации...картонче, вероятно да се запишеш за полет до Марс е по лесно!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Радул написа:

И що така се отказа да ги стигаш евреите? Нали имало защо.

И на преболедували ли трябва да се поставя ваксина?

преди 2 часа, ivottoshev написа:

Има защо, разбира се. Там просто не им пука колко хора ще умрът. Обяснил съм защо е така.

Дали не им пука?

Цитат

Да предположим, че негативните последствия (дори и смъртни случаи) се проявят при 5% от израелците.

Като ще предполагаме, защо не предположим, че ще са 0,5% или 0,005%?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, A.com написа:

И на преболедували ли трябва да се поставя ваксина?

Естествено. Ти не знаеше ли? Що не попита? Имунитета е нетраен... разваля се без ваксина.

преди 1 час, Hristo52 написа:

Стана ясно дали ваксината ще освобождава от карантина ДОКУМЕНТ

Доста ваксини съм си слагал през годините....Такова нещо не е имало! Първа точка , втора точка, декларации...картонче, вероятно да се запишеш за полет до Марс е по лесно!

Няма баце! От тук до края на света, ще има карантина. Свиквай.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Радул написа:
преди 7 часа, miro20 написа:

КОгато същите умираха в Швеция от коронавирус, а не от изкуствено вкарана им отрова, ти го нарече фашизъм!

Прекарването на коронавирус , особенно от възрастни е доста по тежко отколкото реакциите на организма при ваксиниране.

Та на тия хора с крехко здраве и 90 години и порязване може да е фатално.

И Да , оставянето на хората " по естествен начин" и масово да преболедуват масово коронавируса наистина прилича на нацистки методи и експерименти.

Затова и наричах и наричам и до сега мангъровите теории за "съчките в обществото" - възрастните, как "сме се справили у нас с тях" и .т.н.   за груба подигрвка и нацистки методи.

преди 7 часа, Myanmar написа:

Санитарка си сложи ваксина на Pfizer/BioNTech и умря внезапно - от любимия ти сайт: https://blitz.bg/obshtestvo/zdraveopazvane/sanitarka-si-slozhi-vaksina-na-pfizerbiontech-i-umrya-vnezapno_news791252.html

Кога и колко съм цитирал блиц че да мие станал "любим" ??

Второ - дали е починала от ваксината не е ясно.

Ще стане ясно след аутопсията. Която би трябвало вече да е направена. Все пакслучая е отпреди 20-на дена.

Защо не ревеш какво показва аутопсията, както ревахте за аутопсиите за починали от короната ?? :) 

И където аз доста подробно ви бях цитирал ИМЕННО такива аутопсии и резултати с примери от  матушката, именно защото там се правят задължителни такива.

И ясно си бяха направили статистика - кои случаи са ОТ коронавируса, кои са починали със коронавирус но ОТ ДРУГО , и т.н. и т.н.

:hush:

пп

Вече бях цитирал как наричат новите варианти на вируса  медиците - именно мутация, но ето ви отново :

https://www.svobodnaevropa.bg/a/31061459.html

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, miro20 написа:

Прекарването на коронавирус , особенно от възрастни е доста по тежко отколкото реакциите на организма при ваксиниране.

Е колко по- тежко да е от смърт?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Без умствен капацитет написа:

В САЩ след изборите събират по 4000 трупа на ден докато в априлския пик бяха 2500. Скоро ще надминат броя американци загинали през Втората Световна Война

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, miro20 написа:

И където аз доста подробно ви бях цитирал ИМЕННО такива аутопсии и резултати с примери от  матушката, именно защото там се правят задължителни такива.

И ясно си бяха направили статистика - кои случаи са ОТ коронавируса, кои са починали със коронавирус но ОТ ДРУГО , и т.н. и т.н.

Именно де!!! В България такива случаи обаче няма. Защо ли? Ха сега кажи дали според официалните данни за починали от корона вирус в България са верни? Дали нашите "починали със коронавирус но ОТ ДРУГО" не са удобно включени в общата бройка на жертви на короната, а?

преди 5 часа, miro20 написа:

Вече бях цитирал как наричат новите варианти на вируса  медиците - именно мутация, но ето ви отново :

https://www.svobodnaevropa.bg/a/31061459.html

Не "медиците", а беше цитирал ЕДИН медик, който бръщолевеше глупости търсейки своите пет минутки медийна слава. Сега пак си линкнал цял "чаршаф" който няма да чета, но мисля, че вътре ще пише същото а именно мнението на още ЕДИН медик -  "бла-бла-бла това не е щам а мутация бла- бла-бла".

Всички останали медици, журналисти и дори и членове на НОЩ говорят за "нов английски щам", ти обаче предпочиташ да вярваш на единични жадни за слава екземпляри. Няма лошо да си заблуден, ама защо се мъчиш да заблудиш и другите? Сигурен съм, че това не е "опорка" спусната от централата, а лично твоя заблуда. В бъдеще се придържай към спуснатите ти директиви, защото отклонението от тях освен жалък (какъвто си предвид естеството на професията ти), те прави и смешен. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, ivottoshev написа:

Не "медиците", а беше цитирал ЕДИН медик, който бръщолевеше глупости търсейки своите пет минутки медийна слава.

лъжец :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, miro20 написа:

лъжец :)

Така ли? Я да видим:D На моя въпрос:

на 31.12.2020 г. в 19:14, ivottoshev написа:

Аууууу, ма кои са тези медици, учени и доценти?!? Оказа се, че е единствено някаква доцентка, търсеща своите пет минутки телевизионна слава и един Мутафчийски (кой е Мутафчиев, за който ти говориш идея си нямам). 

За доценката - ето мнението на нейният шеф и също доцент Ангел Кунчев:

Огромната част от PCR тестовете доказват и новият ЩАМ на коронавируса

за генерал Мутафчийски:

Той обясни, че вече се правят изследвания как действа ваксината срещу новия щам на коронавируса

Ти отговори с това:

на 1.01.2021 г. в 12:31, miro20 написа:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване