Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 8 минути, Hristo52 написа:

Ама тебе яко те друса критическата а? Май си ми набор някъде. Иначе няма да пишеш глупости. З - то останало от Руснаците! Смях в залата! :giggle1:

...

Направете си труда и изслушайте как звучи името на държавата на иврит и тогава говорете: https://bg.wikipedia.org/wiki/Израел

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 35k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• miro20

2567

• Реджеп Иведик

2714

• Радул

2926

преди 1 минута, capnemo написа:

Направете си труда и изслушайте как звучи името на държавата на иврит и тогава говорете: https://bg.wikipedia.org/wiki/Израел

Тук сме в България! Форумът е български и се пише на български език. А в България държавата Израел се пише с З. Не ме интересува как звучи, или се пише на друг език. А и не искам да споменавам за правописа на думата италиански! Бях ли ясен господине?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Hristo52 написа:

Ама тебе яко те друса критическата а? Май си ми набор някъде. Иначе няма да пишеш глупости. З - то останало от Руснаците! Смях в залата! :giggle1:

като те гледам направо сме набори....:lol6:Поредния Поаро в тоя форум. Само че ти имаш комунистически бекграунд и вашите са били поне комсомолски секретари. Чичо ти Мъдурко пък сигурно е бил агент на ДС. Тия последните баща ми най-ги ненавиждаше. Заради доноси съсипваха животи и съдби.Култовите им приказки били "пръсни му кофата  от бой" . Така пръснали "кофата" на най-добрия му приятел,че онзи излезнал пребелял след 40 дни в ареста и след 6 месеца починал. Получил бил писмо от Дания и взел ,че се изтървал пред съсед ,че би било хубаво да отиде на гости на онези си приятели там.После доносника най-много плакал на погребението...крокодилите ряпа да ядат.   Заради такава измет баща ми  дори не пожела да бъде погребан в родната си България.

преди 21 минути, capnemo написа:

охооо ти пък въобще си мълчи..жена ти е исраелтянка ..тиху тиху...сега ще видиш каква помия ще те залее другаря Поаро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Меркел ни удължи локдаун до 7 март

С ваксина или без ще си стоим под домашен арест.

Поне ще ни пусне да се стрижем нормално от 01 Март, а не както е сега, фризьорите да ходят като Мартин Лутер по портите на клиентите. И така да стрижат или подстригват. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Hristo52 написа:

Тук сме в България! Форумът е български и се пише на български език. А в България държавата Израел се пише с З. Не ме интересува как звучи, или се пише на друг език. А и не искам да споменавам за правописа на думата италиански! Бях ли ясен господине?

Аууу и без да го напомняш си личи..изобщо не можеш да сбъркаш Италия с България :lol6:

преди 2 минути, Hristo52 написа:

А и не искам да споменавам за правописа на думата италиански!

А сега де .....Италия или Италиа :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Hristo52 написа:

Не се казва Германия, а Дойчланд. Нв се научиха тези хора. Немция, немци, германци, шваби, саксонци. Пфуу, не!

Дойчланд.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, valkiria1 написа:

Аууу и без да го напомняш си личи..изобщо не можеш да сбъркаш Италия с България :lol6:

Пий си хапчетата драга.  Менопаузата не прощава. И се научи на правопис, а не да разтягаш балони! Хайде файрус!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hristo52 написа:

Вие бяхте ясен единствено в това че нямате желание да научите нещо ново и да произнасяте нещата така, както са в оригинал.

Вие може да сте в България, но не знаете другите къде са...

преди 1 минута, Hristo52 написа:

Пий си хапчетата драга.  Менопаузата не прощава. И се научи на правопис, а не да разтягаш балони! Хайде файрус!

Нали сме български форум, какви са тези чуждици? И да обиждате някого без да го познавате е "голямо достойнство", "мачовщина"... Браво

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, capnemo написа:

Вие бяхте ясен единствено в това че нямате желание да научите нещо ново и да произнасяте нещата така, както са в оригинал.

Ами исраелтянка в Америка...колко пъти съм позирала за снимка с червило "Шанел"..да оставя едно автографче и за "набора":lol6:

0251748001484715838_588199_600x458.webp

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всяко дете има психосоматични проблеми заради домашнiq арест и терора. 

Браво, страхотно. Планът работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, capnemo написа:

Не ме и интересува това г-н Ромео...не ви знам фамилията за което се извинявам. Гледал съм снимките ви и знам, че сте фотограф добър. Но в случая мен ме нападнаха, и то вашата позната, жена ,или любима, не ме интересува това. Но нейното възпитание тук във форума е обсъждано много пъти . Знам че ходите по нея, да и лайквате всички постове все едно са кой знае какво, или тя сама го прави,от два профила според едни писания в темата "Проблеми с форума" мисля, че го четох. Та това е. И ще повторя, не ми пука за американците и еврейте, мнението си е мое, и такова ще остане. Ясен ли бях господине?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Мойра написа:

Недомлъвки и платена статия. Всички искат да бутнат главния фокусник на Израел, обаче няма алтернатива и той пак ще е на белия кон. Затова се плюе, маже и лъже. Бедата идва от  камиларите и облъчените. Това се премълчава, защото те си живеят по своите закони и не им пука за ваксини и блокади.  По време на блокадата на няколко пъти ги заливаха с синтетични л@йна и накрая се отказаха. И то пък една блокада, да се чудиш кой какво е блокирал.

Редактирано от Profruit (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hristo52 написа:

Не ме и интересува това г-н Ромео...не ви знам фамилията за което се извинявам. Гледал съм снимките ви и знам, че сте фотограф добър. Но в случая мен ме нападнаха, и то вашата позната, жена ,или любима, не ме интересува това. Но нейното възпитание тук във форума е обсъждано много пъти . Знам че ходите по нея, да и лайквате всички постове все едно са кой знае какво, или тя сама го прави,от два профила според едни писания в темата "Проблеми с форума" мисля, че го четох. Та това е. И ще повторя, не ми пука за американците и еврейте, мнението си е мое, и такова ще остане. Ясен ли бях господине?

Тя е богоизбрана. Не се хаби напразно. Има хора, които се зареждат от чуждото нещастие. Само обижда хората тук. Които даже не ги познава и ги квалифицира като долна ложа, тъпчовци, селяни...

Няма смисъл. Но както искаш, ако искаш продължи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, acnekt написа:

Няма смисъл. Но както искаш, ако искаш продължи.

Знам какво представлява. Бъди спокоен. "за снимка с червило "Шанел". Ти знаеш ли какво е Шанел а?  Ехееее!  Ние сме на  "Ален мак" :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Hristo52 написа:

"наборе"

виж какво си написал под ника си и как си го написал "изледвам негодниците". По тази причина не може неграмотник,като теб  да учи другите на правопис,който при това не разбира. Останалото са празни приказки за селски клюкарки. Не ме влече простолюдието . . така са ме възпитали.Две неща не се сменят червилото и характера. Аз съм Годзила и когато човек се ражда огнен дракон той не може да е приятел с кокошки и кокошкари. В момента съм в пика си ..седя си на верандата, гледам дърветата   и ако искам ще си пея, ако искам мога и да гръмна някой ,ако ми влезе в собствеността. За протокола не харесвам Узо , а UZI.

И разбира се имам лимит на време да обръщам внимание на цървулите, особено тия направени  от нещавени кожи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, capnemo написа:

Само да Ви питам:

Вие Флоренция ли изговаряте и пишете, или Фирензе (Firenze), както е в оригинал?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Мойра написа:

Ами това е,драга моя положението. Вероятно помниш, големите лозунги който слушахме по "Свободна Европа" и "Гласът на америка" и много се омайваха от това, после, след 1989 тръгнаха да търсят свободата и благополучието. Демокрацията, където буквално както се мислеше тогава, можеш да си правиш каквото искаш. Хващаш някой и го пребиваш защото е негър, фашист, комунист. Това беше светът на свободните хора...? Бах м@м@ му! Е каква стана тя. "Свободния свят" дерайлира! Изкара полицията навсякъде! "Елате тук е свободата" Особено Хамериканците...мани!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Мойра написа:

Да, вярно е.  Все пак затвор и социална изолация е вид наказание за престъпниците, която се налага.
Не е за хора, които не са криминални. Камо ли за крехък организъм, като децата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, haidukpikaso написа:

живеем у Абсурдистан

ЗАКОН ЗА ОГРАНИЧАВАНЕ НОСЕНЕТО НА ОБЛЕКЛО, ПРИКРИВАЩО ИЛИ СКРИВАЩО ЛИЦЕТО

Обн. ДВ. бр.80 от 11 Октомври 2016г.

https://www.lex.bg/bg/mobile/ldoc/2136914670?fbclid=IwAR13T-PNaP-8VMvGZuupziC1eoII3YOWp7wNoF2-AnXgkhqae4r_-FRtkRo

Да , от 2016 г. А прочете ли изброените случаи в чл. 3 ?

на 11.02.2021 г. в 0:12, Hristo52 написа:

Дами и господа! Чухте отново на вашите монитори Гласът на истината.- "инж" Съчко Съчков! Ето той отново ви разкрива жалката истина... ........

.........

Не вярвайте драги зрители, всичко е мръсна комунистическа пропаганда. Единствено повярвайте в честните думи, на тоя който никога не лъже, а именно да го наречем Гласът на истината.- "инж" Съчко Съчков!  Ураааа другари! За нашият любим Съчко Съчков!

Пак не си си пил хапчетета.:getout:

преди 8 часа, Hristo52 написа:

Ами това е,драга моя положението. Вероятно помниш, големите лозунги който слушахме по "Свободна Европа" и "Гласът на америка" и много се омайваха от това, после, след 1989 тръгнаха да търсят свободата и благополучието. Демокрацията, където буквално както се мислеше тогава, можеш да си правиш каквото искаш. Хващаш някой и го пребиваш защото е негър, фашист, комунист. Това беше светът на свободните хора...? Бах м@м@ му! Е каква стана тя. "Свободния свят" дерайлира! Изкара полицията навсякъде! "Елате тук е свободата" Особено Хамериканците...мани!

Като чуеш думата "демокрация", американци и евреи,  изпадаш в епилептичен гърч :) :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 10.02.2021 г. в 15:56, Филипов написа:

Tracking covid-19 excess deaths across countries

Статията е в The Economist и познайте кой в ЦЕЛИЯ СВЯТ е на първо място на 100к души население?

Spoiler

PZptF.png

Те това са им големите предизборни успехи. Съчетано с гигантското пилеене на нашите пари.

Интересни графики. При нас и други държави като Литва, Полша, Чехия, Словения и Унгария това е първата вълна, а пък нас се опитват да ни плашат с трета.

Другото интересно е, че в Англия, Испания, Холандия и Италия, където първата вълна е била април-май сега доста леко прекарват заразата, като даже не виждам втора вълна.

В Белгия пък са успели да го докарат до три пика...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да. То шило в торба не седи. Чорапа се разплита.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, miro20 написа:

А прочете ли изброените случаи в чл. 3 ?

Прочетох ги е и ?

Закон и заповед едно и също ли е - не е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Внимавайте хора, след ваксиниране се случва това!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване