Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 15 минути, Генадий 35 годишен написа:

корона вируса удря в топлообмена

но понеже научените не знаят  как действа енергийния обмен

тръгнали ваксини да правят

След като ти знаеш по-добре от тях, защо не ни поясниш ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 31,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• miro20

2528

• Реджеп Иведик

2305

• Радул

2771

преди 15 минути, Aumi написа:

След като ти знаеш по-добре от тях, защо не ни поясниш ?

информацията струва пари

но от физиката знам че триенето отделя  топлина

преди 19 минути, miro20 написа:

https://www.svobodnaevropa.bg/a/31105989.html

Дано да потръгнат нещата. Че с толкова фейкове и истерични антиваксъри народа съвсем изтрещя :) 

свободна европа не беше ли свързна с цру ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, miro20 написа:

https://www.svobodnaevropa.bg/a/31105989.html

Дано да потръгнат нещата. Че с толкова фейкове и истерични антиваксъри народа съвсем изтрещя :) 

Ти записа ли се, ваксъре?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Радул написа:

Ти записа ли се, ваксъре?

Разбира се. Отдавна.

Все пак мечтата ми е да съм с чип на Бил Гейтс и да хващам безплатно 5джи :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, miro20 написа:

Разбира се. Отдавна.

Все пак мечтата ми е да съм с чип на Бил Гейтс и да хващам безплатно 5джи :) 

Кат ти го сложат вече ше си AM20D- Advanced Miro 20 Device

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, miro20 написа:

Ти, предполагам, няма да се ваксинираш нали ?

А що? Ако излезе нормална ваксина, може.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е че няма ли ? Аз гък не съм чул против руската ваксина която как ли не е величана, въпреки че няма грам паспортна медицинска документация :giggle1:

/ личния ми избор, живот и здраве, е за файзер/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, miro20 написа:

Ти си феномен бре мИро - Фантагиро ! Тук се оказа прав , няма по -активен социопат от теб във форума. Преди години ти го написах има причини да те обиждат и псуват потребителите тук. Един искаше да те праща в Белене, друг от твоя град бе решил да те" масажира" за здраве. Ако някой ден си извадиш главата от задните части може и да осъзнаеш в каква кочина живееш наречена България. Рай за най-противните ,алчни ,аморални ,крадливи и уродливи политици превърнали страната в клоака и място където други държави изхвърлят токсичните си отпадъци .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Ти си феномен бре

Знам. Затова и толкова сте се филмирали по "Миро това Миро онова" . Темата в която се бълват простотии "за Миро",  разбира се, няма никакво значение ..... :)

По темата :

https://www.facebook.com/100051464525885/videos/241147087610774/

Къде другаде има песни за ваксината а ? :)

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, Мойра написа:

Така и не мога да разбера антиепидемния ефект на полицайския час от вечерта до сутринта.

В ежедневния живот какъв процент от населението на града е извън домовете си след 19 часа, примерно, и преди 6 часа? – много малка (гледа се талавизията), особено пък щом заведенията и всичко останало нощно работещо са затворени?

За мен това е административен произвол и ограничение на свободата, целящо разрушаване на съпротивата на гражданите.

Но има светлина в тунела, стига да не сме такива овце:

Окръжният съд в Хага постанови незабавно да се отмени полицейския час в Нидерландия, мярка, която сериозно нарушава правата на „свобода на движение и неприкосновеност на личния живот”, се казва в решението.

https://infoteka.bg/sadat-v-haga-otmeni-vechernia-chas/

Жалбата е подадена от гражданска група, казаха по радиото, име нещо подобно на "Информация за корона вируса (или пандемията)"

Интересно ми е защо нашичките прависти мълчат като бълха в гащи?

И къде са световните правозащитни организации, само правата на Навални и мангалите ли ги интересуват?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Клиниката в Augsburg аутопсираха повече от 100 пациента и там откриха, че тези хора са могли да живеят още дълго време, ако не бяха са се заразили с коронавирус. Това може да се води за доказателство, че те са починали от корона, а не С корона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, extreme_b_c_d написа:

Така и не мога да разбера антиепидемния ефект на полицайския час от вечерта до сутринта.

В ежедневния живот какъв процент от населението на града е извън домовете си след 19 часа, примерно, и преди 6 часа? – много малка (гледа се талавизията), особено пък щом заведенията и всичко останало нощно работещо са затворени?

За мен това е административен произвол и ограничение на свободата, целящо разрушаване на съпротивата на гражданите.

И аз не мога да проумея защо само полицаите имат право да се разхождат по улиците се едно не са хора и не могат да се заразяват и да разпространяват вируси. Трябва и тях да затворят по домовете им като са тръгнали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, acnekt написа:

В Клиниката в Augsburg аутопсираха повече от 100 пациента и там откриха, че тези хора са могли да живеят още дълго време, ако не бяха са се заразили с коронавирус. Това може да се води за доказателство, че те са починали от корона, а не С корона.

Това отдавна се знае. Толквоа пъти цитирах именно любимата на тукашните фейкомети "матушка " - не за друго а защото задължително се правят аутопсии.

И ясно са разграничили кои са починали ОТ коронавирус, кои от ДРУГО, кои са имали коронавирус но са починали ОТ ДРУГО и т.н.

Разбира се процента починали ОТ коронавируса е най голям и определящ.

Не знам защо все още , след 1000 страници тема, отказват да приемат тези неща .

И още за спутник5

https://www.facebook.com/BGATLANTIC/posts/800818437174723

КРЕМЪЛ ПАК ЛЪЖЕ!
Руската ваксина "Спутник V" е поредното пропагандно оръжие на Кремъл в хибридната му война срещу Европейския съюз. Русия продължава арогантно и нагло да лъже, че е подала документи за регистрация в Европейската агенция по лекарствата /ЕМА/. Но до този момент това все още не е направено.
Без разрешение от ЕМА никоя ваксина не следва да бъде законно употребявана в ЕС. Следователно Русия няма сериозно намерение да разпростанява васината си в ЕС. Защото е наясно, че не може да преодолее строгите изисквания на ЕМА, и най-вече знае, че няма производствен капацитет за да поеме евентуални поръчки.
Затова Кремъл използва "Спутник V" като оръжие срещу "лошия Запад" като твърди, че ЕС не искал да допусне руската ваксина до пазарите си по "политически причини". Освен това, според руснаците тяхната ваксина била "най-добрата" на света. Поради това тя не се нуждаела от разрешителен режим с месеци изследвания и процедури за одобрение, както всички останали. Вероятно не искат да дават обяснение, защо руската държава е дала одобрение за употреба на "Спутник V" върху нейни граждани, след като по международните стандарти ваксината трябва да е минала задължително през три фази на клинично проучване и тестване сред хиляди доброволци. Русия даде разрешение за употреба на "Спутник V" веднага след втората фаза на клинични проучвания, когато групата доброволци е наброявала едва около 100 човека. Но това не попречи на руската пропаганда да "затръби" през август 2020 г., че Русия вече е произвела първата в света ваксина срещу вируса причиняващ "Ковид-19". В редица медии бе съобщено, че скоро след като е била разрешена в Русия, през есента на миналата година ваксината е поставяна върху военнослужещи от руската армия, които са били "доброволци". Резултатите от ваксинирането са били посочени като трета фаза на клинично проучване, което е недопустимо по европейските стандарти.
На много въпроси трябва да отговарят институциите в Русия, ако искат да регистрират ваксината си в ЕМА и тя да получи разрешение за употреба от ЕК. Защото в ЕС най-важно е да бъде запазено здравето и живота на европейските граждани. Това за Русия никога не е било приоритет. Светът още помни датата 14.09.1954 г., когато СССР прави опит с руска ядрена бомба по време на военно учение за да установи степента на поразяване на "живата сила" на врага от радиацията. В експеримента са били използвани като опитни мишки хиляди руски военнослужещи /https://blitz.bg/…/1491954-g-v-sssr-izpitvat-yadreno-orzhie…
Само, че тук не е Русия, а ЕС. Тук, в Европа, интересите на хората са по-важни от интересите на държавата.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, miro20 написа:

Това отдавна се знае. Толквоа пъти цитирах именно любимата на тукашните фейкомети "матушка " - не за друго а защото задължително се правят аутопсии.

И ясно са разграничили кои са починали ОТ коронавирус, кои от ДРУГО, кои са имали коронавирус но са починали ОТ ДРУГО и т.н.

Разбира се процента починали ОТ коронавируса е най голям и определящ.

Не знам защо все още , след 1000 страници тема, отказват да приемат тези неща .

Ми сигурно Майтапчийски и НОЩ не четат темата, защото теорията че всички които са кихнали или са се изкашляли преди да починат (дори и да са с последен стадий на рак или тежка черепно-мозъчна травма) са умрели ОТ коронавируса я поддържат само те.

Има само два варианта те да държът на това свое мнение. Или са некомпетентни, или лъжат нарочно за да плашат стадото. Кое от двете според теб е вярното?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, miro20 написа:

И двете ти твърдения са лъжа :hush:

Добре. Кажи тогава твоята версия.

Сам казваш, че в Русия се правят аутопсии и се доказва, че не всички са починали ОТ коронавирус, а има и С коронавирус. Защо у нас за такива случаи не се съобщава, а всички минават в графата "починали ОТ Ковид"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 часа, acnekt написа:

Освен твоите думи защо не дадеш препратка към източника?

Така, както е формулирано изказването (предполагам, че е на некоя журнализдка), излиза, че патоанатомите са още и лекуващи лекари, които имат право да дават някакви прогнози?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Филипов написа:

А!

Тъкмо мислех да споделя, че се съмнявам в "числата на НОЩ", пък специалистът пряко си казва, че не им вярва много-много.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, extreme_b_c_d написа:

Освен твоите думи защо не дадеш препратка към източника?

Така, както е формулирано изказването (предполагам, че е на некоя журнализдка), излиза, че патоанатомите са още и лекуващи лекари, които имат право да дават някакви прогнози?

По принцип давам винаги източник, явно съм бързал и съм забравил. Ето.

https://m.augsburger-allgemeine.de/bayern/Sterben-Menschen-haeufiger-mit-oder-an-Corona-id59129036.html

преди 12 минути, extreme_b_c_d написа:

А!

Тъкмо мислех да споделя, че се съмнявам в "числата на НОЩ", пък специалистът пряко си казва, че не им вярва много-много.

Европа отдавна затъваше и сега намериха оправдание с корона.

Тя сякаш ще измие всичките грехове и задължения на Европа, а Великобритания напусна. Италия е с Китай партньор. Нещата не са добре в ЕС. Само Германия и Франция продуцират, а другите само консумират.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване