Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 40,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2678

• miro20

2657

• Реджеп Иведик

3256

• Радул

2926

преди 44 минути, dedidi написа:

По цял ден слушаме информация в цифри - колко ваксини, колко ваксинирани, колко милиона лева........

По този повод се сетих един стар виц:

Телевизионен техник ремонтира приемника на един ром.Сменя му само един изгорял резистор 1 МОм и му иска според тарифата 15 лв.

Мъжът възразил:  "абе бате, ти смени едно мъничко нещо, а искаш толкова много пари!"

Техникът отговорил: "а ти знаеш ли, че това което ти сложих, е един милион ома!"

Та така, с цифрите!

дедо, а като изгори лан картата казват - толкова пари за една лампа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, ncl написа:
Всички публикации в този сайт са плод на Вашата фантазия, Интернет не съществува:giggle1:

а това е нещо по сериозно от вашите фейкомети :)

преди 11 часа, Димитър 59 написа:

...и утре пак няма да има никой.Хората не са глупаци.

Само за едно си прав. че хората не са глупаци като някои тук :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Носенето на две маски вече е задължително в Чехия

"Гениална" идея! :mad:

Тежко и горко на хората с дихателни проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Мойра написа:

Носенето на две маски вече е задължително в Чехия

"Гениална" идея! :mad:

Тежко и горко на хората с дихателни проблеми.

и какво е общото с чехия имаме, показваш колко меки са ни мерките ни :Dза да разпространяваш тази медия от която ти плащат за цъкачи правиш вече тъпотии

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох, боли! 38-39 С масово сред учители след AstraZeneca

Spoiler

Масово нежелани реакции сред пловдивски учители след имунизация – температура 38-39 градуса, втрисане, при някои – повръщане, мускулни спазми, високо кръвно и сърцебиене.

Първо ще кажа, че не съм антиваксър, тъкмо обратното. Но от сутринта Plovdiv-online е засипан от сигнали на оплакващи се от остри реакции пловдивски учители след поставена ваксина. В случая става въпрос за препарата на Астра Зенека, но нежелани реакции има и при скъпата ваксина на Пфайзер/ Бионтех.

Хаосът по веригата от поставящия ваксината през отчитащия нежеланата реакция – общопрактикуващия лекар, РЗИ, Агенцията по лекарствата е пълен.

И така – фактите.

4 от 5 от ваксинираните учители за 1 ден в ОУ Гео Милев не само, че развиват нежелани реакции, но са и в болнични. Те са ваксинирани с Астра Зенека в РЗИ. И четирите случая са на хора от 29 до 34 години.

Без проблеми е минала ваксинацията само на тяхна колежка на 54.

Ваксинацията е извършена около 15 часа в сряда, същата вечер – втрисания, температура над 38, повръщане, болки в мускулите.

От 8 ваксинирани в същия ден в ОУ Райна Княгиня – 4 са в болнични, с подобни симптоми.

Директорките на училищата отказаха коментар, тъй като не им се разрешава от Министерството на образованието.

Пловдивските учители обаче си имат фейс група, която ври и кипи на тема ваксини.

Оттам става ясно, че само един учител от ОУ Йордан Йовков е пожелал ваксинация след информациите за нежелани реакции.

8 пък от Райна Княгиня са отказали да бъдат имунизирани, макар че са се явили в уговорения час в РЗИ. Причината – обещано им било да им поставят Пфайзер, но ги сюрпризирали с Астра.

Свързах се с инспектор Станева от РЗИ, която следи имунизацията на учителите в Пловдив.

Тя е категорична, че към този момент в РЗИ няма данни за странични реакции, но предположи, че такива не са подавани.

Според нея, въпросните данни се подават от общопрактикуващите лекари, които евентуално издават болнични листове след ваксинация, които се входират в Агенцията по лекарствата.

Това се оказа нов пъзел!

Инспектор Станева обясни още, че задължително желаещият да получи ваксина подписва декларация за информирано съгласие, както и че се съобщава предварително марката – Пфайзер, Астра, Модерна. Ваксинации се извършват с наличните към момента ваксини.

В интерес на истината, Plovdiv-online бе информиран днес, че журналистите, които желаят да бъдат ваксинирани, ще получат Астра Зенека идната седмица.

И така – второто звено по веригата, джипитата.

Свързах се с общопрактикуващ лекар с над 1 000 пациенти в практиката си, сред които и учители с оплаквания след поставена ваксина.

Докторът също пожела анонимност, знаете в какви времена живеем, каза, но затова пък беше безкрайно откровен.

Имам такъв случай на учителка, която е с главоболие и висока температура, близо 39, каза лекарят. Развила е симптомите буквално часове след поставянето на ваксината.

Няма как Агенцията по лекарства да има регистър на нежеланите реакции от ваксини, след като няма код, по който да издаваме въпросните болнични. Аз дори още се чудя как да изпиша листа, каза лекарят.

Организацията, според него, е нулева. Сега им поставят ваксини, организирани от РЗИ. Но никой не е говорил с нас, общопрактикуващите лекари, когато дойде наш ред да ваксинираме. Нито как ще си получаваме ваксините, нито как ще ги съхраняваме, а още по-малко – как ще отговаряме за нежелани реакции.

Кръгът е омагьосан, твърди лекарят, понеже за ваксинираните в РЗИ никой не носи отговорност, след като им се бие инжекцията и напуснат кабинета. Но аз как да погледна пациент, който лекувам от 20 години, ако му докарам беля до главата? – попита риторично той.

Най-нелогичното, според него, е че здравното министерство не е изготвило единен код за болнични при нежелани реакции от имунизация. Така практически статистика на тези реакции няма как да се води.

Свързах се и с Агенцията по лекарствата.

Оттам безкрайно любезно ме изслушаха, вероятно на запис. След това ме насочиха към отдел Лекарствена безопасност, който би трябвало да събира данни за нежелани реакции при употреба на медикаменти, включително ваксини, разбира се.

Главното е:

Всеки може да подава сигнали за такива реакции на тел. 02/890 34 17 или 02/890 34 16, без значение лекар или пострадал. Сигналът задължително се проследява както и симптомите при пациента.

Към този момент сигнали на въпросните два телефона липсват, ни увери изключително любезен служител от отдела, който буквално преди два дни си е поставил втората доза – Пфайзер.

Трябва да ви кажа, че аз също имах реакции и то не леки, и в момента съм, меко казано, в неразположение, имам и странични заболявания, каза служителят от Лекарствена безопасност.

Той сподели още, че имал доста колеги и познати с тежки реакции след Пфайзер/Бионтех, с които бяха ваксинирани желаещите медици. Но все пак температурата, според личните му наблюдения, спадала до два дни.

Температурата е знак, че се изгражда имунитет, окуражи кандидатите за ваксина служителят на Лекарствена безопасност.

Той посъветва също всички, които развият нежелани реакции, да подават сигнали на сайта на Астра Зенека в България. Не знам каква е процедурата оттам нататък, но вероятно има такава, откровен бе специалистът.

От няколкочасовите разговори днес по въпроса Ваксини останах с впечатление, че нежелани реакции май няма само Модерна. Но пък тя е и най-рядко поставяната ваксина у нас.

Астра Зенека е най-евтината, но в рамките на Европейския съюз.

Далеч по-евтина е китайската ваксина, с която се дупчиха вече 2 млн. сърби и 6 млн. турци.

Другото важно – между първата и втората доза трябва най-много да се пазите. Лекар сподели в проучването ни днес, че след първата ваксина се е заразил с ковид, което е обезсмислило поставянето й, тъй като антителата веча са изградени.

Запазваме анонимността на източниците си поради изрични молби.

Това не е разследване за и против ваксините, а тъкмо обратното – то е за ваксините и срещу лошата вакса в здравната ни организация. И все пак – след всичко споделено от определено страхуващи се хора, как никой от медиците по върховете не сподели досега за нежелани реакции.

Боцване и малко зачервяване – според тях. Ами може и ваксината да не ги е хванала тогава.

Без коментар.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Мойра написа:

Ох, боли! 38-39 С масово сред учители след AstraZeneca

Покажи скритото съдържание

Масово нежелани реакции сред пловдивски учители след имунизация – температура 38-39 градуса, втрисане, при някои – повръщане, мускулни спазми, високо кръвно и сърцебиене.

Първо ще кажа, че не съм антиваксър, тъкмо обратното. Но от сутринта Plovdiv-online е засипан от сигнали на оплакващи се от остри реакции пловдивски учители след поставена ваксина. В случая става въпрос за препарата на Астра Зенека, но нежелани реакции има и при скъпата ваксина на Пфайзер/ Бионтех.

Хаосът по веригата от поставящия ваксината през отчитащия нежеланата реакция – общопрактикуващия лекар, РЗИ, Агенцията по лекарствата е пълен.

И така – фактите.

4 от 5 от ваксинираните учители за 1 ден в ОУ Гео Милев не само, че развиват нежелани реакции, но са и в болнични. Те са ваксинирани с Астра Зенека в РЗИ. И четирите случая са на хора от 29 до 34 години.

Без проблеми е минала ваксинацията само на тяхна колежка на 54.

Ваксинацията е извършена около 15 часа в сряда, същата вечер – втрисания, температура над 38, повръщане, болки в мускулите.

От 8 ваксинирани в същия ден в ОУ Райна Княгиня – 4 са в болнични, с подобни симптоми.

Директорките на училищата отказаха коментар, тъй като не им се разрешава от Министерството на образованието.

Пловдивските учители обаче си имат фейс група, която ври и кипи на тема ваксини.

Оттам става ясно, че само един учител от ОУ Йордан Йовков е пожелал ваксинация след информациите за нежелани реакции.

8 пък от Райна Княгиня са отказали да бъдат имунизирани, макар че са се явили в уговорения час в РЗИ. Причината – обещано им било да им поставят Пфайзер, но ги сюрпризирали с Астра.

Свързах се с инспектор Станева от РЗИ, която следи имунизацията на учителите в Пловдив.

Тя е категорична, че към този момент в РЗИ няма данни за странични реакции, но предположи, че такива не са подавани.

Според нея, въпросните данни се подават от общопрактикуващите лекари, които евентуално издават болнични листове след ваксинация, които се входират в Агенцията по лекарствата.

Това се оказа нов пъзел!

Инспектор Станева обясни още, че задължително желаещият да получи ваксина подписва декларация за информирано съгласие, както и че се съобщава предварително марката – Пфайзер, Астра, Модерна. Ваксинации се извършват с наличните към момента ваксини.

В интерес на истината, Plovdiv-online бе информиран днес, че журналистите, които желаят да бъдат ваксинирани, ще получат Астра Зенека идната седмица.

И така – второто звено по веригата, джипитата.

Свързах се с общопрактикуващ лекар с над 1 000 пациенти в практиката си, сред които и учители с оплаквания след поставена ваксина.

Докторът също пожела анонимност, знаете в какви времена живеем, каза, но затова пък беше безкрайно откровен.

Имам такъв случай на учителка, която е с главоболие и висока температура, близо 39, каза лекарят. Развила е симптомите буквално часове след поставянето на ваксината.

Няма как Агенцията по лекарства да има регистър на нежеланите реакции от ваксини, след като няма код, по който да издаваме въпросните болнични. Аз дори още се чудя как да изпиша листа, каза лекарят.

Организацията, според него, е нулева. Сега им поставят ваксини, организирани от РЗИ. Но никой не е говорил с нас, общопрактикуващите лекари, когато дойде наш ред да ваксинираме. Нито как ще си получаваме ваксините, нито как ще ги съхраняваме, а още по-малко – как ще отговаряме за нежелани реакции.

Кръгът е омагьосан, твърди лекарят, понеже за ваксинираните в РЗИ никой не носи отговорност, след като им се бие инжекцията и напуснат кабинета. Но аз как да погледна пациент, който лекувам от 20 години, ако му докарам беля до главата? – попита риторично той.

Най-нелогичното, според него, е че здравното министерство не е изготвило единен код за болнични при нежелани реакции от имунизация. Така практически статистика на тези реакции няма как да се води.

Свързах се и с Агенцията по лекарствата.

Оттам безкрайно любезно ме изслушаха, вероятно на запис. След това ме насочиха към отдел Лекарствена безопасност, който би трябвало да събира данни за нежелани реакции при употреба на медикаменти, включително ваксини, разбира се.

Главното е:

Всеки може да подава сигнали за такива реакции на тел. 02/890 34 17 или 02/890 34 16, без значение лекар или пострадал. Сигналът задължително се проследява както и симптомите при пациента.

Към този момент сигнали на въпросните два телефона липсват, ни увери изключително любезен служител от отдела, който буквално преди два дни си е поставил втората доза – Пфайзер.

Трябва да ви кажа, че аз също имах реакции и то не леки, и в момента съм, меко казано, в неразположение, имам и странични заболявания, каза служителят от Лекарствена безопасност.

Той сподели още, че имал доста колеги и познати с тежки реакции след Пфайзер/Бионтех, с които бяха ваксинирани желаещите медици. Но все пак температурата, според личните му наблюдения, спадала до два дни.

Температурата е знак, че се изгражда имунитет, окуражи кандидатите за ваксина служителят на Лекарствена безопасност.

Той посъветва също всички, които развият нежелани реакции, да подават сигнали на сайта на Астра Зенека в България. Не знам каква е процедурата оттам нататък, но вероятно има такава, откровен бе специалистът.

От няколкочасовите разговори днес по въпроса Ваксини останах с впечатление, че нежелани реакции май няма само Модерна. Но пък тя е и най-рядко поставяната ваксина у нас.

Астра Зенека е най-евтината, но в рамките на Европейския съюз.

Далеч по-евтина е китайската ваксина, с която се дупчиха вече 2 млн. сърби и 6 млн. турци.

Другото важно – между първата и втората доза трябва най-много да се пазите. Лекар сподели в проучването ни днес, че след първата ваксина се е заразил с ковид, което е обезсмислило поставянето й, тъй като антителата веча са изградени.

Запазваме анонимността на източниците си поради изрични молби.

Това не е разследване за и против ваксините, а тъкмо обратното – то е за ваксините и срещу лошата вакса в здравната ни организация. И все пак – след всичко споделено от определено страхуващи се хора, как никой от медиците по върховете не сподели досега за нежелани реакции.

Боцване и малко зачервяване – според тях. Ами може и ваксината да не ги е хванала тогава.

Без коментар.

хехе :) Така поднесено , все е дно е някаква конспирация, а "директорките им е било забранено да говорят" :)  

другите пък "искали да зпазят анонимност" :)

Алоо балоните, това никога не е било тайна, нито нещо криено . Както бяхсподелил, оня ден се ваксинирах със зенеката и докторката много ясно ми каза за температурата.

Както и вика... "то е както при децата... хиляди деца съм ваксинирала, плачат два дена" .  т.е. да се приготвя за поне два дена "махмурлук"

Така и горе долу бе и при мен. Точно 14 часа след поставянето ме втриса много яко , температура 38 и ме държа до вчера и май тази нощ до около 37-37.5

Сег америх - нямам никаква .  :) т.е. точно ден и половина.

Но всичко това бе ясно обяснено и се знае.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проф. Дмитрий Еделев: Ковид-19 е биооръжие!

Spoiler

Вероятността коронавирусът да се е появил от изтичане от лабораторията в Ухан, Китай, е 99,9%. Това заяви известният германският физик Роланд Визендангер пред националната телевизия ZDF онзи ден. Според негови проучвания и анализи и след обсъждане с компетентни колеги от цял свят той е заключил, че най-логичното обяснение за Ковид-19 ситуацията е изтичането на вируса от лабораторията в Ухан чрез нейни служители.

Той е обаче не е първият световноизвестен учен, който защитава версията за изкуствения произход на Ковид-19, оспорвайки изводите на екипа експерти от СЗО, допуснат в Ухан от китайските власти този месец да разследва произхода на вируса.

Още преди година руският професор Дмитрий Еделев зразкри в интервю пред БТА, че вирусът е „пипан”, а в него са смесени два вируса: „Ковид-19 е смес от два вируса – производният вирус – баща ТОРС, който в Китай е убил много хора през 2002-2003 година.” Другият компонент, според него, е ХИВ1.

И отива още по-далече, наричай го биологическо: „Той има всичките признаци на абсолютно биологическо оръжие, при това изключително добро качество биологическо оръжие. Това са: дългият скрит период, бързото предаване, тежкото протичане, огромното количество усложнения, които остават дори след излекуване, и накрая леталния край – висок процент на смъртност…

Британските учени уверяват, че в природата не може да има наведнъж четири белтъка от HIV1. Хайде един белтък би могъл да попадне в новия вирус, но наведнъж да са толкова грамотно и правилно съединени, монтирани и „зашити“ наведнъж четири белтъка от HIV1 – това е невъзможно!“, защитава тезата си той.

Най-голяма тежест в общественото мнение придоби интервю на откривателя на СПИН и носител на Нобелова награда за това проф. Люк Монтание, който в интервю пред френския канал Cnews също бе категоричен, че коронавирусът няма естествен произход, а е разработен в лабораторията в Ухан като смесица между коронавирус и вируса на СПИН. Според него върху новия коронавирус са работили молекулярни биолози, извършили много манипулации с него.

И разказа още, че индийски учени са стигнали до изводи като неговите, но върху тях е оказан натиск да мълчат.

Веднага след Монтание се намеси и тогавашният американски президент Доналд Тръмп. На пресконференция в Белия дом в началото на чай 2020 г. той бе категоричен:  съществуват данни, с които може да се докаже, че опасният коронавирус е бил създаден в китайска лаборатори и то не къде да е, а именно в Института по вирусология в Ухан.

На журналистически въпрос дали е виждал лично тази информация Тръмп два пъти отговори: „Да, видях ги“. Стана ясно, че данните са на разузнавателните служби на САЩ, поради което президентът не може да ги направи обществено достояние.

Родни светила в медицината също заговориха за изкуствения произход на Ковид-19. През октомври м.г. пред Нова телевизя шефът на „Пирогов” проф. Асен Балтов каза: „Това не е прост грип. Виждаме, че той не се поддава на нищо, свързано с вирусологията в момента. За мен това е един „тунингован вирус“, т.е. има някакъв лабораторен принос за създаването му“.

Защото досега всички коронавируси са изчезвали и заразите затихвали от само себе си, обоснова се той. Освен това пълното разминаване на поведението на SARS-CoV-2 с принципите на науката води до извода, че може да е изобретен специално в лаборатория, според проф. Балтов.

Подобно мнение изказа и пулмологът д-р Александър Симидчиев, макар и да се застрахова, че хипотезата не е потвърдена. На него обаче също му е минавала подобна мисъл – че заразата е тръгнала от лаборатория в Ухан.

Тезата за изкуствения произход на Ковид-19 защити два месеца по-късно пред „България он еър” и кардиологът проф. Младен Григоров: „Коронавирусът е изкуствено създаден, а година по-късно не сме мръднали в лечението му. В момента никой не воюва за територия, а за икономика, коронавирусът срива икономиките.”

Някои китайски вирусолози също са работили по версията за изкуствения произход на заразата, който според тях доказали в доклад от 26 страници.

Изследванията им обаче били замразени, а те самите – принудени да напуснат Китай поради заплаха от репресии.

Още много учени от цял свят защитават във времето тезата, че Ковид-19 е лабораторно създаден. Официалната версия обаче на всички световни правителства е за естествения му произход.А и какво ли би станало, ако посочат Китай за виновник за двата милиона и половина смъртни случаи по света към момена и над 110-те милиона заболели?

Източници: БТА, Нова тв, Агенция „Фокус”, bgonair.bg, lenta.ru

Ина Димитрова, специално за Narod.bg

Без коментар.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, grufekt написа:

Досега се двуомях, но щом miro агитира за ваксините - работата е ясна 🙂

Прав си. Понякога дори и в бурените има цвете, а у глупавия - мъдра мисъл. Мирко обаче е единственото изключение в целият свят. Там мъдра мисъл няма как да покълне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, grufekt написа:

Досега се двуомях, но щом miro агитира за ваксините - работата е ясна 🙂

преди 3 часа, ivottoshev написа:

Прав си. Понякога дори и в бурените има цвете, а у глупавия - мъдра мисъл. Мирко обаче е единственото изключение в целият свят. Там мъдра мисъл няма как да покълне.

хехе :) Първо - никъде не съм агитирал, а СПОДЕЛИХ лични впечатления.

Разбира се, за вас всичко което каже Миро се приема винаги на контра.

Ако Миро ви каже че сек'са е хубаво нещо, ще кажете - не , не е вярно и ще си отрежете пи'ките :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, miro20 написа:

Разбира се, за вас всичко което каже Миро се приема винаги на контра.

Ако Миро ви каже че сек'са е хубаво нещо, ще кажете - не , не е вярно и ще си отрежете пи'ките :lol6:

Мирко, лизането на задника на Боко не е истински "секс", а тъй като знаем че това е най-близкото до секс нещо което някога си правил, всяко твое мнение по въпроси за секса просто ще бъде подминато с усмивка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ivottoshev написа:

а тъй като знаем 

Най забавното е че точно такива като теб  сте се доказали че нищо не знаете :hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ни е честита новата ваксина на Johnson

0000322154-article3.jpg

https://bnr.bg/post/101422978/johnson-johnson-kandidatstva-za-odobrenie-na-vaksinata-sreshtu-covid-19-v-es

https://www.investor.bg/evropa/334/a/es-moje-da-odobri-vaksinata-na-johnson--johnson-do-sredata-na-mart-322154/

Коя поред ваксина срещу корона е това? Аз спрях да ги броя. Но не е и първата.

AstraZeneca,

Moderna,

Pfizer ,

Спутник,

Sinopharm,

Johnson&Johnson,

Novavax,

CanSino..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лекар: Доброволната ваксинация - мижи да те лажем

Цитат
Аз самият си сложих Астра зашото ако не бях - не мога да работя. Уж е доброволно, но не съвсем. Парадоксът е, че поне 60 процента от колегите мислят като мен, но по същите причини (изискване на болницата, за да практикуват) се ваксинираха. А уж е доброволна. Мижи да те лажем! Това каза за Фрог нюз познат лекар, който не иска да се появи с името си, за да няма проблеми в работата.

Не мога да разбера, защо някой, дето са го боцнали с инсулинова игла, се прави на герой, който все едно е бил участник в Ленинградската или поне Сталинградската битка. Не виждам смисъл. Ако им е платено (или наредено) - замислете се на какво сте рекламно лице. На априори дискредитирана програма, която се приема само защото такова е изискването - за пътуване, за работа.. а не защото е необходимо наистина като защита. Последните писания говорят за осеммесечна, уж, протекция, обяснява той.

Как го разбраха, че не са минали осем месеца от началото на масовите ваксинациии?.. Но ми идва в повече да гледам колеги, които не със здравна, а с друга мотивация , се превръщат дори не и в рекламни лица на ваксинацията, а по-скоро в антиреклама, в гротеска. Да уточня - не съм антиваксър, каза още той.

Коментарът е излишен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Мойра написа:

Коментарът е излишен.

Ваксините свършиха. Толкова за вашата фейк кампания на хора дето странно как винаги "уточняват ' накрая.. " аз не съм антиваксър :) :)

Прилчичат ми на пропагандните статии на бСП - " аз не съм червен, ама ще гласувам за БСП" :) :)  :)  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, miro20 написа:

" аз не съм червен, ама ще гласувам за БСП"

Твъърде тъп коментар.
От самото начало си беше ясно, че ще има някаква форма на извиване на ръце - не се ваксинираш - не работиш. Не се ваксинираш - карантина при пътуване....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В тази връзка, има и обратен момент - от страна не на фирмите , а на гражданите. Познат с фирма, който работи в Англия сподели че вече клиентите питат дали фирмата му са ваксинирани. Иначе не ги искат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поредно доказателство за некомпетентност и некадърност. Всеки си дрънка каквото иска!

1406007540_.thumb.jpg.79f6eaafd84654547680278e5d8455c6.jpg

Евала Борисов, всичко около теб са такива некадърници. В медицината в администрацията в строителството на какво ли не. Магистрали, метро и т.н. Гаф след гаф по какво ли не, обаче ти си толкова дебелоок и простак, че не е истина. Никога не сме имали такъв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Hristo52 написа:

Поредно доказателство за некомпетентност и некадърност. Всеки си дрънка каквото иска!

1406007540_.thumb.jpg.79f6eaafd84654547680278e5d8455c6.jpg

Евала Борисов, всичко около теб са такива некадърници. В медицината в администрацията в строителството на какво ли не. Магистрали, метро и т.н. Гаф след гаф по какво ли не, обаче ти си толкова дебелоок и простак, че не е истина. Никога не сме имали такъв.

некадърни са фейкометите които тиражираш  . Виж си заглавията и сайтовете. Като от селски кенеф си ги извадил :getout:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Hristo52 написа:

да много точно казано - некомпетентно дрънкане

междувременно ваксинацията си върви :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Д-р Антония Първанова: Пълен хаос - у нас никой не е ваксиниран като хората

В България от години няма нещо, което да е направено като хората.

spacer.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване