Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

Какъв е смисълът от домашен арест.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 28,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2702

• miro20

2364

• Реджеп Иведик

1977

• Myanmar

1864

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Получили са нови инструкции. И Кантарджиев и местните тролове.   Как ще затихва бе, трол? Нали довчера драскаше, че нямало имунитет и вируса повтарял? И с какво го лекуват в болниците

Публикувани изображения

Ангелов прогнозира колективен имунитет до края на лятото (ВИДЕО)

Мангъров, Мангъров, ти да видиш!

И това човешко недоразумение взе че се натресе на твоя! Не можаха явно да измислят нова медицина! :giggle1: Само че забележи! Било благодарение на ваксините, особено Хамериканската от която умират хора! Нещастници за разстрел!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, acnekt написа:

Същият като от реформите - правят се за добро. Въпросът е за кого.

За съжаление човекът има една много грозна черта - колкото е по-богат, толкова по-алчен става. :dollars:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на 13.03.2021 г. в 20:21, haidukpikaso написа:

Молете се за Ицето - най-добрият човек, когото познавам

на 25.03.2021 г. в 0:39, haidukpikaso написа:

ДАЖЕ И В МЪКАТА И В БОЛКАТА СЕ ГАВРИШ

НЕЩО ЧОВЕШКО ИМА ЛИ В ТЕБ

на 13.03.2021 г. в 23:01, ostavime написа:

@haidukpikaso, значи да разбирам, че Ицо хазарта е зле, така ли? 

Добре, в крайна сметка Ицо Хазарта умрял ли е и болен ли е бил изобщо?

преди 4 часа, acnekt написа:

Миро се умълча. Ближе рани някъде.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, Myanmar написа:

не го знам кой е тоя и не ме интересува бе трол злобен такъв

и за оная злоба дето я цитираш и за нея се отнася

ИЦЕТО ЧОВЕКА СИ ОТИДЕ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, haidukpikaso написа:

ИЦЕТО ЧОВЕКА СИ ОТИДЕ

Защо не каза, че не е Ицо Хазарта, а всички ни заблуди?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Myanmar написа:

Защо не каза, че не е Ицо Хазарта, а всички ни заблуди?

тоя не го знам кой е и не ме интересува

ама ти упорито го навираш някакъв си твой идол

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, haidukpikaso написа:

Защо се правиш на луда? След като писа за някакъв Ицо, двама души ти писаха за Ицо Хазарта. И аз питах какво му се е случило. Ти се правиш на интересна. Сега се правиш, че не си го видяла ли?

Отделно стана ясно, че не е болен от коронавирус, пак твоите номера да се правиш на интересна. Освен да мразиш друго можеш ли? Питам те като човек, наричаш ме "трол злобен".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, haidukpikaso написа:

Ето това е Ицо Хазарта. И песента е подходяща за случая с Корона.

https://www.dnevnik.bg/video/lice_v_lice/2021/01/25/4167424_ico_hazarta_dokato_doide_moia_red_ili_niama_da_ima/

Ицо Хазарта: Докато дойде моят ред за ваксина, или няма да има вирус, или няма мен да ме има

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, haidukpikaso написа:

не го знам кой е тоя и не ме интересува бе трол злобен такъв

и за оная злоба дето я цитираш и за нея се отнася

ИЦЕТО ЧОВЕКА СИ ОТИДЕ

как може да наричаш ТРОЛ човек който мойра харесва всеки негов пост - в този форум само тя лепка етикетите

sshot 5

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Myanmar написа:
преди 6 часа, acnekt написа:

Покажи още  

Миро се умълча. Ближе рани някъде.

Какво да кажа ? Че мангъровите глупости са отдавна опровергани ? Ми няма нужда.. то се знае.

Сега е "политик" :giggle1: т.е. спокойно може да си "легиимира" спеклациите и лъжите . Защото както знаем от политик отговонрост не търси.

Не че  някой го пита що не си е скъсал още дипломата заради едни негови стари обещания дето вируса щеше да си замине юли месец миналата година... ама айде... :getout:

Та от темата вече много малко може да се научи, а и който иска има много по качествени източници , освен цитираните камари фейкомети тук .

Затова и не ми се коментира тук.

преди 4 часа, Hristo52 написа:

Мангъров, Мангъров, ти да видиш!

И това човешко недоразумение взе че се натресе на твоя!

Ами не. нациста мангър дето се подиграваше с пенсионерите / ти не се ли засегна? / винаги е опроверган.  "Масовия имунитет" ще е именно от ваксините.

Защото както бях цитирал, например в Чехия има 1400 повторно заразени дето вируса ВЕЧЕ е бил минал през тях.

:hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Без умствен капацитет написа:

как може да наричаш ТРОЛ човек който мойра харесва всеки негов пост - в този форум само тя лепка етикетите

Аз съм индикатор за троловете. Говоря само истината и който не ме лайква, значи не цени истината. Овцо, теб те няма в списъка с честните хора.

преди 29 минути, miro20 написа:

Какво да кажа ?

Каквото и да кажеш все си наакан. Наврян в кучи г*з. Всичко, което каза, се оказа лъжа. Напразно плю срещу науката и специалистите вирусолози. А ти целува краката на чиновници, които козируват на пожарникар. Само това е достатъчно да си проличи колко си прост.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Myanmar написа:

Каквото и да кажеш все си наакан. Наврян в кучи г*з. Всичко, което каза, се оказа лъжа. Напразно плю срещу науката и специалистите вирусолози. А ти целува краката на чиновници, които козируват на пожарникар. Само това е достатъчно да си проличи колко си прост.

Нали си знаеш, другарю фейкомет дето ревеш за лайкове,  че всъщност всичко е точно обратното  ? :giggle1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Myanmar написа:

Не, не били компютри, а били компоти...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, miro20 написа:

Нали си знаеш, другарю фейкомет дето ревеш за лайкове,  че всъщност всичко е точно обратното  ? :giggle1:

Кой реве за лайкове, кой? Ти си този, който се жалва в раздел "Проблеми с форума", не аз. Ти си този, който с 30 000 поста още не си открил някой да те хареса или да одобри лъжите ти. Гний си там в дупката и понамали лъжите, че фактите си стоят черно на бяло.

преди 12 часа, acnekt написа:

Ето това е Ицо Хазарта. И песента е подходяща за случая с Корона.

Тя не знае кой е Ицо Хазарта, обаче знае, че е идол. Толкова елементарни хора се правят на важни в нета, че не е истина. Днес нови 300 българи са умрели. Обаче само един е важен, защото се познавали и тя изписа няколко поста за него, за да получи внимание, нищо, че няма нищо общо с коронавируса.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вярно ми омръзна да ви чета глупостите на някои! Я господа специалисти, ми цитирайте точно къде тази жена е казала, че се отнася за Ицо Хазарта а? Искам точно да го видя написано от нея. А вие няколко, та и оня глобалния, (явно тука работата на модераторите е различна от други форуми) я наядохте че била казала а? Нещо да ви е неудобно? Жената жалеше някой си неин познат Ицо, а вие от къде решихте за кого става дума и почнахте да я нападате с глупави въпроси, и да я тормозите и обсъждате а? А и някой реват като набити магарета, че се пишат офтопици. Е това ако не е офтопик здраве му кажи. Дали някой модератор ще се сети да премести всичките тези "писания"? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Hristo52 написа:

Жената жалеше някой си неин познат Ицо

Алооо , почти всеки вече има познат и роднина болен, включително и починали вече от короната . Никой не му е работата да знае, ти или аз ако да кажа "Пешо си отиде" , след като никой от аудиторията не го познава този Пешо , и без нормални уточнения. :hush:

преди 2 часа, Myanmar написа:

Кой реве за лайкове, кой? Ти си този, който се жалва в раздел "Проблеми с форума", не аз.

Е кой де ?? я виж пак кой ? Кой постоянно в устата му са рейтинги и лайкове ? :) :) :)

Сега просто ти е за пореден път. А аз не съм се жалвал, а винаги съм твърдял, от години вече, че това не е критерий за полезност или ценност на поста.

Затова твоята глупост която каза и цитирах в "бисерите"  е толкова смешно и тъпо :) 

Как определени групички  компрометирате тази рейтингова система е видно от небето. Всякакви простотии, офтопици и нападки се лайкват от тролченцата за да се подкрепят :)

преди 2 часа, Myanmar написа:

Ти си този, който с 30 000 поста още не си открил някой да те хареса или да одобри лъжите ти. Гний си там в дупката и понамали лъжите, че фактите си стоят черно на бяло.

Гърчове :)  Много те е яд че си от страната на лузърите и фейкометите дето само с лайкове си крепите лъжите и простотията  :hush:

И аз се радвам че всичко си седи черно на бяло . И нито една лъжа не можеш да ми цитираш . :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, miro20 написа:

И нито една лъжа не можеш да ми цитираш .

Че ти не си спрял да лъжеш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, miro20 написа:

И нито една лъжа не можеш да ми цитираш . :)

Не само съм ти цитирал лъжите, но и съм ти ги оборвал с клипчета с точните думи излизащи от устата на Майтапчийски, Кантарджиев, Ангелов и др.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Hristo52 написа:

Я господа специалисти, ми цитирайте точно къде тази жена е казала, че се отнася за Ицо Хазарта а?

Двама души след нея писаха за нейния Ицо с името и клипа на Ицо Хазарта. И аз пиша какво, кой, как. После става ясно, че всъщност е спам, защото човека даже не е заразен с коронавирус. Тя, разбира се, мълчи, оставяйки заблудени мнозина.

После пише, че починал някакъв "невероятен човек" и пляска линк с клип на Емил Димитров. Проверявам аз, Емил Димитров е починал през 2005 г.

И се сещам, че е говорила за някой с кодовото име "Ицо", нищо, че няма връзка с коронавируса. Гледам веднага новини в нета, викам си, баси тази възкръсналата има или вътрешна информация или от отвъдното!? И аз питам за потвърждение, след поредния ѝ спам в темата за коронавирус, умрял ли е Ицо Хазарта или не? И в отговор - аз съм "трол злобен такъв".

Ако някой вижда в поведението ѝ адекватно държание, значи този някой също е неадекватен!

преди 1 час, miro20 написа:

Е кой де ?? я виж пак кой ? Кой постоянно в устата му са рейтинги и лайкове ? :) :) :)

В устата на Троло Дроб сърмата :)

Затапен, както обичайно, със собствените си писания.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Myanmar написа:

Двама души след нея писаха за нейния Ицо с името и клипа на Ицо Хазарта. И аз пиша какво, кой, как. После става ясно, че всъщност е спам, защото човека даже не е заразен с коронавирус. Тя, разбира се, мълчи, оставяйки заблудени мнозина.

После пише, че починал някакъв "невероятен човек" и пляска линк с клип на Емил Димитров. Проверявам аз, Емил Димитров е починал през 2005 г.

И се сещам, че е говорила за някой с кодовото име "Ицо", нищо, че няма връзка с коронавируса. Гледам веднага новини в нета, викам си, баси тази възкръсналата има или вътрешна информация или от отвъдното!? И аз питам за потвърждение, след поредния ѝ спам в темата за коронавирус, умрял ли е Ицо Хазарта или не? И в отговор - аз съм "трол злобен такъв".

Ако някой вижда в поведението ѝ адекватно държание, значи този някой също е неадекватен!

В устата на Троло Дроб сърмата :)

Затапен, както обичайно, със собствените си писания.

Може би от мъката, по време на шок, човек бърка реалността. Но нейния близък е починал от или с корона. Requiescat in pace, че го споменаваме човека за 1000 път.

Не бе прочел докрая постта й.

„ - Ако обичаш едно цвете, което съществува само в един екземпляр сред милиони и милиони звезди, това ти стига, за да си щастлив, когато гледаш звездите. Мислиш си: "Моето цвете е там някъде".

Flower Rose GIF

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, ivottoshev написа:

Не само съм ти цитирал лъжите, но и съм ти ги оборвал с клипчета с точните думи излизащи от устата на Майтапчийски, Кантарджиев, Ангелов и др.

Миро си утвърждава новия прякор "Дроб сармата". Сам се прави на дроб сърма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

Че ти не си спрял да лъжеш

Дори това, което си цитирал е лъжа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване