Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 2 часа, acnekt написа:

Какъв сутрешен час за възрастни и там другите простотии на Борисов.

На мен ми е тъжно като виждам, че старите хора стоят на опашки сутрин пред БИЛА. След като "им изтече времето" сутрин, буквално и преносно, опашки няма.

Троло Дроб сармата да не спами други теми и да пита къде са му посочени лъжите. Да отвори тази тема и да се зачете. И всяка друга, където е писал.

преди 43 минути, acnekt написа:

40 процента в Сърбия избират руската ваксина.

Офтопик: Аве, има ли държава след Китай, която Русия да обича повече?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 28,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Радул

2702

• miro20

2364

• Реджеп Иведик

1977

• Myanmar

1864

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само на мен ли ми се струва, че цялата тая какафония е тотална истерия и паника?   

Получили са нови инструкции. И Кантарджиев и местните тролове.   Как ще затихва бе, трол? Нали довчера драскаше, че нямало имунитет и вируса повтарял? И с какво го лекуват в болниците

Публикувани изображения

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Myanmar написа:

Троло Дроб сармата да не спами други теми и да пита къде са му посочени лъжите. Да отвори тази тема и да се зачете. И всяка друга, където е писал.

Няма нужда бе, той лъже умишлено и си знае какви ги върши.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Myanmar Ето ти отговора

на 25.03.2021 г. в 5:30, haidukpikaso написа:

Благодаря ти за подкрепата, благодаря

До края си се раздаваше за чужди и за свои...

Той работи до последния си ден, фелдшер е, и беше до края си на бойното поле

Когато е разбрал е искал да си отиде тихо у дома

АПЛОДИСМЕНТИ ЗА ХРИСТО ИВАНОВ ГРУЕВ (1957-2021)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Myanmar написа:

На мен ми е тъжно като виждам, че старите хора стоят на опашки сутрин пред БИЛА. След като "им изтече времето" сутрин, буквално и преносно, опашки няма.

Офтопик: Аве, има ли държава след Китай, която Русия да обича повече?

Турция и Русия са винаги големи приятелки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, petie1 написа:

@Myanmar Ето ти отговора

Това го пише 5 ЧАСА СЛЕД като съм я питал Ицо Хазарта ли е умрял и ме е наредила в колоната с тролове и душмани, дето не остана човек, с който да не се е скарила и да не е наругала от простотия и злоба!!!

преди 1 минута, acnekt написа:

Турция и Русия са винаги големи приятелки.

За Сърбия говорих. Амбициите на Русия на Балканите са били все с тях, и никога с нас. От нас само е взимала, на тях само е давала.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя пак нещо не разбрал. Възрастните могат да си ходят по всяко време. Тези под 65г  обаче не могат между 8.20-10.30

Какво да чета ? Чакам някой от вашата тролска групичка да ме цитира като доказателство. - Цитат и посочване - ето Миро каза лъжа.

Няма нищо подобно. Само празни приказки "Миро такова Миро онакова" :giggle1:

Затова и винаги сте насрани и унижени . :)  Щото само си тролите и спамите.

И си чакате лайковете да си ги нашляпате един друг . Като гейска дружинка :) 

преди 55 минути, Реджеп Иведик написа:

Няма нужда бе, той лъже умишлено и си знае какви ги върши.

Репликата важи изцяло за теб .

Я се виж какво си  писал  от началото на темата за "леката настинка " ?? :hit:

Нещо не те виждам вече да говориш същите глупости :)  Що така бе тролчо ? Кой лъжел а ? Кой се върти в собствената си мас ? :)  

Аве, има ли държава след Китай, която Русия да обича повече?

Виж къде си изнасят парите. Ще се учудиш колко заможни руснаци бягат към "класовия си враг" . Че и изнасят и парите, и семействата си там :) :) :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, miro20 написа:

Тоя пак нещо не разбрал. Възрастните могат да си ходят по всяко време. Тези под 65г  обаче не могат между 8.20-10.30

Със сигурност имаше заповед, според която възрастните могат да пазаруват само м/ду 8:00 и 10:30, а през останалото време им беше забранено. Може би Тиквоний пак си е променил мнението и я е отменил.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, ivottoshev написа:

Със сигурност имаше заповед, според която възрастните могат да пазаруват само м/ду 8:00 и 10:30, а през останалото време им беше забранено. Може би Тиквоний пак си е променил мнението и я е отменил.

Това че си в клозет не те оправдава че не знаеш :giggle1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, miro20 написа:

Това че си в клозет не те оправдава че не знаеш :giggle1:

Плаващият във фекалии говори за клозети? Ауууу, каква изненада!

Не ме занимавай с ежедневието си, моля. Аз практикувам друг спорт.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.02.2021 г. в 22:28, miro20 написа:

В първия не се казва че е починал от КОВИД, а че е бил с положителна проба.

Не знам кой е „с положителна проба за КОВИД“ и какво означава това - вирусоносител, заразен, болен (пред-симптомно, симптомно и без-симптомно), тежко болен ...

Но виждам участници - „с отрицателен ... IQ тест“!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, jhoro написа:

Не знам кой е „с положителна проба за КОВИД“ и какво означава това - вирусоносител, заразен, болен (пред-симптомно, симптомно и без-симптомно), тежко болен ...

Но виждам участници - „с отрицателен ... IQ тест“!

мистерия...

пишат статистики...

и като пишат излекувани толкова - с какво ги излекувахте бе

не казват нали

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Myanmar написа:

За Сърбия говорих. Амбициите на Русия на Балканите са били все с тях, и никога с нас. От нас само е взимала, на тях само е давала.

Остави ги сърболята и руснаците. Ние да се обедним с румънците, и без това Русе и Видин искат да станат част от Румъния. Може да станем една държава, лошото е че езиците ни са различни. Иначе по гени сме много близки, румънският се е създал през времето на Римската империя. Но те няма да ни искат...И по циганите си приличаме...😃

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Гретел написа:

Ние да се обедним с румънците

Не само. Също и с македонците, албанците и турците. 

Пропагандата обаче каква е.

Турците са ни клали. Румънците са крадливи. Албанците са бавноразвиващи, Македонците са идиоти.

На кой български президент му гориха снимката по телевизора и не му разрешиха да се кандидатира за 2 ри мандат ?

Силен е този, който си уважава съседите и не се бие срещу тях, а е заедно с тях.

Иначе втора Ялта, трета Ялта, десета Ялта. Ще ни разиграват като панаирджийски мечки

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, haidukpikaso написа:

мистерия...

пишат статистики...

и като пишат излекувани толкова - с какво ги излекувахте бе

не казват нали

М-даааа!

В началото беше по-страшно!
Няма вирус (никой не го познава) - има заразени, няма лечение - има излекувани.
Тези - с леталния изход ... в коя категория попадат?

На фона на всички приказки за Локдаун, отговорност и прочие - одеве в новините показват масово ски мероприятие. И всички участници (барабар с Министъра на младежта и спорта Красен Кралев) - на „кучата камара“ за групова снимка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Филипов написа:

Ето това е точно и ясно по темата. Няма нужда повече да се говори каквото и да било.

Човека не го знам кой е ,но като гледам езика и начина на поднасяне на фактите, ми прилича адски много  на Кристиан Дорстен. Който за късмет отдавна спря да пропагандира чували по улиците и започна да се придържа към научните факти. Така човек не получава готова интерпретация като по телевизията или от тези боклуци от щаба , а може сам да си включи мозъка и да интерпретира данните.

Знам че е трудно и е по-лесно да се вярва на фейкове, като някои хора . Или пък с тотално отричане на скептицизма на хората и то без аргументи, само със заклеймяване като конспиратори и антиваксъри.

Най-лошото е ,че медиите дори не лъжат. Просто поднасят информацията тенденциозно и манипулативно в посока паника и страх.

"Нов рекорд днес - 8500 болни" - след малко става ясно че в действителност са 2500 а това са общите случаи...И от тези 2500 колко имат симптоми,колко са в болница,колко са  в интензивното...

"Броя на загиналите С коронавирус е хуz..." - И това много важно нещо за С, е ей така помежду другото. Ама това какво значи, че са починали в следствие на корона вирус или са умрели с положителна проба.

Примери могат да се дават много.Ние в Германия сме в локдаун от 1 ноември миналата година. Винаги се казва, че резултата от мерките или липсата им се вижда за 2 седмици. Тук числата паднаха леко края на Февруари...И хайде сега наново, една седмица охлабване и сега ни го монтираха пак. А тук за разлика то България мерките се спазват. Да ,хората се дразнят ,но спазват.

Жалко че тази публикация няма кой да я натъпче в гърлото на политиците и да ги принуди да я преглътнат с шамар.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Tommygun написа:

"Броя на загиналите С коронавирус е хуz..." - И това много важно нещо за С, е ей така помежду другото. Ама това какво значи, че са починали в следствие на корона вирус или са умрели с положителна проба.

така и не ни казаха

първа диагноза инсулт, после 10 дена в кома и на командно дишане

на 23-ти си отиде

в смъртния акт това написали - Атипична пневмония с SARS-CoV-2

ето повече за гадта

https://bg.wikipedia.org/wiki/SARS-CoV-2

и да гадаем и да не гадаем няма го вече

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, haidukpikaso написа:

така и не ни казаха

първа диагноза инсулт, после 10 дена в кома и на командно дишане

на 23-ти си отиде

в смъртния акт това написали - Атипична пневмония с SARS-CoV-2

ето повече за гадта

https://bg.wikipedia.org/wiki/SARS-CoV-2

и да гадаем и да не гадаем няма го вече

На възрастните хора, обикновенно в болниците не им обръщат внимание и веднага им лепват инсулт или сърдечен арест.

Стоят си без надзор.

Дали е така, никой не знае.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Tommygun написа:

"Броя на загиналите С коронавирус е хуz..."

Това ме подсеща за ...

Българският йероглиф, който описва цялата 2020 г. -

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, acnekt написа:

На възрастните хора, обикновенно в болниците не им обръщат внимание и веднага им лепват инсулт или сърдечен арест.

Стоят си без надзор.

Дали е така, никой не знае.

изобщо не дадоха на децата му да влязат да го видят

звъниш всеки ден без неделя от 14 до 16 и питаш

Няма промяна, няма промяна, няма промяна...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, haidukpikaso написа:

изобщо не дадоха на децата му да влязат да го видят

звъниш всеки ден без неделя от 14 до 16 и питаш

Няма промяна, няма промяна, няма промяна...

Кой пак е умрял от коронавирус??

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, ostavime написа:

Ицката

Ицката не е бил заразен с коронавирус. Душманката да ни просветли какви ги пише пак.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване