Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 4 часа, Реджеп Иведик написа:

Като свършат аргументите, почват обидите

Не съм аз който псува и говори за разстрели ... :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 36,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• miro20

2575

• Реджеп Иведик

2870

• Радул

2926

преди 14 часа, Мойра написа:
Цитат

Изданието цитира и данни от ново европейско допитване за готовността на гражданите от ЕС да се ваксинират.

От него излиза, че българите са най-силно скептични. Общо 61% от тях са заявили, че не са склонни да се имунизират.

Има надежда. flag-for-bulgaria_1f1e7-1f1ec.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Hristo52 написа:

тая отрепка! Ей, много има за затвора особено около тази пандемия. Като почнеш от свети Мутаф и цялата бяла мафия!

"тая отрепка" е в пъти по достоен военен лекар от нациста мангър дето се подиграва на теб и на всички пенсионери " как сме се справили с вас с ниските пенсии".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, miro20 написа:

"тая отрепка" е в пъти по достоен военен лекар

Защо в кавички ?

При бай Ставри му е мястото. И там ще отиде, ако гласуваме правилно на 11 ти юли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Реджеп Иведик написа:

Мойра , като си лайкнала тоя гамен, и ти ли смяташ че този човек :

https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/6804872

https://www.actualno.com/curious/koj-e-general-mutafchijski-video-news_1442598.html

...е отрепка ? ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Hristo52 написа:

Ами тази подлога герберска отдавна трябваше да я махнат. Човек който само обикаля телевизиите и редакции, говори глупости и плаши хората. То искаха да го махнат, ама не знам защо се спряха! Между другото ходи с охрана! Явно много е "обичана" тая отрепка! Ей, много има за затвора особено около тази пандемия. Като почнеш от свети Мутаф и цялата бяла мафия!

100526298_10216023183683720_832079007984910336_n.jpg.84785a7d185bae662eff760b97303de9.jpg

Тоя и онзи Ангелов трябваше да са в затвора вече ама....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера в унито в Германия имах 2 часа изпит на компютър. Клавиатурата беше покрита с найлон и ние бяхме с маски през цялото време. Значи към 3 часа за мен - 30 мин. път с автобуса, 30 мин. преди изпита в унито се събрахме и още 2 часа по време на самия изпит. Температурата беше към 30-35 градуса. Щях да припадна. Уникално преживяване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, metallica_333 написа:

Вчера в унито в Германия имах 2 часа изпит на компютър. Клавиатурата беше покрита с найлон и ние бяхме с маски през цялото време. Значи към 3 часа за мен - 30 мин. път с автобуса, 30 мин. преди изпита в унито се събрахме и още 2 часа по време на самия изпит. Температурата беше към 30-35 градуса. Щях да припадна. Уникално преживяване.

Пазят ви да не настинете

преди 2 часа, The-Walk!nG-Dead написа:

Тоя и онзи Ангелов трябваше да са в затвора вече ама....

За тези трябва извънредно да се върне смъртното наказание за геноцид над българския народ и престъпление срещу човечеството.

И това им е малко

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hristo52 написа:

например в Русия и Португалия вече е факт

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=русия+коронавирус

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Hristo52 написа:

Според мен през, лятото ще е трудно да фалшифицират статистиката в България..
Пред грипния сезон е по-лесно, да се фалшифицира статистиката, за болни от ковид в България.
Според мен правителствата следват някакъв протокол, който може би е писан от WHO. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, sky1 написа:

Според мен през, лятото ще е трудно да фалшифицират статистиката в България..
Пред грипния сезон е по-лесно, да се фалшифицира статистиката, за болни от ковид в България.
Според мен правителствата следват някакъв протокол, който може би е писан от WHO. 

а русия как са е направили - ГЕРБ има хора в русия, нали така

sshot-1e722e95d77673d63.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Без умствен капацитет написа:

а русия как са е направили - ГЕРБ има хора в русия, нали така

По цял свят има политици, като тези от Герб.

Не знам, защо хората си мислят, че само в България има такива политици, като герберите.

Русия е доста голяма държава. Според мен в Русия излишно се вдига паника - все пак са близо 150 милиона, като население и около 20 000 на ден или малко над 20 000, според мен  не са толкова много като случаи. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, sky1 написа:

По цял свят има политици, като тези от Герб.

Не знам, защо хората си мислят, че само в България има такива политици, като герберите.

Русия е доста голяма държава. Според мен в Русия излишно се вдига паника - все пак са близо 150 милиона, като население и около 20 000 на ден или малко над 20 000, според мен  не са толкова много като случаи. 

сега просто ни пази слънцето, а в русия е по хладно - изчакай септември

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, sky1 написа:

То не случайно Тръмп им би шута на СЗО.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, sky1 написа:

Според мен в Русия излишно се вдига паника

Много ясно, Има избори през септември. Сатрапът Путлер е много по луд от нашите комунисти

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 часа, metallica_333 написа:

То е защото според един малоумник тук доц. Мангъров е нацист ! .....:lol6:

Боже защо се бавиш ?! Събери си версиите...! :help:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, by_chechi написа:

То е защото според един малоумник тук доц. Мангъров е нацист ! .....:lol6:

Боже защо се бавиш ?! Събери си версиите...! :help:

Той те плюе, ти си мислиш че вали .

странно ми е когато такива като теб които видимо са в тази възрастова категория, еагират по този начин.

Аз не съм видял друг медик да се изказва така за "съчките на обществото "  в Италия, и как тук , у нас, сме се " справили с пенсионерите " с ниските пенсии, казнао с изкривена саркастична  присмехулна физиономия на лице !

Ама щом вместо да си възмутен, ти си доволен от такива нацисти ..... ти си знаеш :getout:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ковидарите са в паника:

Днивните случаи са недостатъчно за насаждане на страх, и измислха "нов щам". Точно както се случи с "английския", сега повтарят сценария - английския беше с 60% по-заразен от "обикновения", сега индийския - бил с 60% по-заразен от английския. 

Само не знам как точно ги смятат тия проценти???? 

Изкарах го въпросният ковид - нищо особено не е. Добре, че вече няма грип, че каквито грипове съм карал - ковида грам не го вдига пред тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Епсилон и Тета щамовете обявиха ли ги вече или по сценарий трябва след няколко седмици?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да има български . Ние сме по малко от един цял Лондон. А Лондонски няма. :) 

А и населението ни е доста по нарядко от една Индия, Китай и подобни...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, mitosandov написа:

Епсилон и Тета щамовете обявиха ли ги вече или по сценарий трябва след няколко седмици?

Най интересното е, че сценария го прочетоха преди да почне цялата дувнанма и още има неразбрали, че я караме по сценарий.

С допълнения на място съгласно моментните обществени настроения.

преди 10 часа, kovidar-veliki написа:

Само не знам как точно ги смятат тия проценти???? 

Плюнчат молива и пишат колкото им трябват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване