Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 9 часа, Мойра написа:

Неприложимо за България,при една пета умни(ненабоцкани) жители.Няма как да искат от болшинството документ за ваксинация,документ за прекарал вируса(който не се дава лесно) или тест за посещение на супермаркет,бар,кино и обществени места.Някои пият кафе в заведение всеки ден.Тридесет теста ще им трябват на месец!Така без да затварят обектите,все едно им забраняват посещение на клиентите им.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 41,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2755

• miro20

2661

• Реджеп Иведик

3283

• Радул

2926

преди 1 час, Димитър 59 написа:

при една пета умни(ненабоцкани) жители.

Имаш предвид четири пети.

И все пак, ако решат политиците, може да пробват да го вкарат това и при нас, тъй като изискването не е само за "ваксини", но и за отрицателни PCR "тестове". Обаче не трябва да забравят, че хората, ако не могат да използват градски транспорт, за да отидат на работа, то те ще отидат пред парламента. Там не е необходимо да се отиде в определен час и няма значение колко време ще им отнеме, за да стигнат до там пеша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, baitexpo написа:

Чувалите за труповете ще стигнат ли? Ще се затварят ли бизнеси, ще се фалират ли? Ще се затварят ли парковете? Ще има ли КПП-та и забрана за излизане от градовете? Ще се забранява ли излизането навън? Ще има ли глоби по 5000лв ако излезеш?

преди 14 часа, Реджеп Иведик написа:

Не издевателствай над Миро, че да не дойде Слави. Може да почне да ни беси по тополите за наше добро.

Слави е много по перверзен вариант на Бойко

Вие сами се закопавате. Преекспонирането на това което се случи в Италия, и което нямаше как да се знае дали ще се случи у нас, не ви дава право да спекулирате.

Всяка държава си имаше тактика и мерки спрямо вируса, у нас те бяха най либерални .

Относно политическите лица, не забелязвате ли че когато незапознати с реалността хора си плямпат каквито глупости си искат за вируса, след като ги сложат на отговорен пост, след като се запознаят с цифри и изследвания , обръщат и те палачинката и от антиваксъри стават първи привърженици на официалната и световна политика спрямо вируса.

Визирам конкретно Кацаров.

преди 13 часа, Родина написа:

Ти си тотално неграмотен.Заслужаваш 10 ваксини.Живееш в лъжа. Мислиш , че познаваш историята , но се лъжеш.Коя история тази която ти поднасят. Липсват и критично мислене.Защо на всички печки от миналото има надпис радиум? Защо , вратите са били 5метра. Как се отоплявали тези големи замъци. Кой и защо промени географските карти.Върви и говори  с някой пилот и ще ти се изяснят някой неща. А какво е прецесия. Още ли вярваш , че Австралия е остров. Ограмоти се. Покажи ми една реална снимка на земята. Една снимка от открития космос , не от околоземното пространство. Покажи ми едно научно доказателство на изолиран коронавирус . Накараха  хората да се страхуват.  А страхливия , всичко ще приеме.Много хора се ваксинираха. за да не изгубят луксозният си живот. Без да се замислят , че материалното е временно. То не носи нито свобода , нито любов. Ела с мен в Онкологията да се срещнеш с истината. Мен не ме е страх , боледувал съм от три от най жестоките болести на света.Туберкулоза , болест на Бюргер и рак. Но , вярата в Бог ми помогна. И съм му благодарен. Обърни се към Истината , за да бъдеш Човек.

Още имам печка на която пише "раховец" . :)  За космоса ти смаза и Корольов, и Илон Мъск... ако те слушаше никога нямаше да направи нито една ракета :)  

Коронавируса си има снимки и то много. Нали по неговата структура  разработват ваксините.

и т.н.

Много ме кефят такива дето са запознати с Истината , живеят в Истината  :giggle1:

Едно време туземците така са си мислели че знаят "истината" , гледайки шаманите...

Земята е плоска . Алелуя...

Няма лошо човек да вЕрва в конспирации и окултни религии, но много често забелязвам че тези хора са по скоро с психически проблеми , отколкото факултативно занимание  заради интересните теории.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, саби написа:
преди 2 часа, Димитър 59 написа:

при една пета умни(ненабоцкани) жители.

Имаш предвид четири пети.

Да,моя грешка.Поставените общо ваксини ги дават 2милиона умишлено,за да може овцете да ги смятат за брой ваксинирани...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, miro20 написа:

И от това което си вапцнал си пролича , какъв дурак си. На компютърни графики викаш , снимки.А ,ти нормален ли си , живееш в роман на Хъксли. Истината ще я чуеш от лудите. Не от такива продажници ,като теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, sky1 написа:

Щели да махат маските на Шведите,ама при тях са задължителни навсякъде,дори и на улицата!Да дойдат да видят как е в България.Слагат се само за пазаруване в супермаркети и то без покрит нос,за да може да се диша в жегата.В малките магазинчета написали на по един лист,,Влизането само с маска",но вече никой не му обръща внимание.А ако някой се направи на интересен и ми каже да сложа маска,направо отивам в друг магазин.Днес пък бях на пазара в Димитровград.Натъпкано с хора по сергиите,а аз търсех да видя дали има някой с маска.На целия пазар открих само една продавачка с маска,но без да и скрива устата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, sky1 написа:

Миро 20 да коментира !

преди 33 минути, Димитър 59 написа:

Щели да махат маските на Шведите

Шведките са българки

Ама шведите са си избрали политици, не като българските продажници

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

21 от 27 страни-членки на ЕС вече използват COVID паспорт в ежедневието

Скоро и у нас.

Това е положението.

Джордж Оруел се оказа пророк.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Мойра написа:

21 от 27 страни-членки на ЕС вече използват COVID паспорт в ежедневието

Скоро и у нас.

Това е положението.

Джордж Оруел се оказа пророк.

У нас няма да е скоро.Първо трябва да излъжат поне половината население да се набоцка с отровата,както е в тези страни,които искат измислените ,,паспорти".Дано Българите устискат до момента,в който ваксинираните в другите страни започнат да се усещат,че са ги прекарали.Като видим,че не мрат яко,тогава ще си помислим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Димитър 59 написа:

У нас няма да е скоро.Първо трябва да излъжат поне половината население да се набоцка с отровата,както е в тези страни,които искат измислените ,,паспорти".Дано Българите устискат до момента,в който ваксинираните в другите страни започнат да се усещат,че са ги прекарали.Като видим,че не мрат яко,тогава ще си помислим.

Едва ли ще правят повече опити да лъжат, направо ще ни принудят.

Дано греша!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 1.08.2021 г. в 21:13, саби написа:

От всичките тия противоречия накрая не разбрах, човек, който има естествен имунитет срещу конкретен вирус, разпространява ли го тоя вирус или не? Говоря за по принцип.

Принципно заразиш ли се с вирус, то ти си носител на въпросния и ще заразиш друг. Това, че твоята имунна система ще се справи, то не означава, че докато не се справи няма да разпространяваш въпросния, или пък друг щам. 

И как точно си убеден, че имаш естествен имунитет към този вирус или следваща вариация на въпросния?! = Явно твоето ДНК не се поддава на изкушения, я пъ ти ... :)  

п.п. Кратко: Ти може само да си вирус-носител, без да се разболяваш. = Идеална среда за разпространение на вируси. = И?! Другите да ги "гъткаш", щото  си с естествен имунитет. :) 

... И друго: Дефинирай изкуствен имунитет!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Мойра написа:

направо ще ни принудят.

Ако стане така, този път няма да са само мирни протести.

преди 55 минути, dioib написа:

Принципно заразиш ли се с вирус, то ти си носител на въпросния и ще заразиш друг. Това, че твоята имунна система ще се справи, то не означава, че докато не се справи няма да разпространяваш въпросния, или пък друг щам. 

И как точно си убеден, че имаш естествен имунитет към този вирус или следваща вариация на въпросния?! = Явно твоето ДНК не се поддава на изкушения, я пъ ти ... :)  

п.п. Кратко: Ти може само да си вирус-носител, без да се разболяваш. = Идеална среда за разпространение на вируси. = И?! Другите да ги "гъткаш", щото  си с естествен имунитет. :) 

... И друго: Дефинирай изкуствен имунитет!?

Пак си на черешата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, dioib написа:

Това означава, че ваксърите нямат основателна причина да мрънкат на "антиваксърите", че не искат да се боцнат, защото и едните и другите ще продължават да разпространяват съответния вирус.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, саби написа:

Това означава, че ваксърите нямат основателна причина да мрънкат на "антиваксърите", че не искат да се боцнат, защото и едните и другите ще продължават да разпространяват съответния вирус.

И като продължение-в крайна сметка ваксината ваксина ли е или експериментална течност?Според мен по-скоро второто....поне на този етап...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тия ваксинираните в Израел как се заразяват и разболяват. 

Всичките ли са от малцината неваксинирани. Никъде не пише, че сред болните има само неваксинирани. Нито, че са предимно такива.

И кви са болните тогава -извънземни ли? 

https://blitz.bg/svyat/loshi-k-19-novini-ot-prvenetsa-po-vaksinirane-izrael_news833437.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Proshark написа:

Според мен по-скоро второто....поне на този етап...

По-скоро не знаем колко от тях са плацебо. Съдя за това заради "втората", та се заговаря и "трета" ваксина. 

преди 6 часа, саби написа:

ваксърите нямат основателна причина да мрънкат

Но, трябва да докажеш, че имаш антитела, т.е. трябва да те изследват, за да докажеш, че си с естествена имунизация. 

Не може да си сигурен, че си бил заразен и си го преболедувал, без да е установено от лекарско лице и съответно да си регистриран.

Друг е въпроса с колко си бил в контакт и си заразил когато си боледувал в следствие на Ко-беше ... 

преди 7 часа, Реджеп Иведик написа:

Ако стане така, този път няма да са само мирни протести.

Пак си на черешата

Дали на черешата или под палмата, то не съм овца и не паса трева. ;) 

Имам си свой начин за превантивност спрямо вируси, т.е. той е, редовно третиране на устната кухина със спирт, а за белите дробове = цигари. И всичко това след прекаран инсулт. (В рисковата зона съм...). Само където "пълен" с естествените тези отрови организъм, вирусите бягат като дявол от тамян. :) 

п.п. Бохемите имат само една неизлечима царска болест наречена подагра. 

Проблематични са хората с нездрави сърца и психика. ;) При мен мозъка не е наред, сърцето е добре, а психиката ми е на вече мъртъв човек. = Такъв който обществото го смята за враг на социума. :) 

Наздраве! :newspaper: 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, dioib написа:

Не може да си сигурен, че си бил заразен и си го преболедувал, без да е установено от лекарско лице и съответно да си регистриран.

Нали 90% от ,,заразените" го изкарвали безсимптомно?Те са мнозинство,как да го доказват?Според теб,трябва ли всички да ходят да се изследват,за да доказват нещо,на някой,че вируса им е лека настинка? Нали това чакат онези от горе?От една страна да таксуват допълнително хората за изследванията си,от друга да видят до къде са стигнали с изтреблението на населението.Ако се окаже,че ,,ваксината" им не трепе достатъчно,да я корегират с друга,по-смъртоностна.Това което казват за сега е,че засягала болни и възрастни хора,но трябва да се допълни още една група-малоумниците,повярвали на медиите.Т.Е. накрая ще останем само интелигентната част от населението.Питах те преди,дали си се ваксинирал,но заобиколи въпроса ми нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Димитър 59 написа:

Нали 90% от ,,заразените" го изкарвали безсимптомно?Те са мнозинство,как да го доказват?Според теб,трябва ли всички да ходят да се изследват,за да доказват нещо,на някой,че вируса им е лека настинка? Нали това чакат онези от горе?От една страна да таксуват допълнително хората за изследванията си,от друга да видят до къде са стигнали с изтреблението на населението.Ако се окаже,че ,,ваксината" им не трепе достатъчно,да я корегират с друга,по-смъртоностна.Това което казват за сега е,че засягала болни и възрастни хора,но трябва да се допълни още една група-малоумниците,повярвали на медиите.Т.Е. накрая ще останем само интелигентната част от населението.Питах те преди,дали си се ваксинирал,но заобиколи въпроса ми нали?

А после тия отгоре какво ще правят с вас интелигентните

Как ще ви лъжат за да печелят

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване