Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

Протести срещу фашизма във Виена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 40,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2657

• miro20

2653

• Реджеп Иведик

3243

• Радул

2926

преди 6 минути, цър-вул написа:

За една седмица - на ти куклите, дам ми працалките

Смисъл?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Joss Bomon написа:

God save the queen !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Константин: Мои приятели починаха от коронавирус. Щях да поискам ваксинация за всички, ако бях здравен министър

1124303.jpg

"Ако бях министър на здравеопазването щях да поискам за всички учители, служители на заведения и тн. абсолютна ваксинация. Да се изисква сертификат, както го правят на Запад. Не е приятно, но такъв е животът. Ясно е че болестта съществува. Имам приятели, които не са между нас. Притеснява ме фактът, че нашите управници се занимават с предизборна кампания вместо да мислят дали ще има живи избиратели. Трябва да се замислим за мерките". Това каза пред  Мариян Станков - Мон Дьо по Нова тв поп фолк певецът Константин.

По думите му ресторантьорския бизнес е на издъхване.

"Чашата преля, защото вече сме затворени втора година. Нещата са драматични. Затова протестираме. Ако не бях събирал през годините, нямаше да мога да помагам на персонала ми. Хората изплащат кредити, гледат болни родители, деца. Не може ти с лека ръка да кажеш: "Затваряме Ви", каза още певецът. Според него българите не искат да се ваксинират, защото не са информирани.

Той сподели, че покрай работата трудно е отделял време на семейството си, за което съжалява.

"Тъжно ми е, че раздавайки се за хората, съм далеч от най-близките ми. Даже се шегувам и понякога казвам "Добре че беше пандемията, за да опозная децата ми", сподели още Константин.

https://www.plovdiv24.bg/novini/interesno/Konstantin-Moi-priyateli-pochinaha-ot-koronavirus-Shtyah-da-poiskam-vaksinaciya-za-vsichki-ako-byah-zdraven-ministur-1124303?fbclid=IwAR15PgKBK7bqxPSO5AUm81XM806eimMw4HsrpGvSpUx1JEI-fi4YmeslPJI

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Aumii написа:

Константин: Мои приятели починаха от коронавирус. Щях да поискам ваксинация за всички, ако бях здравен министър

"Ако бях министър на здравеопазването щях да поискам за всички учители, служители на заведения и тн. абсолютна ваксинация"

На него основният бизнес му е собствена чалготека в Студентски град (най-голямата е негова).

При това положение е естествено да иска всички да са ваксинирани за да не му затварят заведението.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, ivottoshev написа:

На него основният бизнес му е собствена чалготека в Студентски град (най-голямата е негова).

При това положение е естествено да иска всички да са ваксинирани за да не му затварят заведението.  

Логично е, вместо да се затваря всичко и икономиката да е в колапс - по-добре е всички да се ваксинират, но всичко да работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Aumii написа:

Логично е, вместо да се затваря всичко и икономиката да е в колапс - по-добре е всички да се ваксинират, но всичко да работи.

По-добре е от негова гледна точка. Ако хората смятаха че е по-добре за тях, щяха да се ваксинирали досега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Aumii написа:

Логично е

Да бе.Чалгаджия  прави опити да разсъждава.Чалгаджията е толкова неорентиран, че не може да схване очевиден факт.Ваксините се провалиха.

В най-добрия случай помагат заболяването да протече по-леко.Във всичко останало те са напълно ненужни и безполезни.Дали е ваксиниран някой или не - няма значение.И в двата случая такъв човек може да пренесе заразата.

Израел е категоричен пример в това отношение.При над 90% ваксинирани хиляди новозаразени.Това е категорично и неоспоримо доказателство.Всеки един твърдящ противното е просто измамник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Aumii написа:

а не е ли по- добре и по- логично

да се ваксинира който иска до определена дата 

и всички мерки да отпаднат 

и ако не е логично 

защо

?

преди 2 часа, Aumii написа:

Ако бях министър на

кокаиновия коцето не ни интересува какво е щял да направи 

https://show.blitz.bg/folk/shok-konstantin-pokaza-kak-si-prochistva-nosa-za-da-mozhevideo

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 11.09.2021 г. в 14:14, adersa написа:

https://btvnovinite.bg/predavania/tazi-sabota-i-nedelia/prof-plochev-shte-ima-nov-pik-na-covid-valnata-sled-nachaloto-na-uchebnata-godina.html

Такива лайнари като тоя трябва да носят отговорност за думите видяха сега , че се насраха като ни плашиха цял август с над 3000 заразени септември сега отложиха пика за след 15 септември .Дебил смотан хуу да не видиш докато си жив.

Цитат

"Професорът" (кавичките са от мен) разясни и повече за новия "мю" вариант на коронавируса.
"Това е нов вариант на вируса, не е щам - това би означавало ново поведение, нужда от нова ваксина. Засега при нас няма открит болен от новия вариант, който протича сравнително тежко и сегашните ваксини не му действат", каза той.

Продължават да дават думата на такива негодници, които говорят противоречиви неща в едно интервю. Хем няма нужда от нова "ваксина", хем сегашните "ваксини" не му действат...

преди 15 часа, Banesc написа:

айде ваксинираните отидеха в канализацията

Поне е официално вече. Освен водопад от пари, другата цел е намаляване на населението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, badr написа:

Израел е категоричен пример в това отношение.При над 90% ваксинирани хиляди новозаразени.Това е категорично и неоспоримо доказателство.Всеки един твърдящ противното е просто измамник.

Ами ако погледнем официалните данни, излиза че ти си измамник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Aumii написа:

Всеки има право на свободна воля . Това е записано в конституцията . Щом имаш желание можеш да си поставяш ваксини през 2 месеца . Избора е твой. Понеже в Япония не са абсолютни дебили им връщат милиони замърсени партиди . Аз се чудя дали в България ще се намери индивид с твърд характер и кураж за да тестват какво точно съдържат нашите пратки и дали случайно и при нас не са доставени от тези замърсени ваксини съдържащи токсични съставки .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, miro20 написа:

Ами гледам ги официалните данни и виждам потвърждение на думите му. Защо наричаш измамнник някой, който казва нещо вярно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, miro20 написа:

Бедни ми Мирко, боя се че желанието , да поспориш с истински инженер на равна нога, те подвежда.При все, че си фен на Каспаров, нашите спорове винаги са завършвали етюдно в три хода.Пожелавам ти този път да достигнеш четвъртия.

Все пак, ей така за спорта би ли подсказал как ме уличават официалните данни?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, miro20 написа:

Погледни и в Португалия, в Исландия, в Ирландия, в САЩ, в Испания, във Великобритания… Ваксините не работят. Разбира се, ако това е целта на тази ваксина, която всички ние разбираме, а именно да е в полза на човечеството.Ако е да се трови населението допълнително, тогава работи.

$$$$$
€€€€€

http://www.desant.net/show-news/19201/

През 1976 г. противогрипната ваксинация става задължителна и 17 милиона учащи се от всички възрасти се подлагат на нея два пъти годишно.

В крайна сметка заболеваемостта от грип там не само не намаляла следствие на това, но и нараства цели 12 пъти.

- След 1989 г. броят на ваксинираните ученици започва рязко да намалява и напоследък се ваксинират едва 20 % от всички учащи се. При това обаче заболеваемостта от грип сред тях не е нарастнала.

- Изследвания, проведени от 1996 до 2006 г. в щата Минесота, САЩ, също показали, че децата, ваксинирани против грип, три пъти по-често са боледували от същия този грип.

При проверка на 2 500 смъртни случая в Ню Йорк през 2003 г., за които като причина е посочен грипът, се оказва, че само двама души са умрели от грип!

Но за да могат фармацевтичните компании да си получат своите 332, 4 милиона долара на сезон, им е нужно да всеят паника и страх сред неосведоменото и манипулираното от некоректите реклами население.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, badr написа:

Бедни ми Мирко, боя се че желанието , да поспориш с истински инженер на равна нога, те подвежда.При все, че си фен на Каспаров, нашите спорове винаги са завършвали етюдно в три хода.Пожелавам ти този път да достигнеш четвъртия.

Все пак, ей така за спорта би ли подсказал как ме уличават официалните данни?

Най малкото че 60% не са "над 90% "

Други "леки подробности " са че конкретната ваксина предпазва на около 55 % спрямо първоначалните 90% както показват израелските изследвания.

https://btvnovinite.bg/svetut/izrael-tezhki-sluchai-na-covid-19-sred-vaksiniranite-ima-predimno-sred-vazrastni-i-hronichno-bolni.html

Пак от там се говори за хоспитализирани и тежки случаи  най вече САМО на възрастни.

Имат последно средно за седмица 26 смъртни случаи , ние 55.

Можеш да  направиш лек паралел с нашата статистика като тази дето цитирах оня ден :

https://www.facebook.com/e.vestnik.bg/posts/10159300762478397

Най вече за възрастта.

Изводите сам си ги направи.

Високомерието пък нека си е за твоя сметка :getout:

преди 2 часа, Радул написа:

Ами гледам ги официалните данни и виждам потвърждение на думите му. Защо наричаш измамнник някой, който казва нещо вярно?

Виждам колко гледаш. Гледаш как да папагалиш :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

сори миро20 казаха че 20000 маймунки при проучването на  ваксините са загинила  и то от хубавата ваксина не  тая дето са тия били на теб

ако до 5 години си жив се радвай попаднал си на калпава ваксина 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пък Беларус, Туркменистан-Казахстан-Узбекистан-Таджикистан-Киргизстан, страните в Африка освен ЮАР, всички в Близкия Изток, освен Израелия...

Ми там като гледам – ни "пандемия", ни ваксоистерия, кво става? Или всички там поголовно измряха от вироза?

Ще излезе, че тоа вироз ходи избирателно само по богатите и по-свободни народи, хитрецът му с хитрец! :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Banesc написа:

а не е ли по- добре и по- логично

да се ваксинира който иска до определена дата 

и всички мерки да отпаднат 

и ако не е логично 

защо

?

Болниците са вече препълнени.  В България, поне е пълно с неваксинирани, които съжаляват, че не са се ваксинирали.
Умират все повече млади хора без придружаващи заболявания.

С вируса не може да се играе на руска рулетка. Но по мои наблюдения, се заразяват тези, които не приемат вируса на сериозно и не носят маски, и се правят на по-бабаити от Господ.

преди 2 часа, Аралампи написа:

Пък Беларус, Туркменистан-Казахстан-Узбекистан-Таджикистан-Киргизстан, страните в Африка освен ЮАР, всички в Близкия Изток, освен Израелия...

Ми там като гледам – ни "пандемия", ни ваксоистерия, кво става? Или всички там поголовно измряха от вироза?

Ще излезе, че тоа вироз ходи избирателно само по богатите и по-свободни народи, хитрецът му с хитрец! :D

В Израел, не всички са богати.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Aumii написа:

Умират все повече млади хора без придружаващи заболявания.

Защото нямат естествен имунитет. 

п.п. След като е ефикасна ваксината, то защо не я прилагат на бъдещите поколения?! Нали застрашените бяхме тези с хронични болести?! 

Уви, някои имаме свободна воля!!! Какво Ви пука за нас?! За Вас е по-важно да имате клиентела. Не става така!!! Заради някакъв бизнес да се принуждава населението. Аз не ходя по такива заведения, та да ми е критерий някакъв поп фолк певец!!! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, dioib написа:

п.п. След като е ефикасна ваксината, то защо не я прилагат на бъдещите поколения?! Нали застрашените бяхме тези с хронични болести?! 

Уви, някои имаме свободна воля!!! Какво Ви пука за нас?! За Вас е по-важно да имате клиентела. Не става така!!! Заради някакъв бизнес да се принуждава населението. Аз не ходя по такива заведения, та да ми е критерий някакъв поп фолк певец!!! 

Тук не става въпрос за фолк певиците, а за заведенията в които работят хиляди хора. 

И не само заведенията, а и всички бизнеси са свързани и цялата икономика, а от затварянето печелят единствено супермаркетите и аптеките.

Цитат

Защото нямат естествен имунитет. 

Това с естествения имунитет е много относително. Фактите показват, че понякога оцеляват хора с хронични заболявания, но пък вирусът е фатален за млади здрави хора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване