Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 8 часа, ivottoshev написа:

Ми не! Ти поста ми прочете ли? Полза имат само тези, които са на първа линия, а те съвсем не са "голяма част от лекарите"

Лекарство за ковид?!? Ако някой се опитва да продава такова, значи е мошеник. Замисли се защо в защита на тезата си изтъкваш писаници на подобни мошеници. Не ти ли се струва странно, че се нуждаеш от такива аргументи за да излезеш "права"?  

Да, има лекарства против ковид, които са много ефективни. Доказа се, че комбинацията от няколко лекарства, лекува за няколко дни. Малко са случаите при които се достига до влошаване на състоянието , защото може би инфекцията е достигнала до белите дробове, защото не са взети навременни мерки.

А за медицинските лица - не мисли. Всички са компенсирани поради факта, че имало потенциална опасност да се заразят работейки с пациенти по време на пандемия.

преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

Старото нормално е решението на въпроса.

Новото нормално е едно недоносче

Дай да го чуем това решение!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 31,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• miro20

2528

• Реджеп Иведик

2301

• Радул

2763

преди 23 минути, _Aumi_ написа:

Да, има лекарства против ковид, които са много ефективни. Доказа се, че комбинацията от няколко лекарства, лекува за няколко дни. 

Ами тогава защо настояваш всички да се ваксинират? Ако някой се разболее - просто си взима хапченце и проблема е решен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, _Aumi_ написа:

Дай да го чуем това решение!

Решението е гасене на телевизора,по време на новините.Животът тогава ще си продължи нормално.,,Ковида" ще се превърне обратно в грип,с който сме си живяли цял живот.Да му мислят ваксинираните,които са набоцкани вече с бавно действащите им отрови.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, ivottoshev написа:

Ами тогава защо настояваш всички да се ваксинират? Ако някой се разболее - просто си взима хапченце и проблема е решен.

Аз не настоявам, само твърдя, че това е правилният подход, защото никой не знае по какъв начин ще изкара вируса, ако се зарази. Няма гаранция, че ще го караш на крак. 
Предпочитам да не се заразявам и да не боледувам, затова предпочитам превенцията, която ми дава ваксината.

преди 43 минути, Димитър 59 написа:

Решението е гасене на телевизора,по време на новините.Животът тогава ще си продължи нормално.,,Ковида" ще се превърне обратно в грип,с който сме си живяли цял живот.Да му мислят ваксинираните,които са набоцкани вече с бавно действащите им отрови.

Значи предлагаш да си заровим главите в пясъка, все едно нищо няма. А пък каквото му дойде - който оцелял оцелял, който му е писано да мре - да си мре!

https://www.bgonair.bg/a/2-bulgaria/239953-48-godishen-antivaksar-pochina-ot-kovid-19-v-blagoevgrad?fbclid=IwAR3F5YlhihYSiZTkRrW17oOq_9C4dgM8lVwysQDxLM1o2PiNUuxEPyQRqI0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, _Aumi_ написа:

само твърдя, че това е правилният подход, защото никой не знае по какъв начин ще изкара вируса, ако се зарази. Няма гаранция, че ще го караш на крак. 

Правилният подход би бил ,ако освен създаването на ваксина се произвеждат медикаменти подобряващи състоянието на заразени и боледуващи . Не от сутрин до вечер да тръбят и облъчват населението как само и единствено ваксините са спасение за цялото човечество . Сякаш нищо друго не съществува , като някаква панацея . Задай си въпроса защо всички компании се втурнаха да произвеждат само ваксини ? А не желаят да търсят алтернативни методи за лечение , дори лекарите у нас съобщиха за липса на медикаменти за лечение на заболелите . 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, _Aumi_ написа:

Значи предлагаш да си заровим главите в пясъка, все едно нищо няма. А пък каквото му дойде - който оцелял оцелял, който му е писано да мре - да си мре!

Заравяне на главите в пясъка е когато има нещо реално,което искаме да игнорираме.В нашия случай липсва увеличението на смъртността от измисления ковид.Просто положението не е по-различно от предишните времена с грипа.Разликата е в наложената пропаганда и насилствените мерки срещу хората.Въпреки че вече трябва да прибавим нещо чудовищно!Това е че натровиха част от населението на земята с отровната субстанция наречена ваксина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

После защо имало смъртни случаи. Ми, като оставят хората без лечение и да си умрат, как мислят.

Умишлено убиват хората.

https://www.dnes.bg/koronavirus/2021/09/26/87-godishen-s-koronavirus-stoia-cial-den-na-nosilka-i-bez-hrana.504864

87-годишен мъж с коронавирус е стоял ден без храна и лекарства в болницата в Габрово, съобщи Нова тв, позовавайки се на разказ на дъщеря му.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Димитър 59 написа:

Разликата е в наложената пропаганда и насилствените мерки срещу хората.

От самото начало на масовите тестове и до сега стои простият логически въпрос: Щом като симптомите на новия и на обикновения грипове са съвсем еднакви, как без същите тестове И за обикновения грип може да се твърди, че хората са болни от новия грип? Аз твърдя, че ако се следи/следеше по същия начин с тестове обикновения грип, той ще даде картина, същата като картината на пропагандирания нов грип.

———————

Между другото, не разбирам защо спориш с и отговаряш на радиоточката марка "Aumi"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, _Aumi_ написа:

Аз не настоявам, само твърдя, че това е правилният подход, защото никой не знае по какъв начин ще изкара вируса, ако се зарази. Няма гаранция, че ще го караш на крак. 
Предпочитам да не се заразявам и да не боледувам, затова предпочитам превенцията, която ми дава ваксината.

Защо правилният подход да е съмнителна ваксина, след като има "лекарства против ковид, които са много ефективни"?!?

Хората не искат ваксина, за която нито един производител, нито едно правителство и нито един лекар не носят отговорност. Щом има лекарство, защо да не се разчита на него?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да напомня пак, че естествено придобитият имунитет е много по-добър от ваксинния и че за тези 20 месеца Вироз™ го имаме на практика всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, _Aumi_ написа:

Някой да ти пречи да се ваксинираш? Що се опитваш да пречиш на нашия избор? Аз съм прекарал вируса без даже и да разбера. Знам го, защото не съм спирал да използвам градския транспорт, а там някак да му се избяга на вируса. Моята работа не може да се извършва от вкъщи. Тогава, обясни ми, защо аз трябва да се инжектирам с препарат, който е в трета фаза на клиничните изпитвания?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, саби написа:

(1)Аз съм прекарал вируса без даже и да разбера.

(2)Знам го, защото не съм спирал да използвам градския транспорт

1. Да напомня, че така са 90% от населението. Или със слаби симптоми го изкарват "на крак".

2. Аз даже и в метрото съм без маска. Смених 2 маски от началото на короноистерията, защото се зацапаха от носене... в джобовете.

Абе съвсем като при обикновения грип.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Аралампи написа:

Между другото, не разбирам защо спориш с и отговаряш на радиоточката марка "Aumi"?

Не трябва да оставяме такива хора да пеят една и съща песен:,,Само ваксините ще върнели нормалния живот"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, _Aumi_ написа:

Да, разбирам, че всички които сте против по презумпция, нямате никакво адекватно решение на въпроса.

Както се вижда, не всички, които имат положителен ПСР, стигат до болниците. Повечето се лекуват вкъщи и резултатите са добри. Малка част са тези, които стигат до болници, поради по-тежко състояние в следствие на развита двустранна бронхопневмония.

Ваксините, колкото и да не са доказано ефективни в дългосрочен план, са единственото решение.

Засега друго решение няма!

А антиваксърите не предлагат никаква алтернатива за изход от пандемията!

Ваксини, измислени от лекари. Лекари, които твърдиш, че искат пандемията да продължи. :lol6:Логиката винаги е била несъществуваща при паникьорите. 

Е това не го бях виждал, честно. Я кажи, като не вярваш на лекарите на тема пандемия, на кой вярваш тогава ? На политиците ? Или на новините ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, N1K17Y написа:

Я кажи, като не вярваш на лекарите на тема пандемия, на кой вярваш тогава?

Това нейното беше извънредно странен ход – използва "нашите" доводи срещу продажната мафия на лекарите-убийци, за да "докаже", че честните лекари с критиката си срещу измамите на короноистерията го правят, за да я удължат, щото от това печелели пари. Не мога да го подхвана от никоя страна, та да усетя барем зрънце логика в това... Ти усещаш ли нещо логично в това твърдение, честно питам?

Мани Ауми-радиоточката, ами днес заместник-председателят на Българския лекарски съюз в интервю по радио "Хоризонт" (БНР) каза в подкрепа на своята верига лъжи в подкрепа на въгсините една, заради която би трябвало да му се отнеме дипломата и професията: За да се победи вироза, казва, трябва той да премини през колкото може по-малко хора??! И това не е грешка на езика, защото тази лъжа беше брънка, необходима за цялата лъжовна верига на пропагандата му за въгсините на БигФарма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Аралампи написа:

Да напомня пак, че естествено придобитият имунитет е много по-добър от ваксинния и че за тези 20 месеца Вироз™ го имаме на практика всички.

20 449 човека не можаха да се порадват на придобития имунитет.https://coronavirus.bg/

Никой не иска да е 20 450-я.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От самото начало на вашата короноистерия не спазвам никакви мерки и теглилки, защото знам, че съм в нормално здраве.

Никога не съм смятал грипа за сериозна опасност и, както виждате, продажни душички, съм в добро здраве и самочувствие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, miro20 написа:

20 449 човека не можаха да се порадват на придобития имунитет.https://coronavirus.bg/

Някой да те спира ? Ходи си бий трета доза и танцувай от щастие. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, miro20 написа:

Няма имунитет срещу случаи на тежки черепно-мозъчни травми и още по-малко за случаи на последен стадий на рак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Аралампи написа:

От самото начало на вашата короноистерия не спазвам никакви мерки и теглилки, защото знам, че съм в нормално здраве.

Никога не съм смятал грипа за сериозна опасност и, както виждате, продажни душички, съм в добро здраве и самочувствие.

Ако знаеш колко хора си мислеха същото....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, miro20 написа:

Ако знаеш колко хора си мислеха същото....

Твоите шефове може и да се кефят на такива изречения... но надали още някой.

Много елементарно, даже жалко, лъжеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още ли някой мисли, че не е лабораторно направен този вирус? Че не сме в трета световна биологична война?

Наскоро СЗО съобщи, че наблюдава нова разновидност на коронавируса - варианта "Мю". Макар и непълна, в специализираните издания вече излиза информация, която е определяна като "притеснителна".

Убедихте ли се, че 90% от хората по замята са прости овце? И ще има да си слагате ваксини... До второ пришествие!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Мойра написа:

spacer.png

Това са документални кадри от Тел Авив.

Ако дойдат Кирчо и Кокорчо и тука така ще стане. Не чакайте друго от соросоидните гниди

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване