Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 1 час, adersa написа:

Ти викаш , че корона е фейк а после пишеш , че е смесено с ебола и спин нещо не ми се връзва твоята логика . Нали всеки вирус трябва да си има име като торнадата , че короната е излязла от лаборатория спор няма .

Той телевизия не гледа пише каквото му кажат началниците от герба .

Искам да кажа, не е естествен вирус. Защото поне това, което чета не може да е на естествен вирус характеристиките.

Кой вирус се предава чрез п..ърдня, фекалии, от майка на дете, полов път …

Ето да си припомним трансмисиите, предаванията на този вирус

1. Предава се по полов пътhttps://novini.bg/zdrave/bolesti/597391

2. Чрез аерозоли

3. През носа

4. През очите

5. През пръдн..ята.

6. През фекали.иите

https://m.dw.com/bg/как-новият-коронавирус-нахлува-в-човешкия-организъм/a-53230411

7. Ро.дилка(м..а.jка може да предаде Корона на бе.бето си.

https://www.monitor.bg/bg/a/view/neonatolog-majkata-moje-da-predade-covid-19-na-bebeto-pri-rajdaneto-218305

https://dariknews.bg/novini/sviat/bremennite-zheni-mogat-da-predavat-koronavirusa-na-nerodenite-si-bebeta-2232783

8. Капков път

9. По предмети, ако някой се изкиха или се изкашли там и … си пипнете окото.

Пък носете маски, а очите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 36k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• miro20

2572

• Реджеп Иведик

2806

• Радул

2926

Добре разбрах благдаря за инфото ама защо не казват тези новите починали дали са от делта варианта нали казаха , че не бил по смъртоносен , а само по заразен .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой не споменава лъжата,че като се ваксинираш,със сертификат ще пътуваш в чужбина свободно.Оказа се,че все още не признават друго,освен платения ковид тест.Познавам двама българи,които пътуват често до Испания.Ваксинираха се за да нямат проблем с пътуванията,имат си сертификат,но не им го признават на границата. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, adersa написа:

Добре разбрах благдаря за инфото ама защо не казват тези новите починали дали са от делта варианта нали казаха , че не бил по смъртоносен , а само по заразен .

Според патоанатомите в целия свят няма умрели "от коронавирус", каквото и да значи това.

А те са последната, определящата медицинска и главната юридическа инстанция, произнасяща се за причината на смъртта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравното министерство започва игра с награди, за да ускори ваксинацията

Цитат

Игра с предметни награди е част от новата информационна кампания за насърчаване на ваксинацията срещу COVID-19, съобщиха от здравното министерство. В нея ще бъдат раздадени общо 102 смарт часовника.

В играта могат да участват всички, които са на възраст над 12 години и се ваксинират в периода 30 септември - 31 октомври, независимо дали си поставят първа или втора доза. С една регистрация ще се участва във всички тегления на награди.

Играта ще бъде популяризирана със съобщение до абонатите и на трите мобилни оператора. Призивът за имунизация ще бъде изпратен и до хората, които вече са го направили, уточняват от МЗ.

Играта е пореден опит да се повиши интереса към ваксинацията. В момента в България има излишък от ваксини, част от които са близо до изтичане на срока им на годност, а интересът е слаб. По последни данни от днес първа доза са си поставили малко над 2.53 млн. българи, а със завършен ваксинационен цикъл са 1.32 млн.

Кой се минал, минал. За хората, желаещи трета доза няма да има умен часовник. :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 часа, АСПЕКТ написа:

И кой си ти да казваш, кое е фейк и кое е не? Аз пък казвам, че корона е фейк. Излязло е от лабораториите, смесено е с някакви други вируси. Бъркочи. Като ебола и спин.
Министерство на истината чакаме да бъде създадено.

Класическо туземско мислене .

преди 6 часа, adersa написа:

Aми той беше написал , че един негов близък починал от корона и мирчата пак не си промени мисленето и манталитета .

Да, и няма как да се промени, а напротив. Затвърди се още по убедително, и само съжалявам че човека неглижираше вируса и не искаше да се ваксинира.

Но вече нищо не може да се върне назад.

Във връзка с последното, само отново да ви кажа, че тук може всеки да си спори на идейни, верски, спортни, полови и какви ли не предпочитания, и това не води до никакви фатални последствия.

С вируса обаче не е така. Затова преди да пльоскате поредната глупост, спекулация и лъжа за вируса, имайте едно наум че става въпрос все пак за човешки живот

:hush:

Не прехвърляйте гаменския си манталитет от други дискусии и тук. Не е нито забавно, нито "оригинално".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, miro20 написа:

Класическо туземско мислене .

Да, и няма как да се промени, а напротив. Затвърди се още по убедително, и само съжалявам че човека неглижираше вируса и не искаше да се ваксинира.

Но вече нищо не може да се върне назад.

Във връзка с последното, само отново да ви кажа, че тук може всеки да си спори на идейни, верски, спортни, полови и какви ли не предпочитания, и това не води до никакви фатални последствия.

С вируса обаче не е така. Затова преди да пльоскате поредната глупост, спекулация и лъжа за вируса, имайте едно наум че става въпрос все пак за човешки живот

:hush:

Не прехвърляйте гаменския си манталитет от други дискусии и тук. Не е нито забавно, нито "оригинално".

Е, добре какво е казал, толкова  Робърт.Ф. Кенеди младши, племенникът на президента Кенеди, толкова, че са го баннали. 

https://btvnovinite.bg/svetut/robart-kenedi-mladshi-naj-silnoto-orazhie-na-antivaksarite.html

Ето. Прецени си сам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, miro20 написа:

и само съжалявам че човека неглижираше вируса и не искаше да се ваксинира.

Мирча и аз не вярвам , че има вирус и , че тези ваксини са ефективни и аз твърдо отказвам да се ваксинирам .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Реджеп Иведик написа:

сега да видим наистина ли махат подобни видеа от туба - сигнализирах като опасни действия - тероризъм

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и какво стана ауми уж щеше да ме урежда и нищо не стана

прокълнат съм да не взимам лесни пари 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, adersa написа:

Мирча и аз не вярвам , че има вирус и , че тези ваксини са ефективни и аз твърдо отказвам да се ваксинирам .

Все още не вярвате?!

Скоро всеки невярващ ще повярва. Вервайте ми!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Без умствен капацитет написа:

сега да видим наистина ли махат подобни видеа от туба - сигнализирах като опасни действия - тероризъм

Цитат

Идва време, когато хората ще бъдат безумни и ако видят някой не безумен, ще възстанат срещу него и ще го упрекват: ти си безумен - защото той не е като тях.

Св. Антоний Велики

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, _Aumi_ написа:

Все още не вярвате?!

Че са разработили и пуснали вирус е ясно. Проблемът е, че го използват за прилагане на политически мерки за световна икономическа криза и психически тормоз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, саби написа:

Че са разработили и пуснали вирус е ясно.

никой не го е разработвал - учените от около 10 години ни разправат че вирусите стават все по устойчиви, и познатите медикаменти си изчерпват възможностите

ето видео от преди пандемията, че нещо идва

https://www.vbox7.com/article:d6a9cfbee1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, adersa написа:

На база какво ?

Вярваш на фейкомети, а не вярваш на световни признати светила и изследвания ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, _Aumi_ написа:

Все още не вярвате?!

а чувалите подготвили ли сме или пак  ще ни изненадат  виросите 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, miro20 написа:

На база какво ?

Вярваш на фейкомети, а не вярваш на световни признати светила и изследвания ?

Фейкомети като тоя който разправяше, че човек с тежка черепно-мозъчна травма е умрял от короната ли :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Banesc написа:

а чувалите подготвили ли сме или пак  ще ни изненадат  виросите 

Сигурно е, че по-голяма част от вас имате нужда от сериозно лечение.

Вчера почина един наш близък, доста богат и преуспял човек в разцвета на силите си. За една седмица вирусът го повали и никакви лекари, лекарства и кислород, не можаха да го спасят.

Той, по същият начин като вас беше против маските и ваксините.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, _Aumi_ написа:

Сигурно е, че по-голяма част от вас имате нужда от сериозно лечение.

Вчера почина един наш близък, доста богат и преуспял човек в разцвета на силите си. За една седмица вирусът го повали и никакви лекари, лекарства и кислород, не можаха да го спасят.

Той, по същият начин като вас беше против маските и ваксините.

А, те тези дето са за маските и медицинския фашизъм да не би да са безсмъртни ?

Кажи на учителя си по логика, да си скъса дипломата, да я изгори и да я изяде. Този човек те е осакатил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, _Aumi_ написа:

Вервайте ми!

И симо мадридския се напъваше докато крадеше с неговите "юпита".  Сега ми пробутват версия 2.0. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, ivottoshev написа:

Фейкомети като тоя който разправяше, че човек с тежка черепно-мозъчна травма е умрял от короната ли :giggle1:

Кажи го на 20 882 починали и техните близки. https://coronavirus.bg/

Не ти отива на ТЕЛКа  да спекулираш с темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Филипов написа:

И симо мадридския се напъваше докато крадеше с неговите "юпита".  Сега ми пробутват версия 2.0. 

Кирчо и Кокорчо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване