Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 17 минути, АСПЕКТ написа:

Само 4 с маски от 200. Но аз виждам само 1 с маска.

Как хората, гражданите да спазват правилата, след като тези, които създават правилата не ги спазват?

Политиците имат имунитет никой  полицаи не може да им направи забележка и глоба

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 36,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• miro20

2575

• Реджеп Иведик

2870

• Радул

2926

преди 3 часа, adersa написа:

Политиците имат имунитет никой  полицаи не може да им направи забележка и глоба

Може, може... Бойко нали все плаче, да му върнат парите от глобата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Joss Bomon написа:

кога и къде го е казал, по скоро е измислица на хейтъри - мислиш ли че е за една малка глобичка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

кога и къде го е казал, по скоро е измислица на хейтъри - мислиш ли че е за една малка глобичка

Е много бързо забравяте... -> Борисов: Кацаров, или плати глоба, или ми върни парите (ВИДЕО) - България - DarikNews.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Joss Bomon написа:

нормално: ако ми дадеш пари да ти платя сметката за ток, а аз не ти е платя - какво ще направиш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

нормално: ако ми дадеш пари да ти платя сметката за ток, а аз не ти е платя - какво ще направиш

Въпроса беше, казал ли е или е измислица, а ти накъде захвана... Кажи - вярно бе, бях забравил, а не да хващаш из полето!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, АСПЕКТ написа:

Как хората, гражданите да спазват правилата, след като тези, които създават правилата не ги спазват?

Радвай се бе. Защо смърдиш ?

Не е ли на хубаво ?

Като турят намордници, тогава се вайкай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

48496961-10036605-image-a-9_163283325893

27185109-bild-pflaster-280921-2sfkTedYuC

Следваща версия на корона ваксината. Все повече заприличва на ID2020.

https://uncnews.unc.edu/2021/09/23/a-3d-printed-vaccine-patch-offers-vaccination-without-a-shot/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Joss Bomon написа:

Боцето вече не е никакъв и може който иска да го глобавя и съди .

Разбирате ли какъв лъжец е нали каза преди 5 години ще се кандидатира за президент след загубата е йок шубе го от Радев.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, АСПЕКТ написа:

След изборите и победата SPD си направиха обща снимка.

Източник: Tagesspiegel

https://m.tagesspiegel.de/images/saskia-esken-rolf-muetzenich-olaf-scholz-baerbel-bas-u-a-beim-bildtermin-mit-der-neuen-spd-fraktion-auf-der-fraktions/27667876/1-format3040.jpg

1-format3040.jpg

Къде го парцала, че аз не го виждам? Има няколко човека с по-тъмна уста, но парцал не виждам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, саби написа:

Къде го парцала, че аз не го виждам? Има няколко човека с по-тъмна уста, но парцал не виждам.

Аз само докторчето Карл Лаутербах видях, да е с маска.

https://www.bundestag.de/webarchiv/abgeordnete/biografien18/L/lauterbach_karl-258708

https://image.stern.de/30792344/t/wq/v3/w1440/r1.7778/-/karl-lauterbach.jpg

Най-вдясно на снимката.

https://www.rnd.de/politik/nur-karl-lauterbach-mit-maske-foto-sorgt-fuer-kritik-spd-fraktion-reagiert-E6A22ZFCUFAR7AEQGAPS3N4AXI.html

AF4GJLLDEFBADKIPX5UK3526YY.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

Аз само докторчето Карл Лаутербах видях, да е с маска.

Ясно, не съм го видял, щото не е на по-горната снимка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 2.10.2021 г. в 13:14, АСПЕКТ написа:

След изборите и победата SPD си направиха обща снимка.

Източник: Tagesspiegel

https://m.tagesspiegel.de/images/saskia-esken-rolf-muetzenich-olaf-scholz-baerbel-bas-u-a-beim-bildtermin-mit-der-neuen-spd-fraktion-auf-der-fraktions/27667876/1-format3040.jpg

1-format3040.jpg

Ако не се лъжа, в цивилизованите страни на всякакви мероприятия си изискват на входа или цифрови сертификати за ваксиниране или валиден тест.

И това дори не се споменава, защото го изискват дори в магазинчетата масово.

Така че няма никакъв смисъл да се спекулира с това и да търсиш "под вола теле" .

ps

красноречиво :

https://www.facebook.com/vmicoff/posts/10159603006949679

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, miro20 написа:

Ако не се лъжа, в цивилизованите страни на всякакви мероприятия си изискват на входа или цифрови сертификати за ваксиниране или валиден тест.

Така че няма никакъв смисъл да се спекулира с това и да търсиш "под вола теле" .

ps

красноречиво :

https://www.facebook.com/vmicoff/posts/10159603006949679

В Германия, в Берлин на закрито си задължен да си с маска. Мол, метро, магазин, училище, офис, Бундестаг…

На открито - не. Там можеше да мине номера със снимката. Ако бяха излезли на полянката.

https://www.berlin.de/corona/massnahmen/abstands-und-hygieneregeln/

Другото, което те са събрали над 100 човека. Може всичките да са ваксинирани. 😀 А, те са богоизбрани и това правило да не важи. 

Но правилникът си е правилник, примерно за това:

^^<<Geimpfte und genesene Personen sind weiterhin dazu verpflichtet, sich an alle anderen Schutzmaßnahmen wie Maskenpflicht und Abstandsgebot zu halten.^^>>

Боцнатите и оздравелите са задължени, да спазват правилата, примерно маска и разстояние.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 3.10.2021 г. в 10:57, miro20 написа:

Лъжеш се.Никъде го няма това извращение все още.Това са измишльотини,които се набутват в пропагандата,с цел сплашване и евентуално боцкане на малоумниците.Обикновено се дава за пример някаква малоумна мярка,но...в друга страна,за да ни натякнат ,,вижте какво става там"!Т.Е. ако не сте послушни и у нас ще го направим.Да,ама у нас,при този малък процент набоцкани,е неприложимо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Димитър 59 написа:

Лъжеш се.Никъде го няма това извращение все още.Това са измишльотини,които се набутват в пропагандата,с цел сплашване и евентуално боцкане на малоумниците.Обикновено се дава за пример някаква малоумна мярка,но...в друга страна,за да ни натякнат ,,вижте какво става там"!Т.Е. ако не сте послушни и у нас ще го направим.Да,ама у нас,при този малък процент набоцкани,е неприложимо.

Напротив. Това което казах, го няма в нито една медия. Но си е изискване, споделено от познати от чужбина.

И сладолед не можеш да си  купиш на определени места, без да покажеш цифровия си сертификат .

Така че... глупостите са тиражирани от такива като теб, а релаността показва че съм прав.

И да, при нас е неприложимо  за сега, защото малоумниците сте много.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, miro20 написа:

защото малоумниците сте много

Чакаш ли на опашка за бюстерна доза или си с предимство ?

Той си нахакал 2 експерименталки и чака ред за бюстерна доза, на нас вика малоумници.

Опитен заек

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, miro20 написа:

Това което казах, го няма в нито една медия. Но си е изискване, споделено от познати от чужбина.

От пролетта бълват бъдещи правила,свързани с показване на цифровия сертификат.Август щеше да важи,вместо тест по летищата,но в момента не го признават.Излъгани ваксинирани показват сертификата за ваксинация на границите,но им казват ,,прибери си хартийката и дай тест".Просто се оказа,че всичко това са целенасочени лъжи за наивници.Да не говорим за документ на ,,прекарал" вируса и ,,придобил" имунитет,защото такъв на никой не дават,за нищо на света. А сладоледа,който не може да се купи без сертификат,е опорка но за 2-3 годишни дечица...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ваксината е в период на тестване. До 2023 година. Така пише в документа официално.

Тъй, че продължавайте да тествате и ви благодаря за опитите върху вас. Мили ваксинирани, които участвате в експеримента. Сега тестват, какъв период ще се слага ваксината и колко дози.

Благодарят ви и милиардерите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, АСПЕКТ написа:

Ваксината е в период на тестване. До 2023 година. Така пише в документа официално.

Това не им дава право да използват целия свят,като лабораторни мишки!Стигнаха до там,че дори да го правят насилствено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Реджеп Иведик написа:

Чакаш ли

преди 4 часа, Реджеп Иведик написа:

и чака ред за

Питаш и си отговаряш ? :giggle1:

Абе всички неваксинирани едни нервни, неадекватни сте...  Що така ?

Голямо шубе а ? Хем от вируса, хем да не ви задължат да се чипирате с  5джи ваксина дето ще ви измени ДНК-то и ще станете уроди :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване