Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 4 часа, _Aumi_ написа:

Коя е тази с рогата?

А вие, други лекарства не приемате ли, и не четете ли листовките? Ами храните, с които тъпчете телата си - по-чисти и по-безвредни ли са от ваксините?

Намирам много допирателни точки, защото наблюдавам хората и установявам, че същите които масово търкаха билетчета, са същите вярващи в конспиративни теории.

Какво за другите лекарства и листовките? Дай пример.

Сред моите познати няма такива, които са търкали масово билетчета, и въпреки това повечето не желаят да се ваксинират. Примерът ти е крайно глупав, както са глупави и хората от обкръжението ти, щом масово са търкали билетчета.  

преди 2 часа, bigiadri написа:

Лошото е за тези , които ще се нуждаят от примерно  операции,други тежки болести и заради препълнените болници ще се простят с живота си, както и за тези с намален имунитет заради например присъден орган, за алергичните към лекарства и т.н и им е противопоказно да се ваксинират. Дано тези ,които се пишат на герои ,но НЕ им се търси отговорност заради причинената смърт  на стотици невинни ,да им тежи на съвестта тяхното самодоволство.Трябва да знаят ,че на този свят нищо не остава ненаказано ,вътрешната рана в морала им ,която си причиняват ,няма никога да зарасне ,ще се отрази на живота им и на живота на техните близки.

Защо са пълни болниците? До преди ерата на Ковид, който кихнеше или кашляше не се приемаше в болница а сега заради денонощната реклама на короната, болниците са препълнени точно с такива случаи. Погледни статистиките. В болница са 5646, но в интензивно отделение са само 485. Излиза че над 5000 души  са в болница само заради страхът насаждан от телевизиите.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 35,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• miro20

2569

• Реджеп Иведик

2727

• Радул

2926

преди 15 часа, _Aumi_ написа:

Ваксините имат защита около 95% като рискът да хванеш ковид с ваксина, е само 5% и то ако не ходиш с маска и не се пазиш.

Но ако не се ваксинираш и не носиш маска, си застрашен не само 5%, а поне 95 % да хванеш ковид. Да протече тежко, е 50/50, а ако те интубират, имаш шанс да оцелеш 10%.

Така че, по-разумният вариант е ваксината!

Убедена съм, че плащат на антиваксърите като вас!

За 2 години даже не разбра как работят тия маски, ама тръгнала да раздава медицински съвети.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ес нещо почнал много да агитира за задължително ваксиниране - до края на месеца може и да го приемат... дано не са само поляците да кажат че им е против конституцията

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.medinside.ch/de/post/wegen-herzproblemen-island-stoppt-moderna-impfungen

Исландия спира ваксината на Moderna заради проблеми със сърцето.

Wegen Herzproblemen: Island stoppt Moderna-Impfungen

След като Дания, Норвегия, Швеция и Финладия ограничиха ваксината на Moderna, Исландия спира ваксината.

Nachdem Dänemark, Norwegen, Schweden und Finnland die Verwendung des Moderna-Impfstoffs eingeschränkt haben, stoppt Island diesen bis auf Weiteres.

Ето и първоначалният източник на новината.

https://www.mbl.is/frettir/innlent/2021/10/08/haetta_notkun_boluefnis_moderna_a_islandi/

%%%%%%%%

%%%%%%%

%%%%%%%

Ето и как изглежда натоварването в интезивното на една страна с 70 процента ваксинирани.

Като Германия, примерно.

https://interaktiv.morgenpost.de/corona-deutschland-intensiv-betten-monitor-krankenhaus-auslastung/

Институтът си призна, официално, че всеки 10 в интезивното заведение е ваксиниран. 

Поне официално.

https://www.zeit.de/news/2021-10/12/rund-jeder-zehnte-corona-intensivpatient-geimpft

Regierung: Rund jeder zehnte Corona-Intensivpatient geimpft

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, mitosandov написа:

ес нещо почнал много да агитира за задължително ваксиниране

А, ЕС

Урсула фон дер Лайнарен се е размирисала пак. Затуй и викат фон дер Лайнарен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Реджеп Иведик написа:

А, ЕС

Урсула фон дер Лайнарен се е размирисала пак. Затуй и викат фон дер Лайнарен

Ето официално планът.

https://intelligence.weforum.org/discove

Сумарно, мога да кажа, че се опитват да усъвършенстват Комунизма. Затова фабриката на САЩ, Китай ще е водеща сила.

Западните ценности няма да се вече на мода и ценни.

В бъдеще искат повече болниците да се напълнени, заради органите и да няма много места за лекарите там.

Щели да ги заместват някакви роботи.

Затова може би сега уволняват лекарите? Уж, че не искали да си бият ваксина.

https://zemia11.blogspot.com/2016/11/blog-post.html

Ако си спомняте играта Илюминати

Това е една карта от тази игра.

71yqMQsJtqL._SL1024_.jpg

0_s-l1600-2.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, ivottoshev написа:

Примерът ти е крайно глупав, както са глупави и хората от обкръжението ти, щом масово са търкали билетчета.  

Хората които търкаха масово билетчета, не бяха от моето лично обкръжение, но имам контакт с много хора и наблюдения затова знам кои като болшинство са антиваксъри.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, _Aumi_ написа:

Хората които търкаха масово билетчета, не бяха от моето лично обкръжение, но имам контакт с много хора и наблюдения затова знам кои като болшинство са антиваксъри.

Мислех да пропусна, ама не мога да се сдържа. Кажи ми, как се наблюдават хора, които не са от твоето обкръжение, че и да знаеш кой търка, че и колко от тях са ваксинирани? Феноменално направо! Чувала съм, че има хора дето ушите им са далече от устата и не се чуват, какво говорят и ти си живото потвърждение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, algara написа:

Кажи ми, как се наблюдават хора, които не са от твоето обкръжение

Аз хем и казах, да каже на учителя си по логика, да си скъса дипломата, да я изгори и да я изяде. Не спира да се излага

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, algara написа:

Мислех да пропусна, ама не мога да се сдържа. Кажи ми, как се наблюдават хора, които не са от твоето обкръжение, че и да знаеш кой търка, че и колко от тях са ваксинирани? Феноменално направо! Чувала съм, че има хора дето ушите им са далече от устата и не се чуват, какво говорят и ти си живото потвърждение.

Казах, че имам контакти с много хора. Това е свързано с работата ми. Не е задължително тези хора да са ми близки и да са от моето обкръжение, нали? 
Повече подробности не желая да коментирам.

На мен ми е по-странно как съпругата може да бъде толкова безпристрастна при наскоро починал от ковид съпруг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, _Aumi_ написа:

Казах, че имам контакти с много хора. Това е свързано с работата ми. Не е задължително тези хора да са ми близки и да са от моето обкръжение, нали? 
Повече подробности не желая да коментирам.

На мен ми е по-странно как съпругата може да бъде толкова безпристрастна при наскоро починал от ковид съпруг.

Това също няма как да го знаеш. Подкрепям съфорумеца писал по-горе относно логиката ти. След първия ми пост реши, ще не се страхувам от смъртта и т.н. Ти нямаш никаква информация, върху която да градиш мнение. Ето ти и малко инфо. Не само, че не искахме да се ваксинираме, но и не можехме по медицински причини. Трябваше да избираме между риска от ваксината и риска да се срещнем с вируса. Решихме да разсрочим срещата. Същите са ти и заключенията за антиваксърите и хората купуващи лотарийни билети. Напълно безпочвени и лишени от всякаква логика. Самият факт, че съм тук в този форум е достатъчно красноречив. Какво се надявам да открия тук? -Не знам! Имам хиляди въпроси, но няма на кого да ги задам. Първи се отзовават празнодумците и специалистите по всичко и както е видно от поста ти и разни прокурори. Ти не можеш да ми бъдеш съдник, отново защото нямаш достатъчно информация.

За твое успокоение съм всичко друго, но не и безпристрастна. Макар, че според мен и самата дума не е употребена на място. А и ясно съм заявила пристрастие. Ти не четеш. Или не разбираш това, което четеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 часа, Mediterranean написа:

Не пожелавам на никого заразяване с вируса и с какъвто и да е вирус по принцип. 

Но във ваксината има ужасяващи съставки, които тези които вече са си ги набили, дори не са прочели. Едната носи името на оня с рогата. Да, оня с козешката глава и рогата. Защо се казва така тази съставка!? Само създателите на ваксините знаят.

Нормален човек няма да си набие нещо , носещо такава съставка ...  и клетка от абортиран ембрион. 

преди 22 часа, ivottoshev написа:

Пак пресоли манджата, Мирко. В желанието да придадеш повече тежест на лъжите си... отново се окъка. Oт eпидeмиoлoгичнa глeднa тoчĸa, eдин чoвeĸ, ĸoйтo нe e вaĸcиниpaн и дpyг, ĸoйтo e, ca в eднo и cъщo пoлoжeниe, зaщoтo и eдиният, и дpyгият мoгaт дa ce зapaзят и дa зapaзят и дpyги xopa.

Сменяй памперса по редовно и чети повечко :

Научните данни показват, че ваксинираните против COVID, ако бъдат отново заразени, предават болестта по-трудно и това се случва по-рядко, съобщи днес говорител на Европейската комисия, цитиран от БТА.

тошеффф пак наакан и  унижен с лъжите си  както винаги. :)

преди 17 часа, bigiadri написа:

Сега времето става такова ,а и се затваряме на закрито ,ще се развихри миличкият,изборът му ще е бол след като има такива ,които му се подиграват! Лошото е за тези , които ще се нуждаят от примерно  операции,други тежки болести и заради препълнените болници ще се простят с живота си, както и за тези с намален имунитет заради например присъден орган, за алергичните към лекарства и т.н и им е противопоказно да се ваксинират. Дано тези ,които се пишат на герои ,но НЕ им се търси отговорност заради причинената смърт  на стотици невинни ,да им тежи на съвестта тяхното самодоволство.Трябва да знаят ,че на този свят нищо не остава ненаказано ,вътрешната рана в морала им ,която си причиняват ,няма никога да зарасне ,ще се отрази на живота им и на живота на техните близки.

А това от кога им го повтарям, но  хейтърството по форумите е доста заразно и удобно занимание.

Защото може да си фен на еди кой си футболен отбор и да мразиш неговия противник до мозъка на костите си , може да си политически пристрастен към ГЕРБ, БСП, ДПс, и производните им и да мразиш  до мозъка на костите си техните опоненти, и т.н. и т.н. но тук става за твоя и на близките ти , живот.

Всичко друго може да се пренебрегне, да ти се простят лъжите и хейтърството, но когато става въпрос за здравето ти и на социалната общност около теб, позицията на някои е просто .. . престъпление.

Затова всяка мярка в тази насока не е репресия и нарушаване на права , а необходимост

:hush:

преди 20 часа, Mediterranean написа:

Не пожелавам на никого заразяване с вируса и с какъвто и да е вирус по принцип. 

Но във ваксината има ужасяващи съставки, които тези които вече са си ги набили, дори не са прочели. Едната носи името на оня с рогата. Да, оня с козешката глава и рогата. Защо се казва така тази съставка!? Само създателите на ваксините знаят.

Нормален човек няма да си набие нещо , носещо такава съставка ...  и клетка от абортиран ембрион. 

И ти май не си чел съставките и листовките на всякакви дори елементарни лекарства, които употребяваме ежедневно

тук в тази тема мисля бяха цитирани интересни неща, но те са затиснати от 1206 страници в които се лее 99% антиваксърски простотии :)

пп

ето един пример на първо четене :

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 часа, bornofash написа:

Как не са се сетили да ги кръстят „розички и бонбонки”, за да могат всички да се ваксинират. Замаилки. :lol6:

Не много успешно се правиш на луд, но не изключвам възможността да си просто глупав. Щом не се сещаш, че при милиони или милиарди възможни наименования на нововъведения/новоизлюпени съставни части на ваксина, те са избрали името на Луци... значи може наистина да си много глупав. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, miro20 написа:

И ти май не си чел съставките и листовките на всякакви дори елементарни лекарства, които употребяваме ежедневно

тук в тази тема мисля бяха цитирани интересни неща, но те са затиснати от 1206 страници в които се лее 99% антиваксърски простотии :)

пп

ето един пример на първо четене :

Не говоря за страничните ефекти на лекарства, които са надлежно описани на листовките им , а за съставките във ваксината. 

Вие ваксиньосаните сте загубили способността си да осмисляте написаното от някой друг, явно. 

Плюс това, къде към ваксините има листовки, които осведомяват хората за възможните странични ефекти, както е при аспирина и при лекарствата!? Няма такава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Mediterranean написа:

Не много успешно се правиш на луд, но не изключвам възможността да си просто глупав. Щом не се сещаш, че при милиони или милиарди възможни наименования на нововъведения/новоизлюпени съставни части на ваксина, те са избрали името на Луци... значи може наистина да си много глупав. 

А може и да съм поклонник на дявола

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 часа, N1K17Y написа:

За 2 години даже не разбра как работят тия маски, ама тръгнала да раздава медицински съвети.

За две години, напълно се убедих от практиката, че маската и дистанцията предпазват.

:D

преди 10 часа, algara написа:

Това също няма как да го знаеш. Подкрепям съфорумеца писал по-горе относно логиката ти. След първия ми пост реши, ще не се страхувам от смъртта и т.н. Ти нямаш никаква информация, върху която да градиш мнение. Ето ти и малко инфо. Не само, че не искахме да се ваксинираме, но и не можехме по медицински причини. Трябваше да избираме между риска от ваксината и риска да се срещнем с вируса. Решихме да разсрочим срещата. Същите са ти и заключенията за антиваксърите и хората купуващи лотарийни билети. Напълно безпочвени и лишени от всякаква логика. Самият факт, че съм тук в този форум е достатъчно красноречив. Какво се надявам да открия тук? -Не знам! Имам хиляди въпроси, но няма на кого да ги задам. Първи се отзовават празнодумците и специалистите по всичко и както е видно от поста ти и разни прокурори. Ти не можеш да ми бъдеш съдник, отново защото нямаш достатъчно информация.

За твое успокоение съм всичко друго, но не и безпристрастна. Макар, че според мен и самата дума не е употребена на място. А и ясно съм заявила пристрастие. Ти не четеш. Или не разбираш това, което четеш.

И ти чети по-добре, за да осъзнаеш какво искам да кажа!

преди 4 часа, Banesc написа:

мисля че имам симптоми

боли ме гърлото

или е щото изпих 2 литра пепси

и ядох лук

Не ви е страх да тъпчете телата си с всевъзможни отвратителни боклуци, но ви е страх от една инжекция! 🤑

преди 16 часа, АСПЕКТ написа:

Институтът си призна, официално, че всеки 10 в интезивното заведение е ваксиниран. 

И голям процент от тях, са фалшиво ваксинирани. Т.е. имат фалшиви сертификати!

Но вие не виждате 90% процента неваксинирани, но пък сте тръгнали да гледате кой ваксиниран се бил заразил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, _Aumi_ написа:

За две години, напълно се убедих от практиката, че маската и дистанцията предпазват.

Да закриваме всички световни организации и учените да ходят да вършат полезна работа. За какво са ни, когато имаме теб, да ни споделиш от практиката си :wors:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 часа, _Aumi_ написа:

Колко антиваксъри познаваш? Най вероятно николко.  

Не знам защо медиите,  а след тях и такива като теб натрапвате тази термин за хората, които не искат да се ваксинират.  Всички такива, включително и аз,не са против ваксините като такива и не са против това, който иска да си сложи.  Хората са против насила да им бъде наложено да направят нещо, което не искат.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, N1K17Y написа:

Да закриваме всички световни организации и учените да ходят да вършат полезна работа. За какво са ни, когато имаме теб, да ни споделиш от практиката си :wors:

Учените и нормалните лекари, не казват нищо по-различно от това, което казвам аз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, _Aumi_ написа:

И ти чети по-добре, за да осъзнаеш какво искам да кажа!

Не ви е страх да тъпчете телата си с всевъзможни отвратителни боклуци, но ви е страх от една инжекция! 🤑

И голям процент от тях, са фалшиво ваксинирани. Т.е. имат фалшиви сертификати!

Но вие не виждате 90% процента неваксинирани, но пък сте тръгнали да гледате кой ваксиниран се бил заразил.

Кой в Германия ли? Имат фалшиви сертификати? 😂

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, _Aumi_ написа:

Учените и нормалните лекари, не казват нищо по-различно от това, което казвам аз.

Учените,в прав текст казват,че „ваксините“ не отговарят на изискването да се наричат ваксини,а са експериментална течност,набъкана с отрови!А пък „нормалните“ лекари,тези дето ги наричаш ти, са подкупени,за да лъжат хората да се набоцкат...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 часа, _Aumi_ написа:

Има всякакви хора. А и не можеш да знаеш дали е толкова безпристрастна, колкото изглежда. Иначе аз се ваксинирах. Можеш ли да посочиш някаква полза лично за мен от това?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Димитър 59 написа:

Учените,в прав текст казват,че „ваксините“ не отговарят на изискването да се наричат ваксини,а са експериментална течност,набъкана с отрови!А пък „нормалните“ лекари,тези дето ги наричаш ти, са подкупени,за да лъжат хората да се набоцкат...

по тв-то казаха точно обратното - че хванали лекар който прави срещу заплащане, пише че си боцнат

преди 8 часа, Michigan111 написа:

Колко антиваксъри познаваш? Най вероятно николко.  

Не знам защо медиите,  а след тях и такива като теб натрапвате тази термин за хората, които не искат да се ваксинират.  Всички такива, включително и аз,не са против ваксините като такива и не са против това, който иска да си сложи.  Хората са против насила да им бъде наложено да направят нещо, което не искат.  

то и аз не съм против ваксинатата за грип, но защо да не мога да ползвам услуги ако не си сложа - все пак го правя на мой риск, тялото си е мое и ще прав с него каквото си искам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване